Νέα

Airbnb αντι για ξενοδοχείο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα icedog
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 43
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201110

Επισκέπτης
Εννοείται.....είναι πολύ καλύτερο από ξενοδοχείο και πιστευω πιό ασφαλές για ολους τους παράνομους
 

whynot69

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
6
Like
6
Πόντοι
0
εξαρτάται από την περίσταση. Αν προτιμάτε να είστε ανώνυμοι, ένα ξενοδοχείο είναι καλύτερο
 

kostasxxx1983xxx

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2013
Μηνύματα
43
Κριτικές
2
Like
47
Πόντοι
0
παιδια με ψηνει και εμενα η ιδεα του airbnb για κανενα κασκαντεριλικι, γνωμονας μου ειναι η ανωνυμια, ξερετε τι παιζει για καθοδηγηση?

- στη δημιουργία λογαριασμού στο site
- στην πληρωμη
- στην παραλαβη-παραδοση κλειδιων
- να γινεται αραγε καλη καθαριοτητα η θα ξαπλωσουμε σε τιποτα κολλες ?!

δεν εχω ξανανοικιασει και δεν γνωριζω, τα φωτα σας οι εμπειροι
 

homan

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
727
Κριτικές
6
Like
267
Πόντοι
6
παιδια με ψηνει και εμενα η ιδεα του airbnb για κανενα κασκαντεριλικι, γνωμονας μου ειναι η ανωνυμια, ξερετε τι παιζει για καθοδηγηση?

- στη δημιουργία λογαριασμού στο site
- στην πληρωμη
- στην παραλαβη-παραδοση κλειδιων
- να γινεται αραγε καλη καθαριοτητα η θα ξαπλωσουμε σε τιποτα κολλες ?!

δεν εχω ξανανοικιασει και δεν γνωριζω, τα φωτα σας οι εμπειροι
Δυστυχως πρεπει να κανεις λογαριασμο με πραγματικα στοιχεια τηλεφωνο αν εχεις δευτερο βαζεις αυτο και οχι το κανονικο σου ,η πρωτη πληρωμη μεσω καρτας αλλα αν γνωριστεις τις επομενες φορες πληρωνεις μετρητα και σε καλυτερη τιμη μιλωντας σου απο προσωπικη εμπειρια που χρησιμοποιω αρκετα συχνα , τα κλειδια μου τα δινει η ιδιοκτητρια και φευγοντας τα αφηνω μεσα,οσο για την καθαριοτητα μιλωντας παντα απο την προσωπικη μου εμπειρια ειναι οκ και παντα μας περιμενει και ενα μικρο μπουκαλακι κρασι και διαφορα σνακ
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom