Νέα

Αγορα HUAWEI nova 10 pro

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgos2226
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 31
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giorgos2226

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Ιαν 2010
Μηνύματα
668
Κριτικές
18
Like
2.361
Πόντοι
3.177
Ενδιαφερομαι να αγοράσω το συγκεκριμένο κινητο το οποιο ωστόσο δεν εχει εγκαταστημένες τις εφαρμογές της google ... ωστόσο μεσω της εφαρμογής Gspace μπορείς να τις κατεβασεις. Γνωριζει καποιος αν παρουσιάζεται καποια δυσλειτουργία και τι γίνεται με τους αποθηκευμένους κωδικους π εχουμε στο google chrome για παράδειγμα ? Αν κανουμε συνδεση στο λογαριασμο της google θα εμφανιζονται κανονικα οι κωδικοι για αυτόματη συμπλήρωση ?
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.440
Like
3.644
Πόντοι
456
Αν χρειάζεσαι το περιβάλλον της google ξεχνάς την huawei ,τόσο απλά. Ακόμα και αν υπάρχει μια ματσακονια για να τα βάλεις δεν είσαι σίγουρος ότι αυτό θα ισχύει για πάντα.
Επίσης αν δουλεύεις τράπεζες ,πληρωμές από το κινητό πάλι ξεχνάς την συγκεκριμένη μάρκα.
 

antkar81

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.570
Κριτικές
24
Like
4.132
Πόντοι
2.846
Αν χρειάζεσαι το περιβάλλον της google ξεχνάς την huawei ,τόσο απλά. Ακόμα και αν υπάρχει μια ματσακονια για να τα βάλεις δεν είσαι σίγουρος ότι αυτό θα ισχύει για πάντα.
Επίσης αν δουλεύεις τράπεζες ,πληρωμές από το κινητό πάλι ξεχνάς την συγκεκριμένη μάρκα.

Το έχεις δοκιμάσει με κινητό της Huawei? Μου κάνει εντύπωση γιατί και τα δύο android δεν τρέχουν; Απλά το Huawei τρέχει τροποποιημένο.
 

xexexexe4

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2022
Μηνύματα
43
Like
84
Πόντοι
0
Δεν θα το συνιστούσα καθόλου, για τους λόγους που προανέφερε ο προηγούμενος φίλος..Κάποτε ήταν εξαιρετική επιλογή, πλέον μακριά
 
OP
OP
giorgos2226

giorgos2226

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Ιαν 2010
Μηνύματα
668
Κριτικές
18
Like
2.361
Πόντοι
3.177
Επίσης αν δουλεύεις τράπεζες ,πληρωμές από το κινητό πάλι ξεχνάς την συγκεκριμένη μάρκα.
τις εχει κανονικά αυτες τις εφαρμογες..μονο το app της google δεν εχει αλλα τα περνας με το gspace
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336
Doc Brown GIF by Back to the Future Trilogy
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.700
Κριτικές
15
Like
11.315
Πόντοι
3.846
Ενδιαφερομαι να αγοράσω το συγκεκριμένο κινητο το οποιο ωστόσο δεν εχει εγκαταστημένες τις εφαρμογές της google ... ωστόσο μεσω της εφαρμογής Gspace μπορείς να τις κατεβασεις. Γνωριζει καποιος αν παρουσιάζεται καποια δυσλειτουργία και τι γίνεται με τους αποθηκευμένους κωδικους π εχουμε στο google chrome για παράδειγμα ? Αν κανουμε συνδεση στο λογαριασμο της google θα εμφανιζονται κανονικα οι κωδικοι για αυτόματη συμπλήρωση ?
Πόσο το βρίσκεις αυτό;
 

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
587
Like
421
Πόντοι
26
αυτο διαβαζω οτι ειναι 4G. δεν επρεπε να ηταν 5G?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

επισης η μπαταρια ειναι 4500 μιλιαμπερ
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
701
Κριτικές
128
Like
6.565
Πόντοι
17.336
Λοιπόν φίλε μου μετά από αγορά mate 40 pro και p50 θα σου πω τα εξής ...1. όλα τα Huawei είναι τηλέφωνα ποιοτικά σαν κατασκευή...2. γρήγορα από θέμα επεξεργαστών...3 κάμερα και οθόνη απλά υπέροχα....μιλάω για μοντέλα από p20 και πάνω ...πάμε τώρα στα κατά..1.τιμή ...μάλλον τσουχτερά αλλά ότι πληρώνεις παίρνεις....2.αν θες google service ναι μεν μπορεί μέσο του gspace να έχεις τα πάντα αλλά ποτέ δεν θα έχεις γνήσια google service στο τηλέφωνο γιατί απλά θα τρέχεις μέσω μιας παράλληλης εφαρμογής ....άρα δεν θα τρέχεις μόνο το play store θα τρέχει στο g space και το playstore δεν θα τρέχεις μόνο το facebook θα τρέχει στο gspace και το facebook ....άρα τις υπέροχες ταχύτητες που θα έχεις από το 4..η το..5G θα τις ξεχάσεις ..... στην περίπτωση που το gspace δεν τρέχει καλά η που για τον οποιοδήποτε λόγο είναι αργό θα είναι αργή και οποιαδήποτε εφαρμογή τρέχει μέσα αυτου....άρα μην περιμένεις ποτέ να έχεις εφαρμογές google στις ταχύτητες αλλά και στην συμπεριφορά που της έχεις συνηθίσει.... για μένα η καλύτερη επιλογή εφόσον θέλεις να δώσεις τέτοια χρήματα για να πάρεις ένα καλό τηλέφωνο και σε ενδιαφέρει καλή οθόνη καλή κάμερα καλός επεξεργαστής και ταχύτητες φοβερές ψάξου ανάμεσα σε OnePlus η vivo ....εγώ προσωπικά εδώ και λίγο καιρό έχω ένα vivo x80 pro.... προέρχομαι από OnePlus 9 pro και σε πληροφορώ είναι ότι καλύτερο πιο γρήγορο και πιο υπέροχο έχω πιάσει ποτέ στα χέρια μου!!!! καλή η huawei ασφαλώς πολύ ποιοτικά τηλέφωνα αλλά εάν χρειάζεσαι εφαρμογές google τότε μάλλον πρέπει να αναφερθείς αλλού....
 

rouKoun13

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.560
Κριτικές
2
Like
57
Πόντοι
16
επειδη το ψαχνω και εγω για κινητο απο οτι λενε πλεον στα νεα μοντελα δηλαδη στο nova 10 και στο mate 50 pro το gspace εχει αναβαθμιστει που ειναι σαν να εχεις google services.ΜΙα καλη εναλλακτικη ειναι το vivo x80pro που λεει το παλικαρι απο πανω και αυτο το γλυκοκοιταω για το Black friday.

Nikos708 η σελφι καμερα και οι βραδυνες ληψεις ειναι τοσο καλες οσο λενε?
 
OP
OP
giorgos2226

giorgos2226

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Ιαν 2010
Μηνύματα
668
Κριτικές
18
Like
2.361
Πόντοι
3.177
αυτο διαβαζω οτι ειναι 4G. δεν επρεπε να ηταν 5G?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

επισης η μπαταρια ειναι 4500 μιλιαμπερ
Απο τοτε που που τα εσπασε η huawei με την google , τα κινητά της περαν του google service π εχει αφαιρεθει , δεν διαθετουν 5G, και παρολο που ουτε φακους της leica μπορουν να προμηθευτούν , εχουν τις κορυφαίες καμερες
 
OP
OP
giorgos2226

giorgos2226

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Ιαν 2010
Μηνύματα
668
Κριτικές
18
Like
2.361
Πόντοι
3.177
το εχω τσεκαρει και αυτο το τηλεφωνο , προς το παρον ειναι διαθεσιμο σε κοτσοβολο στα 1,000....αρκετα πανω απο το bughet μου...ελεγα να παρω κατι μεχρι 400 και το εχω παει στα 600. Αυτη την στιγμη ειμαι κατοχος huawei p10 pro και το μονο αρνητικο ειναι ο αποθηκευτικος χωρος που τον εχω φουλαρει κ η καμερα π πλεον κυκλοφορουν αρκετα καλυτερες
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
το εχω τσεκαρει και αυτο το τηλεφωνο , προς το παρον ειναι διαθεσιμο σε κοτσοβολο στα 1,000....αρκετα πανω απο το bughet μου...ελεγα να παρω κατι μεχρι 400 και το εχω παει στα 600. Αυτη την στιγμη ειμαι κατοχος huawei p10 pro και το μονο αρνητικο ειναι ο αποθηκευτικος χωρος που τον εχω φουλαρει κ η καμερα π πλεον κυκλοφορουν αρκετα καλυτερες
1000e για.. Vivo...??? Πάτε καλά ρε.???
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.700
Κριτικές
15
Like
11.315
Πόντοι
3.846
προς το παρον ειναι διαθεσιμο σε ενα μονο καταστημα μεσω skroutz στα 685 ευρω
Κανένας λόγος να πας σε τέτοιο κινητό σε τέτοιο κόστος όταν υπάρχει το Oneplus 9 Pro στην αγορά που έχει και τρομερή κάμερα και καθαρό Android και πολύ καλό support και αναβαθμίσεις για χρόνια.
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
701
Κριτικές
128
Like
6.565
Πόντοι
17.336
Κανένας λόγος να πας σε τέτοιο κινητό σε τέτοιο κόστος όταν υπάρχει το Oneplus 9 Pro στην αγορά που έχει και τρομερή κάμερα και καθαρό Android και πολύ καλό support και αναβαθμίσεις για χρόνια.
Πριν από τα vivo ήμουν κάτοχος one Plus....από το one 3 μέχρι το 9pro έχουν περάσει όλα από τα χέρια μου... Ασφαλώς είναι από τις καλύτερες συσκευές που κυκλοφορούν αυτή την στιγμή στην αγορά αλλά αν ποτέ σου πέσει στα χέρια σου x60 pro x70 x80 pro αυτα έχουν περάσει από τα χέρια μου ασχολησου λίγο και θα καταλάβεις σίγουρα γιατί τα προτείνω.... Χωρίς αυτό να σημαίνει ότι και η one Plus ύστερη κάπου....
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
701
Κριτικές
128
Like
6.565
Πόντοι
17.336
1000e για.. Vivo...??? Πάτε καλά ρε.???
Ναι φίλε μου...ίσως ότι καλύτερο υπάρχει αυτή την στιγμή στην αγορά... Από κατασκευή επεξεργαστή οθόνη κτλ... Αν τα δοκιμάσεις θα δεις ότι αξίζει μέχρι και το τελευταίο ευρώ
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
701
Κριτικές
128
Like
6.565
Πόντοι
17.336
επειδη το ψαχνω και εγω για κινητο απο οτι λενε πλεον στα νεα μοντελα δηλαδη στο nova 10 και στο mate 50 pro το gspace εχει αναβαθμιστει που ειναι σαν να εχεις google services.ΜΙα καλη εναλλακτικη ειναι το vivo x80pro που λεει το παλικαρι απο πανω και αυτο το γλυκοκοιταω για το Black friday.

Nikos708 η σελφι καμερα και οι βραδυνες ληψεις ειναι τοσο καλες οσο λενε?
Ίσως καλύτερες απ' όσο λένε αλλά το μεγάλο τους ατού οθόνη και επεξεργαστές... snapdragon 888 στα 3.2 μιλάμε ότι δεν μασάνε πουθενά!!!!
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
701
Κριτικές
128
Like
6.565
Πόντοι
17.336
το εχω τσεκαρει και αυτο το τηλεφωνο , προς το παρον ειναι διαθεσιμο σε κοτσοβολο στα 1,000....αρκετα πανω απο το bughet μου...ελεγα να παρω κατι μεχρι 400 και το εχω παει στα 600. Αυτη την στιγμη ειμαι κατοχος huawei p10 pro και το μονο αρνητικο ειναι ο αποθηκευτικος χωρος που τον εχω φουλαρει κ η καμερα π πλεον κυκλοφορουν αρκετα καλυτερες
Στα 730 είναι το x60pro με snapdragon 870 5g 12/256 πανέμορφο και ταχύτατο με κάμερες και οθόνη βούτυρο!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom