Νέα

Αγνοείται η τύχη του Χάρη στην Οδησσό.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimitrakis29
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι πιστεύεται ότι έχει συμβεί με τον Χάρη?

  • γαμά σα Βαλκάνιος άρχοντας ακολουθώντας της οδηγιες και συμβουλές του Βλάκμαν.

    Ψήφοι: 10 16,9%
  • Τον έχουν γαμίσει στο ξύλο (πάλι)

    Ψήφοι: 29 49,2%
  • Είναι πεταμένος σε κάποιο χαντάκι

    Ψήφοι: 20 33,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    59
OP
OP
D

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Πιο πιθανο σεναριο να τον σπασανε στο ξυλο και να του κλεψανε το κινητο...
Μίλησα μαζί του με πήρε μέσω Facebook ακόμα δεν έχει φάει ξύλο μόνο αυτή την περιπέτεια που είχε που τον συνέλαβαν να αυνανίζεται στο πάρκο αλλά με τη μεσολάβηση του Κυπρίου προξένου τον άφησαν.
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.522
Κριτικές
12
Like
6.295
Πόντοι
2.646
Τυποι,Χάρης τώρα με πιπαλεκος στα γκουντυς Συγγρού. Μάλλον κάνουν διάλειμμα από τις :pipa2: :pipa1: :pipa2: :pipa1:
 

Rapturee

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
446
Like
254
Πόντοι
21
Πως γινεται αυτο το παιδι να μπλεκεται παντα σε περιπέτειες δε μπορω να το καταλάβω... :S
Ακου εκει τον επαιζε δε δημοσια θέα... :-
Καλα δε ντρέπεσαι ρε Χαρη??? :2funny:
Ουκρανια παμε για να γαμάμε οχι για να τον παιζουμε :wanker:, και να μας συλλαμβάνουν και απο πάνω  :2funny:
 

Επισκέπτης
Μίλησα μαζί του με πήρε μέσω Facebook ακόμα δεν έχει φάει ξύλο μόνο αυτή την περιπέτεια που είχε που τον συνέλαβαν να αυνανίζεται στο πάρκο αλλά με τη μεσολάβηση του Κυπρίου προξένου τον άφησαν.

Σιγουρα δεν τον ληστεψαν πρωτα αφου τον ξυλοκοπησαν και στη συνεχεια εχοντας μεινει χωρις λεφτα το γυρισε στον αυνανισμο;
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Σιγουρα δεν τον ληστεψαν πρωτα αφου τον ξυλοκοπησαν και στη συνεχεια εχοντας μεινει χωρις λεφτα το γυρισε στον αυνανισμο;
Οχι αναποδα
Πηγε να γαμησει κ. Μολις εβγαλε να πληρωσει τον γαμησαν στο ξύλο κι ειναι σε σπιταλ σε ερτζενσυ για το επομενο δεκαημερο
 
OP
OP
D

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Σιγουρα δεν τον ληστεψαν πρωτα αφου τον ξυλοκοπησαν και στη συνεχεια εχοντας μεινει χωρις λεφτα το γυρισε στον αυνανισμο;
Οχι,ακόμα δεν τον ληστέψαν  :2funny:βρήκε μου είπε μια Φιλιπινεζα που δούλευε σε ένα spa salon της είπε και ήρθε σπίτι του τσάμπα (μόνο το ταξί πληρωσε) αλλά του είπε ότι έχει περίοδο και δεν του κάθησε  :2funny:σε 6 μέρες του είπε θα μπορεί να πηδηχτει.Ηταν πολύ καυλωμένος βγήκε βόλτα να πάρει αέρα,είχε στο πάρκο κάτι κοπέλες σε ένα παγκάκι,Ο Χάρης ήταν πολύ καυλωμένος και  πήγε πίσω από κάτι θάμνους και τον έβγαλε και τον έπαιζε  :2funny:οι γκομενες που ήταν στο παγκάκι άρχισαν να τον βαράνε με της τσάντες τους  :2funny:και άρχισαν να φωναζουν :rockon:ήρθε η αστυνομία και τον συνέλαβε και τον πήγαν στο τμήμα,τη δεύτερη μέρα ήρθε ο Κύπριος πρόξενος και τα κανόνισε και τον έβγαλε.
  Λογικά αυτές της μέρες πρέπει να φάει και ξύλο  :2funny:.
  Οι Έλληνες της Οδησσού του στάθηκαν παντός του έφερναν σουβλάκια από το Ελληνικό.Τωρα είναι στο διαμέρισμα του στην Οδησσό και αυνανίζεται με το chaturbate  :2funny:
 

Επισκέπτης
Οχι,ακόμα δεν τον ληστέψαν  :2funny:βρήκε μου είπε μια Φιλιπινεζα που δούλευε σε ένα spa salon της είπε και ήρθε σπίτι του τσάμπα (μόνο το ταξί πληρωσε) αλλά του είπε ότι έχει περίοδο και δεν του κάθησε  :2funny:σε 6 μέρες του είπε θα μπορεί να πηδηχτει.Ηταν πολύ καυλωμένος βγήκε βόλτα να πάρει αέρα,είχε στο πάρκο κάτι κοπέλες σε ένα παγκάκι,Ο Χάρης ήταν πολύ καυλωμένος και  πήγε πίσω από κάτι θάμνους και τον έβγαλε και τον έπαιζε  :2funny:οι γκομενες που ήταν στο παγκάκι άρχισαν να τον βαράνε με της τσάντες τους  :2funny:και άρχισαν να φωναζουν :rockon:ήρθε η αστυνομία και τον συνέλαβε και τον πήγαν στο τμήμα,τη δεύτερη μέρα ήρθε ο Κύπριος πρόξενος και τα κανόνισε και τον έβγαλε.
  Λογικά αυτές της μέρες πρέπει να φάει και ξύλο  :2funny:.
  Οι Έλληνες της Οδησσού του στάθηκαν παντός του έφερναν σουβλάκια από το Ελληνικό.Τωρα είναι στο διαμέρισμα του στην Οδησσό και αυνανίζεται με το chaturbate  :2funny:

Μια χαρα ο Χαρης...ενα κλασσικο νορμαλ ατομακι τυπικο μελος του σαι.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Στα ανατολικά νήματα ένας τυπικός συμετέχων γαμάει 8αρια μοντελέ , ντύνεται με φίρμες, έχει κάμπριο αμάξι, παίρνει μίνιμουμ 2500 το μήνα και δεν ξέρει τι σημαίνει μαλακία!
 

Επισκέπτης
Στα ανατολικά νήματα ένας τυπικός συμετέχων γαμάει 8αρια μοντελέ , ντύνεται με φίρμες, έχει κάμπριο αμάξι, παίρνει μίνιμουμ 2500 το μήνα και δεν ξέρει τι σημαίνει μαλακία!

Τυπε εχει μεγαλη παλαμη αυτος ο τυπος για να χωρεσε ολο αυτο το στορυ μεσα....
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Το υπέροχο βαλκανικό χέρι τα χωράει όλα μέσα!!!
 
OP
OP
D

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Τελευταία νέα από το Χάρη στην Οδησσό.Μου είπαν ότι είχε πάει σε μια καφετέρια με τον Κλεάνθη και άρχισε να κάνει δυνατά και η γκαρσόνα του φώναζε  :2funny:κατ τ αλλά είναι καλά μετά την περιπέτεια που είχε όμως πηγαίνει σπίτι νωρίς και ανοίγει το chaturbate  :2funny:και  :jerking:θα προσπαθήσω τώρα να επικοινωνήσω μαζί του να δω αν στ αλήθεια έκλανε? :2funny:
 
OP
OP
D

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Τελευταία νέα από το Χάρη στην Οδησσό.Μου είπαν ότι είχε πάει σε μια καφετέρια με τον Κλεάνθη και άρχισε να κάνει δυνατά και η γκαρσόνα του φώναζε  :2funny:κατ τ αλλά είναι καλά μετά την περιπέτεια που είχε όμως πηγαίνει σπίτι νωρίς και ανοίγει το chaturbate  :2funny:και  :jerking:θα προσπαθήσω τώρα να επικοινωνήσω μαζί του να δω αν στ αλήθεια έκλανε? :2funny:
Μίλησα τώρα με το Χάρη σύντομα γιατί κοιμόταν μου είπε.Το διέψευσε αλλά ήταν παταξενεμένος που το έμαθα.Ισως και ν είναι αλήθεια?
 

novas98

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.061
Like
46
Πόντοι
16
Τελευταία νέα από το Χάρη στην Οδησσό.Μου είπαν ότι είχε πάει σε μια καφετέρια με τον Κλεάνθη και άρχισε να κάνει δυνατά και η γκαρσόνα του φώναζε  :2funny:κατ τ αλλά είναι καλά μετά την περιπέτεια που είχε όμως πηγαίνει σπίτι νωρίς και ανοίγει το chaturbate  :2funny:και  :jerking:θα προσπαθήσω τώρα να επικοινωνήσω μαζί του να δω αν στ αλήθεια έκλανε? :2funny:
Ναι αλλά όταν πηγές Οδησσό τον παρακαλούσες να πληρώσει στο μπουρδέλο να γαμήσεις γιατί ως γνωστό είσαι απένταρος και επαιτης
 
OP
OP
D

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Ναι αλλά όταν πηγές Οδησσό τον παρακαλούσες να πληρώσει στο μπουρδέλο να γαμήσεις γιατί ως γνωστό είσαι απένταρος και επαιτης
Μόνος του με κέρασε πήδημα γιατί μπορεί να φοβόταν μην τον πηδήξω.Εσυ είσαι χρεοκοπημένος :2funny:μόνο ότι μένεις μόνιμα  Ελλάδα τα λέει όλα  :2funny: :vomit:
  Εγώ προσπαθώ να βρω την αλήθεια μου είπαν ότι ο Χάρης έκλανε δυνατά στην καφετέρια και η γκαρσονα πηγε να τον διωξει μου το επιβεβαίωσε και ο Θεσσαλονικιός.Σας έβαλα την πληροφορία,ρώτησα το Χάρη και μου είπε ότι είναι ψέματα και ότι δεν έκλανε.Θα προσπαθήσω να μάθω τι έγινε ακριβώς και αν έχω κάποια πληροφορία θα σας την γράψω αμέσως.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Ναι αλλά όταν πηγές Οδησσό τον παρακαλούσες να πληρώσει στο μπουρδέλο να γαμήσεις γιατί ως γνωστό είσαι απένταρος και επαιτης
εγω τον κερασα αλλα κλαιω τα λεφτα μου οταν ειδα που πηρε μια χοντρουλα με κυταριτιδα!!!
δεν λεω ψεματα ποτε και ουτε εγω το πιστευα με ολα αυτα που εγραφε ποιοτητα και μικρουλες
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom