Νέα

Αγνοείται η τύχη του Χάρη στην Οδησσό.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimitrakis29
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι πιστεύεται ότι έχει συμβεί με τον Χάρη?

  • γαμά σα Βαλκάνιος άρχοντας ακολουθώντας της οδηγιες και συμβουλές του Βλάκμαν.

    Ψήφοι: 10 16,9%
  • Τον έχουν γαμίσει στο ξύλο (πάλι)

    Ψήφοι: 29 49,2%
  • Είναι πεταμένος σε κάποιο χαντάκι

    Ψήφοι: 20 33,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    59

Επισκέπτης
αρχοντα εγω το σαβατο 10 το βραδι θα ειμε διαμερισμα οδυσσο.θα πεταχτω να παρω καμια πιτσα και
αμεσως σπιτι αν και σαβατο εχει κινηση.με τα ποδια στο μπαρ ρεστοραν που συχναζω ειναι 15 λεπτα αλλα 11 βραδι αδειαζει ετσι δεν αξιζει να μου την πεσει κανενασ βραδι οταν με δουν καλοντυμενο.
μεχρι 10 το αργοτερο θα ειμαι διαμερισμα,πρωι γυμναστικη και μετα βολτα.βραδυ τελος γιατι τωρα με τα κοντομανηκα ακομα προκαλω.τον χειμωνα με τρικα βαρετα δεν φενεσε με μαρκε και τετεια και με ενα σκουφο δεν προκαλεισ βλεματα να δουνε εισαι ξενος.ρωσια μονο μια φορα με εκλεψαν 800 δολαρια
γιατι δεν ημουν πονηροσ τοτε αλλα να μου την πεσου ποτε μοσχα.αντιθετα στα κλαμπ γουσταραν οτι ειμαι κυπριος οι ρωσοι αλλα σε μερη με ηλικιες 28-45.πετρουπολη μονο μου εκανε ενας χωριατης τσαμπουκα αλλα
δεν του εδωσα σημασια και εφυγα και τον αφησα με την χαζοβιολα που μιλησα πρωτος.μετα της εκλεψε το κινητο 700 δολαρια του πατερα της και εκλαιγε.τι να της κανω?την κερασα ποτο και μετα χαχαχουχα με τον γυφτο ενοχλητικο που την πειραζε.σκεφτηκα τετειος της αξιζει και αποφυγα φασαρια με τον τυπο.
μοσχα στο μετρο ετυχε να ειμε με την αδερφη μου και να ερχοντε νεαροι να μας μιλανε και να λενε ομορφη κοπελα η αδερφη σου και απο που εισαστε.αλλα ευγενικοι με χαμωγελο και καμια επιθετικοτητα.
στο κιεβ πιο αγρια τα πραγματα και ειδα πολλα περιστατικα βιας στο μετρο.ευτυχος δεν μου την επεσαν ποτε

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Εγω παλι τον εγκεφαλο που εχει τονους μαλακιας μεσα...
Λες να έκαναν σκαουτινγκ ...στο Σάη πριν προβούν στην επέμβαση?  

Είχαν πεσει κάτι ρουφιανιές για το τι γράφουμε στο νήμα του Κιέβου σε κάποιες ντέβουσκες και ο Χάρης θα τη πληρώσει.. :orchestra:
 

Επισκέπτης
Λες να έκαναν σκαουτινγκ ...στο Σάη πριν προβούν στην επέμβαση? 

Δεν χρειαζεται σκουουτινγκ τυπε μου...με το που εσκασε μυτη Ουκρανια και ειπε ειμαι μελος του σαι και θελω να σπονσοραρω πουτανες καταλαβαν ολοι περι τινος προκειται.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Δεν χρειαζεται σκουουτινγκ τυπε μου...με το που εσκασε μυτη Ουκρανια και ειπε ειμαι μελος του σαι και θελω να σπονσοραρω πουτανες καταλαβαν ολοι περι τινος προκειται.
Δηλαδή αποκλείεις να ήθελαν κάτι άλλο απο τον κουμπάρο μας?-->
 

Συνημμένα

  • IMG_2135.PNG
    IMG_2135.PNG
    107,7 KB · Εμφανίσεις: 113
OP
OP
D

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Έλα ρε Δημητράκη άρχοντα.. Όντως έτσι, δίκιο έχεις. Αλλά μετά με τρέλαναν στις πίπες. Τα πάθη προκαλούνται αν έχεις αξία. Αλλιως τη βγάζεις καθαρή χωρίς χρώματα.
Πάντως με βρήκες  :happy: :happy: :happy:
Αν έχεις κανένα πρόβλημα πες μου μήπως μπορώ να σε βοηθήσω.
Καλή συνέχεια στις βόλτες
Και ο Χαρης τρελλαθηκε στις πιπες με τη διαφορα οτι εσένα φαντάζομαι σου έκαναν πίπες ενώ ο Χάρης τώρα τους κανει.
 Ο Χάρης έχει τάσεις μαζοχισμού ενώ έφαγε ξύλο ξαναπήγε μάλλον του άρεσε  :2funny:του λέω ότι θα βάλω να τον τσισάρουνε και από μόνος του μου λέει που θα πάει και πότε.
 Ίσως χρειαστώ τη βοήθεια σου να τον κρατάς όταν η γριά πουτάνα θα τον τσισάρει με 200 γκριβνια το πολύ (αν πηγαινε ο Βλακμαν να κανονίσει το κατούρημα θα τα κανονίσει με 200 ευρω :2funny:).Αν αντιστεκεται θα τον δεσουμε :2funny:οπότε θα κρατάς μόνο το κεφάλι του και το στόμα του ανοικτό :2funny:
 Να ευχηθούμε να είναι καλά ο Χάρης και όχι σε κάνα χαντάκι :2funny:για να μπορέσει να απολαύσει το τσισάρισμα   :2funny::2funny:.Αν αυτοί που τον κρατάνε στην αποθήκη δεμένο σα λουκάνικο διαβάζουν το σάϊτ με μεταφραστή σίγουρα θα τον έχουν τσισάρει αυτοί  :2funny:
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Το αποκλειω κατηγορηματικα εκτος και αν θελανε να μελετησουν τη μικροφαλλια....
Τύπε δεν μπορούςαν να έχουν τέτοια πληροφόρηςη διότι το μέγεθος του δεν το ξέρει καμία... :S
 

Επισκέπτης
Πιο πιθανο σεναριο να τον σπασανε στο ξυλο και να του κλεψανε το κινητο...
 
OP
OP
D

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Τελευταία φορά μπήκε στο σάΐτ οπως βλεπετε την Παρασκευή το πρωΐ στις 10.10 .Από τότε δεν έχει δώσει σημεια ζωής.Με τον Ιωσήφ μίλησε τελευταία φορά όταν πήγαινε στο αεροδρόμιο.Τωρα μιλάω με Ιωσήφ.Προν λίγο τον πήρε τηλέφωνο και το κινητό του Χάρη ήταν κλειστό!Ίσως έχουν δίκιο αυτοί που ψήφισαν τη Γ'εκδοχη ότι είναι σε κάποιο χαντάκι πεταμένος! :priest:
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20180917-220828.png
    Screenshot_20180917-220828.png
    223,9 KB · Εμφανίσεις: 75

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
228
Πόντοι
86
Μγν ανησυχειτε, αναρρωνει μια χαρα

242ACB0700000578-2880815-image-a-47_1419006939703.jpg
 
OP
OP
D

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Τώρα μόλις μίλησα με Οδησσό ο Χάρης ήταν στην αστυνομία,σήμερα τον άφησαν.Τον συνέλαβαν να αυνανίζεται στο πάρκο κοντά στην όπερα.2 μέρες ήταν στο αστυνομικό τμήμα υπο κράτηση και σήμερα το πρωί πήγε ο πρόξενος της Κύπρου και τον έβγαλε.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Τώρα μόλις μίλησα με Οδησσό ο Χάρης ήταν στην αστυνομία,σήμερα τον άφησαν.Τον συνέλαβαν να αυνανίζεται στο πάρκο κοντά στην όπερα.2 μέρες ήταν στο αστυνομικό τμήμα υπο κράτηση και σήμερα το πρωί πήγε ο πρόξενος της Κύπρου και τον έβγαλε.

Κρίμα που δεν είχε κανα μποστάνι με πεπόνια το πάρκο. Τουλάχιστον θα είχε ένα ισχυρό άλλοθι... :rolleyes:  :grin:
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Πιο πιθανο σεναριο να τον σπασανε στο ξυλο και να του κλεψανε το κινητο...
πιστεύω πως μόνο η μπάχαλ team οι σκληροί χίστες του Μπου μπορούν να πουν με ακρίβεια τι συμβαίνει! 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom