Νέα

Αγνή Μασάζ (Masaz Agni)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stebaba
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 133
  • Εμφανίσεις 74K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

quatro4

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2019
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Thanks baroc.Να περνάτε καλά παίδες σε όλα τα επίπεδα.
 

brujeria69

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.186
Κριτικές
34
Like
3.797
Πόντοι
2.846
Τι βυζομπαλίδια είναι αυτά ?? :boobies: :boobies: :tits2: :tits2: :erection: :erection: :erection:
 

babis84

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
574
Κριτικές
21
Like
1.178
Πόντοι
1.076
κεντρο παει κ στα περιξ...για βορεια ζηταει 100 η κοπελα για να ερθει.. :idiot: :idiot:
 

boobsholic

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2020
Μηνύματα
20
Like
39
Πόντοι
0
Παλια συνάντηση(περίπου χρονος).Σωματοτυπος:κοντουλα με παραπάνω κιλα στην κοιλια και στήθος 3 χωρίς να είναι χαλαρό.Προγραμμα διωρακι στο ξενοδοχείο της επιθυμια της. Ειχα ακουσει καλες κριτικες που όμως σε μενα δεν και όταν λέω δεν δεν! Μασαζ χαλια και να χαζεύει στην τηλεόραση ,στα επακόλουθα μετρια πίπα ,χωρις χάδια , φιλιά απλα να ακουμπάνε τα χείλη. Τελειωσα με κόπο στην πίπα ,στο μισάωρο ντύθηκα και έφυγα. Μεγάλη ξενερα!
 

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
706
Κριτικές
1
Like
368
Πόντοι
26
Παλια συνάντηση(περίπου χρονος).Σωματοτυπος:κοντουλα με παραπάνω κιλα στην κοιλια και στήθος 3 χωρίς να είναι χαλαρό.Προγραμμα διωρακι στο ξενοδοχείο της επιθυμια της. Ειχα ακουσει καλες κριτικες που όμως σε μενα δεν και όταν λέω δεν δεν! Μασαζ χαλια και να χαζεύει στην τηλεόραση ,στα επακόλουθα μετρια πίπα ,χωρις χάδια , φιλιά απλα να ακουμπάνε τα χείλη. Τελειωσα με κόπο στην πίπα ,στο μισάωρο ντύθηκα και έφυγα. Μεγάλη ξενερα!
Μη δίνεις τόσο πολύ βάση στις κριτικές γιατί είναι πολύ υποκειμενικές.Παίζει και η χημεία μεταξύ των δυο.Μπορεί για το Α ή Β λόγο να μην γουστάρει η κοπέλα ή να έπεσες σε μια άσχημη μέρα της και να μην είχε κέφια.Την έχω πατήσει κι εγώ διαβάζοντας καλές κριτικές και να τύχει να πάω με κοπέλα που ή δεν με γούσταρε καθόλου ή την έποιασα σε δύσκολη μέρα όπως μου έχει τύχει και το ανάποδο.Να έχω πάει σε μπουρδέλο , να γουστάρει τρελά η γκόμενα και να καθήσω πάρα πολύ ώρα μέσα και να κάνω και κουβέντα αρκετή ώρα μετά το γαμήσι.Σε κάποια φάση άκουγα στο δωμάτιο είχε μαζευτεί κόσμος και ακούω έναν να λέει : Τι κάνει ο μαλάκας τόση ώρα μέσα; Και ντράπηκα και της λέω της κοπέλας να ντυθώ γιατί θα σου φωνάζει η τσατσά.Και μου απαντάει : Στο μουνί μου τη γράφω.Κάτσε να τα πούμε...χαχαχα
 

boobsholic

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2020
Μηνύματα
20
Like
39
Πόντοι
0
Όντως είναι αλήθεια αυτό πού έγραφες.Αυτη όμως ήταν αδιάφορη σε βαθμό αναισθησίας! Μετά από τέτοια συμπεριφορά δεν μου πάει με τίποτα να την ξανασυναντησω
 

Tommylee

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
123
Κριτικές
1
Like
185
Πόντοι
1
Λοιπον παιζει ρολο και η χημεια αλλα π.χ η αγνη δεν μπορει τους πολυ τριχωτους και οχι καθαρους πελατες εχει το θεμα της και καλα κανει.Εγω που την συναντησα ειναι μια χαρα γυναικα μοντελο δεν ειναι αλλα αν πας προσεγμενος ειναι σουπερ.Βυζαρες σουπερ καλα ελληνικα κοντα 2 ωρες 2 πιστολιες ολα καλα.Ειναι και καλο παιδι.Εγω αυτα ειδα αυτα λεω.
 

Tommylee

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
123
Κριτικές
1
Like
185
Πόντοι
1
Να αλλη μια απο το κοριτσι
 

Συνημμένα

  • agni-7-1491336632.jpg
    agni-7-1491336632.jpg
    33,8 KB · Εμφανίσεις: 270
  • Like
Αντιδράσεις: sTeL77

David 1975

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2019
Μηνύματα
97
Κριτικές
4
Like
70
Πόντοι
0
Θέλω μια απάντηση από τους γνώστες Αγνή ή Βικη Στεφάνια;
 

gkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2005
Μηνύματα
501
Κριτικές
3
Like
146
Πόντοι
6
αν επρεπε να επιλεξεις μια απο τις 2...?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom