Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Μηπως τυχόν εννοείς στον πέμπτο όροφο, σουίτα "μαναζ α τρουά" ("τρίο") γιατί μόλις ρώτησα στην είσοδο μια αδελφή (νοσοκόμα, εννοώ) και εκεί την έχουνε βαλει για απόψε τουλάχιστον. Έχω πάρει μαζί μου τα άπαντα της Βέφας μηπως συνέλθει νωρίτερα από ό,τι προβλέπεται και θέλει να διαβάσει το αγαπημένο της βιβλίο. Αυτή τη στιγμή σκύβω για να της τον δόσω (τον ασπασμό εννοώ , που πήγε το μυαλό σου!!!)  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Αυτο ειναι Μαρουλινο μου τα απαντα της Βεφας ισως την συνεφερουν :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Και μην  μου σκυβης πολυ γιατη εχεις και προβλημα στην μεση σου ,,, δεν θα σου κανω εγω Μασαζ ολη μερα για να μου στανιαρης  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10

Συνημμένα

  • eva home 69.JPG
    eva home 69.JPG
    26,7 KB · Εμφανίσεις: 20

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Αυτο ειναι Μαρουλινο μου τα απαντα της Βεφας ισως την συνεφερουν :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Και μην  μου σκυβης πολυ γιατη εχεις και προβλημα στην μεση σου ,,, δεν θα σου κανω εγω Μασαζ ολη μερα για να μου στανιαρης  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Είδες καρδιά μου ξέρω ποιο είναι η καταλληλότερη γιατριά για την άτυχη μαγείρισσά μας :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
Όσο για τη μέση μου μην ανησυχείς καθόλου, είναι τώρα μια χαρά!!!!!! Προχθές βγήκα από την ορθοπεδική κλινική :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

chris_mark

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2008
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Εαν και μπαινω συχνα αλλα λειπω επισης και πολυ συχνα λογω ταξιδιων ειλικρινα οταν θα επιστρεψω μετα τις 18/10 πρεπει να σε επισκεφτω  :dancing:
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
αστερι......ακομα εδω;δεν θα ξεκουραστεις; :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

psedelic

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
γατουλα πόση ώρα θα είσαι ακόμα δουλεία?
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.736
Κριτικές
61
Like
40.303
Πόντοι
22.785
Ευακι γιατι δεν απαντας στο τηλ.;;;;;;;;;;;;
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Καλά. Ξεκουράζεσαι;;;; :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom