Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ippotis__69

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2010
Μηνύματα
41
Κριτικές
6
Like
3
Πόντοι
0



      Kαλησπερα μαριαννα κουκλαρα :-*
 

Ippotis__69

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2010
Μηνύματα
41
Κριτικές
6
Like
3
Πόντοι
0
Καλησπερα γλυκε μου Ιπποτη :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*


      Να δω ποτε θα κλεψω χρονο απο την δουλεια μου ναρθω πρωι να σε γνωρισω και απο κοντα.Η ευα μου μιλησε με τα καλυτερα λογια την περασμενη βδομαδα που ηρθα ;)
 

Ippotis__69

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2010
Μηνύματα
41
Κριτικές
6
Like
3
Πόντοι
0
:2funny: :2funny: Δεν εισαι ο μονος γλυκε μου  ;) Το Νταρντανομωρο :tits2: καιει καρδιες ετσι κι αλλιως :tits2: :tits2:


          Αληθεια μαριαννακι και οι αλλες κοπελες του μαγαζιου ειναι τοσο ωραια μωρα σαν και σας?
 

Επισκέπτης
           Αληθεια μαριαννακι και οι αλλες κοπελες του μαγαζιου ειναι τοσο ωραια μωρα σαν και σας?



                        Κοιταξε μωρο μου η καθε κοπελα εχει την δικη της χαρη και τροπο να (παιζει) με τους πελατες, Οποτε ειναι τελειως υποκειμενικο για να σου απαντησω στο ερωτημα σου  ;) ;)
:-* :-* :-*
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
                        Κοιταξε μωρο μου η καθε κοπελα εχει την δικη της χαρη και τροπο να (παιζει) με τους πελατες, Οποτε ειναι τελειως υποκειμενικο για να σου απαντησω στο ερωτημα σου  ;) ;)
:-* :-* :-*

Διπλωματικότατη απάντηση!!!
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
   Ναι βρε Μαρουλια μου περι ορεξεως κολοκυθοπιτα σε αλλους αρεσουν τα Μαρουλια και σε αλλους τα Λαχανα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:  και σε αλλες οι Σαμπανιες  :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

ρε κουκλίτσα, δεν βάζεις και καμιά δικιά σου φώτο να αποτρελαθούμε;  :smitten: :smitten: :smitten:
 

enetline

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
186
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά ............. το κουκλί είναι ......... άπαιχτο!!!!!!!!! ειναι ο 'ασσος" του μαγαζιού!!! και "για του λογου το αληθές" παρτε μια δοση!
Επειδή δεν εχω την εγκρισή της βάζω μια φωτο που είχε βάλει  εκείνη παλαιότερα ..... τα υπολοιπα ........ της φαντασίας σας!!!!
 

Συνημμένα

  • Marianna8.jpg
    Marianna8.jpg
    186,7 KB · Εμφανίσεις: 15

enetline

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
186
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
δε βλεπω σχολια για το απαιχτο το κουκλί!!!!!!!!!!!! :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: ενα ειναι το ΠΑΙΔΙ!!!! και μετα απο το Μαριαννάκι, ο Θεός έσπασε το καλούπι. Εχω άδικο?????? οχι ,πείτε μου!!!!
 

Επισκέπτης
δε βλεπω σχολια για το απαιχτο το κουκλί!!!!!!!!!!!! :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: ενα ειναι το ΠΑΙΔΙ!!!! και μετα απο το Μαριαννάκι, ο Θεός έσπασε το καλούπι. Εχω άδικο?????? οχι ,πείτε μου!!!!



      Μην εισαι τοσο υπερβολικος μωρο μου. Παντως νασε καλα :-* :-* :-* :-* :-*
 

enetline

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
186
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Το καλό να λέγεται :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

Και που να σε συναντήσουν........ εκεί θα πάθουν την πλακα τους!!! να είσαι πάντα καλά κουκλί μου, να περνάς καλά και να μας χαρίζεις τέτοιες ωραίες στιγμές!!

Να είσαι ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΆ,  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

enetline

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
186
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Δε σε ρωτησα! καλή η φωτο που έβαλα, να βαλω κάποια άλλη??????
 

Επισκέπτης
Το καλό να λέγεται :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

Και που να σε συναντήσουν........ εκεί θα πάθουν την πλακα τους!!! να είσαι πάντα καλά κουκλί μου, να περνάς καλά και να μας χαρίζεις τέτοιες ωραίες στιγμές!!

Να είσαι ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΆ,  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*


    Σε ευχαριστω πολυ μωρο μου να εισαι καλα  :-* :-* :-* :-* :-* φιλακια πολλα καλη νυχτα  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Παιδιά ............. το κουκλί είναι ......... άπαιχτο!!!!!!!!! ειναι ο 'ασσος" του μαγαζιού!!! και "για του λογου το αληθές" παρτε μια δοση!
Επειδή δεν εχω την εγκρισή της βάζω μια φωτο που είχε βάλει  εκείνη παλαιότερα ..... τα υπολοιπα ........ της φαντασίας σας!!!!

άσε ρε φίλε και χωρίς την φώτο οργίαζε η φαντασία.. κάτι σε πιό αποκαλυπτικό έχουμε;;;

δε βλεπω σχολια για το απαιχτο το κουκλί!!!!!!!!!!!! :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: ενα ειναι το ΠΑΙΔΙ!!!! και μετα απο το Μαριαννάκι, ο Θεός έσπασε το καλούπι. Εχω άδικο?????? οχι ,πείτε μου!!!!

νοου κόμεντ !!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom