Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

bonbenito

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.683
Like
4
Πόντοι
16
Ελα να μου Φορμαρμαρης τον σκληρο σου  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Ετσι οπως λενε διλαδι να σου κανω Φορματ στον σκληρο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Φαντάζομαι το  xilnik, να πηγαίνει ΣΠΙΝΑΡΟΝΤΑΣ τώρα !!!
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10

Συνημμένα

  • cyber_pc_eva.JPG
    cyber_pc_eva.JPG
    30,4 KB · Εμφανίσεις: 34

mgman

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
123
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
δηλαδη ματακια μου δεν εχει τιμη για το κουλουρακι ειναι ατιμο??
 

mgman

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
123
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
sory αλλα ειμαι κουλουρτζης
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Φαντάζομαι το  xilnik, να πηγαίνει ΣΠΙΝΑΡΟΝΤΑΣ τώρα !!!
στο μυαλο μου εισαι :o
σε λιγο θα βαλει και το agrimaki τις φωτο που μ αρεσουν ,δε με βλεπω καλα σημερα
ΟΧΙ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΦΩΤΟ,ΣΑΝ ΜΑΧΑΙΡΙΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΕΙΝΑΙ
 

meredi

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.485
Κριτικές
3
Like
78
Πόντοι
16
Πηγαίνει κάποιος στο σπίτι του, μαζί με έναν φίλο του:

- Αγάπη μου, γύρισα!!
- (από την κουζίνα) Καλωσόρισες!
- Μανάρι μου, έφερα κι έναν φίλο μου για καφέ!!
- (από την κουζίνα) και πολύ καλά έκανες!!

Ο φίλος εντυπωσιάζεται από τις αγάπες και τα γλυκόλογα, αλλά δεν λέει τίποτε.. Πηγαίνουν και κάθονται στο σαλόνι:

- Ρε συ Κώστα, πώς τον πίνεις τον καφέ;
- Μέτριο, με γάλα.
- Αγάπη μου, θα κάνεις δύο καφεδάκια; Ένα για μένα και ένα μέτριο με γάλα;
- (από την κουζίνα) Έγινε!!

Έρχονται τα καφεδάκια, τα πίνουν και τα λένε..

- Κώστα, να σου πω, να πω την γυναίκα μου να κάνει κανένα μεζεδάκι, έτσι; Κανά σαλαμάκι, λίγο τυράκι, να τηγανίσει κανά λουκάνικο, ουζάκι, να, αυτά.
- Όχι ρε Μπάμπη, μη βάζουμε την γυναίκα σε κόπο..
- Όχι ρε, μην μασάς.. (προς την γυναίκα του) Ομορφούλα μου, θα κάνεις κανά μεζεδάκι, από αυτά που ξέρεις; Άντε μπράβο καμάρι μου..
- Ρε συ Μπάμπη, δεν αντέχω άλλο, θα σου το πω.. μπράβο σου ρε!
- Μπράβο; Εμένα; Γιατί;
- Τι γιατί; Από την ώρα που ήρθα, όλο γλυκόλογα είσαι, και αγάπη μου, και ομορφιά μου, και μανάρι μου και ομορφούλα και καμάρι.. εμείς τα έχουμε κόψει αυτά εδώ και χρόνια ενώ εσείς.. μπράβο μπράβο..
- .. .. Χμμ.. άμα σου πω ότι δεν θυμάμαι πώς την λένε, θα το πιστέψεις;..

____________________________________

Δύο φίλοι πηγαίνουν στο σπίτι του ενός..
- Κώστα, να σου πω, να πω την γυναίκα μου να μας κάνει κανά μεζέ;
- Εεε.. ξέρω γω; Άμα δεν της είναι κόπος..
- Ναι ρε, μην ανησυχείς.. μόνο, ξέρεις.. εε.. α, για πες μου, θύμησέ μου έναν πόλεμο που έγινε στην αρχαία Ελλάδα..
- Ε; Στην αρχαία Ελλάδα; Γιατί;
- Θα σου πω, πες μου μόνο..
- Α, καλά.. ο Δεκαπενταετής.
- Χμμ.. μπα, δεν μου κάνει.. άλλον, άλλον.
- Ο περσικός πόλεμος; Σου κάνει;
- Μμμ.. μπαα.. άλλον, άλλον.
- Καλά, ο Τρωικός τότε.
- Ναι μπράβο, αυτόν! Θυμάσαι πώς την έλεγαν την γκόμενα που ξεκίνησε τον πόλεμο;
- Ποια ρε, την ωραία Ελένη;
- Αυτήν μπράβο! (και γυρνώντας προς την κουζίνα) Ρε συ Ελένη, κάνε κανά μεζεδάκι να φάμε!!
 

bonbenito

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.683
Like
4
Πόντοι
16
στο μυαλο μου εισαι :o
σε λιγο θα βαλει και το agrimaki τις φωτο που μ αρεσουν ,δε με βλεπω καλα σημερα
ΟΧΙ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΦΩΤΟ,ΣΑΝ ΜΑΧΑΙΡΙΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΕΙΝΑΙ
Αυτά τραβάς αμα είσαι μπήχτης εκ πεποιθήσεως φίλε μου  xilnik!!! Σε νοιώθω  :rockon:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Ελα να μου Φορμαρμαρης τον σκληρο σου  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Ετσι οπως λενε διλαδι να σου κανω Φορματ στον σκληρο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
θα Προλαβω και εγω εαν ξεκινησω τωρα θα φτασω τα χαραματα,θα προλαβω
δηλαδη ματακια μου δεν εχει τιμη για το κουλουρακι ειναι ατιμο??
εαν θες κουλουρι να φερω κανα δισκο να υπαρχουν και για αλλους φρεσκο πραμα
 

xaris81

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Eυακι κουκλαρα ειμαι γνωστος απο παλια..Δες τα pm που σου εχω στειλει να καταλαβεις! Φιλακια!
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
        Μα τι να κανω πια για να με πιστεψεις ολα μου τα φαγητα ειναι φτιαγμενα απο εξαιρετικα παρθενα προιοντα π.χ κιμαδες απο αρωστες αγελαδες βρασμενοι σε καθαροτατο στρυχνινονερο . Δεν σου ψτανουν αυτα τα εδεσματα για να σε τουμπαρω και να σε παρω απο την μαυρη χηρα μια και καλη πια . Μα να τξς εχεις γραψει και το σπιτι στο κουτσοποδι αυτο δεν θα το ανεχτω θα φαει η μυγα σιδερο και η χηρα σου κακακια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Είμαι σίγουρος καρδιά μου ότι όταν μαγειρεύεις διαλέγεις τα καλύτερα προιόντα για αυτό άλλωστε έχεις την έξωθεν καλή μαρτυρία!!!
Ποιός δεν έχει φάει κεφτεδακια από τα χεράκια σου και δεν έχει αποδημήσει εις Κύριον!!!
Αλλά μη στενοχωριέσαι, επειδή είσαι δεινή μαγείρισσα, κατι θα αφήσω και για σενα, τυχερούλα. Πρώτα όμως θέλω να μου υποσχεθείς οτι δεν θα ταίσεις την Ευα κακάκια :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Το εφάπαξ μου είναι αρκετό για να σε βοηθήσει να τελειοποιήσεις τη μαγειρική σου;;;; Ή μήπως θέλεις και το εξοχικό στο Σούνιο;;; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

joe125

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2006
Μηνύματα
407
Like
62
Πόντοι
1
Marianna αυριο δουλευεις????τι ωρα?????
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Για να σιγήσει τοσο νωρίς απόψε η Εύα μαλλον θα δοκίμασε τη μαγειρική της άλλης!!!
Είχες δεν είχες το στείλες στον Άγιο Πέτρο το κορίτσι, αθεόβοφη :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom