Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kavliarhssss

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
102
Like
338
Πόντοι
21
Καλησπέρα στην ομάδα..πήγα εχθές για πρώτη μου φορά να δοκιμάσω να πάω με τρανς και μπαίνω μέσα στον οίκο και ήταν η Βυκη που μου πρότειναν για πρώτη μου φορά..η τυπισα ότι νάνε μίλαγε με υφάκι και με έδιωξε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Έχει να προτείνει κάποιος κάποια τρανς για 1η μου φορά ως ενεργητικός εγώ
 

opel2000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
108
Κριτικές
3
Like
181
Πόντοι
1
Καλησπέρα στην ομάδα..πήγα εχθές για πρώτη μου φορά να δοκιμάσω να πάω με τρανς και μπαίνω μέσα στον οίκο και ήταν η Βυκη που μου πρότειναν για πρώτη μου φορά..η τυπισα ότι νάνε μίλαγε με υφάκι και με έδιωξε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Έχει να προτείνει κάποιος κάποια τρανς για 1η μου φορά ως ενεργητικός εγώ
Για σε διώξει η Βίκη σίγουρα υπήρχε λόγος , κάτι έκανες η είπες κ πως το είπες ……..
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.867
Κριτικές
31
Like
7.460
Πόντοι
3.886
Δλδ η Βίκυ ποτε δεν φταίει;;
Η Βίκυ συνήθως είναι πολύ καλή άριστη θα έλεγα .. Απλά κ αυτή σαν άνθρωπος κάποιες φορές είναι κουρασμένη και η απόδοση της πέφτει
 

loo

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
3
Like
816
Πόντοι
86
Η Βίκυ συνήθως είναι πολύ καλή άριστη θα έλεγα .. Απλά κ αυτή σαν άνθρωπος κάποιες φορές είναι κουρασμένη και η απόδοση της πέφτει
Σε αυτό συμφωνώ αλλά δεν γίνεται επειδή κάποιος είπε κάτι για την Βίκυ να λέμε ότι έφταιγε αυτός
 

Mpirimpas76

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2023
Μηνύματα
257
Κριτικές
4
Like
597
Πόντοι
21
Καλησπέρα στην ομάδα..πήγα εχθές για πρώτη μου φορά να δοκιμάσω να πάω με τρανς και μπαίνω μέσα στον οίκο και ήταν η Βυκη που μου πρότειναν για πρώτη μου φορά..η τυπισα ότι νάνε μίλαγε με υφάκι και με έδιωξε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Έχει να προτείνει κάποιος κάποια τρανς για 1η μου φορά ως ενεργητικός εγώ
Φίλε μου η Βίκυ είναι πολύ καλή και άψογη επαγγελματίας ...
Δεν θα έκανε πότε κάτι τέτοιο σε πελάτη...
Για να φτασει στο σημειο να σε διώξει όπως λες, κάτι θα της είπες ίσως λάθος διατυπωμενο η κάτι θα έκανες.
Δεν εξηγείται αλλιώς...
 

kavliarhssss

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
102
Like
338
Πόντοι
21
Φίλε μου η Βίκυ είναι πολύ καλή και άψογη επαγγελματίας ...
Δεν θα έκανε πότε κάτι τέτοιο σε πελάτη...
Για να φτασει στο σημειο να σε διώξει όπως λες, κάτι θα της είπες ίσως λάθος διατυπωμενο η κάτι θα έκανες.
Δεν εξηγείται αλλιώς...
Καλημέρα φίλε μου..δεν ξέρω μπορεί να μην ήταν η μέρα της..εγώ απλά πέρασα στον οίκο βγήκε την ειδα και της ειπα θα κάνω μια γύρα και θα ξανά περάσω κι αυτή τρελάθηκε..δεν ξέρω το φάση
 

Mpirimpas76

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2023
Μηνύματα
257
Κριτικές
4
Like
597
Πόντοι
21
Καλημέρα φίλε μου..δεν ξέρω μπορεί να μην ήταν η μέρα της..εγώ απλά πέρασα στον οίκο βγήκε την ειδα και της ειπα θα κάνω μια γύρα και θα ξανά περάσω κι αυτή τρελάθηκε..δεν ξέρω το φάση
Ίσως φιλε μου να μην ήταν η μέρα της απλά...
Από την άλλη ούτε ο πρώτος ούτε ο τελευταίος είσαι που το κάνει αυτό να μπαίνει και να φεύγει.
Ίσως ομως και εν αγνοία σου έγινε κάτι που την πείραξε .
Η Βίκυ είναι πολύ καλό άτομο γενικά.
Τέλος πάντων...όλα καλά.
 

opel2000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
108
Κριτικές
3
Like
181
Πόντοι
1
Δλδ η Βίκυ ποτε δεν φταίει;;
Φίλε μου αν διάβασες την ανάρτηση λέει ότι πήγε πρώτη φορά να δοκιμάσει με τρανς κ μετά λέει ότι πάει να δει κ αλλου,άρα περισσότερο για τσάρκα μου μοιάζει παρά με γούστα , στο άγκυρας1 μπαίνεις κ δεν φεύγεις , γιατί είναι εγγύηση οποία κοπέλα και να είναι, και κάτι άλλο όταν δουλεύει η Βίκυ και χτυπάς κουδούνι στο λέει ότι δουλεύει η Βίκυ και μπαίνεις η φεύγεις!!!
 

loo

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
3
Like
816
Πόντοι
86
Σώπα ρε φίλε
Μπαίνεις και δεν φεύγεις;;;;;
Δικαίωμα του καθενός είναι
Δεν είναι το μόνο σπίτι με τρανς
 

mariannaki mariannaki

Ιερόδουλη
Εγγρ.
15 Νοε 2013
Μηνύματα
3.704
Like
4.932
Σώπα ρε φίλε
Μπαίνεις και δεν φεύγεις;;;;;
Δικαίωμα του καθενός είναι
Δεν είναι το μόνο σπίτι με τρανς
Σαφως και είναι έτσι όπως τα λες απλά ο opel εννοεί προφανώς τους πελάτες της.Εδω είναι θέμα γούστου και δεν χωρά αμφιβολία. Αλλοι θα φύγουνε αλλοι θα μείνουν.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Opel 2000 είσαι λατρεία....
 

Mpirimpas76

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2023
Μηνύματα
257
Κριτικές
4
Like
597
Πόντοι
21
Φίλε μου αν διάβασες την ανάρτηση λέει ότι πήγε πρώτη φορά να δοκιμάσει με τρανς κ μετά λέει ότι πάει να δει κ αλλου,άρα περισσότερο για τσάρκα μου μοιάζει παρά με γούστα , στο άγκυρας1 μπαίνεις κ δεν φεύγεις , γιατί είναι εγγύηση οποία κοπέλα και να είναι, και κάτι άλλο όταν δουλεύει η Βίκυ και χτυπάς κουδούνι στο λέει ότι δουλεύει η Βίκυ και μπαίνεις η φεύγεις!!!
Συμφωνό σε όλα....
Εκτός των άλλων πιστεύω ότι για να διώξουν καποιον από έναν οίκο οπως ανέφερε ο φιλος είναι λίγο δύσκολο,εκτός αν ο άλλος πια είναι προκλητικός και αγενής η δεν ξέρει τι θέλει...
Και ειδικά στο Αγκύρας που τα κορίτσια όλα είναι άψογα...
Ίσως όμως επειδη ήταν η πρώτη του φορά με τρανς όπως είπε και μπορει να ήταν διστακτικός με την όλη φάση και λογικο ειναι, δεν ηταν σιγουρος και προκειμένου να υπάρχουν εκπλήξεις ίσως για αυτό τον λόγο δεν τον δέχτηκε η Βίκυ...
 

superkablomenos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2023
Μηνύματα
744
Like
1.314
Πόντοι
206
Σαφως και είναι έτσι όπως τα λες απλά ο opel εννοεί προφανώς τους πελάτες της.Εδω είναι θέμα γούστου και δεν χωρά αμφιβολία. Αλλοι θα φύγουνε αλλοι θα μείνουν.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Opel 2000 είσαι λατρεία....

Τα κορίτσια του Άγκυρας 1 είναι εγγύηση !!!
 

superkablomenos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2023
Μηνύματα
744
Like
1.314
Πόντοι
206
Συμφωνό σε όλα....
Εκτός των άλλων πιστεύω ότι για να διώξουν καποιον από έναν οίκο οπως ανέφερε ο φιλος είναι λίγο δύσκολο,εκτός αν ο άλλος πια είναι προκλητικός και αγενής η δεν ξέρει τι θέλει...
Και ειδικά στο Αγκύρας που τα κορίτσια όλα είναι άψογα...
Ίσως όμως επειδη ήταν η πρώτη του φορά με τρανς όπως είπε και μπορει να ήταν διστακτικός με την όλη φάση και λογικο ειναι, δεν ηταν σιγουρος και προκειμένου να υπάρχουν εκπλήξεις ίσως για αυτό τον λόγο δεν τον δέχτηκε η Βίκυ...

Συμφωνώ μαζί σου !!!
 

Mike1989mike

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2023
Μηνύματα
19
Like
52
Πόντοι
0
καλησπερα! Μεχρι τι ωρα ειναι ανοιχτα το βραδυ;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom