Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

vassilissa

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2019
Μηνύματα
95
Like
239
Πόντοι
20
Καλημέρα
Έχει πάει κάνεις πρόσφατα με Βικαρα να μας πει εντυπώσεις?
 

Vasillakis

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2022
Μηνύματα
148
Κριτικές
3
Like
404
Πόντοι
21
Καλημέρα
Έχει πάει κάνεις πρόσφατα με Βικαρα να μας πει εντυπώσεις?
Θελει και ρωτημα συναγωνιστη?Η Βικη ειναι εγγυηση και σταθερη αξία όπως πάντα.
Πριν λίγες μέρες που πήγα,αν και αργά το βράδυ ,πέρασα πολύ καλα μαζί της.
 

Basilias777

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2023
Μηνύματα
95
Like
203
Πόντοι
20
Η Βίκη είναι εγχειρισμένη ;
Ευχαριστώ πολύ
 

Vasillakis

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2022
Μηνύματα
148
Κριτικές
3
Like
404
Πόντοι
21
Καλησπέρα σας. Η βίκυ τελικά εναι περισσότερο παθητικη ή ενεργητικη;
Εκ πείρας θα έλεγα ότι με όποιον τρόπο και αν πάει κάποιος με Βικη φίλε θα περάσει καλά...και κορμαρα και πολύ καλο εργαλείο το μωρό...
 

mariannaki mariannaki

Ιερόδουλη
Εγγρ.
15 Νοε 2013
Μηνύματα
3.692
Like
4.926
κάπου ειδα στις προηγούμενες σελίδες οτι η Βικη, λειτουργεί ενεργητικά μονο αν της το βγάλει ο αλλος...δηλαδη κάποιος μπορει να θέλει να ειναι ενεργητική αλλά της βικης να μη της βγαινει αυτό...τι έχεις να πεις για αυτό;
Θα σου απαντήσω εγώ σε αυτό. Είναι ένας τρόπος για να μην πάρει τον συγκεκριμένο πελάτη γιατί απλά δεν περνεται και ο νοων νοητω .(καθαριότητα τρέλα κ.λ.π) έπειτα είναι και κάπιοι που δεν έχουν τον τρόπο που πρέπει για να δουλέψει μια επαγγελματίας σαν την βικη .Αυτούς λοιπόν προτιμά να μην τους πάρει παρά να χαλάσθει η ίδια.
 

Vasillakis

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2022
Μηνύματα
148
Κριτικές
3
Like
404
Πόντοι
21
Θα σου απαντήσω εγώ σε αυτό. Είναι ένας τρόπος για να μην πάρει τον συγκεκριμένο πελάτη γιατί απλά δεν περνεται και ο νοων νοητω .(καθαριότητα τρέλα κ.λ.π) έπειτα είναι και κάπιοι που δεν έχουν τον τρόπο που πρέπει για να δουλέψει μια επαγγελματίας σαν την βικη .Αυτούς λοιπόν προτιμά να μην τους πάρει παρά να χαλάσθει η ίδια.
Καλημέρα.
Έχεις απόλυτο δίκιο.
Και να συμπληρωσω κάτι.
Όλοι εδώ μεσα που λέμε την γνώμη και τις εμπειρίες μας,είναι γιατί περνάμε πάντα όμορφα με εσας και γιατί μας το βγάζετε και εσείς αυτό.
Για την Βικη τωρα,οποίος την ξέρει ,ξέρει και πως λειτουργεί...
Άνθρωπος είναι,όχι ρομπότ.
Αυτή είναι η άποψη μου,πάντα με σεβασμό στα κορίτσια του Άγκυρας που αξίζουν πολλά.
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366

Εδώ διαβασα σχετικά με την Βικη που ανέφερε o guino όπως φαίνεται και στο screenshot που έχω επισυνάψει.
"Από την κριτική μου για κείνη με τίτλο "Trying to fuck":
Ως βασικό συμπέρασμα , λοιπόν , η Βίκυ είναι μια προικισμένη τρανς που όμως, όπως λέει, για να έχει καλή απόδοση ως ενεργητική πρέπει να της αρέσει ο πελάτης.
Εμένα πάντως, 2 φορές που την έχω πάρει (μία παλιά και μία πέρυσι την άνοιξη), μου ξεκαθάρισε απ την αρχή τα σχετικά με τη στύση της.
Κρίμα ρε συ oral wild. Τί να κάνουμε, συμβαίνουν και αυτά..."
Η κοινή γνώμη έχει δηλώσει ότι το κορίτσι γουστάρει το σεξ και είναι και επαγγελματίας....τώρα εσύ που εκφράζεις αυτή την άποψη (αν της αρέσει ο πελάτης γίνεται σωστή ενεργητική)...νομίζω είσαι ο πρώτος που διαβάζω κάτι τέτοιο....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom