Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Αγίου Ιωάννου 8 , Αγία Παρασκευή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 168
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία

1965neo

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2008
Μηνύματα
414
Like
185
Πόντοι
1
Εχει κανεις τηλ απο εδω ;
 

1965neo

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2008
Μηνύματα
414
Like
185
Πόντοι
1
Θελω να ρωτησω ποιες ειναι ;
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Επειδή είχα δουλειά κοντά στο μαγαζί χθες το απόγευμα, είπα να περάσω να δω τι παίζει.

Με υποδέχθηκε η Σοφία, Ρωσίδα μιλφ, περί τα 40-45, με ωραίο σώμα. Επίσης, παρούσα ήταν και εκπρόσωπος της Αφρικανικής Ηπείρου, αρκετά όμορφη και με ωραίο σώμα, που όμως δεν είναι του γούστου μου, η οποία μόλις έμπαινε στο δωμάτιο για ραντεβού. Μου παρουσίασε και μια κοκκινομάλλα συμπατριώτισα της, ψηλή, περί τα 50, εντελώς αδιάφορη.

Ενημερώθηκα επίσης, ότι νωρίτερα ήταν άλλη μια κοπέλα, αλλά έφυγε γιατί δεν είχε δουλειά.

Στο ψητό. Με ενημέρωσε ότι το μασάζ είναι στα 70 ευρώ. Σε ερώτηση της αν έχω ξαναπάει στο μαγαζί, της είπα ότι συνήθως πηγαίνω είτε στο Χολαργό, είτε στο κέντρο της Αθήνας. Μόλις άκουσε κέντρο, μου λέει "επειδή μου είπες για κέντρο να σου πω ότι εδώ δεν προσφέρουμε σεξ, όπως στο κέντρο, μόνο μασάζ και μάλιστα όταν πληρώνεις σου δίνουμε και απόδειξη".

Πήρα κάρτα, την ευχαρίστησα και έφυγα.
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Κλασσικη κυρια Σοφια--
επρεπε να διαβάσεις  και τις προηγουμενες  σελιδες εδώ----  δυστυχως .... >:(
Θελουν να πας  2- 3 φορες  να εχεις  σκασει ενα 200αρι  για να δουν αν θα σου  επιτρεψουν να παρεις κανενα gilf ....
καλα...
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Κλασσικη κυρια Σοφια--
επρεπε να διαβάσεις  και τις προηγουμενες  σελιδες εδώ----  δυστυχως .... >:(
Θελουν να πας  2- 3 φορες  να εχεις  σκασει ενα 200αρι  για να δουν αν θα σου  επιτρεψουν να παρεις κανενα gilf ....
καλα...

επειδή δεν με είχε ξαναδεί, μου είπε τις παπαριές ;)

είμαι σίγουρος, ότι αν είχα σκάσει το 200άρι, όπως είπες, ίσως να είχα καμιά φραπεδιά, ένεκα και της απογευματινής επίσκεψης :grin:  Αλλά και να έμπαινα, δεν έψαχνα για φραπεδιά, αλλά για φουλ πρόγραμμα.

Δεν ξανασχολούμαι μαζί τους. Έτσι κι αλλιώς, μου είπε ότι μπορεί μετά το καλοκαίρι το μαγαζί να κλείσει, λόγω αναδουλειάς.
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Οχι  ..σκαστο 200αρι --
εννοω οτι θα σου στοιχισουν 200 Ε ,  οι  δυο τρεις απανωτες φορες μεχρι  να σε μαθουν ...
anyway.. Δεν αξιζει  ;)
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Οχι  ..σκαστο 200αρι --
εννοω οτι θα σου στοιχισουν 200 Ε ,  οι  δυο τρεις απανωτες φορες μεχρι  να σε μαθουν ...
anyway.. Δεν αξιζει  ;)

μπα προτιμώ τα πιο σίγουρα στο Χολαργό και τα ακόμα πιο σίγουρα του κέντρου. Αν είναι να σκάσω το 200άρι πάω και πιο βόρεια, προς Μαρούσι, όπου απ'ότι βλέπω από αναφορές, υπάρχει και μια σχετική ποιότητα ;)

Έτσι κι αλλιώς είμαι εκτός μάχης αυτή την εποχή και θα πρέπει να κάνω λίγο ακόμα υπομονή, εκτός αν προκύψει καμία εξαιρετική περίπτωση στις περιδιαβάσεις μου.
 

1965neo

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2008
Μηνύματα
414
Like
185
Πόντοι
1
Εδω εχουμε καμια ανανεωση ή τη μαυρη και το πουρο
 

dms458

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2006
Μηνύματα
139
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
1
Kαβαλα με την Σοφια την σεριφισσα. Μπηκε απευθειας στο θεμα, μαυρισμενη μετα απο 2 μηνες διακοπες εκανε τα παντα εκτος απο οπισθεν....δεν την επαιρνε το κιβωτιο ταχυτητων
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Kαβαλα με την Σοφια την σεριφισσα. Μπηκε απευθειας στο θεμα, μαυρισμενη μετα απο 2 μηνες διακοπες εκανε τα παντα εκτος απο οπισθεν....δεν την επαιρνε το κιβωτιο ταχυτητων
...και έδωσες 80 ή 80 + 20;
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.074
Πόντοι
4.365
Kαβαλα με την Σοφια την σεριφισσα. Μπηκε απευθειας στο θεμα, μαυρισμενη μετα απο 2 μηνες διακοπες εκανε τα παντα εκτος απο οπισθεν....δεν την επαιρνε το κιβωτιο ταχυτητων

Ρε τη Σοφία, το χειμώνα ορκιζόταν ότι τέρμα γι'αυτή το "φίκι-φίκι" με τους πελάτες.. Μέχρι κλαρίνο και καλά..  :idiot:
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.052
Like
2.912
Πόντοι
456
Ρε τη Σοφία, το χειμώνα ορκιζόταν ότι τέρμα γι'αυτή το "φίκι-φίκι" με τους πελάτες.. Μέχρι κλαρίνο και καλά..  :idiot:
O σοφια παντα τους παλιους πελατες και γνωστους τους εξυπηρετουσε!
Το θεμα ειναι τι παιρνεις,οχι και τιποτα σπουδαιο νομιζω....
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.074
Πόντοι
4.365
Αυτό πρέπει να έκλεισε..
Όχι ότι θα κλάψουμε, αλλά αυτή τη ξενιτιά του κέντρου την έχω βαρεθεί
Πάντως με τις μαύρες και τις γριές που είχε τελευταία, θέμα χρόνου ήταν..
 

nikos519

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
311
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Αυτό πρέπει να έκλεισε..
Όχι ότι θα κλάψουμε, αλλά αυτή τη ξενιτιά του κέντρου την έχω βαρεθεί
Πάντως με τις μαύρες και τις γριές που είχε τελευταία, θέμα χρόνου ήταν..

Δεν θα το κλάψω το μαγαζί - κρίμα που δεν εκμεταλλεύτηκε την περιοχή.

Περνούσα μία φορά το 3μηνο, τσέκαρα και συνήθως δεν έμπαινα. Πρέπει να μπήκα στα ενδότερα 4 φορές σύνολο τα τελευταία 3 1/2 χρόνια (πάντα με φραπεδιά και το μασάζ απλά καλό). Με ένα καλό μιλφ, έπαιξε και  :pipa2: Όταν είπα για παραπάνω μου είπε "έφερες μαζί σου προφυλακτικό;"  :uglystupid:

Την τελευταία φορά που πέρασα (πρέπει να ήταν τον Ιούνιο) έφυγα και έριξα και μαύρη πέτρα αφού είχε μια άθλια χοντρή - τις μαύρες δεν τις πρόλαβα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom