Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Αγίου Ιωάννου 8 , Αγία Παρασκευή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 168
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
στον 3ο όροφο κουδούνι IN SPA.Αμφιβόλου ποιότητας κορασίδες.Έχει να προσθέσει κάποιος αντίλογο?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.957
Κριτικές
490
Like
36.532
Πόντοι
41.447
Το μαγαζί βρίσκεται στον 3ο όροφο. λειτουργεί καθημερινά 10,30-21,00, κουδούνι "IN SPA"
συνήθως εκεί συναντάς ξεχασμένες μιλφ ρωσίδες θεραπευτριες.. :s&m_3:
 

frapes

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Απο το κακο στο χειροτερο ...
4 επισκεψεις σε 18 μήνες

συνεδρια            1    2      3      4
εμφανιση            8/10  7/10  6/10    3/10
μασαζ              7/10  8/10  3/10    3/10
συμμετοχη          3/10  5/10  9/10    3/10
χρονος              50    45    45      20
κοστος              80    80    80      60(και ξυνοφατσα)
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Απο το κακο στο χειροτερο ...
4 επισκεψεις σε 18 μήνες

συνεδρια             1     2      3       4
εμφανιση            8/10   7/10   6/10    3/10
μασαζ               7/10   8/10   3/10    3/10
συμμετοχη           3/10   5/10   9/10    3/10
χρονος               50     45     45      20
κοστος               80     80     80      60(και ξυνοφατσα)

γραψε ρε συ και την αντιστοιχη ηλικια των μασαζερουδων!!!
 

frapes

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Απο το κακο στο χειροτερο ...
4 επισκεψεις σε 18 μήνες

συνεδρια             1     2      3       4
εμφανιση            8/10   7/10   6/10    3/10
μασαζ               7/10   8/10   3/10    3/10
συμμετοχη           3/10   5/10   9/10    3/10
χρονος               50     45     45      20
κοστος               80     80     80      60(και ξυνοφατσα)

κιλα                50    60    65      70
ηλικια              30    45    35      40
ζωδιο                δ.ξ.  δ.ξ.  παρθ.  δ.ξ
χρ.κυλωτας          λευκο  κιτρ  κοκκιν  κοκκιν
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.068
Πόντοι
4.365
Μπιχλομασαζερι (τσεκαρετε τις πετσετες και θα με καταλαβεται..) με μπαζομιλφ το ενα χειροτερο απο το αλλο. Αρχηγος η Σοφια με πατημενα τα αντα. Αν εχεται μαζι σας προφυλακτικο παιζει σιγουρη πιπα και με λιγο πρεσινκ μπριζολιασμα της κακιάς ωρας. Τιμη 80. Δοκιμασα 3-4 φορες το μαγαζι και κατεληξα στο εξης συμπερασμα :  :jerking: :jerking: :jerking:
 
OP
OP
P

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Μπιχλομασαζερι (τσεκαρετε τις πετσετες και θα με καταλαβεται..) με μπαζομιλφ το ενα χειροτερο απο το αλλο. Αρχηγος η Σοφια με πατημενα τα αντα. Αν εχεται μαζι σας προφυλακτικο παιζει σιγουρη πιπα και με λιγο πρεσινκ μπριζολιασμα της κακιάς ωρας. Τιμη 80. Δοκιμασα 3-4 φορες το μαγαζι και κατεληξα στο εξης συμπερασμα :  :jerking: :jerking: :jerking:

συμφωνούμε όλοι νομίζω μαζί σου συναγωνιστή.
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.528
Κριτικές
26
Like
263
Πόντοι
4.195
προχθεσινη επισκεψη και αφου η αντιπαθητικη σεριφισσα εκανε εισαγωγη του προγραμματος 70/45 λεπτα παρουσιαστηκαν 2 θεραπευτριες. μια αδιαφορη κι μια ξανθια τζεσυ νομιζω σουπερ εμφανιση. εκανα τριπλα για 60 γιουρια αλλα η σεριφισσα ηταν καθετη. 70 μου λεει.  την εκανα λοιπον και αφου χθες ειχα το απαιτουμενο ποσο στην τσεπη επεστρεψα για δοκιμη το ξανθο μωρο. μπαινω η σεριφισα ουτε που με θυμοταν καθομαι και εμφανιζετε μια αλλη θεραπευτρια.  Ρωσικο μιλφ. Ρωταει εαν ειναι μονο αυτη  και μου απανταει η εριφισσα οτι ειναι και μια ξανθουλα αλλα πριν 2 λεπτα μπηκε για συνεδρια. Το σκεφτηκα λιγο και λεω που να τρεχω τωρα ας δοκιμασω το μιλφ. Ντουζ και ξαπλα στον παγκο. Μπαινει η μιλφ απο μασαζ μετρια πραγματα. Μετα απο 10 λεπτα ακουω την διπλα πορτα να ανοιγει ο συναγωνιστης μπηκε για ντουζ. Σκεφτομαι την μαλακω την σεριφισσα οτι με επιασε μαλακα και οτι με εσπρωξε να παω με την μιλφ. Λεω ετσι εισαι μωρη καργια? Γυρναω μπροστα γδυνεται το μιλφ και παθαινω πλακα. Χυθηκαν κωλοι βυζια κοιλιες κατω. Αμαν την πατησαμε.....Με μεγαλη ταπαιπωρια μου σηκωθηκε με ισπανικη και βυζομαλακια. Καταθεση στα πολυ γρηγορα (ημουν και φορτο). Στα ενδιαμεσα η μιλφ με ενημερωσε οτι τα εξτρα ειναι 20 ευρω. Για καλαμακι που ρωτησα μου ειπε δεν ειχε σκουφο οποτε δεν ρωτησα και για μπριζολα. Λεω πολυ μαλακα με πιασανε εδω....Τελειωνε στις βυζουμπες και μου λεει να περιμενω να παει αυτη πρωτα για ενα ντουζ. Με το που βγηκε την εκανα ταχυστα ντυθηκα και βγηκα εξω. Τρακαρω την ξανθουλα που καθοταν (την ειδα απο πολυ κοντα ειναι καλο νιμου) και της δινω 70 ευρω για να την κανω. Μου λεει να περιμενω την αλλη κοπελα. Η μιλφ ακουσε την κουβεντα και πεταχτηκε απο μεσα. Μου λεει ειναι 70+20. Λεω εγω οτι εχω μονο 70. Πεταχτηκε η ξανθια τοτε και ειπε: -Οχι 100 ειναι το μασαζ.... Τοτε τα πηρα χοντρα. Τους λεω κοιταχτε κοριτσια θα δωσω 50 και ειματστε και ενταξει. Με περικυκλωσαν με ψιλοαφριες διαθεσεις και δεν σηκωνω πολλα πολλα γενικα.Εκει τα πηρα ακομα πιο πολυ. Τους ειπα οτι ή παιρνουν τα 50 ή δεν παιρνουν τιποτα. Αφησα τα 50 ανοιξα την πορτα και εφυγα. Συμπερασμα: Το μαγαζι ειναι κανονικο λαδολησταρχειο.Δεν ξερω αν επραξα καλα αλλα μου την ειχε βιδωσει πρωτα η σεριφισσα με την μαλακια και μετα οι ρωσιδες με την νοοτροπια της κλεψιας που εχουν...
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.068
Πόντοι
4.365
προχθεσινη επισκεψη και αφου η αντιπαθητικη σεριφισσα εκανε εισαγωγη του προγραμματος 70/45 λεπτα παρουσιαστηκαν 2 θεραπευτριες. μια αδιαφορη κι μια ξανθια τζεσυ νομιζω σουπερ εμφανιση. εκανα τριπλα για 60 γιουρια αλλα η σεριφισσα ηταν καθετη. 70 μου λεει.  την εκανα λοιπον και αφου χθες ειχα το απαιτουμενο ποσο στην τσεπη επεστρεψα για δοκιμη το ξανθο μωρο. μπαινω η σεριφισα ουτε που με θυμοταν καθομαι και εμφανιζετε μια αλλη θεραπευτρια.  Ρωσικο μιλφ. Ρωταει εαν ειναι μονο αυτη  και μου απανταει η εριφισσα οτι ειναι και μια ξανθουλα αλλα πριν 2 λεπτα μπηκε για συνεδρια. Το σκεφτηκα λιγο και λεω που να τρεχω τωρα ας δοκιμασω το μιλφ. Ντουζ και ξαπλα στον παγκο. Μπαινει η μιλφ απο μασαζ μετρια πραγματα. Μετα απο 10 λεπτα ακουω την διπλα πορτα να ανοιγει ο συναγωνιστης μπηκε για ντουζ. Σκεφτομαι την μαλακω την σεριφισσα οτι με επιασε μαλακα και οτι με εσπρωξε να παω με την μιλφ. Λεω ετσι εισαι μωρη καργια? Γυρναω μπροστα γδυνεται το μιλφ και παθαινω πλακα. Χυθηκαν κωλοι βυζια κοιλιες κατω. Αμαν την πατησαμε.....Με μεγαλη ταπαιπωρια μου σηκωθηκε με ισπανικη και βυζομαλακια. Καταθεση στα πολυ γρηγορα (ημουν και φορτο). Στα ενδιαμεσα η μιλφ με ενημερωσε οτι τα εξτρα ειναι 20 ευρω. Για καλαμακι που ρωτησα μου ειπε δεν ειχε σκουφο οποτε δεν ρωτησα και για μπριζολα. Λεω πολυ μαλακα με πιασανε εδω....Τελειωνε στις βυζουμπες και μου λεει να περιμενω να παει αυτη πρωτα για ενα ντουζ. Με το που βγηκε την εκανα ταχυστα ντυθηκα και βγηκα εξω. Τρακαρω την ξανθουλα που καθοταν (την ειδα απο πολυ κοντα ειναι καλο νιμου) και της δινω 70 ευρω για να την κανω. Μου λεει να περιμενω την αλλη κοπελα. Η μιλφ ακουσε την κουβεντα και πεταχτηκε απο μεσα. Μου λεει ειναι 70+20. Λεω εγω οτι εχω μονο 70. Πεταχτηκε η ξανθια τοτε και ειπε: -Οχι 100 ειναι το μασαζ.... Τοτε τα πηρα χοντρα. Τους λεω κοιταχτε κοριτσια θα δωσω 50 και ειματστε και ενταξει. Με περικυκλωσαν με ψιλοαφριες διαθεσεις και δεν σηκωνω πολλα πολλα γενικα.Εκει τα πηρα ακομα πιο πολυ. Τους ειπα οτι ή παιρνουν τα 50 ή δεν παιρνουν τιποτα. Αφησα τα 50 ανοιξα την πορτα και εφυγα. Συμπερασμα: Το μαγαζι ειναι κανονικο λαδολησταρχειο.Δεν ξερω αν επραξα καλα αλλα μου την ειχε βιδωσει πρωτα η σεριφισσα με την μαλακια και μετα οι ρωσιδες με την νοοτροπια της κλεψιας που εχουν...
Εννοείται ότι έπραξες σωστά. Μαύρο στο κωλοχανείο της Αγ. Παρασκευής!  :headbang2: :headbang2: :headbang2:
 

orbgr

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
572
Κριτικές
10
Like
10
Πόντοι
3.597
προχθεσινη επισκεψη και αφου η αντιπαθητικη σεριφισσα εκανε εισαγωγη του προγραμματος 70/45 λεπτα παρουσιαστηκαν 2 θεραπευτριες. μια αδιαφορη κι μια ξανθια τζεσυ νομιζω σουπερ εμφανιση. εκανα τριπλα για 60 γιουρια αλλα η σεριφισσα ηταν καθετη. 70 μου λεει.  την εκανα λοιπον και αφου χθες ειχα το απαιτουμενο ποσο στην τσεπη επεστρεψα για δοκιμη το ξανθο μωρο. μπαινω η σεριφισα ουτε που με θυμοταν καθομαι και εμφανιζετε μια αλλη θεραπευτρια.  Ρωσικο μιλφ. Ρωταει εαν ειναι μονο αυτη  και μου απανταει η εριφισσα οτι ειναι και μια ξανθουλα αλλα πριν 2 λεπτα μπηκε για συνεδρια. Το σκεφτηκα λιγο και λεω που να τρεχω τωρα ας δοκιμασω το μιλφ. Ντουζ και ξαπλα στον παγκο. Μπαινει η μιλφ απο μασαζ μετρια πραγματα. Μετα απο 10 λεπτα ακουω την διπλα πορτα να ανοιγει ο συναγωνιστης μπηκε για ντουζ. Σκεφτομαι την μαλακω την σεριφισσα οτι με επιασε μαλακα και οτι με εσπρωξε να παω με την μιλφ. Λεω ετσι εισαι μωρη καργια? Γυρναω μπροστα γδυνεται το μιλφ και παθαινω πλακα. Χυθηκαν κωλοι βυζια κοιλιες κατω. Αμαν την πατησαμε.....Με μεγαλη ταπαιπωρια μου σηκωθηκε με ισπανικη και βυζομαλακια. Καταθεση στα πολυ γρηγορα (ημουν και φορτο). Στα ενδιαμεσα η μιλφ με ενημερωσε οτι τα εξτρα ειναι 20 ευρω. Για καλαμακι που ρωτησα μου ειπε δεν ειχε σκουφο οποτε δεν ρωτησα και για μπριζολα. Λεω πολυ μαλακα με πιασανε εδω....Τελειωνε στις βυζουμπες και μου λεει να περιμενω να παει αυτη πρωτα για ενα ντουζ. Με το που βγηκε την εκανα ταχυστα ντυθηκα και βγηκα εξω. Τρακαρω την ξανθουλα που καθοταν (την ειδα απο πολυ κοντα ειναι καλο νιμου) και της δινω 70 ευρω για να την κανω. Μου λεει να περιμενω την αλλη κοπελα. Η μιλφ ακουσε την κουβεντα και πεταχτηκε απο μεσα. Μου λεει ειναι 70+20. Λεω εγω οτι εχω μονο 70. Πεταχτηκε η ξανθια τοτε και ειπε: -Οχι 100 ειναι το μασαζ.... Τοτε τα πηρα χοντρα. Τους λεω κοιταχτε κοριτσια θα δωσω 50 και ειματστε και ενταξει. Με περικυκλωσαν με ψιλοαφριες διαθεσεις και δεν σηκωνω πολλα πολλα γενικα.Εκει τα πηρα ακομα πιο πολυ. Τους ειπα οτι ή παιρνουν τα 50 ή δεν παιρνουν τιποτα. Αφησα τα 50 ανοιξα την πορτα και εφυγα. Συμπερασμα: Το μαγαζι ειναι κανονικο λαδολησταρχειο.Δεν ξερω αν επραξα καλα αλλα μου την ειχε βιδωσει πρωτα η σεριφισσα με την μαλακια και μετα οι ρωσιδες με την νοοτροπια της κλεψιας που εχουν...

Βασικα αφου ξηγηθηκαν ετσι οι βρωμιαρες επρεπε και εσυ να ξηγηθεις ολοκληρο πιστολι...ουτε καν 50ρι...να πα να γαμηθουνε.
 

loumpina1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
...καλά ξηγήθηκες στις παλιοβρώμες!
και τα 50 πολλά ήταν.
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.528
Κριτικές
26
Like
263
Πόντοι
4.195
το ξερω οτι πολλα ηταν αυτα που αφησα. κανονικα δεν επρεπε να αφησω φραγκο. αλλα ειπα να μην πεσω στα σκατα που εχουν πεσει αυτες.
 

nikos519

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
311
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
προχθεσινη επισκεψη και αφου η αντιπαθητικη σεριφισσα εκανε εισαγωγη του προγραμματος 70/45 λεπτα παρουσιαστηκαν 2 θεραπευτριες. μια αδιαφορη κι μια ξανθια τζεσυ νομιζω σουπερ εμφανιση. εκανα τριπλα για 60 γιουρια αλλα η σεριφισσα ηταν καθετη. 70 μου λεει.  την εκανα λοιπον και αφου χθες ειχα το απαιτουμενο ποσο στην τσεπη επεστρεψα για δοκιμη το ξανθο μωρο. μπαινω η σεριφισα ουτε που με θυμοταν καθομαι και εμφανιζετε μια αλλη θεραπευτρια.  Ρωσικο μιλφ. Ρωταει εαν ειναι μονο αυτη  και μου απανταει η εριφισσα οτι ειναι και μια ξανθουλα αλλα πριν 2 λεπτα μπηκε για συνεδρια. Το σκεφτηκα λιγο και λεω που να τρεχω τωρα ας δοκιμασω το μιλφ. Ντουζ και ξαπλα στον παγκο. Μπαινει η μιλφ απο μασαζ μετρια πραγματα. Μετα απο 10 λεπτα ακουω την διπλα πορτα να ανοιγει ο συναγωνιστης μπηκε για ντουζ. Σκεφτομαι την μαλακω την σεριφισσα οτι με επιασε μαλακα και οτι με εσπρωξε να παω με την μιλφ. Λεω ετσι εισαι μωρη καργια? Γυρναω μπροστα γδυνεται το μιλφ και παθαινω πλακα. Χυθηκαν κωλοι βυζια κοιλιες κατω. Αμαν την πατησαμε.....Με μεγαλη ταπαιπωρια μου σηκωθηκε με ισπανικη και βυζομαλακια. Καταθεση στα πολυ γρηγορα (ημουν και φορτο). Στα ενδιαμεσα η μιλφ με ενημερωσε οτι τα εξτρα ειναι 20 ευρω. Για καλαμακι που ρωτησα μου ειπε δεν ειχε σκουφο οποτε δεν ρωτησα και για μπριζολα. Λεω πολυ μαλακα με πιασανε εδω....Τελειωνε στις βυζουμπες και μου λεει να περιμενω να παει αυτη πρωτα για ενα ντουζ. Με το που βγηκε την εκανα ταχυστα ντυθηκα και βγηκα εξω. Τρακαρω την ξανθουλα που καθοταν (την ειδα απο πολυ κοντα ειναι καλο νιμου) και της δινω 70 ευρω για να την κανω. Μου λεει να περιμενω την αλλη κοπελα. Η μιλφ ακουσε την κουβεντα και πεταχτηκε απο μεσα. Μου λεει ειναι 70+20. Λεω εγω οτι εχω μονο 70. Πεταχτηκε η ξανθια τοτε και ειπε: -Οχι 100 ειναι το μασαζ.... Τοτε τα πηρα χοντρα. Τους λεω κοιταχτε κοριτσια θα δωσω 50 και ειματστε και ενταξει. Με περικυκλωσαν με ψιλοαφριες διαθεσεις και δεν σηκωνω πολλα πολλα γενικα.Εκει τα πηρα ακομα πιο πολυ. Τους ειπα οτι ή παιρνουν τα 50 ή δεν παιρνουν τιποτα. Αφησα τα 50 ανοιξα την πορτα και εφυγα. Συμπερασμα: Το μαγαζι ειναι κανονικο λαδολησταρχειο.Δεν ξερω αν επραξα καλα αλλα μου την ειχε βιδωσει πρωτα η σεριφισσα με την μαλακια και μετα οι ρωσιδες με την νοοτροπια της κλεψιας που εχουν...

Καλά! Με το που πήγα να ξεθάψω το thread για να γράψω το βρήκα στα πρόσφατα.

Πήγα μες την βδομάδα για πρώτη φορά στο μαγαζί. Έκανα μασάζ με την μιλφ ή την σερίφισσα - δεν ξέρω ακριβώς. Ουκρανή με καλά ελληνικά και δεν θυμάμαι όνομα. Όταν έφτασα ήταν μόνο αυτή διαθέσιμη με την άλλη να είναι με πελάτη. 70 ευρώ τα 45 λεπτά για μασάζ και με καλό φραπέ στο τέλος. Καλαμάκια και μπριζόλες ούτε που το προσπάθησα να πω την αλήθεια. Πάντως το μασάζ ήταν αρκετά καλό - θα προτιμούσα πιο δυνατό. Ο φραπές πήγε καλά αφού ακολούθησε ακριβώς αυτά που  γουστάρω (πολύ λάδι και αργές κινήσεις).

Στην έξοδο μου λέει να σου γνωρίσω και την άλλη κοπέλα και παρουσιάστηκε ο ξανθός μούναρος (Λίζα αν θυμάμαι καλά). Έφαγα κόλλημα να πω την αλήθεια και έλεγα να πάω την βδομάδα που μας έρχεται μόνο για αυτήν. Θα το αποφύγω διαβάζοντας την εμπειρία σου !! Thanks

 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.528
Κριτικές
26
Like
263
Πόντοι
4.195
Καλά! Με το που πήγα να ξεθάψω το thread για να γράψω το βρήκα στα πρόσφατα.

Πήγα μες την βδομάδα για πρώτη φορά στο μαγαζί. Έκανα μασάζ με την μιλφ ή την σερίφισσα - δεν ξέρω ακριβώς. Ουκρανή με καλά ελληνικά και δεν θυμάμαι όνομα. Όταν έφτασα ήταν μόνο αυτή διαθέσιμη με την άλλη να είναι με πελάτη. 70 ευρώ τα 45 λεπτά για μασάζ και με καλό φραπέ στο τέλος. Καλαμάκια και μπριζόλες ούτε που το προσπάθησα να πω την αλήθεια. Πάντως το μασάζ ήταν αρκετά καλό - θα προτιμούσα πιο δυνατό. Ο φραπές πήγε καλά αφού ακολούθησε ακριβώς αυτά που  γουστάρω (πολύ λάδι και αργές κινήσεις).

Στην έξοδο μου λέει να σου γνωρίσω και την άλλη κοπέλα και παρουσιάστηκε ο ξανθός μούναρος (Λίζα αν θυμάμαι καλά). Έφαγα κόλλημα να πω την αλήθεια και έλεγα να πάω την βδομάδα που μας έρχεται μόνο για αυτήν. Θα το αποφύγω διαβάζοντας την εμπειρία σου !! Thanks
Εχεις δικιο φιλε. Λιζα ηταν το ονομα.
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Αμάν μάγκες πήγα χτές αλλα δεν μπήκα ευτυχώς,είχε 2 γκόμενες μια ξανθιά και μια με καρρέ μαλλί κοκκινομάλλα ή καστανή(ο φωτισμός δεν ήταν καλος)λίγο ψυχρή η σερίφισα μου έφερε όμως να πιω και κάτι.Φωνάζει τις γκόμενες το ξανθό ήτανε πατσόλα,το άλλο milfaκι βέβαια κι αυτό(νομίζω νταίζυ μου την είπε)ήτανε πιο αδύνατο και φόραγε μεγάλο νούμερο σουτιέν,ωραίο στο σύνολο.Μου λέει η σεριφισα 70 γιούρια,45 λεπτά με μια ώρα περίπου.Επειδή ξέρω απο τα άλλα μαγαζιά για 60+20 euro μου φάνηκε περίεργο,την ξαναρωτάω 70 σύνολο;υπάρχει περίπτωση ανάλογα την υπηρεσία να ανέβει το ποσό;εκεί μου τα μασάει.....ξαναρωτάω:δηλαδή στα 70 πάνω κάτω ε;ε μου λέει πιο κάτω δεν υπάρχει.Όπως καταλαβαίνετε την έκανα γιατί δεν είχα καμμια όρεξη να στάξω 70αρα και με το ενδεχόμενο να μείνω κ με το πουλί στο χέρι τελικά :jerking: :jerking:!!!!
 

kostasm2005

Μέγας
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.356
Κριτικές
32
Like
1.389
Πόντοι
4.407
Το  ξανθό    με  το  όνομα  Λίζα  το  έχει  πάρει  κανείς  ????
 

nikos519

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
311
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Το  ξανθό    με  το  όνομα  Λίζα  το  έχει  πάρει  κανείς  ????

Πήγα την προηγούμενη βδομάδα και μου ανακοίνωσαν ότι το Σαββάτο που πέρασε θα ήταν η τελευταία της μέρα. Πήρα Όλγα αφού η Λίζα ήταν απασχολημένη, καλο milf για τα γούστα μου. Δυνατό μασάζ με πολύ καλό φραπέ. Όταν ζήτησα εξτράς προσφέρθηκε μπριζόλα στα 100 που δεν πήρα.

ΥΓ: Ξέρω ότι υπάρχουν φουλ μαγαζιά του 50άρικου. Το συγκεκριμένο με βολεύει ως περιοχή και υπηρεσίες (καλό μασάζ με καλό φραπέ).
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
προ ημερών είχα περασει βράδυ με εναν φιλο, και ειδα οτι την μεταλικη ταμπέλα την έβγαλαν νομιζω , αλλά το κουδούνι In SPA  υπάρχει κανονικά :rolleyes:
Χμ.... Ολγα  ειναι η μιλφ γεματη σερίφισα ? ( μελαχροινή πέρσι -----ξανθοκάστανη , όταν  πρωτοανέλαβε)
Η ιδια αυτή δίνει μπριζολα στα 100 ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom