Νέα

Άγιος Δομίνικος. Τι παίζει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα markhsios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 61
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

player george

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
151
Like
2
Πόντοι
1
Ευχαριστώ φίλε steka για της πληροφορίες σου, να’σαι καλά. :rockon: :rockon: :rockon:
 

Τσάρκας

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά ,
Θυμάμαι κάποτε όταν όλα τα κονσομασιόν σε Αθήνα , Πειραιά και επαρχία είχαν κατακλειστεί από Δομινκανές! Το θυμάται κανείς;
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Παιδιά ,
Θυμάμαι κάποτε όταν όλα τα κονσομασιόν σε Αθήνα , Πειραιά και επαρχία είχαν κατακλειστεί από Δομινκανές! Το θυμάται κανείς;
Αν το θυμαμαι λεει πολες φορες πηρα απο μπαρ γυναικα δομινικανη παλιες καλες εποχες
 

Τσάρκας

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Μέχρι πριν 1-2 χρόνια υπήρχε ένα μπαρ στα όρια της Τρούμπας με εξωτικές γυναίκες κυρίως από Λατινική Αμερική και Ασία .Μου φαίνεται έκλεισε ξέριε κανείς αν είναι πουθενά αλλού;
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.156
Κριτικές
3
Like
1.314
Πόντοι
566
Ευχαριστώ φίλε steka για της πληροφορίες σου, να’σαι καλά. :rockon: :rockon: :rockon:

Ελπίζω να βοήθησα να σχηματίσεις άποψη, γιατί στην αρχή μάλλον απογοητεύτηκες.

Κατά τη γνώμη μου είναι ένας καλός προορισμός και θα περάσεις πολύ καλά  :boobies: :boobies: :boobies:.

Αν χρειαστείτε και άλλες πληροφορίες, μετά την εκτενή μου νομίζω ανταπόκριση, εδώ είμαι  :rockon:

 

shamans9

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
558
Like
3
Πόντοι
6
Για  περισσοτερες  πληροφορειες  για  Αγιο  Δομινικο  και  για  παρα  πολλα  αλλα  μερη 

 

mabillon

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
330
Like
8
Πόντοι
1
καλο εχει και για τζαμαικα που με ενδιαφερει
 

kukan

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2009
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
γεια σας και καλα ταξιδια!!
μετα απο 2 μηνες,παραμονη(διακοπες) στον αγιο δομινικο, νομιζω οτι κατι εχω να πω,γυρισα πριν απο 3 εβδομαδες,
βασικα δεν θα πηγαινα αν δεν ειχα 2 φιλες εκει, οι οποιες μενουν μονιμα.παιδες ειδα απιστευτες καταστασεις, και απιστευτα, ομορφες γυναικες!!javascript:void(0); :boobies:
πανω απο ολα να μην ξεχναμε, οτι ειναι τριτοκοσμικη, χωρα...οποτε ολα παιζουν. πριν παω, ειχα μπει σε διαφορα φορουμ,
αλλα οπως και γω, ο καθενας λεει τα δικα του,απο προσωπικες εμπειρειες,αλλα,και πως βλεπει την καθε κατασταση,λοιπον....
εμενα στο cabarete,ειναι διπλα απο sosua,και περιπου 45-50 λεπτα απο puerto plata.γενικα ειναι ενα πανεμορφο νησι!!πολλες παραλιες,
για ολα τα γουστα,την ημερα εκτος, απο παραλια,ξαπλωστρα,ομπρελα,κλπ..παιζουν πολλες δραστηριοτητες,surf ,kitesurf,diving,
canyoning.rafting,κλπ..τα αναφερω,γιατι δεν νομιζω, οτι θα ειστε ολη την ωρα με την πουτσα χωμενη, σε μουνια...΄
την ημερα ακομα και στην παραλια να καθεσαι, αν καποιος ειναι ανοιχτοματης,σιγουρα θα ριξει ενα μεσημεριανο, γαμισι,
γιατι το παιχνιδι, με τα πουτανακια, δεν εχει ωρες,περνανε απο μπροστα σου, ενω πινεις,μπυρακια, και σε κοιτανε για ενα γνεμα
να γινει μπερδε. φαση..την ημερα παιζουν πολλες απο haiti...οι οποιες στατιστικα, 3 στις 10 ειναι αστερακια.απο οτι ειχα τσεκαρει,
την ημερα πεζουν μικροτερες ηλικιες,17αρια,18αρια και σε καποιες περιπτωσεις 15!!ειναι πολυ ευκολο να καταλαβεις, οτι ,
το γουσταρουν το γαμισι,οχι μονο απο αναγκη, για χρηματα..την ημερα παιζουν και δομινικανες,καπως πιο μαζεμενες...
εκτος απο παραλια, απλα να περπατας, σε δρομο βλεπεις, και διαισθανεσαι οτι κατι πονηρο παιζει..λαγνα ματια...
το βραδυ,αλλαζει το σκηνικο..ολα πολυ πιο ελευθερα!!σε φαση να λες που ειμαι??εγω ξεκιναγα την βραδυνη βολτα μετα απο ενα καλο γευμα,
στο LAX-BAR,οπου δουλευει η μια απο τις κολητες.πολυ καλο μαγαζι!!καλα ποτα,και πολυ καλο κεφι αναλογως το βραδι,ειδικα παρασκευη,
σαβατο χαμος!σκανε οι γαματες οι γκομενες, απο (santo domingo)πρωτευουσα της χωρας,σημειωτεον και πολλα μουνακια, για βιζιτες,
weekend..στην συνεχεια ενα αλλο μαγαζι μολις μερικα μετρα πιο περα το ,BAMBU, ειναι ολα τα λεφτα!!το μαγαζι τιγκα στο μουνι!!
ολες τις μερες!! με το που μπαινεις μεσα στην πεφτουν χωρις ενδοιασμους,συνηθως ζητανε κερασμα, μπυρα,και παει λεγοντας...
στατιστικα,η γνωμη μου, ειναι 4 στις 10 ειναι μουναρες!!!και μονο που βλεπεις..πως κουνανε τα κολομαγουλα,,με salsa,bachata,κλπ
εγω τουλαχιστον ειχα μεινει,,μαλακας.. τις πρωτες μερες, ασε που ερχοονται και κολανε το κολο τους, χορευοντας, πανω στον πουτσο,
γενικα τρελλο μπερδε..!!κολλητα στο BAMBU,ειναι το ΟΝΟS-BAR,στο ειδιο σκηνικο,αλλα εκει οι πιο πολλες τρωνε πορτα,απο τους
σεκιουριταδες,γιατι δεν τους τα χωνουν (πεσος),στο ΟΝΟS-BAR πεζουν καλυτερα γκομενακια στατιστικα.υπαρχουν και αλλα μαγαζια,
αλλα αυτα ειναι τα τοπ,..τα οποια εινα παραλια κατω απο φοινικες,φυσικα απο ολη την ιστορια, δεν λοιπουν και οι ρωσιδες,
πουτανες!!οι οποιες προσπαθουν, να δωσουν ενα πιο χαι κλασιμογαμισι,φυσικα με αναλογο αντιτιμο, στην αρχη,ακουσα κατι για,
500 δολαρια για ολο το βραδυ,μετα απο καιρο γνωριζοντας, το κονε που τις κανει πασα ,κατα καποιο τροπο,η τιμη επεσε κατα πολυ
παντος,η αληθεια να λεγετε...2 απο αυτες που ειχα τσεκαρει...ΘΕΕΣ!!!!!
οι τιμες ξεκινανε απο 1000 πεσος (20 ευρο)στα παραπανω μαγαζια για τα πουτανακια, και ανεβαινει, αναλογως τι παιρνεις,
ολα ειναι θεμα,πιστευω στο ποσο καλος ειναι καποιος στο μπλα μπλα...και φυσικα αν ξερει και καποια βασικα ισπανικα,τοτε,
το μονο σιγουρο,θα περασει πολυ καλα!!!βεβαια να μην ξεχνατε οτι πεζουν και πολλα γκομενακια απο ευρωπη,αμερικη, τα οποια,
πανε εκει για να γαμηθουνε ασυστολα!! η φθηνοτερη πιπα μου κοστισε 2 ευρο!!!και μη φανταστητε οτι πιπωσα την γιαγια μου,,
καλο προσωπακι και κορμι, απλα ειμουν κοκαλο,,,απο ρουμι.το φθηνοτερο γαμισι ηταν στα 500 πεσος, ενα πιπινακι απο χαιτι,
17 χρονο με ενα κολαρακι 13χρονου..!!!!παντος εφαγα κολημα με δομhνικανη (angelina)... απο τα καλυτερα γαμισια στην ζωη μου!!
δεν πεζοτανε η ατιμη...την οποια την πηρα πολλες φορες,χωρις να δωσω ενα πεσο...
αξιζει να πω, οτι πολλες φορες,με 20-30 γιουροπουλα,εχεις, γκομενακι για ολο το βραδυ,και σε πολλες περιπτωσεις,σε
πανε σπιτι τους,αλλα θελει προσοχη,ποτε καπου μακρια.!! επισης θελει προσοχη οταν τις βρεθουν στο χωρο σας,οσο αφορα,
λαπτοπ,καμερες,κλπ,ακουσα οτι πεφτει ψιρισμα.σε αυτα τα ειδη...η αστυνομια ειναι παντου, αλλα μην περιμενετε,να βγαλετε ακρη..
ειναι ολοι διεφθαρμενοι,για λεφτα,,καλο ειναι μια εξτρα ασφαλεια, για το χρονο παραμονης στο νησι,ομι γενιτο..αν συμβει κατι,
θα πρεπει να πληρωσετε, στο νοσοκομειο,cash!!
γενικα ειναι πολυ ωραιο μερος, για διακοπες,πολλοι ζωντανοι ανθρωποι,σε λατιν ρυθμους,παντου ακους μουσικη,ακομα και στα μηχανακια
βαζουν ηχεια!!!το μονο σιγουρο ειναι, οτι τον επομενο δεκεμβρη,θα ξαναπαω,για 2-3 μηνες,αφου απο οικονομικη αποψη,
χαλαω τα ιδια, στην ελλαδα!!αναφερω τιμες ενδεικτικα,,,γευμα για 2,στα 20 ευρο, ποτα, στα 2 ευρο,ξενοδοχειο, πεζει,απο,
20 ευρο,και πανω απο ολα, μην ξεχναται.....ειναι τριτοκοσμικη χωρα!!!οποιος θελει παραπανω πληροφοριες,εδω ειμαι..
καλα ταξιδια..και καλα γαμισια!!σε ολους!!

:boobies:
 

shamans9

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
558
Like
3
Πόντοι
6
Ωραιος  ο  παιχτης
Ετσι  να  ανοιγομαστε  και  σε  αλλες χωρες  που  ο  πεουλας  ειναι  το  τιμωμενο  προσωπο
 

janton

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Χαιρετώ τους συναγωνιστές.
Μετά από 3 Ταυλάνδες, 1 Φιλιππίνες, 5-6 Ρουμανίες και 2 Βουλγαρίες + 1 Μόσχα..(κι άλλα....) είπα να ανοίξω τα φτερά μου προς Ν. Αμερική....πρώτα Καραιβική. Ψάχνοντας βρήκα οτι ο "πονηρός" προορισμός είναι η Δομινικανή Δημοκρατία...Σκοπεύω να κάτσω κανενα 15θήμερο στην περιοχή συνολικά...5-6 ημέρες σίγουρα στον Αγ. Δομίνικο...διάβασα τις πολύ χρήσιμες πληροφορίες παραπάνω....σκέφτομαι να μείνω ή Σαντο Ντομινγο η Bocachica...η Puerto Plata...any tips welcome..
Και επίσης επειδή λέω ότι θα επικεφθώ τουλάχιστο 2 νησιά της περιοχής ακόμη..εάν υπάρχει κάποιος "βετεράνος" που μπορεί να δώσει συμβουλές ΚΑΙ τουριστικής φύσης ...τον ευχαριστώ προκαταβολικά....
Λέω να πάω Μαρτινίκα και δεν ξέρω που αλλού.....   
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Χαιρετώ τους συναγωνιστές.
Μετά από 3 Ταυλάνδες, 1 Φιλιππίνες, 5-6 Ρουμανίες και 2 Βουλγαρίες + 1 Μόσχα..(κι άλλα....) είπα να ανοίξω τα φτερά μου προς Ν. Αμερική....πρώτα Καραιβική. Ψάχνοντας βρήκα οτι ο "πονηρός" προορισμός είναι η Δομινικανή Δημοκρατία...Σκοπεύω να κάτσω κανενα 15θήμερο στην περιοχή συνολικά...5-6 ημέρες σίγουρα στον Αγ. Δομίνικο...διάβασα τις πολύ χρήσιμες πληροφορίες παραπάνω....σκέφτομαι να μείνω ή Σαντο Ντομινγο η Bocachica...η Puerto Plata...any tips welcome..
Και επίσης επειδή λέω ότι θα επικεφθώ τουλάχιστο 2 νησιά της περιοχής ακόμη..εάν υπάρχει κάποιος "βετεράνος" που μπορεί να δώσει συμβουλές ΚΑΙ τουριστικής φύσης ...τον ευχαριστώ προκαταβολικά....
Λέω να πάω Μαρτινίκα και δεν ξέρω που αλλού.....   
πουερτο ρικο φιλε μην το ψαχνεις
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.156
Κριτικές
3
Like
1.314
Πόντοι
566
Χαιρετώ τους συναγωνιστές.
....σκέφτομαι να μείνω ή Σαντο Ντομινγο η Bocachica...η Puerto Plata...any tips welcome...

...πήγα πριν από 5 μήνες περίπου, θα σου πρότεινα το Puerto Plata, διότι είναι πολύ κοντά σε Cabarette και Sosua που έχει πολύ πράμα....

...η Bocachica είναι πολύ κοντά σε Σαντο Ντομινγο, αλλά δεν μου άρεσε σαν περιοχή...
 

Επισκέπτης
ειμαι σε διαπραγματευσεις με ενα σεξοριζορτ εκει ()
το κοστος 5 ημερων μαζι με το εισιτηριο παει κανα 6αρι χιλιαρικα το οποιο ειναι πολυ για την εποχη αλλα ψηνομε ασχημα γιατι δεν την εχω κανει ποτε για λατινικη αμερικη
για πειτε μου γνωμες
σιγουρα μπορει να την κανεις και μονος σου και φθηνοτερα αλλα....δεν το ρισκαρω
ΥΓ αν καποιος ενδιαφερετε μπορω να δωσω και το γιαχου του ιδιοκτητη για πιο πολλες πληροφοριες
 

mitsios

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2008
Μηνύματα
391
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
1
Φιλε μου για 5 ημερες 6.000 ευρω??? :rockon:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.639
Κριτικές
178
Like
39.108
Πόντοι
21.896
φιλε μου εδω απο τις πουτανες που εχω παει παντα θα λεω οτι η μια απο τον αγιο δομονικο που ειχα γαμησει στο φελινα στην βαρκελονη θα ειναι η κορυφη!!!!μιλαμε απιστευτο δερματακι και απιστευτη υπηρεσια περιμενε και το λινκ
milame ΓΙΑ ΑΠΙΣΤΥΤΟ ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΦΚΚ
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
ειμαι σε διαπραγματευσεις με ενα σεξοριζορτ εκει ()
το κοστος 5 ημερων μαζι με το εισιτηριο παει κανα 6αρι χιλιαρικα το οποιο ειναι πολυ για την εποχη αλλα ψηνομε ασχημα γιατι δεν την εχω κανει ποτε για λατινικη αμερικη
για πειτε μου γνωμες
σιγουρα μπορει να την κανεις και μονος σου και φθηνοτερα αλλα....δεν το ρισκαρω
ΥΓ αν καποιος ενδιαφερετε μπορω να δωσω και το γιαχου του ιδιοκτητη για πιο πολλες πληροφοριες

Εγώ, προσωπικά, δεν θα πήγαινα στο σεξο-ριζόρτ που αναφέρεις. Όχι τόσο λόγω χρημάτων, όσο λόγω του γεγονότος ότι αν οι αρχές της χώρας (για τον οποιονδήποτε λόγο) το στοχοποιούσαν, θα κυκλοφορούσε και το όνομά μου (πολύ εύκολο αφού θα είχα κάνει κράτηση δωματίου, θα είχα χρησιμοποιήσει την πιστωτική κάρτα μου, κλπ). Αυτή την παράμετρο την έχεις σκεφτεί; 
 

o_grego_bruxo

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2019
Μηνύματα
35
Κριτικές
1
Like
21
Πόντοι
0
Γιατί εγκαταλείφθηκε αυτό το thread;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom