Νέα

Αγγελίες Transexual

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexaki.com
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
δεν ξερω καποιοι τ θεωρουν περασα καλα??????θ ηθελα ν μας εξιγησουν
πηγα ξεκαθαρα για να τ πεταξω και τ πεταξα !!!!
 

TheeDoctor

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2023
Μηνύματα
51
Like
133
Πόντοι
0
  • Like
Αντιδράσεις: Daeva2

Θοδωρής 123

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2017
Μηνύματα
309
Like
632
Πόντοι
81
Τι εννοείς πολύ αντρουα; τραβελι είναι άμα θες να είναι τελείως θυληκη γάμα κανονική γυναικα
Συγνωμη ρε φιλε και η αλεξανδρα ειναι τραβελι αλλα ειναι θυληκια, τι μου λες
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
οπως κ ν χει ηταν διεκπερεωτικη και μαλων ψαχνεις για παθητικους !!!!ουτε φωτα δεν ειχε στ χωρο παιζαμαι κριφτο ...ασε ρε
 

TheeDoctor

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2023
Μηνύματα
51
Like
133
Πόντοι
0
Συγνωμη ρε φιλε και η αλεξανδρα ειναι τραβελι αλλα ειναι θυληκια, τι μου λες
Φιλαράκι δε χρειαζόταν να μιλήσεις για την Αλεξάνδρα ηταν φως φανάρι ότι σχετίζονταν και ο βάτραχος φυσικά την επισκέφτηκε την Κέντρα τότε που δεν πηγε
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
δεν μ δίνεις μια δευτερη ξεκαθαρη άποψη σου γιατι δεν βγαζει νόημα???
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
2
Like
5.548
Πόντοι
2.356

Αυτην την βλέπω κατα καιρους. Ξερει κανείς πληροφοριες αν αξίζει κλπ;
 

translover69

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2007
Μηνύματα
257
Κριτικές
5
Like
204
Πόντοι
1

επισκεψη πριν περιπου 10 μερες στον χωρο της στην καλλιθεα. συναντησα ενα βαρελι με ποδια και χερια.
ακομα απορω που δεν εφυγα πριν προλαβει να κλεισει την πορτα, γιατι οταν ανοιξε στεκοταν απο πισω και φαινοταν μονο το κεφαλι... ο χωρος μικρος και θεοσκοτεινος για ευνοητους λογους. το εργαλειο πρεπει να ψαξεις για να το βρεις. ειχα παει γυρω στις 11 το βραδυ, και ενω στο τηλεφωνο μου ειπε πως τωρα ξεκιναει τα ραντεβου, μετα δηλωνε κουρασμενη και πως μολις εχυσε... αποφασισα γρηγορα πως εχασα 70 ευρω και εφυγα στο πενταλεπο γιατι δεν ηθελα να ταλαιπωρηθω αλλο. ειχα καιρο να πεταξω ετσι τα λεφτα μου...
ευτυχως εσωσε την κατασταση η Ντορα, χαοτικη η διαφορα τους σε ολα...
 

superkablomenos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2023
Μηνύματα
708
Like
1.213
Πόντοι
206
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.723
Κριτικές
30
Like
7.280
Πόντοι
3.886

superkablomenos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2023
Μηνύματα
708
Like
1.213
Πόντοι
206
Από προσόντα πως είναι; Είναι παθητική αλλά για να γλύψουμε κ τπτ...

Έχει μικρό πουλάκι δεν της σικονεται εύκολα ...

Σε μένα της σικοθηκε μετά από λίγη ώρα !!!

Αλλά μικρό πουλάκι

Έκανε προσθετική στήθους τελευταία
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606

επισκεψη πριν περιπου 10 μερες στον χωρο της στην καλλιθεα. συναντησα ενα βαρελι με ποδια και χερια.
ακομα απορω που δεν εφυγα πριν προλαβει να κλεισει την πορτα, γιατι οταν ανοιξε στεκοταν απο πισω και φαινοταν μονο το κεφαλι... ο χωρος μικρος και θεοσκοτεινος για ευνοητους λογους. το εργαλειο πρεπει να ψαξεις για να το βρεις. ειχα παει γυρω στις 11 το βραδυ, και ενω στο τηλεφωνο μου ειπε πως τωρα ξεκιναει τα ραντεβου, μετα δηλωνε κουρασμενη και πως μολις εχυσε... αποφασισα γρηγορα πως εχασα 70 ευρω και εφυγα στο πενταλεπο γιατι δεν ηθελα να ταλαιπωρηθω αλλο. ειχα καιρο να πεταξω ετσι τα λεφτα μου...
ευτυχως εσωσε την κατασταση η Ντορα, χαοτικη η διαφορα τους σε ολα...
μουτρο ευτιχως που εσκασες απο τ πουθενα και εχουμε σχεδων τ υδια εμπειρια αλλιος δεν θ μ πηστευε κανενας εδω μεσα ...γιατι ρωταω σ πμ και μου λεν ολα καλα μια χαρα τραβα θ περασεις ωραια 4 χρονια εδω δεν ακουστηκαν αυτα!!!!!μπραβο σου
 

Scorch

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2017
Μηνύματα
59
Like
57
Πόντοι
0
μουτρο ευτιχως που εσκασες απο τ πουθενα και εχουμε σχεδων τ υδια εμπειρια αλλιος δεν θ μ πηστευε κανενας εδω μεσα ...γιατι ρωταω σ πμ και μου λεν ολα καλα μια χαρα τραβα θ περασεις ωραια 4 χρονια εδω δεν ακουστηκαν αυτα!!!!!μπραβο σου
Έτσι την έπαθα και γω πάνω κάτω , δεν είδα κάτι κατατοπιστικό (κανά σχόλιο όλο κι όλο), οπότε πήγα μέσα στο μπουντρούμι, τα πέταξα κι έφυγα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom