Νέα

Αγγελίες Transexual

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexaki.com
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

BarberPit

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2019
Μηνύματα
75
Κριτικές
15
Like
563
Πόντοι
290

Καλησπέρα συναγωνιστές...

Επειδη εκτος απρόοπτου σημερα θα τιμήσω κάποια απο τα κοριτσια μας.. ξερεις κάποιος να μας πει κατι για την συγκεκριμένη κυρία? Ψήνομαι να είμαι σε παθητικό ρόλο.. οποτε κάθε βοηθεια δεκτή.. μην πάω και σαν το σκυλί στο αμπέλι!!!
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.718
Like
2.388
Πόντοι
456
εχω χρόνια να παω, αλλά δεν είχα περάσει άσχημα.. καλό εργαλείο και καλή στον ενεργητικό ρόλο
 

steath

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2017
Μηνύματα
225
Κριτικές
1
Like
611
Πόντοι
81

Ειναι όντως ερμαφροδητη;
 

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.163
Like
4.023
Πόντοι
456
η γνωστη Καρλοτα (Χριστινα Μπαλτζη και Δημος Μπαλτζης) εδω και 30 χρονια. πρεπει να κοντευει τα 60. μαλλον εχει κανει (στην κυριολεξια) προσθαφαιρεσεις επανω της σε βαθος χρονων.
 

steath

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2017
Μηνύματα
225
Κριτικές
1
Like
611
Πόντοι
81
Κανα σχόλιο για αυτήν έχουμε; Οσο έχω ψάξει δεν έχω βρει τίποτα και βλέπω καιρό αγγελίες της.

 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.718
Like
2.388
Πόντοι
456
Κανα σχόλιο για αυτήν έχουμε; Οσο έχω ψάξει δεν έχω βρει τίποτα και βλέπω καιρό αγγελίες της.
μα κι αυτή τι βάζει τις αγγελίες της στην κατηγορία μασσαζ; πολλοί λίγοι θα τη δουν
 

kenourgios

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2007
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα σας.
έχουμε καμια εμπειρία ?


 

steath

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2017
Μηνύματα
225
Κριτικές
1
Like
611
Πόντοι
81
Κανα σχόλιο για αυτήν έχουμε; Οσο έχω ψάξει δεν έχω βρει τίποτα και βλέπω καιρό αγγελίες της.
μα κι αυτή τι βάζει τις αγγελίες της στην κατηγορία μασσαζ; πολλοί λίγοι θα τη δουν

Μερικοι ειμαστε ανωμαλοι και θέλουμε μασαζ!
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446

Ειναι όντως ερμαφροδητη;

Ωχ... σίγουρα παίζει;!;!;!;! Κάνας συναγωνιστής να έχει πάει;!;! Η φάτσα.. κάπως γνωστή μου κάνει
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
η γνωστη Καρλοτα (Χριστινα Μπαλτζη και Δημος Μπαλτζης) εδω και 30 χρονια. πρεπει να κοντευει τα 60. μαλλον εχει κανει (στην κυριολεξια) προσθαφαιρεσεις επανω της σε βαθος χρονων.

Είναι όντως ερμαφρόδιτη;;
Όταν λες προσθαφαιρεσεις;
 

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.163
Like
4.023
Πόντοι
456
η γνωστη Καρλοτα (Χριστινα Μπαλτζη και Δημος Μπαλτζης) εδω και 30 χρονια. πρεπει να κοντευει τα 60. μαλλον εχει κανει (στην κυριολεξια) προσθαφαιρεσεις επανω της σε βαθος χρονων.

Είναι όντως ερμαφρόδιτη;;
Όταν λες προσθαφαιρεσεις;

Google-αρισε λιγο φιλε μου και ψαξε την ιστορια της. ηταν αντρας, εγινε γυναικα, ξαναεγινε για λιγο αντρας, μετα γυναικα και τωρα ειναι αυτο που βλεπεις. Δημος Μπαλτζης, Χριστινα Μπαλτζη, η αλλιως Καρλοτα. ειναι παντα το ιδιο προσωπο. εχει γραψει και βιβλιο. τα ερωτικα της δεν τα ξερω. την ιστορια της εχω διαβασει. εχει βγει στα παλιοκαναλα αραια και που μιλωντας για τη ζωη της.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.117
Πόντοι
606

Ειναι όντως ερμαφροδητη;
ναι ειναι οντως .καλα εχω περσει μαζι της παλιοτερα την γνωριζα απο tv κ την πhρα για την εμπυρεια κ μονο!!!!
την εχω παρει παλιοτερα καθαρο περνει ορμονες τριχα πουθενα δεν κανει παπαδες τ 50 θα τ κλαψεις

Καλησπέρα συναγωνιστές...

Επειδη εκτος απρόοπτου σημερα θα τιμήσω κάποια απο τα κοριτσια μας.. ξερεις κάποιος να μας πει κατι για την συγκεκριμένη κυρία? Ψήνομαι να είμαι σε παθητικό ρόλο.. οποτε κάθε βοηθεια δεκτή.. μην πάω και σαν το σκυλί στο αμπέλι!!!
αγαπημενη καταταζω πολυ ψηλα στη λιστα τ καλων παιδιων στ χωρο
 

satiros86

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2015
Μηνύματα
182
Κριτικές
1
Like
413
Πόντοι
21
ξερουμε κατι για αυτην?
ως προς το παθητικο της κομματι ενδιαφερομαι και μονο αν ξερουμε κατι περι δωρου ή υπηρεσιων?
 

giannis146

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2017
Μηνύματα
30
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά γνωρίζουμε κάτι για την Nancy zaxaria trans από Αθήνα ;
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.445
Κριτικές
2
Like
5.650
Πόντοι
2.356
ξερουμε κατι για αυτην?
ως προς το παθητικο της κομματι ενδιαφερομαι και μονο αν ξερουμε κατι περι δωρου ή υπηρεσιων?
Έλα θα σου απαντήσω εγώ. Έχω απαντήσει και πιο παλιά αλλά εδώ ό,τι γράφουμε χάνεται μετά απο καιρό καθώς είναι λογικό με τόσα πολλά μηνύματα.
Λοιπόν, η Άννα είναι πολύ καλή, την είχα πάρει το 2018 βέβαια. Δεν μου άρεσε ο χώρος. Ήταν σε μια κάθετο στην Ιερά οδό. Πήγα Αύγουστο, τέλη. Γενικά έμεινα ευχαριστημένος αλλά δεν θα ξαναπήγαινα καθώς έψαχνα πιο GFE φάση και η Άννα σαν να μου φάνηκε βιαστική. Ωστόσο αξίζει να την δοκιμάσεις. Τότε είχα δώσει 50 ευρώ αν θυμάμαι καλά.
 

satiros86

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2015
Μηνύματα
182
Κριτικές
1
Like
413
Πόντοι
21
Έλα θα σου απαντήσω εγώ. Έχω απαντήσει και πιο παλιά αλλά εδώ ό,τι γράφουμε χάνεται μετά απο καιρό καθώς είναι λογικό με τόσα πολλά μηνύματα.
Λοιπόν, η Άννα είναι πολύ καλή, την είχα πάρει το 2018 βέβαια. Δεν μου άρεσε ο χώρος. Ήταν σε μια κάθετο στην Ιερά οδό. Πήγα Αύγουστο, τέλη. Γενικά έμεινα ευχαριστημένος αλλά δεν θα ξαναπήγαινα καθώς έψαχνα πιο GFE φάση και η Άννα σαν να μου φάνηκε βιαστική. Ωστόσο αξίζει να την δοκιμάσεις. Τότε είχα δώσει 50 ευρώ αν θυμάμαι καλά.
Θα τιμηθεί λοιπόν!
thank you
 

monstercock greece

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2015
Μηνύματα
406
Κριτικές
6
Like
2.113
Πόντοι
481

monstercock greece

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2015
Μηνύματα
406
Κριτικές
6
Like
2.113
Πόντοι
481
ξερουμε κατι για αυτην?
ως προς το παθητικο της κομματι ενδιαφερομαι και μονο αν ξερουμε κατι περι δωρου ή υπηρεσιων?
Εγώ συναντήθηκα μαζί της στη Θεσσαλονίκη πριν 2 εβδομάδες περίπου. Νομίζω αξίζει και με το παραπάνω!
 

giannis146

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2017
Μηνύματα
30
Like
6
Πόντοι
0
Ξερουμε
Κάτι για αυτό το αγγελούδι ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom