Νέα

Αγγελίες Transexual

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexaki.com
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

mpourdas35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
114
Κριτικές
15
Like
605
Πόντοι
311
ο παράδρομος είναι γεμάτος και απο κοριτσια πάντως και απο κορτάκιδες  αυτη την ωρα
 

gynaikas

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44
Like
12
Πόντοι
0
Γεια σας μαγκες!εχει καποιος πληφροφοριες?
 

eibmart

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
261
Κριτικές
7
Like
110
Πόντοι
1
Καλησπέρα. Θα είμαι Ηλιούπολη σήμερα το απόγευμα-βράδυ και έχω 1-1,5 ώρα κενό ανάμεσα σε δύο επαγγελματικές συναντήσεις. Υπάρχει κάτι καλό εκεί κοντά για να μη τρώω το χρόνο μου σε μετακινήσεις; Είμαι μόνο ενεργητικός. Ευχαριστώ.
 

Yg400

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2016
Μηνύματα
86
Like
14
Πόντοι
0
εκτος απο κανεσεξ και Τς Ντατινγκ , Υπαρχει καποιο αλλο σαιτ γιατι εχουμε πηξει στα κροσακια που ζητανε μεροκαματα :thubsdown:
 

proedros46

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
774
Κριτικές
12
Like
267
Πόντοι
606
ωραια....και που κολας να παρεις τηλεφωνο...τι μας το λες...για να φοβισεις οτι θα πας???????????????????????????????

φοβασε να παρεις τηλεφωνο?
να παρω εγω για σενα?
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.388
Πόντοι
456
ωραια....και που κολας να παρεις τηλεφωνο...τι μας το λες...για να φοβισεις οτι θα πας???????????????????????????????

φοβασε να παρεις τηλεφωνο?
να παρω εγω για σενα?
καλα μη τον αποπαίρνεις κι εσυ.. ρωταει αν εχει κανεις εμπειρια να του πει αν αξιζει τον κοπο..
 

Yg400

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2016
Μηνύματα
86
Like
14
Πόντοι
0
ρε τι θα γινει με το κανεσεξ ολα τα κρος εχει μαζεψει ...ειμαι και μακρυα απο τη πιατσα αλλιως δεν θα το ξανα ανοιγα ποτε...δωστε κατι καλο στο λαο...τα 5 μωρακια που αξιζουν ανεβαζουν οποτε να ναι παλι καλα εχω επαφες αλλα θελει και ανανεωση το πραγμα... :takethis:
 

Antonis zagouras

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2020
Μηνύματα
266
Like
574
Πόντοι
81
Έχει ξέφύγει λίγο η κατάσταση!!! :idiot:
Η άλλη βάζει αγγελία και μοστράρει για τρανς και διαβάζεις ενημέρωση από συναγωνιστές και λένε "δεν έχει βυζιά). :headbang:
Πήγαινε στις crossdressers κούκλα μου!!!
Η άλλη λέει πετίτ και είναι 100 κιλά, η άλλη έχει φωτό από τότε που ήταν 20 χρονών!!!
Ψεύτικες φωτό και πληροφορίες παντού,σε όλες σχεδόν τις αγγελίες΄.
Ευτυχώς που υπάρχει και η ενημέρωση από συναγωνιστές!!!
Σε λίγο θα πηγαίνουμε με τρανς και θα μας λένε "δε δίνω κώλο" !!!!
 

proedros46

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
774
Κριτικές
12
Like
267
Πόντοι
606
καλα μη τον αποπαίρνεις κι εσυ.. ρωταει αν εχει κανεις εμπειρια να του πει αν αξιζει τον κοπο..

συντροφε...το μουνι στο πιατο θελουνε!!!!!!

να παρει τηλεφωνο...να παει και να φαει και αυτος οπως και εμεις την φολα....

ναι ενταξει....να βοηθησουμε...να πουμε την γνωμη μας..οκ αλλα ας προσπθησουνε και αυτα!!!!!!
 

mpourdas35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
114
Κριτικές
15
Like
605
Πόντοι
311
Δυστυχώς Θέλουμε χρόνο ακόμα για να καταλάβουμε πως το να μοιράζεσαι εμπειρίες βοηθάει και τους άλλους, οπως μπορεί να βοηθιέσαι και συ οταν διαβάζεις μια κριτική, αλλά κυρίως δημιουργεί και ενα φόβο στις επαγγελματίες να συμπεριφέρονται σαν επαγγελματίες.Έτσι θα μένουν στην ακρη τα παρτάλια, τα κοκορέτσια και οι αεριτζούδες...
Κάθε μέρα διαβάζουν το forum γύρω στα 30 άτομα και γράφουμε κριτικές οι 10.
δε δουλεύει ετσι το community.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom