Νέα

Αγγελίες Transexual

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexaki.com
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
καλά ευχαριστώ εσυ...όχι δεν πήγα Ερμού , για καφέ πήγα μόνο...εσύ βγήκες;
εγω μωρακι μου αποχωρησα εδω και καιρο απο αθηνα λογο καταστασεων οχι οτυ πηστευω αυτα που λεν αλλα και κλεισμενος μεσα δεν εβγενε οποτε στην επαρχια ειναι καλητερα ...
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
Μήπως έχεις κάποιος να καταθέσει εμπειρία με το συγκεκριμένο;
Το σωμα τα σπάει. Απο πρόσωπο και υπηρεσίες;
προσφατα μου άφησε καλες εντυπωσεις για δευτερη φορα απο φατσα ωραιο για μενα εντονα βαμενο
 

Babis_

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2012
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
171
Πόντοι
0
προσφατα μου άφησε καλες εντυπωσεις για δευτερη φορα απο φατσα ωραιο για μενα εντονα βαμενο

Ρε βάτραχε, σέβομαι το γεγονός οτι είσαι παλιό και ενεργό μέλος αλλά τι απάντηση είναι αυτή ρε φίλε;;

σου άφησε καλές εντυπώσεις...δηλαδή; απο φάτσα ωραίο, για μένα έντονα βαμμένο...δηλαδή;
Γράψε κάτι πιο απτό όπως....κόστος, ρόλος, τόπος συνάντησης, κατάσταση του χώρου, πως είναι το πρόσωπο της (όχι πόσο είναι βαμμένη), με ή χωρίς στήθος, πρόθυμη κτλ. κτλ.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
Ρε βάτραχε, σέβομαι το γεγονός οτι είσαι παλιό και ενεργό μέλος αλλά τι απάντηση είναι αυτή ρε φίλε;;

σου άφησε καλές εντυπώσεις...δηλαδή; απο φάτσα ωραίο, για μένα έντονα βαμμένο...δηλαδή;
Γράψε κάτι πιο απτό όπως....κόστος, ρόλος, τόπος συνάντησης, κατάσταση του χώρου, πως είναι το πρόσωπο της (όχι πόσο είναι βαμμένη), με ή χωρίς στήθος, πρόθυμη κτλ. κτλ.

μουτρο αν ειχε στηθος δεν θα τ μοστραριζε γ εφε !!!!καλο ειναι κροσακι απο τ πολυ περπατημένα
 
Εγγρ.
18 Φεβ 2018
Μηνύματα
420
Κριτικές
24
Like
3.048
Πόντοι
1.431
μουτρο αν ειχε στηθος δεν θα τ μοστραριζε γ εφε !!!!καλο ειναι κροσακι απο τ πολυ περπατημένα

Ευχαριστω για την απάντηση. Αν μπορείς επιπλέον να πεις 2 λόγια για το χώρο και αν βγάζει απο κοντά τη θηλυκότητα που φαίνεται να έχει στις φωτο της.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
Ευχαριστω για την απάντηση. Αν μπορείς επιπλέον να πεις 2 λόγια για το χώρο και αν βγάζει απο κοντά τη θηλυκότητα που φαίνεται να έχει στις φωτο της.
και ο χωρος ειναι καλος και τ μωρο δεν σε βλεπει αντε ν τελιωνουμαι δυο φορες εχω παει και τ ποτακι μου και τ μπανιο μου ολα κομπλε και δεν ειμουν και πελατης .....ειναι οκ σ ολα
 

guccimane

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2012
Μηνύματα
242
Κριτικές
8
Like
326
Πόντοι
281
και ο χωρος ειναι καλος και τ μωρο δεν σε βλεπει αντε ν τελιωνουμαι δυο φορες εχω παει και τ ποτακι μου και τ μπανιο μου ολα κομπλε και δεν ειμουν και πελατης .....ειναι οκ σ ολα

βατραχε στις φωτο  ειναι αυτη, η ειναι φεικ? εχω την εντυποση οτι ειναι κανονικη γυναικα στις φωτος
 

soulaspampoulas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2020
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0

Μεγάλοι μύστες και παλαίμαχοι του τραβελοκυνηγιού,αναζητώ τη σοφία σας.Μπορείτε να μου τι παίζει μ'αυτήν,αν αξίζει και τα συναφή;
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
βατραχε στις φωτο  ειναι αυτη, η ειναι φεικ? εχω την εντυποση οτι ειναι κανονικη γυναικα στις φωτος
δεν βαζω τ χερι στ φωτια αλλα νωμιζω οτι ειναι αυτη για αυτο και ξανα πηγα
 

kon_ntinos

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
282
Like
255
Πόντοι
21

mikele7413

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2016
Μηνύματα
480
Κριτικές
2
Like
401
Πόντοι
21
Καλήμερα συναγωνιστές,
Χρειάζομαι τις γνώσεις σας. Θέλω να βρεθώ με trans ή cross αλλά δεν ξέρω ποια πραγματικά αξίζει. Ψάχνω θυληκο μωρό να γουστάρει γλωσσοφιλα, ελεύθερο στοματικό, και να τελειώνει μαζί μου. Εννοείται καλό παιδί και υγειεστατη. Ξέρω ζητάω πολλά άλλα αν θέλετε pls help!!
 

ntoratrans

Trans
Εγγρ.
3 Μαΐ 2012
Μηνύματα
340
Like
734
Ενεργό παθητική τράνς για λάτρεις του είδους που θέλουν κατι διαφορετικό και θέλουν να κάνουν όλες τις φαντασιώσεις πραγματικότητα!Προσώντα 19εκ.

Ιδιαίτερη αδυναμία στο αυταρχικό με μεγάλη εμπείρια και ειδικότητα στους πρωτάρηδες.

Επικοινωνήστε μαζί μου για ραντεβού καθημερινά από τις 12:00 έως και 23:00
 

Συνημμένα

  • IMG_2388.JPG
    IMG_2388.JPG
    641,4 KB · Εμφανίσεις: 66

Audir8

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
657
Κριτικές
11
Like
517
Πόντοι
1.530
Ενεργό παθητική τράνς για λάτρεις του είδους που θέλουν κατι διαφορετικό και θέλουν να κάνουν όλες τις φαντασιώσεις πραγματικότητα!Προσώντα 19εκ.

Ιδιαίτερη αδυναμία στο αυταρχικό με μεγάλη εμπείρια και ειδικότητα στους πρωτάρηδες.

Επικοινωνήστε μαζί μου για ραντεβού καθημερινά από τις 12:00 έως και 23:00
Ntora το κορίτσι υπάρχη τώρα για τριολε να μπω στη μέση
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.448
Κριτικές
28
Like
19.341
Πόντοι
5.896
πολύ καλή επιλογή για ενεργητικούς. Τρανς από τον Λίβανο με μικρό βυζί και μικρό εργαλείο.

Πολύ καθαρή, πολύ ευγενική και πολύ δοτική στο σεξ. Στα 70 ευρώ με άνεση χρόνου. Από τα στανταράκια μου πριν από αυτόν τον εφιάλτη.
Τι εννοεις μικρο εργαλειο? 18 cm το διαφημιζει!
ΥΓ. Καμμια με μικροτερο εργαλεια για τους πρωταρηδες εχετε να προτεινετε?
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.448
Κριτικές
28
Like
19.341
Πόντοι
5.896
Το λοιπον γεια σε ολους. Νεος στο χωρο , μαζευω πληροφοριες!
Εχει κανεις εμπειρια απο : να μου πει τι παιζει?
Βασικα ως πρωταρης κ υπο δοκιμη των παντων, ψαχνω κατι με "μικρο εργαλειο" για να μπουμε σιγα-σιγα στην φαση! Εχετε να προτεινετε κατι?
Tnx!
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2020
Μηνύματα
146
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
1
πολύ καλή επιλογή για ενεργητικούς. Τρανς από τον Λίβανο με μικρό βυζί και μικρό εργαλείο.

Πολύ καθαρή, πολύ ευγενική και πολύ δοτική στο σεξ. Στα 70 ευρώ με άνεση χρόνου. Από τα στανταράκια μου πριν από αυτόν τον εφιάλτη.

Αν δεν είχε σάπια δόντια, περούκα και lipgloss βατόμουρο θα ήταν όντως τοπ :/
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom