Νέα

After-sex υγεια-φροντιδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα αἴγαγρος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 44
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

GEORGE G

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.337
Κριτικές
48
Like
1.798
Πόντοι
2.426
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.595
Like
13.768
Πόντοι
3.656
Σχεδον παντα μετα τη συνουσια μου με τις πουτανες χρησιμοποιω αντισηπτικα μαντηλακια και σκουπιζω ολη την περιοχη απο αρχιδια μεχρι πουτσοκεφαλο και περιμετρικα. Αυτο για παν ενδεχοομενο.. Ξερει κανεις αν υπαρχει καποιο αντισηπτικο σπρευ για εφαρμογη επιτοπου στη περιοχη και καλυτερα αποτελεσματα?
Θα σου πω τι κάνω εγώ και δεν έχω κολλήσει τίποτα όλα αυτά τα χρόνια. Για λιπαντικό χρησιμοποιώ ΚΥ, είναι απαραίτητη μια αλοιφή όχι μόνο για να γλιστράει στην πίσω τρύπα, αλλά και για την μπροστινή ώστε να μην πιεστεί το προφυλακτικό και σκιστεί. Απαγορεύεται το Baby Oil και η βαζελίνη, θα λιώσει το προφυλακτικό. Μετά τη συνουσία βγάζεις το προφυλακτικό κρατώντας το με χαρτί υγείας, για να μην ακουμπήσεις το πουλί σου, αμέσως βάζεις betadine στα χέρια σου, περιμένεις 30 δευτερόλεπτα και πασαλείβεις όλα σου τα όργανα με betadine. Περιμένεις άλλα 30 δευτερόλεπτα να δράσει, ξεπλένεσαι φεύγεις. Μέχρι στιγμής δεν έχω κολλήσει τίποτα.
 

lagos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
Σχεδον παντα μετα τη συνουσια μου με τις πουτανες χρησιμοποιω αντισηπτικα μαντηλακια και σκουπιζω ολη την περιοχη απο αρχιδια μεχρι πουτσοκεφαλο και περιμετρικα. Αυτο για παν ενδεχοομενο.. Ξερει κανεις αν υπαρχει καποιο αντισηπτικο σπρευ για εφαρμογη επιτοπου στη περιοχη και καλυτερα αποτελεσματα?
octenisept σπραυ αντισηπτικο ευρεως φασματος κυκλοφορεi σε 3 μεγεθη σε 50ml τιμη 6,7 ευρω σε 250ml τιμη 8.2 ευρω και 1000ml 16.2 ευρω.Σαφως και συμφερει η συσκευασια των 250ml μιας και η διαφορας απο τα 50ml ειναι 1.5 ευρω!.Απλως καποιος αγοραζει αυτην την συκευασια και την βαζει σε ενα μικροτερο-φορητο σπρευ μπουκαλι
octenisept® is effective against
Bacteria
- incl. the wound bacteria MRSA,
E. coli,Pseudomonas aeruginosa,
Chlamydia spp., Mycoplasma hominis,
Ureaplasma urealyticum, Gardnerella
vaginalis and Neisseria gonorrhoeea
bacteria including Chlamydia and Mycoplasma · fungi and
yeasts · protozoa (Trichomonads) · viruses (Herpes simplex, HBV,
HCV and HIV)
 
OP
OP
Α

αἴγαγρος

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2011
Μηνύματα
29
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
10
octenisept σπραυ αντισηπτικο ευρεως φασματος κυκλοφορεi σε 3 μεγεθη σε 50ml τιμη 6,7 ευρω σε 250ml τιμη 8.2 ευρω και 1000ml 16.2 ευρω.Σαφως και συμφερει η συσκευασια των 250ml μιας και η διαφορας απο τα 50ml ειναι 1.5 ευρω!.Απλως καποιος αγοραζει αυτην την συκευασια και την βαζει σε ενα μικροτερο-φορητο σπρευ μπουκαλι
octenisept® is effective against
Bacteria
- incl. the wound bacteria MRSA,
E. coli,Pseudomonas aeruginosa,
Chlamydia spp., Mycoplasma hominis,
Ureaplasma urealyticum, Gardnerella
vaginalis and Neisseria gonorrhoeea
bacteria including Chlamydia and Mycoplasma · fungi and
yeasts · protozoa (Trichomonads) · viruses (Herpes simplex, HBV,
HCV and HIV)

lagos ωραιος!  :rockon:
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
26
Like
2.336
Πόντοι
6.955
Καλημέρα,

ξέρει κάποιος να μου συστήσει κάποιο αντισηπτικο για πλύσιμο της περιοχής μετά το σεξ. Ως σήμερα χρησιμοποιώ ενα bedantine sampoo, αλλά δεν το βρήκα στο φαρμακείο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom