Νέα

After-sex υγεια-φροντιδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα αἴγαγρος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 44
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
μιλαμε για ρδελα, οχι για ψωνιστηρια στην Σωκρατους
Στα μπουρδέλα ξεκινάνε στα ψωνιστήρια καταλήγουν.

9 στις 10 έχουν τέτοιο ιστορικό ή θα΄ναι τίποτα καθυστερημένες που τις εκμεταλλεύονται.

Εκτός αν εσύ θεωρείς ότι η πορνεία είναι ένα επάγγελμα που δεν έχει καμία επίπτωση πάνω σου.
 
OP
OP
Α

αἴγαγρος

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2011
Μηνύματα
29
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
10
Στα μπουρδέλα ξεκινάνε στα ψωνιστήρια καταλήγουν.

9 στις 10 έχουν τέτοιο ιστορικό ή θα΄ναι τίποτα καθυστερημένες που τις εκμεταλλεύονται.

Εκτός αν εσύ θεωρείς ότι η πορνεία είναι ένα επάγγελμα που δεν έχει καμία επίπτωση πάνω σου.

οταν λες ιστορικο? επιπτωση πανω μου τα χρονια του στιβου δεν εχουν ακομα. και ελπιζω να μην εχουν
 

Επισκέπτης
οταν λες ιστορικο? επιπτωση πανω μου τα χρονια του στιβου δεν εχουν ακομα. και ελπιζω να μην εχουν
Για τις βίζιτες λέω όχι για εσένα,εκτός και αν θεωρείς πως το να γαμιέται κάποια με καμιά 20ρια την μέρα είναι κάτι φυσιολογικό.

 
OP
OP
Α

αἴγαγρος

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2011
Μηνύματα
29
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
10
Σιγουρα εχουν, βιολογικα και ψυχολογικα. Οφειλει ο καθ'ενας να περνει τα μετρα του οχι να βρει την πανακεια. Τεσπα υπαρχουν και αλλα πολλα thread να συνεχιστει η συζητηση αυτη, οποιος νομιζει οτι εχει να προσθεσει κατι πανω στο αρχικο μου ποστ ας το κανει.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.569
Κριτικές
165
Like
25.496
Πόντοι
34.538
Ναι τυπε μου δεν προσδοκουμε να μας γλιτωσει απο ηπατιτιδα και aids σε αμεση επαφη, να φυλαχτουμε λιγο παραπανω θελουμε..
Από το να κουβαλας μαντιλάκια,πας στο μπανιο τραβας ένα σαπούνισμα παντου.
Το ιδιο και καλυτερο.
 
OP
OP
Α

αἴγαγρος

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2011
Μηνύματα
29
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
10

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.569
Κριτικές
165
Like
25.496
Πόντοι
34.538

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.774
Κριτικές
183
Like
3.164
Πόντοι
8.535
στο Μεταξουργειο δεν εχει μπανια φιλε μου. Σπιτι μετα ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ οτι πετας καθε ρουχο στα απλυτα και μπαινεις ντουζιερα!
πλενετε ψωλη,πουτσοκεφαλο κ αρχιδια επι τοπου στον νεροχητη στο δωματιο με χλιαρο νερακι κ σαπουνι...μετα σπιτι μπανιο για να μην μυριζετε το αρωμα της πουτανας πανω σας.
 
OP
OP
Α

αἴγαγρος

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2011
Μηνύματα
29
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
10
πλενετε ψωλη,πουτσοκεφαλο κ αρχιδια επι τοπου στον νεροχητη στο δωματιο με χλιαρο νερακι κ σαπουνι...μετα σπιτι μπανιο για να μην μυριζετε το αρωμα της πουτανας πανω σας.

.. και λερονουμε τα ποδια μας απο τις πιτσιλιες του νεροχυτη! :grin:
 
Εγγρ.
17 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.434
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16

green_1908

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2013
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
εγω παιδια δε χρησιοποιω καποιο απολυμαντικο !!μετα τη συνευρεση απλα γυρναω περπατωντας σπιτι να ιδρωσω λιγο και σκαλιζω με τα δαχτυλα τη λακουβιτσα αναμεσα στα μπουτια και τον πουτσο για να παιρνω μεγαλεσ τζουρες !!! απολαυση ποιος αλλος το κανει!!!!
 

green_1908

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2013
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
παιδια δοκιμαστε το οπως ςπισης και ζουμακι απο κωλοχαραδρα με καρκαδοτρυχες !!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom