Νέα

Αφροδίτη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα silentone101
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 53
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
Επειδή πολύς ντόρος γίνεται με την Αφροδιτούλα ας πω κάτι που είχα ξαναγράψει όταν είχα πρωτογραφτεί πριν κάποια χρόνια.

Κάποια στιγμή πριν 3-4 χρόνια έσκασε στο greekfoot ελληνίδα αφέντρα εκ Ολλανδίας η οποία δεν ήξερε καλά ελληνικά αλλά ήταν πολύ έμπειρη καθώς είχε δουλέψει σε dungeon της Ολλανδίας κλπ κλπ. Η αφέντρα αυτή θα δούλευε στο dungeon της Εύας με 150 την ώρα. Το δούλεμα εκ Ολλανδίας πήγαινε σύννεφο ώσπου τύπος έσκασε αποκάλυψη πως η συγκεκριμένη 'αφέντρα' που ζητούσε 150,  δούλευε κανονικά στο πειραιώς 193 ως στουντιοκόριτσο με 50 ευρώ. Αρχίδια Ολλανδίες και επαγγελματίας αφέντρα...  :2funny:
Η κοροϊδία συνεχιζόταν ακόμα και όταν έσκασε η αποκάλυψη, με την Εύα και την Αφροδίτη να προσπαθούν να μαζέψουν τα ασυμμάζευτα με τελείως φθηνές δικαιολογίες. Το θεώρησα τελείως ξεφτίλα και από τις δυο τους. Ένας θεός ξέρει τι ψέματα θα έχει πει από τότε...

Και από εμφάνιση μην τρελαθούμε. Μέτρια νταρντάνα (τότε ήταν και παχιά τώρα ακούω έχει αδυνατίσει).  


γιατρέ μου σε βρίσκω λίγο εμπαθή και δείχνεις να έχεις  κάποιο προσωπικό θέμα με την κοπέλα

κατά την γνώμη μου έτσι δεν ξέρω τίποτα

υπάρχουν
παραδείγματα με κοπέλες που ξεκίνησαν από μετάξι και έχουν γίνει call girl
ή κοπέλες που δουλεύουν ταυτόχρονα σε στούντιο και μπουρδέλο

και στην τελική επειδή είναι πιο ειδικευμένο still τόσο κοστολογούσε της υπηρεσίες της τόσο ήθελε

όσο για την καταγωγή δεν έχω δει τέτοια ευαισθησια όταν εχουμε πηξει σε  τσιγκανορουμανες και Αλβανίδες

και της βαφτίζουν Βραζιλιάνες Τσέχες Ουγγαρέζες Γερμανίδες Ρωσίδες kltp
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.322
Κριτικές
9
Like
4.650
Πόντοι
1.830
γιατρέ μου σε βρίσκω λίγο εμπαθή και δείχνεις να έχεις  κάποιο προσωπικό θέμα με την κοπέλα

κατά την γνώμη μου έτσι δεν ξέρω τίποτα

υπάρχουν
παραδείγματα με κοπέλες που ξεκίνησαν από μετάξι και έχουν γίνει call girl
ή κοπέλες που δουλεύουν ταυτόχρονα σε στούντιο και μπουρδέλο

και στην τελική επειδή είναι πιο ειδικευμένο still τόσο κοστολογούσε της υπηρεσίες της τόσο ήθελε

όσο για την καταγωγή δεν έχω δει τέτοια ευαισθησια όταν εχουμε πηξει σε  τσιγκανορουμανες και Αλβανίδες

και της βαφτίζουν Βραζιλιάνες Τσέχες Ουγγαρέζες Γερμανίδες Ρωσίδες kltp

Τύπε μου δεν έχω εμπάθεια απλά γνωρίζω κάποια πράγματα και καλό είναι να τα γράφουμε όλα. Στην προκειμένη δεν μου άρεσε καθόλου αυτή η κοροϊδία που είχε κάνει. Πες κοπέλα μου από την αρχή τι είσαι, όχι να το παίζεις ότι ήρθες από Ολλανδίες και τέτοια παραμύθια. Πιστεύω και η ίδια θα το έχει μετανιώσει και ίσως όλο αυτό να ξεκίνησε από την Εύα, το θέμα είναι πως για κάποιες μέρες δουλεύανε όλο το φόρουμ και στο τέλος την ακούσανε από πολλούς.

Και για την εμφάνιση, την προσωπική μου άποψη εξέφρασα. Σίγουρα υπάρχουν πολύ πιο ωραίες εκεί έξω. Τι να κάνουμε; 

Στα υπόλοιπα που λες δεν διαφωνώ σε τίποτα.
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
Τύπε μου δεν έχω εμπάθεια απλά γνωρίζω κάποια πράγματα και καλό είναι να τα γράφουμε όλα. Στην προκειμένη δεν μου άρεσε καθόλου αυτή η κοροϊδία που είχε κάνει. Πες κοπέλα μου από την αρχή τι είσαι, όχι να το παίζεις ότι ήρθες από Ολλανδίες και τέτοια παραμύθια. Πιστεύω και η ίδια θα το έχει μετανιώσει και ίσως όλο αυτό να ξεκίνησε από την Εύα, το θέμα είναι πως για κάποιες μέρες δουλεύανε όλο το φόρουμ και στο τέλος την ακούσανε από πολλούς.

Και για την εμφάνιση, την προσωπική μου άποψη εξέφρασα. Σίγουρα υπάρχουν πολύ πιο ωραίες εκεί έξω. Τι να κάνουμε;  

Στα υπόλοιπα που λες δεν διαφωνώ σε τίποτα.


γιατρέ μου από ότι είδες στην εμφάνιση δεν ασχολήθηκα καν είναι εντελώς προσωπικό γούστο

και επειδή δεν σε έχω για εμπαθή γι'αφτο και σου έκανα παράθεση γιατί φάνηκε σαν κάτι προσωπικό

και εγώ πιστεύω πως είναι θέμα διοίκησης και όχι  κοπέλας μου έχει τύχει κοπέλα από Ρωσία και να την βάζουν με το ζόρι να λέει Τσεχία

αυτό με την καταγωγή το κάνουν όλοι για πολλούς λόγους είναι μεγάλη κουβέντα πάντως η συγκεκριμένη όλο και κάποια σχέσει έχει γιατί ξέρω πως πήγε Ολλανδία για αρκετό καιρό για να  εξοπλίσει το μαγαζί
 

loo

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
532
Κριτικές
3
Like
761
Πόντοι
86
Πηγα στο κλουβι και ηταν η Αφροδιτη.Καθοταν στο μπαρ με  2 αντρες και ουτε που ηρθε να την δω.Απλα γυρισε.Τι να πω;
 

sexy kity

Ιερόδουλη
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
244
Like
0
Πηγα στο κλουβι και ηταν η Αφροδιτη.Καθοταν στο μπαρ με  2 αντρες και ουτε που ηρθε να την δω.Απλα γυρισε.Τι να πω;
Σε χαιρέτησα βρε μωρό  :)
όμως και εσύ έφυγες γρήγορα,
θα ερχόμουν να κάτσω και μαζί σου.
Απλα δεν γινόταν να αφήσω έτσι ξαφνικά τα παιδιά.
θέλω να είμαι σωστή με όλους σας.

Θα χαρώ να ξαναπεράσεις  :-*
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
67
Like
3.696
Πόντοι
4.130
Σκεφτομαι να έρθω στο ιατρείο και να κάνω το πτώμα, θα μπορέσεις να με αναστησεις?

πολλά φιλιά στην πιο σεξυ Ελληνίδα,
 

loo

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
532
Κριτικές
3
Like
761
Πόντοι
86
δεν μου πε η κυρια να σε περιμενω.ουτε θα μπορουσα να περασω χωρις να σε δω απο κοντα.ποτε ξαναδουλευεις;;;
 

sexy kity

Ιερόδουλη
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
244
Like
0
Γειά σας μωρά  :-*

Σήμερα είμαι στο Κηφισού 30 μέχρι τις 05.00
και ξανά την Κυριακή 13/4 το βράδυ,απο 23.00 μέχρι 05.00 .

Αύριο Σάββατο 12/4 θα είμαι στο Cage στο ισόγειο,απο τις 23.00 μέχρι τις 06.30 για "διαφορετικά" γούστα  ;)
 

sexy kity

Ιερόδουλη
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
244
Like
0
Καλημέρα μωρά  :-*

Αύριο Σάββατο 19/4 θα με βρείτε στο νέο μας χώρο Cage Studio Κηφισού 30 στο ισόγειο,απο τις 10.00 μέχρι τις 17.00.

Και την Κυριακή 20/4 πάλι στο Cage απο τις 20.00 μέχρι 05.00.

Μην νομίζετε οτι δεν κάνω και απλό πρόγραμμα στο Cage επειδή ειναι χώρος για πιο kinky προγράμματα  ;) .

 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.384
Κριτικές
5
Like
4.082
Πόντοι
606
Καλημέρα μωρά  :-*

Αύριο Σάββατο 19/4 θα με βρείτε στο νέο μας χώρο Cage Studio Κηφισού 30 στο ισόγειο,απο τις 10.00 μέχρι τις 17.00.

Και την Κυριακή 20/4 πάλι στο Cage απο τις 20.00 μέχρι 05.00.

Μην νομίζετε οτι δεν κάνω και απλό πρόγραμμα στο Cage επειδή ειναι χώρος για πιο kinky προγράμματα  ;) .
καλη διασκεδαση πασχαλιάτικα
 

sexy kity

Ιερόδουλη
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
244
Like
0
Καλησπερα !!!!!Χριστος Ανεστη και χρονια πολλα σε ολους και ολες!!!!!
 

loo

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
532
Κριτικές
3
Like
761
Πόντοι
86
Αφροδιτη εχεις πμ
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom