Νέα

Αφροδίτη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα silentone101
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 53
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Butlover

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2006
Μηνύματα
202
Like
84
Πόντοι
1
Ξέρει κανείς που δουλεύει η Αφροδίτη αυτή τη στιγμή. Μέχρι πρόσφατα τη βρίσκαμε στο Κιφησού 30.
 

sexy kity

Ιερόδουλη
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
244
Like
0
Ξέρει κανείς που δουλεύει η Αφροδίτη αυτή τη στιγμή. Μέχρι πρόσφατα τη βρίσκαμε στο Κιφησού 30.
Καλησπερα σε ολα τα μωρα εδω!!!!!!budlover ξαναεπεστρεψα και ειμαι κιφησου 30!!!!!!!φιλια πολλα σε ολους!!!!!!!
 

panagits

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
297
Like
0
Πόντοι
1
Η αλήθεια είναι ότι ανησυχήσαμε γιατί δεν σε βρίσκαμε πουθενά και μας έλειψες πολύ !!!!!!!!  Καλώς όρισες λοιπόν ανυπομονώ να σε δω από κοντά!!!!!!!  :smitten: :smitten: :smitten:
 

sexy kity

Ιερόδουλη
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
244
Like
0
Καλημέρα μωρά μου  :sunglasses:

Τι κάνετε ?

Σήμερα σας περιμένω στα εγκαίνια  ;)
 

moras123

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
399
Κριτικές
9
Like
9
Πόντοι
1
ποια  εγκαινεια????????


εχει καμμια προσφορα στα 30 ευρω το μιασωρο να ερθουμε????????? :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

sexy kity

Ιερόδουλη
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
244
Like
0

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Δηλαδή μόνο όσοι γουστάρουν  bdsm  θα σε απολαμβάνουν  :think: ? εμείς οί υπόλοιποι.....νηστεία πλέον  :huh: :huh: :huh: ?
 

moras123

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
399
Κριτικές
9
Like
9
Πόντοι
1
ΑΦΡΟΔΤΙΗ  EXETE SITE ΜΕ ΤΙΜΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κ.Λ.Π?
 

moras123

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
399
Κριτικές
9
Like
9
Πόντοι
1
ΔΕΝ  μπορω ρε κουκλι να ερθω 9 σημερα τρωω παντοφλα :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:

στειλε σε παρακαλω προσωπικο μυνημα

ευχαριστω
 

altgreek74

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
496
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
1
Εγω δεν σε εχω τιμησει ποτε αλλα για μια αυταρχικη ποδολατρειουλα το σκεφτομαι
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.322
Κριτικές
9
Like
4.650
Πόντοι
1.830
Επειδή πολύς ντόρος γίνεται με την Αφροδιτούλα ας πω κάτι που είχα ξαναγράψει όταν είχα πρωτογραφτεί πριν κάποια χρόνια.

Κάποια στιγμή πριν 3-4 χρόνια έσκασε στο greekfoot ελληνίδα αφέντρα εκ Ολλανδίας η οποία δεν ήξερε καλά ελληνικά αλλά ήταν πολύ έμπειρη καθώς είχε δουλέψει σε dungeon της Ολλανδίας κλπ κλπ. Η αφέντρα αυτή θα δούλευε στο dungeon της Εύας με 150 την ώρα. Το δούλεμα εκ Ολλανδίας πήγαινε σύννεφο ώσπου τύπος έσκασε αποκάλυψη πως η συγκεκριμένη 'αφέντρα' που ζητούσε 150,  δούλευε κανονικά στο πειραιώς 193 ως στουντιοκόριτσο με 50 ευρώ. Αρχίδια Ολλανδίες και επαγγελματίας αφέντρα...  :2funny:
Η κοροϊδία συνεχιζόταν ακόμα και όταν έσκασε η αποκάλυψη, με την Εύα και την Αφροδίτη να προσπαθούν να μαζέψουν τα ασυμμάζευτα με τελείως φθηνές δικαιολογίες. Το θεώρησα τελείως ξεφτίλα και από τις δυο τους. Ένας θεός ξέρει τι ψέματα θα έχει πει από τότε...

Και από εμφάνιση μην τρελαθούμε. Μέτρια νταρντάνα (τότε ήταν και παχιά τώρα ακούω έχει αδυνατίσει).  
 

panagits

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
297
Like
0
Πόντοι
1
Εγώ πάντως έχω μόνο θετικά να θυμάμαι από αυτό το κορίτσι. Κάθε συνάντηση μαζί της ήταν και καλύτερη από την προηγούμενη. Η Αφροδίτη είναι μια ευγενική πανέμορφη κοπέλα με μεσογειακές καμπύλες και φοβερό  :tits:  κάτι που έμενα με τρελαίνει !!!!!!!
 

sexy kity

Ιερόδουλη
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
244
Like
0
Καλησπέρα σε όλους και καλή βδομάδα  :-*
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom