Νέα

Αφέντρες στην Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
594
Like
1.451
Πόντοι
206
Καλημερα και καλη εβδομαδα απο εμενα
Δεν εχω βρεθει με καμια παο της 2 κοπελες/κυριες .. Απλος εχω μια απορια πως ειναι δυνατόν να παρεχουν αυτες της υπηρεσίες και να μην ειναι περιποιημένα τα ακρας της τα χερια της γενικα ολο το σωμα και ειδικα ο χωρος που διαθετουν ...
Αυτο ειναι καθαρα μειονεκτιμα για της ιδιες
Η Ίσιδα, όπως ήδη γνωρίζεις από τη συμμετοχή σου στο νήμα της, ανεβαίνει στις 26/5. Με ένα σέσσιον μαζί της, στο προτείνω ανεπιφύλακτα, μπορείς να διαπιστώσεις από κοντά τι ισχύει και τι όχι. Αν όλοι όσοι έχουμε πορωθεί μαζί της έχουμε διαφορετικό γούστο από το δικό σου ή θα γίνεις και εσύ ένας από τους θαυμαστές της.

Ακριβώς το ίδιο θα σου προτείνω και για την Έρικα. Έχεις διαβάσει πολλά και για τις δύο, οπότε, φαντάζομαι ότι έχεις διαπιστώσει ότι οι επισκέψεις σου δεν θα είναι κασκαντεριλίκι.
 
Τελευταία τροποποίηση:

stelios374

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2024
Μηνύματα
248
Like
500
Πόντοι
81
Η Ίσιδα, όπως ήδη γνωρίζεις από τη συμμετοχή σου στο νήμα της, ανεβαίνει στις 26/5. Με ένα σέσσιον μαζί της, στο προτείνω ανεπιφύλακτα, μπορείς να διαπιστώσεις από κοντά τι ισχύει και τι όχι. Αν όλοι όσοι έχουμε πορωθεί μαζί της έχουμε διαφορετικό γούστο από το δικό σου ή θα γίνεις και εσύ ένας από τους θαυμαστές της.

Ακριβώς το ίδιο θα σου προτείνω και για την Έρικα. Έχεις διαβάσει πολλά και για τις δύο, οπότε, φαντάζομαι ότι έχεις διαπιστώσει ότι οι επισκέψεις σου δεν θα είναι κασκαντεριλίκι.
φίλτατε αυτο ακριβός πως αν δεν βρεθουμε με της εκαστοτε γυναικες δν μπορουμε να ξερουμε ακριβως..
Με την ισιδα εχω μιληση και μονο λογο επαγγκελματικου ωραριου μηπως δν βρεθοτμε
 

Podolagnos999

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
86
Like
100
Πόντοι
0
Νεκρή η θεσσαλονικη σε θέματα κυρίαρχων γυναικών επι πληρωμής.
Και αυτές που ανεβαίνουν από Αθήνα δεν ειναι και κάτι το ιδιαίτερο, κυρίως εμφανισιακά. Η ερικα εχει μεγαλώσει, άσε που την έχω πετύχει σε session να μυρίζουν τα πόδια της και το μουνι της. Σαν ποδολαγνος θέλεις πιπίλα τα άκρα, εκτός αν κάποιος την βρίσκει με ποδαριλα.
Η ισιδα μια από τα ίδια. Δεν ξέρω για τους υπόλοιπους αλλα το παρουσιαστικο για μένα τουλάχιστον έχει μεγάλη βαρύτητα. Και η καθαριότητα εννοείται.
Πιπίλα με την έννοια πως έχει περιποιημένα νύχια και λοιπά γιατί εγώ σαν σκληροπυρηνικός ποδολάγνος δεν θέλω με την καμία τα πόδια να είναι καθαρά, ΠΡΕΠΕΙ αν είναι ιδρωμένα. Απλώς για να γίνει αυτό όπως είπες και εσύ πρέπει να σε ελκύει πολύ εμφανισιακά. Για παράδειγμα σε αυτή την Μελίνα που κάνει μαζί με την Όλγα, ε τι να λέμε τώρα η τύπισσα είναι 10αρι (για μένα τουλάχιστον) και στο σώμα και στα πόδια και αν μπορώ να καταλάβω από το λίγο που φαίνεται και στο πρόσωπο. Όσο πιο βρώμικα τα είχε τόσο το καλύτερο, και μια βδομάδα χωρίς μπάνιο να ήταν. Το άρωμα που βγάζουν τα γυναικεία πόδια προσωπικά με χτυπάει στον εγκέφαλο και όσο πιο έντονο είναι τόσο το καλύτερο, αρκεί βέβαια να πληροί κάποια προσωπικά κριτήρια.
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
455
Κριτικές
9
Like
411
Πόντοι
21
Ξέρει κανείς καμιά που να κάνει καλό αυταρχικό σε στούντιο. Άκουσα για Νίνα Paradise και Ακόμα Red Diamond και τα αδερφα μαγαζιά. Έχει κανείς πληροφορίες;
Η Νίνα πλέον είναι στο καινούριο στο Πέτρου ερημίτη πρωινή, στην μεριά του medusa
 

steliossol79

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2014
Μηνύματα
68
Like
20
Πόντοι
0
Έχω βρεθεί και με τις δύο κοπέλες και αν κάτι δεν θα μπορούσα με τίποτα να σχολιάσω αρνητικό είναι τα θέματα καθαριότητας. Εκτός του ότι και δύο οι κοπέλες μοσχοβολούσαν όσες φορές τις συνάντησα, οι χώροι τους ήταν λουξ διαμερίσματα και από καθαριότητα πάντα στην πένα.

Αν και το θέμα εμφάνισης είναι υποκειμενικό, σίγουρα κατά τη γνώμη μου δεν μπορείς να τις χαρακτηρίσεις άσχημες. Προσωπική μου γνώμη, η Ίσιδα (που έχω πολλές και πρόσφατες εμπειρίες) αν δεν σε ενοχλούν τα τατουάζ και το ότι είναι petite είναι ο ορισμός της καύλας. Και σε παρουσιαστικό και σε θυληκότητα. Φυσικά όλα είναι θέμα γούστου.
Η ερικα όντως πάντα διαλεγει πολυ δυνατούς χώρους.αλλα η ηλικία πλέον φαίνεται. Οσο για την καθαριότητα μπορει να έτυχε εκείνη την μέρα. Τις άλλες 2 φορές που την συνάντησα δεν είχε κάποια άσχημη οσμή. Και πάλι το θέμα του foot fetish είναι υποκειμενικό. Κάποιοι την βρίσκουν με βρώμικες κάλτσες και μπιχλες ανάμεσα στα δάχτυλα και κάποιοι όπως εγώ θέλω να μοσχοβολανε τα πατουσια για να τα μπουκώνω στο στομα μου.
Οσο για την ισιδα , 1 φορά που βρεθήκαμε, ο χώρος ελαφρώς τραγικός. Γουσταρω τατουάζ και πετιταριο αλλα από καθαριότητα θα μπορούσε πολύ καλύτερα.
Όλα βέβαια είναι υποκειμενικά , ακόμα και η καθαριότητα ορισμένες φορές
 

steliossol79

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2014
Μηνύματα
68
Like
20
Πόντοι
0
Πιπίλα με την έννοια πως έχει περιποιημένα νύχια και λοιπά γιατί εγώ σαν σκληροπυρηνικός ποδολάγνος δεν θέλω με την καμία τα πόδια να είναι καθαρά, ΠΡΕΠΕΙ αν είναι ιδρωμένα. Απλώς για να γίνει αυτό όπως είπες και εσύ πρέπει να σε ελκύει πολύ εμφανισιακά. Για παράδειγμα σε αυτή την Μελίνα που κάνει μαζί με την Όλγα, ε τι να λέμε τώρα η τύπισσα είναι 10αρι (για μένα τουλάχιστον) και στο σώμα και στα πόδια και αν μπορώ να καταλάβω από το λίγο που φαίνεται και στο πρόσωπο. Όσο πιο βρώμικα τα είχε τόσο το καλύτερο, και μια βδομάδα χωρίς μπάνιο να ήταν. Το άρωμα που βγάζουν τα γυναικεία πόδια προσωπικά με χτυπάει στον εγκέφαλο και όσο πιο έντονο είναι τόσο το καλύτερο, αρκεί βέβαια να πληροί κάποια προσωπικά κριτήρια.
Που βρίσκουμε Μελίνα και Όλγα??
 

steliossol79

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2014
Μηνύματα
68
Like
20
Πόντοι
0
Ξέρουμε που έχει πάει η Αλικη η ανωμαλίαρα που πέρασε για λίγο από bad girls? Ειναι switch με πολυ ανωμαλια
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
594
Like
1.451
Πόντοι
206
Η ερικα όντως πάντα διαλεγει πολυ δυνατούς χώρους.αλλα η ηλικία πλέον φαίνεται. Οσο για την καθαριότητα μπορει να έτυχε εκείνη την μέρα. Τις άλλες 2 φορές που την συνάντησα δεν είχε κάποια άσχημη οσμή. Και πάλι το θέμα του foot fetish είναι υποκειμενικό. Κάποιοι την βρίσκουν με βρώμικες κάλτσες και μπιχλες ανάμεσα στα δάχτυλα και κάποιοι όπως εγώ θέλω να μοσχοβολανε τα πατουσια για να τα μπουκώνω στο στομα μου.
Οσο για την ισιδα , 1 φορά που βρεθήκαμε, ο χώρος ελαφρώς τραγικός. Γουσταρω τατουάζ και πετιταριο αλλα από καθαριότητα θα μπορούσε πολύ καλύτερα.
Όλα βέβαια είναι υποκειμενικά , ακόμα και η καθαριότητα ορισμένες φορές
Για την Ίσιδα ίσως να έτυχε περιστασιακά κάποια φορά που να μην βρήκε διαθέσιμο χώρο....Δεν ξέρω. Όποτε την συνάντησα το διαμέρισμα ήταν σούπερ. Από όσες Αφέντρες έχουν ανέβει πάντως από Αθήνα- Θεσνικη (και έχω κάνει σέσσιον σχεδόν με όλες).... Οι χώροι που έκλειναν πάντα η Αλεξάνδρα, η Έρικα και η Ίσιδα ήταν μακράν καλύτεροι από όλες τις άλλες.
 

steliossol79

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2014
Μηνύματα
68
Like
20
Πόντοι
0
Για την Ίσιδα ίσως να έτυχε περιστασιακά κάποια φορά που να μην βρήκε διαθέσιμο χώρο....Δεν ξέρω. Όποτε την συνάντησα το διαμέρισμα ήταν σούπερ. Από όσες Αφέντρες έχουν ανέβει πάντως από Αθήνα- Θεσνικη (και έχω κάνει σέσσιον σχεδόν με όλες).... Οι χώροι που έκλειναν πάντα η Αλεξάνδρα, η Έρικα και η Ίσιδα ήταν μακράν καλύτεροι από όλες τις άλλες.
Ειδικά η ερικα . Με τους χώρους το εχει
 

patsav0

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2024
Μηνύματα
164
Κριτικές
4
Like
496
Πόντοι
301
Η Νίνα πλέον είναι στο καινούριο στο Πέτρου ερημίτη πρωινή, στην μεριά του medusa
Ευχαριστώ φίλε γιατί μου είπε ότι έφυγε από Παρανταις αλλά δεν ήξεραν πού πήγε
 

PavlakisTheKid

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2023
Μηνύματα
321
Like
976
Πόντοι
81
Είχα συναντήσει την συγκεκριμένη "αφέντρα" πριν κανά χρόνο. Νεαρή τότε ήταν μόλις 18, με την όλη φάση δεν το έχει καθόλου, εξωτερικά ηταν γκοθ και σου έβγαζε πως το κάνει αγγαρεία. Ασε που πλέον στις αγγελίες βλέπω ότι ζητάει και τρελά ποσά
Για ποια λέτε???
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
467
Like
715
Πόντοι
81
Πιπίλα με την έννοια πως έχει περιποιημένα νύχια και λοιπά γιατί εγώ σαν σκληροπυρηνικός ποδολάγνος δεν θέλω με την καμία τα πόδια να είναι καθαρά, ΠΡΕΠΕΙ αν είναι ιδρωμένα. Απλώς για να γίνει αυτό όπως είπες και εσύ πρέπει να σε ελκύει πολύ εμφανισιακά. Για παράδειγμα σε αυτή την Μελίνα που κάνει μαζί με την Όλγα, ε τι να λέμε τώρα η τύπισσα είναι 10αρι (για μένα τουλάχιστον) και στο σώμα και στα πόδια και αν μπορώ να καταλάβω από το λίγο που φαίνεται και στο πρόσωπο. Όσο πιο βρώμικα τα είχε τόσο το καλύτερο, και μια βδομάδα χωρίς μπάνιο να ήταν. Το άρωμα που βγάζουν τα γυναικεία πόδια προσωπικά με χτυπάει στον εγκέφαλο και όσο πιο έντονο είναι τόσο το καλύτερο, αρκεί βέβαια να πληροί κάποια προσωπικά κριτήρια.
H αληθεια είναι ότι η Μελίνα κοντράρει στα πόδια τη Θεανώ και κερδίζει τον αγώνα
 
Τελευταία τροποποίηση:

tomfoorerry

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
29
Like
24
Πόντοι
0
Καλησπερα φιλοι, γνωριζει κανεις τιποτε για την κατωθι κυρια? Μου κεντρισε το ενδιαφερον αλλα τα ορθογραφικα προμηνυουν λαικουτζα φαση ξενερα. Αν ξερει καποιος κατι πειτε δυο κουβεντες.

 

Sub08

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2024
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
@findomqueen_irina_ στο IG από Θεσσαλονίκη. Παρά πολύ καλή.
 

Συνημμένα

  • IMG_1209.jpeg
    IMG_1209.jpeg
    224,9 KB · Εμφανίσεις: 15

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom