Νέα

Αφέντρες στην Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Trelamenoa

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2023
Μηνύματα
10
Like
6
Πόντοι
0
Παντως απ οτι βλεπω κ στις αγγελιες, μονο η dama vida υπαρχει απ τις καλες... τζιφος δλδ
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
582
Like
1.425
Πόντοι
206
Παντως απ οτι βλεπω κ στις αγγελιες, μονο η dama vida υπαρχει απ τις καλες... τζιφος δλδ
Γιατί τζίφος; Προσωπικά θεωρώ καλή περίπτωση την Βίντα. Όπως και να έχει στις 26 του μηνός ανεβαίνει η Ίσιδα Καρρά που για μένα είναι αστεράτη!
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
304
Like
359
Πόντοι
21
Γιατί τζίφος; Προσωπικά θεωρώ καλή περίπτωση την Βίντα. Όπως και να έχει στις 26 του μηνός ανεβαίνει η Ίσιδα Καρρά που για μένα είναι αστεράτη!
Εγώ το διάβασα διαφορετικά, πιστεύω ότι το τζίφος δεν πάει στη Vida και εννοεί ότι από τις καλές αφέντρες, αγγελίες έχει μόνο η Vida. Το τζίφος μάλλον πάει στο ότι δεν υπάρχουν περισσότερες αγγελίες από άλλες Θεσσαλονικιές αφέντρες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: LB

Viver

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2023
Μηνύματα
130
Like
315
Πόντοι
21
Παντως απ οτι βλεπω κ στις αγγελιες, μονο η dama vida υπαρχει απ τις καλες... τζιφος δλδ
το οτι δεν εχουν αγγελιες καποιες κοπελες δεν σημαινει οτι ειναι ανενεργες. Μπορεις να τις βρεις ειτε εδω στο bourdela εχει νημα η ίσιδα εδω που συμμετεχει και η ιδια ενεργα, αλλες το δουλευουν μεσω σοσιαλ φβ και ινστα και αλλες εχουν δικο τους σαιτ. Αν γκουγκλαρεις οι περισσοτερες γνωστές ειναι ενεργες και μπορεις να βρεις ευκολα τροπο επικοινωνιας.
 
  • Like
Αντιδράσεις: LB

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.949
Κριτικές
50
Like
5.671
Πόντοι
7.636
από αυτές....ποια μπορούμε να καρφώσουμε παίδες???
 

patsav0

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2024
Μηνύματα
145
Κριτικές
4
Like
468
Πόντοι
301
Ξέρει κανείς καμιά που να κάνει καλό αυταρχικό σε στούντιο. Άκουσα για Νίνα Paradise και Ακόμα Red Diamond και τα αδερφα μαγαζιά. Έχει κανείς πληροφορίες;
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
738
Like
3.625
Πόντοι
446
Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλους.

IMG_20240403_082409_083129.jpg
 

stelios374

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2024
Μηνύματα
199
Like
422
Πόντοι
21
Καλημέρα καλή εβδομάδα
Αυτό το βλέμμα στη φωτογραφία είναι μαγικό
 

Downtown2

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2023
Μηνύματα
18
Like
10
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς καμιά που να κάνει καλό αυταρχικό σε στούντιο. Άκουσα για Νίνα Paradise και Ακόμα Red Diamond και τα αδερφα μαγαζιά. Έχει κανείς πληροφορίες;
Εγώ πάντως στο σάιτ του paradise δεν βρισκω καμία Νινα
 

kilotaki

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2024
Μηνύματα
47
Like
140
Πόντοι
0
από αυτές....ποια μπορούμε να καρφώσουμε παίδες???

Όλες. Αρκεί να ξέρεις τα κουμπιά τους. Η γυναικεία φύση δεν αλλάζει ποτέ. Σου μιλάω εκ πείρας. Ας μη την ανοίξουμε αυτή την κουβέντα όμως.

Όσον αφορά την Βιντα, την οποία πέτυχα Τσιμισκή βαμμένη σα Μοϊκανό, είναι απλά για κλάματα. Στο γειωμα που έφαγε στο τηλέφωνο τότε (καθαρά και μόνο για να γελάσουμε) μπορούσες να την ακούσεις να φωνάζει "μα γιατιιιιιι.. ιιιι..." ενώ η σύνδεση χανοταν ανεπιστρεπτί.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.674
Κριτικές
2
Like
5.367
Πόντοι
1.056
Όλες. Αρκεί να ξέρεις τα κουμπιά τους. Η γυναικεία φύση δεν αλλάζει ποτέ. Σου μιλάω εκ πείρας. Ας μη την ανοίξουμε αυτή την κουβέντα όμως.

Όσον αφορά την Βιντα, την οποία πέτυχα Τσιμισκή βαμμένη σα Μοϊκανό, είναι απλά για κλάματα. Στο γειωμα που έφαγε στο τηλέφωνο τότε (καθαρά και μόνο για να γελάσουμε) μπορούσες να την ακούσεις να φωνάζει "μα γιατιιιιιι.. ιιιι..." ενώ η σύνδεση χανοταν ανεπιστρεπτί.

Άρχισε να φωνάζει απορώντας επειδή την πήρες τηλ και τελικά δεν κλείσατε ραντεβού;
 

kilotaki

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2024
Μηνύματα
47
Like
140
Πόντοι
0
Άρχισε να φωνάζει απορώντας επειδή την πήρες τηλ και τελικά δεν κλείσατε ραντεβού;

Όχι, την είπα ότι δεν ενδιαφέρομαι και καλή συνέχεια. Την ειχαμε βάλει σε ανοιχτή ακρόαση και να χουμε λυθεί στα γέλια με δύο γνωστούς μου (μέσα στα κόλπα) διότι μιλούσε σαν αυτόματος τηλεφωνητής, όταν δε πέταξε το "χαμός από ραντεβού" εκεί άστο... τεσπα ας είναι καλά.
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
582
Like
1.425
Πόντοι
206
Η εμπειρία μου με την Βίντα είναι τελείως διαφορετική. Εξαιρετικά ευγενική. Με ενδιαφέρον άκουγε τι ζητούσα από το σέσσιον και πρότεινε τι θα μπορούσαμε να προσθέσουμε σε αυτό. Εκτίμησα από το πόσο ξεκάθαρη ήταν από την αρχή στο τι προσφέρει και τι ΔΕΝ προσφέρει. Σε καμία στιγμή δεν προσπάθησε να το παίξει ούτε πολυάσχολη ούτε ντίβα. Άψογη επαγγελματίας και πολύ καλή επιλογή.
 

Subslave15

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2024
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
Η εμπειρία μου με την Βίντα είναι τελείως διαφορετική. Εξαιρετικά ευγενική. Με ενδιαφέρον άκουγε τι ζητούσα από το σέσσιον και πρότεινε τι θα μπορούσαμε να προσθέσουμε σε αυτό. Εκτίμησα από το πόσο ξεκάθαρη ήταν από την αρχή στο τι προσφέρει και τι ΔΕΝ προσφέρει. Σε καμία στιγμή δεν προσπάθησε να το παίξει ούτε πολυάσχολη ούτε ντίβα. Άψογη επαγγελματίας και πολύ καλή επιλογή.
Και εγώ συμφωνώ όλες οι εμπειρίες που είχα με την Κυρία Βίντα ήταν πολύ όμορφες.Ήταν και η πρώτη μου εμπειρία στον χώρο και εκτός από απίστευτη επαγγελματίας προσπαθούσε πάντα να με κάνει να νιώθω άνετα.Πάρα πολύ ευγενική και καλή ως άνθρωπος κατά την γνώμη μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom