Νέα

Αφέντρες στην Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
776
Like
254
Πόντοι
26
Για όποιον ενδιαφέρεται να πάει στην Αριάδνη, η γνώμη μου είναι να πάει!! Θα περάσει σούπερ! (ειδικά αν του αρέσει η ποδολαγνεία η τύπισσα έχει πατουσάρες)! Απλά να έχει υπόψιν ότι υπάρχει πιθανότητα να του το ακυρώσει τελευταία στιγμη!
κατι που εγινε μια φορα δεν ειναι ενδεικτικο ,ουτε την κανει ασυνεπη,δεν θυμαμαι να το εχει αναφερει καποιος αλλος εδω μεσα
 

Nikos40@

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2023
Μηνύματα
131
Like
288
Πόντοι
21
κατι που εγινε μια φορα δεν ειναι ενδεικτικο ,ουτε την κανει ασυνεπη,δεν θυμαμαι να το εχει αναφερει καποιος αλλος εδω μεσα

κατι που εγινε μια φορα δεν ειναι ενδεικτικο ,ουτε την κανει ασυνεπη,δεν θυμαμαι να το εχει αναφερει καποιος αλλος εδω μεσα
Δεν με ενόχλησε που έτυχε σε μένα! Άνθρωποι είμαστε συμβαίνουν κι αυτά! Με ενόχλησε η αντίδρασή της που αντί να απολογηθεί και να προτείνει μια εναλλακτική (must στο εμπόριο) άρχισε να μου δικαιολογείται....γενικά κι αόριστα! Μην ξεχνάμε ότι η σχέση που έχουμε με αυτές τις τύπισσες είναι κυρίως εμπορικές! (προσφέρουν υπηρεσία)
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
465
Like
705
Πόντοι
81
Δεν με ενόχλησε που έτυχε σε μένα! Άνθρωποι είμαστε συμβαίνουν κι αυτά! Με ενόχλησε η αντίδρασή της που αντί να απολογηθεί και να προτείνει μια εναλλακτική (must στο εμπόριο) άρχισε να μου δικαιολογείται....γενικά κι αόριστα! Μην ξεχνάμε ότι η σχέση που έχουμε με αυτές τις τύπισσες είναι κυρίως εμπορικές! (προσφέρουν υπηρεσία)
Εξαρτάται τι εννοεις τελευταία στιγμή , 2-3 ωρες πριν αν εγινε μια φορά δε λεει κάτι. Οσο για την εναλλακτική μπορει τη δεδομένη στιγμή να μην την ειχε . Τωρα βέβαια εάν εστειλες την επόμενη μέρα ζήτησες μια άλλη ημερομηνια και σε γειωσε εκει υπαρχει αντιεπαγγελματισμός. Πάντως από αυτά που διαβάζω εδω δεν πρέπει να κανει session με τη συχνότητα που εκανε παλιά
 

Podolagnos1337

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
82
Like
96
Πόντοι
0
Που την βρισκουμε εκτος απο insta? Στο fetlife φαινεται να τον εχει απενεργοποιησει τον λογαριασμο
 

Nikos40@

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2023
Μηνύματα
131
Like
288
Πόντοι
21
Εξαρτάται τι εννοεις τελευταία στιγμή , 2-3 ωρες πριν αν εγινε μια φορά δε λεει κάτι. Οσο για την εναλλακτική μπορει τη δεδομένη στιγμή να μην την ειχε . Τωρα βέβαια εάν εστειλες την επόμενη μέρα ζήτησες μια άλλη ημερομηνια και σε γειωσε εκει υπαρχει αντιεπαγγελματισμός. Πάντως από αυτά που διαβάζω εδω δεν πρέπει να κανει session με τη συχνότητα που εκανε παλιά
Μία ώρα πριν το σέσσιον εννοώ όταν λέω τελευταία στιγμή. Η συμπεριφορά της ήταν όντως αντιεπαγγελματική αν συνυπολογίσεις ότι ερχόμουν στη Θεσσαλονίκη από άλλη πόλη....
Τα ανωτέρω σε καμία περίπτωση δεν αναιρούν ότι η κοπέλα το 'χε με το kinky!!!
 

Podolagnos1337

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
82
Like
96
Πόντοι
0
Για μια "Λαιδη Κανακη" στο fb ξερουμε τιποτα? Βασικα απο θεσσαλονικη ειναι η απο Αθηνα?
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
465
Like
705
Πόντοι
81
Μία ώρα πριν το σέσσιον εννοώ όταν λέω τελευταία στιγμή. Η συμπεριφορά της ήταν όντως αντιεπαγγελματική αν συνυπολογίσεις ότι ερχόμουν στη Θεσσαλονίκη από άλλη πόλη....
Τα ανωτέρω σε καμία περίπτωση δεν αναιρούν ότι η κοπέλα το 'χε με το kinky!!!
Μια ωρα πριν όντως παρα ειναι τελευταια στιγμη ειδικά αν ερχοσουν και απο μακριά
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
465
Like
705
Πόντοι
81
Για μια "Λαιδη Κανακη" στο fb ξερουμε τιποτα? Βασικα απο θεσσαλονικη ειναι η απο Αθηνα?
Βασικά της αρεσει περισσότερο να κανει post παρά sessions οπότε μην ασχολείσαι δε νομιζω να βγαλεις άκρη. Κυρίως Θεσσαλονίκη βρισκεται έτσι λεει τουλάχιστον
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
697
Like
3.394
Πόντοι
446
Καλημέρα σε όλους.

IMG_20240403_082409_083129.jpg
 

Kwstasslv

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2024
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Κυρία Damavida

Μια απίστευτη εμπειρία πραγματικά.Είμαι πρωτάρης οπότε από την πρώτη στιγμή με έκανε να νιώσω ασφάλεια και με οδήγησε στον χώρο του bdsm με μικρά βήματα.Ο χώρος είναι πεντακάθαρος και η Κυρία DamaVida δεν είναι μόνο πανέμορφη αλλά και άκρως επαγγελματίας που δίνει σημασία όχι μόνο στο σωματικό αλλά και στο πνευματικό κομμάτι του bdsm.Δεν έχω λόγια πραγματικά είναι μια εμπειρία που θεωρώ πως πρέπει να ζήσει κάθε λάτρης του χώρου αυτού.
 

Makrigiannis

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
66
Like
174
Πόντοι
0
Καλημέρα. Έχει κάνει κάποιος session με την

Zoe Pappa

 

Makrigiannis

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
66
Like
174
Πόντοι
0

ARIS4EVER

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
156
Like
216
Πόντοι
21

Kwstasslv

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2024
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Κυρία DamaVida

Ήμουν πάρα πολύ ευχαρηστημένος με την Κυρία DamaVida ήδη από το πρώτο session το οποίο τύχαινε να είναι και το πρώτο μου γενικά.Αλλά μετά από επόμενα sessions έχω να πώ ότι οι εμπειρίες γίνονται ολοένα και καλύτερες.Η Κυρία είναι πάρα πολύ έμπειρη στον τομέα του bdsm καθώς βήμα βήμα με κάνει να νιώθω ολοένα και πιο άνετος καθώς και ανακαλήπτω καινούρια φετιχ στην πορεία.Η Κυρία εκτός από πλήρως επαγγελματίας είναι πανέμορφη με υπέροχο σώμα καθώς και υψηλό πνευματικό επίπεδο.Πιστεύω πως είναι μια εμπειρία που θα μείνει αξέχαστη στον καθένα .
 

ARIS4EVER

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
156
Like
216
Πόντοι
21
Κυρία DamaVida

Ήμουν πάρα πολύ ευχαρηστημένος με την Κυρία DamaVida ήδη από το πρώτο session το οποίο τύχαινε να είναι και το πρώτο μου γενικά.Αλλά μετά από επόμενα sessions έχω να πώ ότι οι εμπειρίες γίνονται ολοένα και καλύτερες.Η Κυρία είναι πάρα πολύ έμπειρη στον τομέα του bdsm καθώς βήμα βήμα με κάνει να νιώθω ολοένα και πιο άνετος καθώς και ανακαλήπτω καινούρια φετιχ στην πορεία.Η Κυρία εκτός από πλήρως επαγγελματίας είναι πανέμορφη με υπέροχο σώμα καθώς και υψηλό πνευματικό επίπεδο.Πιστεύω πως είναι μια εμπειρία που θα μείνει αξέχαστη στον καθένα .
Ασε θα παμε μετα το Πάσχα , λογικά θα εχει φαει αρνι κοντοσούβλια θα εχει βαλει κανα κιλο :)
 

Subslave15

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2024
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Κυρία DamaVida

Ήμουν πάρα πολύ ευχαρηστημένος με την Κυρία DamaVida ήδη από το πρώτο session το οποίο τύχαινε να είναι και το πρώτο μου γενικά.Αλλά μετά από επόμενα sessions έχω να πώ ότι οι εμπειρίες γίνονται ολοένα και καλύτερες.Η Κυρία είναι πάρα πολύ έμπειρη στον τομέα του bdsm καθώς βήμα βήμα με κάνει να νιώθω ολοένα και πιο άνετος καθώς και ανακαλήπτω καινούρια φετιχ στην πορεία.Η Κυρία εκτός από πλήρως επαγγελματίας είναι πανέμορφη με υπέροχο σώμα καθώς και υψηλό πνευματικό επίπεδο.Πιστεύω πως είναι μια εμπειρία που θα μείνει αξέχαστη στον καθένα .
Συμφωνώ απολύτως!Η κυρία damavida είναι πραγματικά μια Θεά.Με πανέμορφα χαρακτηριστικά,υπέροχο σώμα και τα πιο όμορφα πατουσάκια.Εκτός από την εξωτερική εμφάνηση είναι πραγματικά απίστευτη στον χώρο κάνοντας την κάθε συνεύρεση τη μια καλύτερη από την άλλη.Είμαι ανυπόμονος κάθε φορά για την επόμενη συνεύρεση, καθώς η κυρία φαίνεται να μην έχει ταβάνι στο πόσο υπέροχη και επαγγελματίας είναι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom