Νέα

Αεροσυνοδοί

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα georgepet
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 284K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

BIdonistis

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2023
Μηνύματα
31
Like
48
Πόντοι
0
Τίποτα δεν ξεφεύγει απ' το ραντάρ του bou.

Δυνατη προσπαθεια αλλα δεν ειναι αυτη μυστη μου.
Παρ ολα αυτα εχεις δικιο για το ρανταρ....

Εδω εισαι.... ειχα δικιο. Παντρεμενη ειναι η καυλα... και μαμα... Φατε ματια ψαρια.... μακαρι να γινοταν να της σκισω τη μουναρα, αλλα αυτα δεν πεφτουνε δυστυχως. Ασε που εγω δεν θα εκανα ποτε κινηση να,στειλω κλπ. Το ακυρο ειναι δεδομενο... ωραιο μουνι παντως...
 
Εγγρ.
10 Μαΐ 2021
Μηνύματα
231
Like
358
Πόντοι
21
Μετα λογου γνωσεως και επειδή είμαι στο χώρο.
1)Σε πτησης μεταφορας αεροσκάφους που μέσα είναι μονο οι πιλότοι κι οι αεροσυνοδες, παιζουν γαμησάκια.
2) οι περισσότεροι πιλοτοι στην ετζίαν είναι χωρισμένοι κι έχουν παιδι με κάποια αεροσυνοδό.
3) οι αεροσυνοδες λενε δε με νοιάζει να παντρευτώ, να βρω ενα πιλοτο να κανω παιδί και να μου τα σκάει
4) περιστατικό: σε αεροπλανο σταθμευμενο στη ραμπα, αφου είχαν βγει οι επιβατες και πριν μπουν οι επόμενοι, ο συγκυβερνήτης λεει σε μια αεροσυνοδο " παμε πισω να κάνουμε ενα;" Εννουσε να πανε στην πισω εξοδο στη σκαλα να κανουν ενα τσιγάρο. Η κοπελα πηγε στην τουαλετα και σηκωσε τη φουστα της. Νομισε οτι της πρότεινε γαμησι. Ετσι κατνευθείαν.
5) καποιες είναι και εσκορτ, σε προορισμους που διανυκτερεύουν κανουν τη δουλειά
6) υπήρχε εφαρμογή με το ονομα crew me, εφαρμογή γνωριμιών για πληρώματα με βαση το που διανυκτερεύουν.

Καταλαβαίνετε τι πουταναριο μιλαμε. Πάει η παρτούζα γονατο.
 
Εγγρ.
10 Μαΐ 2021
Μηνύματα
231
Like
358
Πόντοι
21
Νέες στολές Aegean...
(Γνώμες ...)
IMG_20231023_185732.jpg

aegean-stoles__1_.jpg

Χάλι μαύρο κι αραχλο. Ακομψο μπλουζοπουκάμισο, αδιάφορη φούστα, ηλίθιο καπελάκι.
 

BIdonistis

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2023
Μηνύματα
31
Like
48
Πόντοι
0
Σιγουρα θα παιζουν αυτα. Αλλα οταν βλεπεις παντρεμενη με παιδια κλπ το θεωρω πολυ δυσκολο εως αδυνατο. Ειδικα με το να τη γνωρισεις μεσω φεις. Πιστευω δεν θα απαντουσε καν μια τετοια. Τωρα ισως μεσα στο χωρο της δουλειας να αλλαζει το πραγμα. Αλλα δεν ειμαστε εκει δυστυχως. Οποτε εμενα μου φτανει να ριχνω καμια μαλακια με φαντασιωση τον αγνωστο ερωτα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Χάλι μαύρο κι αραχλο. Ακομψο μπλουζοπουκάμισο, αδιάφορη φούστα, ηλίθιο καπελάκι.
Οντως χαλι αυτες οι στολες...
 

ypotaktikos97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
1.193
Κριτικές
21
Like
5.870
Πόντοι
2.846
Καλό 3η μερο να έχουμε και καλές πτήσεις..:smitten:
 

Συνημμένα

  • Pi5D20J.jpeg
    Pi5D20J.jpeg
    134,8 KB · Εμφανίσεις: 43
  • 1711041667612.jpeg
    1711041667612.jpeg
    92,5 KB · Εμφανίσεις: 38
  • 9tO0lya.jpeg
    9tO0lya.jpeg
    168,1 KB · Εμφανίσεις: 44
  • lyAcQ8I.jpeg
    lyAcQ8I.jpeg
    172,7 KB · Εμφανίσεις: 44
OP
OP
G

georgepet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
633
Like
1.353
Πόντοι
206
Αυτά τα πόδια μας έχουν κάνει ζημιά...
 
OP
OP
G

georgepet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
633
Like
1.353
Πόντοι
206
Ακριβώς φατσαρες και κωλαρες
 

sparos-gr

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Οκτ 2015
Μηνύματα
334
Κριτικές
20
Like
960
Πόντοι
1.011
Αυτή που παίζει στις διαφημίσεις τις aegean μπορεί να είναι και κάποιο μοντέλο που το πήραν απο κάποιο γραφείο για τις ανάγκες τις διαφημιστικής καμπάνιας! Δεν είναι υποχρεωτικό να είναι εργαζόμενη στην εταιρεία!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Km7699

BIdonistis

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2023
Μηνύματα
31
Like
48
Πόντοι
0
Αυτή που παίζει στις διαφημίσεις τις aegean μπορεί να είναι και κάποιο μοντέλο που το πήραν απο κάποιο γραφείο για τις ανάγκες τις διαφημιστικής καμπάνιας! Δεν είναι υποχρεωτικό να είναι εργαζόμενη στην εταιρεία!
Αυτες στο τικτοκ οποτε και η μουναρα μιλφ που μου εχει καρφωθει, ειναι εργαζομενες. Το ειχα διαβασει σε σχολια. Επισης πιο πισω θα δεις οτι ανακαλυφθηκε το προφιλ στα σοσιαλ και οντως ειναι αεροσυνοδος.
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
795
Κριτικές
33
Like
2.478
Πόντοι
5.345
Δουλεύω στο αεροδρόμιο.
Παρατηρώ τα κορίτσια και κυρίως για τις sky express-aegean θα έλεγα ότι το επίπεδο έχει πέσει αρκετά.
Απλά καθημερινά κοριτσάκια που θα δούλευαν στο Σκλαβενίτη.
Με ηλικία κοντά στα 50 θυμάμαι πολύ κλασάτες και ωραίες πραγματικά γυναίκες να γίνονται αεροσυνοδοί...
Πλέον μόνο σε εταιρείες από κεντρική - βόρεια Ευρώπη βλέπεις γυναικάρες , ακόμα και μεγάλες σε ηλικία να είναι μουνάρες.
Συμφωνώ με τη παρατήρηση σου
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.691
Κριτικές
30
Like
19.758
Πόντοι
8.746
Μετα λογου γνωσεως και επειδή είμαι στο χώρο.
1)Σε πτησης μεταφορας αεροσκάφους που μέσα είναι μονο οι πιλότοι κι οι αεροσυνοδες, παιζουν γαμησάκια.
2) οι περισσότεροι πιλοτοι στην ετζίαν είναι χωρισμένοι κι έχουν παιδι με κάποια αεροσυνοδό.
3) οι αεροσυνοδες λενε δε με νοιάζει να παντρευτώ, να βρω ενα πιλοτο να κανω παιδί και να μου τα σκάει
4) περιστατικό: σε αεροπλανο σταθμευμενο στη ραμπα, αφου είχαν βγει οι επιβατες και πριν μπουν οι επόμενοι, ο συγκυβερνήτης λεει σε μια αεροσυνοδο " παμε πισω να κάνουμε ενα;" Εννουσε να πανε στην πισω εξοδο στη σκαλα να κανουν ενα τσιγάρο. Η κοπελα πηγε στην τουαλετα και σηκωσε τη φουστα της. Νομισε οτι της πρότεινε γαμησι. Ετσι κατνευθείαν.
5) καποιες είναι και εσκορτ, σε προορισμους που διανυκτερεύουν κανουν τη δουλειά
6) υπήρχε εφαρμογή με το ονομα crew me, εφαρμογή γνωριμιών για πληρώματα με βαση το που διανυκτερεύουν.

Καταλαβαίνετε τι πουταναριο μιλαμε. Πάει η παρτούζα γονατο.
Πιτσες μπλε
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom