Νέα

ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ έξω από το Αιγίνιο της Κατερίνης!!!ΕΠΑΝΑΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jimiadis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 144
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.363
Κριτικές
165
Like
24.975
Πόντοι
34.168
Η επιχείρηση λειτουργεί μέσα στο αεροπλάνο ή αυτό είναι επάνω από την επιχείρηση ως διακοσμητικό ?? Μήπως ξέρεις τι τύπος αεροπλάνου είναι ??
Πανω από την επιχειρηση,διακοσμητικο...
Δεν θυμαμαι τι τυπος ητανε....
Το 2013 πηγα τελευταια φορα,αλλα ξερω ότι ακομα δουλευει...
 
OP
OP
jimiadis

jimiadis

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.071
Κριτικές
46
Like
3.198
Πόντοι
3.196
Η επιχείρηση λειτουργεί μέσα στο αεροπλάνο ή αυτό είναι επάνω από την επιχείρηση ως διακοσμητικό ?? Μήπως ξέρεις τι τύπος αεροπλάνου είναι ??
διακοσμητικο....απο κατω ειναι το κολομπαρο...παντως πρεπει να παω να δω τι παιζει...εχω ακουσει πολυ καλα λογια για τις γκομενες που δουλευουνε αλλα κραταω μικρο καλαθι...
 

Γιάννης1

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2014
Μηνύματα
426
Like
2
Πόντοι
1
Έριξα μια ματιά στο google maps να το βρω αυτό το αεροπλάνο που λες εκεί στην Ρόδο αλλά δεν βρήκα κάτι.
Στην Ελλάδα ο κόσμος δεν πάει να φάει ή να πιει καφέ σε επιχείρηση που λειτουργεί μέσα σε αεροπλάνο. Όσες τέτοιες επιχειρήσεις άνοιξαν έκλεισαν σύντομα. Ο χώρος του αεροπλάνου είναι μικρός και ,,ασφυκτικός,, για να λειτουργήσει σε αυτό εστιατόριο, καφέ κ.ο.κ επιχείρηση εστίασης-διασκέδασης, ο πελάτης προτιμάει να πάει σε μία πλατεία ή παραλία που είναι καλύτερα (θέα, ,,κόζι,,) κτλ.
Το αεροπλάνο σε μία επιχείρηση στην Ελλάδα μπορεί να υπάρξει ως διακοσμητικό.

Παλιά θυμάμαι ένα-δύο τύπους που είχαν αγοράσει κάποια παροπλισμένα τετρακινητήρια Μπόινγκ (νομίζω ήταν τύπου -720) της Ολυμπιακής. Το ένα το είχαν μεταφέρει στους πρόποδες της Πάρνηθας και λειτούργησε ως καφετέρια. Δεν ,,έπιασε,,. Σε τέτοια αεροπλάνα πήγαν για καφέ μόνο αυτοί που ασχολούνται με τα αεροπλάνα και μερικοί περίεργοι και δεν έγιναν θαμώνες....
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.363
Κριτικές
165
Like
24.975
Πόντοι
34.168
Έριξα μια ματιά στο google maps να το βρω αυτό το αεροπλάνο που λες εκεί στην Ρόδο αλλά δεν βρήκα κάτι.
Στην Ελλάδα ο κόσμος δεν πάει να φάει ή να πιει καφέ σε επιχείρηση που λειτουργεί μέσα σε αεροπλάνο. Όσες τέτοιες επιχειρήσεις άνοιξαν έκλεισαν σύντομα. Ο χώρος του αεροπλάνου είναι μικρός και ,,ασφυκτικός,, για να λειτουργήσει σε αυτό εστιατόριο, καφέ κ.ο.κ επιχείρηση εστίασης-διασκέδασης, ο πελάτης προτιμάει να πάει σε μία πλατεία ή παραλία που είναι καλύτερα (θέα, ,,κόζι,,) κτλ.
Το αεροπλάνο σε μία επιχείρηση στην Ελλάδα μπορεί να υπάρξει ως διακοσμητικό.

Παλιά θυμάμαι ένα-δύο τύπους που είχαν αγοράσει κάποια παροπλισμένα τετρακινητήρια Μπόινγκ (νομίζω ήταν τύπου -720) της Ολυμπιακής. Το ένα το είχαν μεταφέρει στους πρόποδες της Πάρνηθας και λειτούργησε ως καφετέρια. Δεν ,,έπιασε,,. Σε τέτοια αεροπλάνα πήγαν για καφέ μόνο αυτοί που ασχολούνται με τα αεροπλάνα και μερικοί περίεργοι και δεν έγιναν θαμώνες....
Δεν μιλαμε για μεσα...
Διακοσμητικο από πανω είναι...
 

nmak81

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
175
Like
195
Πόντοι
1
εχεις παει;ξερεις τι παιζει;

πηγαίνεις και πηδάς. δεν χρειάζεται να σε ξέρουν. τιμές 60Ε. μόνο μία σχετικά μεγάλη σε ηλικία μου ζήτησε 40Ε.
έχει και μαύρες όπως αναφέρθηκε παραπάνω.
δεν πηγαίνω τόσο συχνά.
βρήκα τον παράδεισο στην σκύδρα. (και εκεί φέρνει αυθημερόν κοπέλες απο θεσ/νίκη)



 
OP
OP
jimiadis

jimiadis

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.071
Κριτικές
46
Like
3.198
Πόντοι
3.196
πηγαίνεις και πηδάς. δεν χρειάζεται να σε ξέρουν. τιμές 60Ε. μόνο μία σχετικά μεγάλη σε ηλικία μου ζήτησε 40Ε.
έχει και μαύρες όπως αναφέρθηκε παραπάνω.
δεν πηγαίνω τόσο συχνά.
βρήκα τον παράδεισο στην σκύδρα. (και εκεί φέρνει αυθημερόν κοπέλες απο θεσ/νίκη)
εχει καλα κομματια η ειναι μπαζακια;
 

chris-78

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
83
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα...
υπαρχει κανένας χάρτης, για τους νεώτερους..?
thanks
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.714
Πόντοι
1.306
οχι ρε φιλε, χαχαχα
P5010220.JPG

δεν μου λέτε ρε παίκτες για να γαμίσετε θα πάτε ή για να παίξετε σκάκι... γιατί η πινακίδα αριστερά γράφει "¨Σύλλογος Σκακιστών"
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.518
Like
2.179
Πόντοι
606
παιδια να κανουμε κανα παρτι  στο αεροπλανο :grin: απο εκει δεν περναει ουτε αγριοκατσικο απο εξω θα γινουμε σταφιδα απο τα ποτα και θα  :zfuck: τις γκομενες εξω στο μπαλκονι του αεροπλανου :grin: :grin: :grin: :grin:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
παιδια να κανουμε κανα παρτι  στο αεροπλανο :grin: απο εκει δεν περναει ουτε αγριοκατσικο απο εξω θα γινουμε σταφιδα απο τα ποτα και θα  :zfuck: τις γκομενες εξω στο μπαλκονι του αεροπλανου :grin: :grin: :grin: :grin:
θα κανουμε αεροπλανικα γαμησια :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :grin: :grin: :cheesy: :cheesy: ;) ;) ;) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
πηγαίνεις και πηδάς. δεν χρειάζεται να σε ξέρουν. τιμές 60Ε. μόνο μία σχετικά μεγάλη σε ηλικία μου ζήτησε 40Ε.
έχει και μαύρες όπως αναφέρθηκε παραπάνω.
δεν πηγαίνω τόσο συχνά.
βρήκα τον παράδεισο στην σκύδρα. (και εκεί φέρνει αυθημερόν κοπέλες απο θεσ/νίκη)
Σε ποιά μαγαζιά φίλος;
 

akismouse

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2013
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
Πάντως για τους φίλους από Θεσσαλονίκη είναι σχετικά κοντά και κοντά στην Π.Α.Θ.Ε. Έξοδος για Μεθώνη από τον κεντρικό.Μπορεί να συνδυαστεί με ψαράκι στην Μεθώνη καθότι υπάρχουν πολλές και καλές ψαροταβέρνες. Υπόψιν ότι περνάς δύο διόδια (Μάλγαρα και Αιγίνιο).  
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
το επισκεπτομαι τακτικα ανα 3 4 μηνες τα τελευταια 3 χρονια.
ησυχο θα ελεγα κολομπαρο που μπορεις να παιξεις μπαλα με των 60
πανω στα δωματιακια.7 8 τεμαχια 1 2 μαυρες μετρια πραγματα θα ελεγα.
ενω μου αρεσει σαν χωρος για κερασμα και καυλαντισμα ειδικα το καλοκαιρι
εξω στο μπαλκονι ειναι ωραια δεν το προτιμω για συνεχεια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom