Νέα

ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ έξω από το Αιγίνιο της Κατερίνης!!!ΕΠΑΝΑΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jimiadis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 144
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Pegme

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2017
Μηνύματα
120
Like
84
Πόντοι
1
Περα απο κερασμα ποτων εχει και πισω δωματιο για εξτρα φαση ?
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
Όταν πήγαινα εγώ πριν κάνα πεντάρι χρόνια είχε όροφο πάνω που πήγαινες για πιο hardcore καταστάσεις. Άθλιος βέβαια θυμάμαι τότε μέχρι και κάτι μαύρες είχε αλλά καλή φάση
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.675
Κριτικές
18
Like
15.256
Πόντοι
4.546
Πρέπει να αιτηθουμε στην ΤΡΑΙΝΟΣΕ να κάνει οπωσδήποτε μια στάση στο ιστορικό αυτό μνημείο της σύγχρονης Ελλάδας. Έτσι για το καλό, ένα μασάζ με όλα τα παρεμφερή, είτε στο πάνε είτε στο έλα, μεγάλο το ταξίδι.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.096
Κριτικές
19
Like
6.942
Πόντοι
3.346
πέρασα μια βόλτα την προηγούμενη εβδομάδα τρεις κοπέλες δουλεύουν εδώ και πολύ καιρό από όσο μου είπε ο τύπος που μου σέρβιρε το ποτό, γενικά καμία ανανέωση στο ρόστερ για πολύ μεγάλο χρονικό διάστημα. 2 Ελληνίδες και μια Ρωσίδα και οι τρεις άνω των 45 ετών. Παλαιότερα δούλευαν τουλάχιστον 7-8 κοπέλες ρουμάνες, ρωσίδες, μαύρες και ελληνίδες. Ήπια το ποτό μου και την έκανα με ελαφρά, δεν κέρασα καμία από τις τρεις. Γενικό συμπέρασμα είναι ότι το ''σπορ'' κωλόμπαρα έχει αρχίσει να σβήνει εδώ και μερικά χρόνια στην επαρχία γενικά σε όσα κωλόμπαρα της επαρχίας πήγα το τελευταίο διάστημα όλα φυτοζωούν και πολλά έχουν κλείσει.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.008
Κριτικές
11
Like
17.053
Πόντοι
3.796
πέρασα μια βόλτα την προηγούμενη εβδομάδα τρεις κοπέλες δουλεύουν εδώ και πολύ καιρό από όσο μου είπε ο τύπος που μου σέρβιρε το ποτό, γενικά καμία ανανέωση στο ρόστερ για πολύ μεγάλο χρονικό διάστημα. 2 Ελληνίδες και μια Ρωσίδα και οι τρεις άνω των 45 ετών. Παλαιότερα δούλευαν τουλάχιστον 7-8 κοπέλες ρουμάνες, ρωσίδες, μαύρες και ελληνίδες. Ήπια το ποτό μου και την έκανα με ελαφρά, δεν κέρασα καμία από τις τρεις. Γενικό συμπέρασμα είναι ότι το ''σπορ'' κωλόμπαρα έχει αρχίσει να σβήνει εδώ και μερικά χρόνια στην επαρχία γενικά σε όσα κωλόμπαρα της επαρχίας πήγα το τελευταίο διάστημα όλα φυτοζωούν και πολλά έχουν κλείσει.
Είναι αλήθεια φίλε .ειδικά στην επαρχία έχει πεθάνει η φάση .
Άσε που άμα σε δουν να κυκλοφορείς μόνος μετά τις 12 και να ψάχνεις κωλομπαρο θα σε περάσουν για τρελό .
Καλοκαίρι βρισκόμουν κοντά στις Σέρρες και δεν μπορούσα να βρω ένα χωριό που να έχει έστω ένα κανονικό μπαρ για ποτό..με τα πολλά κατέληξα στην Ηράκλεια Σερρών ,έχει ένα ιστορικό κωλομπαρο το οποίο πλέον είναι μάλλον υπό κατάρευση ,έκατσα ήπια ένα ποτό .
Οι γκόμενες χάλι μαύρο ,δεν αξίζει να κάψεις βενζίνη για να πας ούτε από το διπλανό χωριό .
Το μόνο θετικό ήπια το ποτό μου έριξα ένα πουτσο με 60 ευρώ σύνολο και έφυγα τρέχοντας .
Εχθές βράδυ περνούσα έξω από το larry Σταυρούπολη απέναντι από το δημαρχείο είχε μια ξανθιά καθόταν έξω στο σταν και η πόρτα ανοιχτή ,οπότε βαρουσανε μύγες ..και εκεί έπαιζε παιχνίδι .πριν κάνα 2-3 χρόνια που είχα πάει γαμουσες άνετα αλλά σε καβατζα καναπέ πίσω .
Έχει πεθάνει όντως όλη η φάση ,από την στιγμή που ειδικά η επαρχία δεν έχει πλέον .εδώ δουλεύουν όλες οι τελειωμένες 3ης διαλογής .
Αυτές όταν δούλευαν κάποτε οι μουναρες τις είχαν για να πλένουν τα ποτήρια .τώρα έγιναν γκόμενες ξαφνικά ,δεν υπάρχει ανταγωνισμός και όταν μπεις σε οποιοδήποτε μαγαζί κοιτάνε απλά να σε μαδισουν σε μια ώρα .
Οι κοπέλες αλλάζουν τα μαγαζιά σαν τα πουκάμισα για να κάνουν αρπαχτες γιατί από την κουτοπόνηρια τους δεν μπορούν να κρατήσουν σταθερούς πελάτες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom