Νέα

4-1-1997....4-1-2010!13 χρόνια στη κωλομπαρίαση!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 57
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Να σε καλά ρε πάθος, τί μου θύμισες τώρα....
Ήτο Δεκέμβρης του 1999, λίγο πριν αλλάξει ο αιώνας και πάω φαντάρος, που με μια παρέα σκάσαμε μύτη στο [size=15pt]τούτι φρούτι στο ηράκλειο (υπαρχει ακόμη άραγε; )[/size] Λίγες μέρες μετά ακολούθησε το στάτους (κοντά στο σταρ στη ν. φιλαδέλφεια), το ίδιο το σταρ και μετά η συγγρού (τα μαγαζιά, όχι η πιάτσα  :grin: )....
Δυστυχώς δεν είχα τη δικιά σου ένδοξη πορεία αλλά δεν ξεχνώ τα πρώτα βήματα στα στριπτιτζάδικα..

Υπάρχει :)
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
Ήταν μερικά χρονιά αργότερα όταν γεννήθηκε ο όρος "φραπέ" από μια κόρη ρωσίδα που ακόμη και σήμερα στέλνει κόσμο και κοσμάκη αδιάβαστο από υπερβολική δόση καφείνης.... :rockon:

και εγώ που νόμιζα από τη θεία Ελένη, ex baby o υπόγα ? :cool2:  :2funny:
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Τα καλύτερα χρόνια μας. Μάρτης 2002 με (σχεδόν εντάξει) Μάρτη 2010 8 χρόνια στριπ, γλυκιάς παρακμής, τρυφερούδια, χοροί στην πίστα, μπόμπες ποτά, φιλικοί μπράβοι, αλλά και φυσικά το σημαντικότερο εμπειριών που ποτέ μια ελληνίδα δεν δύναται να δώσει ΥΓ τα φράγκα είναι λιγότερα από όσα απαιτεί μια ελληνίδα γκόμενα και κρατάς την αξιοπρέπεια σου τουλάχιστον, αυτές ζητάνε κάρτες όχι εσύ να ζητάς τηλέφωνο από κάθε πατσαβούρα ελληνίδα
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Ξέρεις όλες οι πατσαβούρες θέλουν να τις αγαπάς, σκέφτεσαι, εκτιμάς, να στο δίνουν μόνο όταν θέλουν, όπως ακριβώς θέλουν αυτές, και φυσικά πόσες φόλες θα φας πριν βρεις μία να στα κάνει αυτά βλέπεις δεν αξίζει τον κόπο, στο στριπ είναι καθαρές δουλειές, βρίσκεις μωρό, το χρησιμοποιείς και μετά φεύγεις

ΔΥΣΤΥΧΩΣ, αυτή είναι η πικρή αλήθεια.
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Νομίζω ότι δεν "το χρησιμοποιείς". Απλώς κάνεις μια τίμια συναλλαγή. Δίνεις και παίρνεις.
Ενώ με την κλασική μπαζόλα ελλεηνίδα απλώς δίνεις, δίνεις, δίνεις... μέχρι να σου φύγει ο πάτος.
Κι όταν τα έχεις δώσει όλα, ξυπνάει μια ωραία πρωΐα και σου λέει "αχ, βρε συ, είσαι πολύ καλός, αλλά κουράστηκα, είμαι κάπως μπερδεμένη" και λοιπές παπαριές.
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Συμφωνώ απόλυτα!!! (και εγώ τα έχω δώσει όλα μια φορά, και ακόμα μετανιώνω μετά από ώρες μηνυμάτων, κλήσεων, e-mail και φυσικά απόλυτης αφοσίωσης)
Νομίζω ότι δεν "το χρησιμοποιείς". Απλώς κάνεις μια τίμια συναλλαγή. Δίνεις και παίρνεις.
Ενώ με την κλασική μπαζόλα ελλεηνίδα απλώς δίνεις, δίνεις, δίνεις... μέχρι να σου φύγει ο πάτος.
Κι όταν τα έχεις δώσει όλα, ξυπνάει μια ωραία πρωΐα και σου λέει "αχ, βρε συ, είσαι πολύ καλός, αλλά κουράστηκα, είμαι κάπως μπερδεμένη" και λοιπές παπαριές.
;)
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Ας αφήσουμε, όμως, το θρεντ στον pathos, που προφανώς έχει πεταχτεί σε μεταμεσονύκτια φραπεδερί και μας έχει αφήσει στη μέση. :)
 
OP
OP
P

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Αναμένουμε με αγωνία, δάσκαλε  :rockon: :rockon:
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Εμ, με τόσες δίδες που σε έχουν φραπεδιάσει εδώ και 13 χρόνια, σατανά, μόνο διδά-σκαλο πρέπει να σε αποκαλούμε.  :rockon:
Με εκτίμηση,
Λιλάσκαλος (έχω ντοκτορά στον Λίλα)  :2funny:
 

Επισκέπτης
πέρασε η ώρα....

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΦΡΑΠΕΔΟΚΑΥΛΕΟΥΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
κοντά έπεσες,αλλά παραπάτησες και έπεσες.. :2funny:

ποια ηταν η πρωτη διδαξασα του φραπε ατελειωτη ευχαριστηση ?????

εμενα η πρωτη που με φραπεδιασε μεσα απο το κοτλε φαρδυ παντελονι μου .... αγουρο αμουστακο παιδι ηταν η Τζοανα η Βουλγαρα στις Μουσες .... και να φανταστεις δεν την πηρα ποτε χορο .... απλα περασε σαν κομητης διπλα μου, με σαγηνεψε με απιστευτες παλινδρομηκες κινησεις δεξιας χειρας και την εχασα πλεον ....
 

Επισκέπτης
αφηστε ρε τον μαστερ να κεντησει..
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
κενταει τις καλτσες του ο ποιητης ..... του 'ρθε εμπνευση .... ποιος ξερει !!!
 

skl

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
157
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Χρονια πολλά να τα εκατοστήσεις.
Ζήτα χρήματα να σε σπονσοράρει η Nestle!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom