Νέα

4-1-1997....4-1-2010!13 χρόνια στη κωλομπαρίαση!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 57
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
παιδιά σας ανοίγω τη ψυχή μου,το πάθος μου,το λάθος μου....ήταν σάββατο 4 γενάρη του 1997.Εγώ ο πολλά τότε υποσχόμενος καφεδοποιός και φραπεδολεοντόκαρδος επαίσχυντος χύστης των καναπέδων,των διπλανών συναγωνιστών(συναγωνιστές συγγνώμη αν τόσα χρόνια πήραν τα σκάγια και μερικούς από εσάς)και φυσικά των κορασίδων του σωλήνα κλείνω σε λίγη ώρα 13 ολόκληρα χρόνια στη κωλομπαρίαση!Συνέχεια σε λίγο γιατί πρέπει να σκοτώσω μιά σκνίπα που μου χει σπάσει τ'αρχίδια. :2funny:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
πρεπει να ντρεπεσαι για την πορεια που πηρες τεκνο μου .....
 

Επισκέπτης
σε χρόνια τα μετράς ή σε πριβέ ?

χαχαχαχαχαχαχαχαχα
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Άμεση ίαση απ' την κωλομπαρίαση! :rockon: :rockon: :rockon:

 
OP
OP
P

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
......(συνέχεια από προηγ.σελίδα)

ήτο σάββατο 4-1-1997 και μαζί με μιά παρέα φίλων παίρνουμε ταξί για να κατευθυνθούμε στας παραλίας για γνωστό τότε παραλιακό κλάμπ για συνεύρεση με ετέρες συμμαθήτριες από τη σχολή....όταν ξαφνικά βρισκόμεθα έξω ακριβώς από το σημερινό σκυλάδικο(σκεφτείτε ότι το ταξί το πήραμε έξω από το σημερινό ανατολή :2funny:),ό ένας εκ των συμφοιτητών επ'ονόματι φιλοποίμην-ευκλείδης κοιτάει αριστερά του την φωτεινή ταμπέλα με τα μεγάλα γράμματα πού μας έλεγαν "SIROCCO,COME AND SEE THE BEAUTIES"!ξάφνου όλοι σαστίζουμε(μπροστά στην επικείμενη καβλοβραδιά) και ο φιλοποίμην αρχίζει να ουρλιάζει στον ταρίφα να σταματήσει...εμείς ανήμποροι να μιλήσουμε με κομμένα τα πόδια λές και μας σημάδευαν με ριβόλβερ στη πατούσα,ανοίγουμε τις πόρτες,κλάνουμε ευπρεπώς τις συμφοιτήτριες(όταν λέω ευπρεπώς κλασαμε στη συγγρού και αυτές μας περίμεναν στον ζέφυρο..οπότε ήταν μακρυά για να ακούσουν :grin:)και κατεβαίνουμε την υπογεια διάβαση σε ρυθμούς γιουσέιν μπόλτ και τσούπ βρισκόμαστε μπροστά στην αληθινή οπτασία,στις γυναίκες ρωσίδες,στις γυναίκες της μέθης,στις γυναίκες του τότε μεγαλείου κατάθεσης μετρητών και ψυχής....ώ ζεύ!αναφωνησαμε όλοι!τί μουνιά είναι αυτά δία!και μπήκαμε μέσα......η συνέχεια σε λίγο....
 

gamikoulien

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
336
Κριτικές
14
Like
42
Πόντοι
5.760
εγω ρε παιδια σε κωλομπαρα πηγα για πολυ λιγο.. κανα χρονο το πολυ..
μετα μου φανηκε μαλακια, πολλα λεφτα και δεν γαμας κιολας..
 

john1970

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
την τοτε εποχη πηδουσες με 15.000 δρχ σε καποια στριπ για μια ωρα
 
OP
OP
P

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
συνέχεια......από προηγ.σελίδα....(από την αυτοβιογραφία του κωλομπαρά,νίκος παλμονίδης) :2funny:

.....πλερώνουμε εισητήριο τα αγόρια και τσούπ!να σου μέσαααααααααα!!!!!!!!!!κοιτάω λίγο στα αριστερά μου και τί να δώ?μιά ξανθιά οπτασία να σωληνιάζεται και εγώ να σεληνιάζομαι!! :rockon:είχε 35 μουνάρες μέσα από ρωσία και πρώην σοβιετικές δημοκρατίες σχεδόν αποκλειστικά όπου πραγματικά αν συγκρίνουμε με τους σημερινούς κατιμάδες θα κόψουμε το πουλί μας με λαιμητόμο για να αυτοτιμωρηθούμε με τον πιό σκληρό και βάναυσο τρόπο.Ο dj ο τωρινός του ΚΙΝΚΥ ΟΠΕΡΑ μας ωθούσε να παίρνουμε καυλοκάρτες και χοροδάνεια,την ίδια ώρα πού ξεκίναγε το πρώτο ΝΤΟΥ από τα κορίτσια του τότε,από τις θεσπέσιες εκείνες υπάρξεις που ο δίας μας έφερε και μας χόρτασε το μάτι(το πουλί αργότερα :grin:)!Τότε ήτο που η μοναδική εκείνη την ημέρα βραζιλιάνα πατρίτσια παίρνει τα γυαλιά μυωπίας που φορούσα και τα βάζει στο μουνί της για να ξεπλύνει την βρώμικη μπίχλα του κολλημένου από τα χρόνια ιδρώτα μου....και μου τα ξαναβάζει χυμένα από τη δική της "βρύση" καύλας......
 
OP
OP
P

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Το περίμενα όταν είδα τον τίτλο ότι θα ήσουν ο "δημιουργός" του θέματος :2funny: :2funny: :2funny:

εσύ άστα αυτά και να έρχεσαι για καφε συχνότερα κωλόπαιδο!βαρέθηκα να με παίρνεις και να σου απαντάω τηλεφωνικά στις ροστεριακές σου ερωτήσεις! :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
φιλε αλλαξε τιτλο επειγοντως...νομισα προς στιγμην οτι ηταν θρεντ για καποιον κολομπαρα....θα παρεξηγηθεις...
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
SIROCCO ...... ναι κι εγω εκει γευτηκα για πρωτη φορα φρεσκο, ατριχο, ασπρο, Σταλινικο κρεας ..... και τι δεν θα δινα για μια βραδια ξανα εκει ......
 
OP
OP
P

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
.......συνέχεια από προηγ.σελίδα......(βιβλίο αναστάσιος ασβουλίδης)


.....ήταν η έναρξη του πρώτου ντού(00.30πμ) όπου 35 κόρες του σωλήνα κατέβαιναν από τα καμαρίνια και όλες μαζί κατέληγαν λικνιζόμενες στη σωληνόπιστα όπου και επιδίδονταν σε άκρως καυλωτικούς κουνηματικούς κόπους για να προσελκύσουν τους σωληνάντρες από κάτω για καυλωτικό χουρό και μετά για πουτό....μετά από το άκρως σεξουαλικό κούνημα έκαναν τον κύκλο όλου του μαγαζιού και μας χάιδευαν στα αχαμνά μας δίνοντας το στίγμα τους....ο φραπές όμως δεν είχε ακόμη γεννηθεί.Ήταν μερικά χρονιά αργότερα όταν γεννήθηκε ο όρος "φραπέ" από μια κόρη ρωσίδα που ακόμη και σήμερα στέλνει κόσμο και κοσμάκη αδιάβαστο από υπερβολική δόση καφείνης.... :rockon:
 
OP
OP
P

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
SIROCCO ...... ναι κι εγω εκει γευτηκα για πρωτη φορα φρεσκο, ατριχο, ασπρο, Σταλινικο κρεας ..... και τι δεν θα δινα για μια βραδια ξανα εκει ......

καλά εσύ θυμάσαι καποια ταβερνα προφανώς...τα έχεις κανει ταναπού στο μυαλό σου υπουργάρα... :2funny:
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Τότε ήτο που η μοναδική εκείνη την ημέρα βραζιλιάνα πατρίτσια παίρνει [size=10pt][size=10pt]τα γυαλιά μυωπίας που φορούσα[/size][/size] και τα βάζει στο μουνί της για να ξεπλύνει την βρώμικη μπίχλα του κολλημένου από τα χρόνια ιδρώτα μου....και μου τα ξαναβάζει χυμένα από τη δική της "βρύση" καύλας......

ΘΕΕ, είμαι σίγουρος ότι ακόμη και φακούς επαφής να φορούσες, θα τους έδινες στη Βραζιλιάνα, να τους βάλει στη βρύση της!  :rockon: :rockon:
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Να σε καλά ρε πάθος, τί μου θύμισες τώρα....
Ήτο Δεκέμβρης του 1999, λίγο πριν αλλάξει ο αιώνας και πάω φαντάρος, που με μια παρέα σκάσαμε μύτη στο τούτι φρούτι στο ηράκλειο (υπαρχει ακόμη άραγε; ) Λίγες μέρες μετά ακολούθησε το στάτους (κοντά στο σταρ στη ν. φιλαδέλφεια), το ίδιο το σταρ και μετά η συγγρού (τα μαγαζιά, όχι η πιάτσα  :grin: )....
Δυστυχώς δεν είχα τη δικιά σου ένδοξη πορεία αλλά δεν ξεχνώ τα πρώτα βήματα στα στριπτιτζάδικα..
 
OP
OP
P

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom