Νέα

28χρονος ψάρευε 16χρονες από το Ιντερνετ & τις βίαζε

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα patrick
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

patos1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Οκτ 2008
Μηνύματα
769
Κριτικές
13
Like
1.154
Πόντοι
3.135
ΠΊΣΣΑ & ΠΟΥΠΟΥΛΑ..............
 
Εγγρ.
24 Νοε 2014
Μηνύματα
46
Κριτικές
2
Like
71
Πόντοι
0
Καλα εκανε στα ξεφτιλισμενα πουτανακια. Ξερανε πολυ καλα τι κανανε και γτ πηγαινανε. Απλα με το ιντερνετ μαθαν ολοι να δικαζουνε διαδυκτιακα και να σταυρωνουν τους παντες.
Εγω ενα θα σας πω μιας και γουσταρω πολυ που και που να πινω καμια κο οποτε εχω κεφια και να βγαζω γουστα.
Αν θελετε να διωξετε τις οποιες αναστολες εχει μια γυναικα και να σας δειξει ποσο πουτανα ειναι απλα δωστε της να πιει κοκα. Δεν θα το αναλυσω παραπανω οποιος καταλαβε καταλαβε.
warnban.gif
 [/color[/URL]]
 

AmoKomA

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Νοε 2017
Μηνύματα
2.164
Κριτικές
77
Like
4.064
Πόντοι
11.396
Τυπε το πρωτο μερος της ταινιας μονο σαν φαντασιωση παιζει ελλαδα με αγνωστες γκομενες χαχα

Ο τυπος αν εκανε το σωστο και τις εβαζε μεσα τωρα θα ανοιγαμε θεμα 'Ποιος μελος ειναι ο βιαστης?'   :grin:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

AmoKomA

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Νοε 2017
Μηνύματα
2.164
Κριτικές
77
Like
4.064
Πόντοι
11.396
Κι ομως υπαρχουν και μερικοι γονεις που σπρωχνουν τις πιτσιρικες τους στην πορνεια
για οποιονδηποτε λογο. Απο γρηγορο χρημα, μεχρι και εκβιασμοι.Γι αυτο προσεχουμε,για να εχουμε..

σωστος...αν και μια φορα την εκανα τη μαλακια μου...γνωρισα ενα 17/18 χρονο μεσω ιντερνετ και αφου ανταλαξαμε μηνηματα κλεισαμε ραντεβου ενα βραδυ και ηρθε κοντα στο σπιτι...την πηγα μια βολτα να δω τι παιζει...τελικα μου αρχισε κατι μαλακιες οτι της αρεσει να γαμιετε και οτι ειχε παει με 60 και βαλε...ειλικρινα δεν αντεξα το πηγα σπιτι και το ξεμουνιασα...τετοια βυζομπαλα δεν εχω ξαναδει στη ζωη μου...και τετοια πιπα...την επομενη φορα που την συναντησα μου αρχισε κατι μαλακιες περιεργες για κατι εμβασματα απο εξςτερικο και κατι λεφτα που της χρωσταγανε και οτι η οικογενεια εχει χρεη και τελικα της εδωσα ενα 100ρικο την γαμησα και τελος...δεν ηταν για παραπανο το πραγμα ειχε αρχισει να μπλεκει...τωρα που το θυμαμαι παλυ θεωρω οτι εκανα μεγαλη μαλακια να τη παω σπιτι...τουλαχιστον τη δευτερη την πηγα σε χοτελι....
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.965
Κριτικές
33
Like
6.944
Πόντοι
3.496
σιγα ρε τυπε, εδώ στην υποθεση στο αμερικα με τον γουαινσταιν, οι μισες που τον κατηγορούνε ότι τις βιαζε ειχαν κανει καμια 10αρια ταινιες μαζι του... :S :S :S :S
Tριβοντουσαν στην γκλιτσα του τσοπανη, :knockinb: για να παρουν ενα ρολο
σε ταινια, και τωρα που εγιναν γνωστες επαθαν παρθενοπιπιαση.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.661
Like
20.404
Πόντοι
5.006
Tριβοντουσαν στην γκλιτσα του τσοπανη, :knockinb: για να παρουν ενα ρολο
σε ταινια, και τωρα που εγιναν γνωστες επαθαν παρθενοπιπιαση.
ετσι τυπε...ο τυπος εριξε κανα δυο μανικια και οι άλλες σαν ανταλλαγμα, πηραν φραγκα, δοξα, δημοσιοτητα, γινανε ηθοποιοι, ηταν ολη μερα σε παρτυ, ειχαν βιλες και καναν διακοπες σε ολο τον κοσμο.....και βγηκαν τωρα μετα από 20 χρονια να πουν ότι τις τον ακουμπησε...κανονικα αυτος θα επρεπε να τους κανει μηνυση τοσα που κερδισαν από έναν  πουτσο... :S
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.965
Κριτικές
33
Like
6.944
Πόντοι
3.496
ετσι τυπε...ο τυπος εριξε κανα δυο μανικια και οι άλλες σαν ανταλλαγμα, πηραν φραγκα, δοξα, δημοσιοτητα, γινανε ηθοποιοι, ηταν ολη μερα σε παρτυ, ειχαν βιλες και καναν διακοπες σε ολο τον κοσμο.....και βγηκαν τωρα μετα από 20 χρονια να πουν ότι τις τον ακουμπησε...κανονικα αυτος θα επρεπε να τους κανει μηνυση τοσα που κερδισαν από έναν  πουτσο... :S
 

Συνημμένα

  • 10.jpg
    10.jpg
    23 KB · Εμφανίσεις: 24
  • 1507014989979-Stigmiotypo-2017-10-02-143131.jpg
    1507014989979-Stigmiotypo-2017-10-02-143131.jpg
    50,9 KB · Εμφανίσεις: 15

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.965
Κριτικές
33
Like
6.944
Πόντοι
3.496
σωστος...αν και μια φορα την εκανα τη μαλακια μου...γνωρισα ενα 17/18 χρονο μεσω ιντερνετ και αφου ανταλαξαμε μηνηματα κλεισαμε ραντεβου ενα βραδυ και ηρθε κοντα στο σπιτι...την πηγα μια βολτα να δω τι παιζει...τελικα μου αρχισε κατι μαλακιες οτι της αρεσει να γαμιετε και οτι ειχε παει με 60 και βαλε...ειλικρινα δεν αντεξα το πηγα σπιτι και το ξεμουνιασα...τετοια βυζομπαλα δεν εχω ξαναδει στη ζωη μου...και τετοια πιπα...την επομενη φορα που την συναντησα μου αρχισε κατι μαλακιες περιεργες για κατι εμβασματα απο εξςτερικο και κατι λεφτα που της χρωσταγανε και οτι η οικογενεια εχει χρεη και τελικα της εδωσα ενα 100ρικο την γαμησα και τελος...δεν ηταν για παραπανο το πραγμα ειχε αρχισει να μπλεκει...τωρα που το θυμαμαι παλυ θεωρω οτι εκανα μεγαλη μαλακια να τη παω σπιτι...τουλαχιστον τη δευτερη την πηγα σε χοτελι....
Ολα μεσα στη ζωη ειναι τυπε.Πηρες το ρισκο σου αλλα περασες καλα.Μια ακομη εμπειρια. 
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.648
Like
28.819
Πόντοι
6.056
σωστος...αν και μια φορα την εκανα τη μαλακια μου...γνωρισα ενα 17/18 χρονο μεσω ιντερνετ και αφου ανταλαξαμε μηνηματα κλεισαμε ραντεβου ενα βραδυ και ηρθε κοντα στο σπιτι...την πηγα μια βολτα να δω τι παιζει...τελικα μου αρχισε κατι μαλακιες οτι της αρεσει να γαμιετε και οτι ειχε παει με 60 και βαλε...ειλικρινα δεν αντεξα το πηγα σπιτι και το ξεμουνιασα...τετοια βυζομπαλα δεν εχω ξαναδει στη ζωη μου...και τετοια πιπα...την επομενη φορα που την συναντησα μου αρχισε κατι μαλακιες περιεργες για κατι εμβασματα απο εξςτερικο και κατι λεφτα που της χρωσταγανε και οτι η οικογενεια εχει χρεη και τελικα της εδωσα ενα 100ρικο την γαμησα και τελος...δεν ηταν για παραπανο το πραγμα ειχε αρχισει να μπλεκει...τωρα που το θυμαμαι παλυ θεωρω οτι εκανα μεγαλη μαλακια να τη παω σπιτι...τουλαχιστον τη δευτερη την πηγα σε χοτελι....

Τυπε καλα ξηγηθηκες στο πουτανι, ήταν λίγο ρίσκο που την πήγες σπίτι την πρώτη φορά, αλλά τέλος καλό, όλα καλά.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656
δηλαδη ο τυπος δεν εδινε 3 ευρω για υπνοστεντον αλλα 100+ για κοκα και crystal meth?


μπορει να την αγοραζε χονδρικη τυπε με τετοια καταναλωση που ειχε,και να του ερχοταν φθηνοτερα    :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656
καλα δεν εχει και πολυ αδικο...

16 χρονων ολοκληρα βοδια ειναι δεν κοβει καθολου?
και πανε στο σπιτι του δρακουλα μονες τους
καλα που δεν χασανε και κανα νεφρο
:idiot:



τυπε μην το λες αυτο για την ηλικια    :S :S :S
εδω οι αλλοι τυποι ειναι 60 χρονων και ψηφισανε συριζα    :headbang: :headbang: :headbang:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.224
Κριτικές
49
Like
22.130
Πόντοι
24.596
τυπε λες να ηταν ο λορεντζος και να ηθελε να τραβηξει νεες φωτο για να τις ανεβασει στο σαϊτ;     :S :S :S
τυπε αντικειμενικα δεν μπορει να ειναι ο ντοπας πισω απο ολα :-
πρεπει να ερευνηθει και η σχεση αλλων μελων :S :S :S
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656
τυπε αντικειμενικα δεν μπορει να ειναι ο ντοπας πισω απο ολα :-
πρεπει να ερευνηθει και η σχεση αλλων μελων :S :S :S


τυπε ο ντοπαμινας μπορει να ειναι πισω μονο απο την απαγωγη κανενος γυφτου η πακιστανου      :S :S :S :effemine: :gay:

η του τυπου αγαπη μονο    :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom