Νέα

28χρονος ψάρευε 16χρονες από το Ιντερνετ & τις βίαζε

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα patrick
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.650
Like
28.819
Πόντοι
6.056
Σήμερα το ένα ανήλικο είπε οτι του έδινε λεφτα για να το γαμήσι, εγώ λεει αρνιομουν αλλα αφου επέμενε στο τέλος τα πήρα! :grin:
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.526
Κριτικές
12
Like
6.309
Πόντοι
2.646
Σισα τους έδινε το μουνι και τα γαμωκαναλα έλεγαν κοκκαινη τν φτωχών αντί να πουν ηρωίνη. Ψόφο στα 3 μέτρα θέλει το αρχιδι
 

Ed

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
90
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ας πούμε λίγες ακόμα αδερφίστικες μαλακίες... Είναι απόλυτα θεμιτό άλλωστε...

Εσυ που σαι αντρακλας δεν μας ειπες την γνωμη σου. Κρινεις τι λεει ο αλλος αλλα γνωμη δε λες...αλλα να σαι μαγκας κριτης του πληκτρολογιου ειναι επισης απολυτα θεμιτο
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
Εσυ που σαι αντρακλας δεν μας ειπες την γνωμη σου. Κρινεις τι λεει ο αλλος αλλα γνωμη δε λες...αλλα να σαι μαγκας κριτης του πληκτρολογιου ειναι επισης απολυτα θεμιτο

Μάγκας κριτής του πληκτρολογίου είσαι εσύ τύπε. Σε τί ακριβώς θες τη γνώμη μου;
 

Palucky Luke

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2018
Μηνύματα
194
Like
0
Πόντοι
1
Παλικάρι,θα περάσει καλά στη μπουζού :effemine:

9b294b30beb1cb6a1503b11ae49771a7-2.jpg
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Δεν δικαιολογησα το φερόμενο ως δραστη.
Δεν ξερουμε αν ηταν συναινετικη συνουσία ή βιασμος.
Άν ήταν βιασμός, μια μια τις βίαζε ή ομαδικά?
Τι επαγγελόταν ο δράστης? Μήπως μπάρμαν?
Η κοκινοσκουφίτσα, ήξερε τι ήθελε ο κακός λύκος απο αυτη, και δεν πήγαινε στη φωλιά του λύκου.
Εν έτει 2018, με την ενημέρωση και την καχυποψία στο φούλ, δε μπορώ να φανταστώ ότι οι σημερινές νέες, είναι  αγαθότερες απο την κοκινοσκουφίτσα.

ok  σχολίασα την πράξη
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
εγω φανταστηκα οτι ηταν ο picker....ημουν ο μονος??? χαχαχα
 

klasobanieras

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2017
Μηνύματα
205
Like
1
Πόντοι
1
Τρίχες.
Ηδη οι κοπελες κατεθεσαν οτι οσα εγιναν, εγιναν με τη θεληση τους και δεν τις βιασε κανενας.
Περιπατο η κατηγορια του βιασμου.

Προφανως καποιος τις συμβουλεψε ετσι στην αρχη, εσφαλμενα, προκειμενου να μην μπλεξουν κι αυτες με τη χρηση ναρκωτικων.

Ελπιζω τωρα τα δεκαδες μπλογκς που κοντεψαν να κατακρεουργησουν τον τύπο να ζητησουν κανενα συγνωμη.

ειναι νομιμη η διευκολυνση χρησης ναρκωτικων απο ανηλικους? καλα η παροχη ναρκωτικων σε ανηλικους δε το συζηταω
 

AmoKomA

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Νοε 2017
Μηνύματα
2.164
Κριτικές
77
Like
4.064
Πόντοι
11.396
Πριν καποια χρονια καλοκαιρι σε νησι, σε ενα συγκροτημα απο τουριστικες κατοικιες απογευματακι,πανω που κλειδωνα την πορτα για να φυγω, δυο ανηλικες εμφανισημες πιτσιρικες χτυπησαν την διπλανη πορτα ενος ενοικιαστη.
Δεν εδωσα σημασια και πηγα να τις προσπερασω.Αυτες με την μια, αφου δεν βρηκαν αυτον που εψαχναν, μου εφραξαν την εισοδο-εξοδο του μπαλκονιου κανοντας ανηθικες προτασεις και σχεδον παρακαλουσαν,για να τις βαλω μεσα στον χωρο μου. Ηρθα σε δυσκολη θεση και ενιωσα αβολα.Αλλα κρατησα την ψυχραιμια μ.Ετσι φωναξα αμεσως το ζευγος των σπιτονοικοκυριδων που εμεναν στον κατω οροφο για να τις διωξει.Οπως και εγινε.
Συμπερασμα,αν δεν πρυτανευσει η λογικη, μπορει καποιος να βρεθει μπλεγμενος απο το πουθενα.

 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.576
Πόντοι
4.765
υπερβολικος εισαι ρε τύπε,τι κακο μπορει να σου κανουν 2 πουτανια που σου ζητουν να ανοιξεις?δεν εχεις γαμησει ακαποτα χωρις λεφτά που θα σου λεγε κι ο άλλος ο τύπος?
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.965
Κριτικές
33
Like
6.946
Πόντοι
3.496
Κι ομως υπαρχουν και μερικοι γονεις που σπρωχνουν τις πιτσιρικες τους στην πορνεια
για οποιονδηποτε λογο. Απο γρηγορο χρημα, μεχρι και εκβιασμοι.Γι αυτο προσεχουμε,για να εχουμε..
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.832
Κριτικές
8
Like
1.365
Πόντοι
216

Τυπε το πρωτο μερος της ταινιας μονο σαν φαντασιωση παιζει ελλαδα με αγνωστες γκομενες χαχα

Ο τυπος αν εκανε το σωστο και τις εβαζε μεσα τωρα θα ανοιγαμε θεμα 'Ποιος μελος ειναι ο βιαστης?'  :grin:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Όταν είχα δει την ταινία knock knock απορούσα πώς είχε αντέξει τόση ώρα ο Κιάνου Ριβς μέχρι να τις πηδήξει! Και δεν του την χάρισαν κιόλας οι καριόλες!
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.650
Like
28.819
Πόντοι
6.056
Εγω αυτο που βλέπω σε αυτή την υπόθεση είναι τρια πρεζόνια που έπαιρναν την δόση τους και μετά έριχναν και ένα πιδουλο, οταν σε βιάζει κάποιος μια φορα δεν ξανα πας σπιτι του δεύτερη και τρίτη αρα βιασμός δεν νομίζω να υπάρχει, αυτο που συνέβαινε λογικα θα ηταν σας δίνω ναρκωτικά και εσείς με πληρώνετε με σεξ.
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
Η υπόθεση φαινόταν εξ αρχής ότι είναι μούφα. Κανονικά θα έπρεπε να αλλάξει ο τίτλος του νήματος.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.661
Like
20.404
Πόντοι
5.006
Εγω αυτο που βλέπω σε αυτή την υπόθεση είναι τρια πρεζόνια που έπαιρναν την δόση τους και μετά έριχναν και ένα πιδουλο, οταν σε βιάζει κάποιος μια φορα δεν ξανα πας σπιτι του δεύτερη και τρίτη αρα βιασμός δεν νομίζω να υπάρχει, αυτο που συνέβαινε λογικα θα ηταν σας δίνω ναρκωτικά και εσείς με πληρώνετε με σεξ.

σιγα ρε τυπε, εδώ στην υποθεση στο αμερικα με τον γουαινσταιν, οι μισες που τον κατηγορούνε ότι τις βιαζε ειχαν κανει καμια 10αρια ταινιες μαζι του... :S :S :S :S
θανατος στις φεμινιστριες!!!!!! :takethis:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom