Νέα

26ης Οκτωβρίου 35Α ( Golden Stars Of Sex )

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 183K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Σπαω μετα σπο μηνες τη σιωπη μου, για να κραξω δημοσια την τσατσα που δουλευε σημερα το μεσημερι.
Μπαινω και ρωταω:
Ειναι η Γιουλη???
-Μα αφου σου ειπα και χτες, η Ιζαμπέλα ειναι.
Δεν το ειπες σε μενα, εχω μα ερθω απ το περασμενο Σάββατο, και δεν δουλευες εσυ. Μπορω να τη δω?
Δεν πείστηκε, αλλα την φωναξε...
-Οριστε, ξαναδες την..
Κανω να φυγω, μια που πηγα για τη Γιουλη, οπως πολλες φορες τον τελευταιο καιρο-οι μαρκες που συνηθως αυτη μου εδινε, το μαρτυρουν - και τη ρωταω ποτε θα ξαναειναι...
-Μα αφου στο ειπα και χτες, θες να στο ξαναπω???

Δεν εχω ξαναβρίσει γυναικα, αλλα σ αυτην το εκανα!!!
Μισέλ, επειδη φαίνεσαι σοβαρη, οι πρωταγωνιστες στα μαγαζια, πρεπει να ειναι τα κοριτσια, κι οχι οι τσατσαδες.
Ειμαι σιγουρος οτι το ξερεις, αλλα στο λεω κι απ την πλευρα μας.
Υπο κανονικες συνθηκες, θα επρεπε να μην ξαναπατησω στο μαγαζι. Εχω γραψει πολλα χιλιόμετρα, για να κατηγορουμαι για ματακιας.
Απ την αλλη, δεδομενου οτι ειναι εκει η υπεροχη Γιούλη, για τηνοποία απ τις πρωτες μερες της εδω εχω γραψει κριτική, μαλλον θα ξαναερθω.
  Ελπιζω να μην πετυχω την ιδια ανοητη τσατσα!!!
Παρεμπιπτόντως, χθες δεν ήμουνα καν στο νομο Θεσσαλονίκης....
μου χει συμβει και μενα μαν μην αγχωνεσαι.....μαλλον εχουμε σωσια μπουρδελιαρη :grin:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Σπαω μετα σπο μηνες τη σιωπη μου, για να κραξω δημοσια την τσατσα που δουλευε σημερα το μεσημερι.
Μπαινω και ρωταω:
Ειναι η Γιουλη???
-Μα αφου σου ειπα και χτες, η Ιζαμπέλα ειναι.
Δεν το ειπες σε μενα, εχω μα ερθω απ το περασμενο Σάββατο, και δεν δουλευες εσυ. Μπορω να τη δω?
Δεν πείστηκε, αλλα την φωναξε...
-Οριστε, ξαναδες την..
Κανω να φυγω, μια που πηγα για τη Γιουλη, οπως πολλες φορες τον τελευταιο καιρο-οι μαρκες που συνηθως αυτη μου εδινε, το μαρτυρουν - και τη ρωταω ποτε θα ξαναειναι...
-Μα αφου στο ειπα και χτες, θες να στο ξαναπω???

Δεν εχω ξαναβρίσει γυναικα, αλλα σ αυτην το εκανα!!!
Μισέλ, επειδη φαίνεσαι σοβαρη, οι πρωταγωνιστες στα μαγαζια, πρεπει να ειναι τα κοριτσια, κι οχι οι τσατσαδες.
Ειμαι σιγουρος οτι το ξερεις, αλλα στο λεω κι απ την πλευρα μας.
Υπο κανονικες συνθηκες, θα επρεπε να μην ξαναπατησω στο μαγαζι. Εχω γραψει πολλα χιλιόμετρα, για να κατηγορουμαι για ματακιας.
Απ την αλλη, δεδομενου οτι ειναι εκει η υπεροχη Γιούλη, για τηνοποία απ τις πρωτες μερες της εδω εχω γραψει κριτική, μαλλον θα ξαναερθω.
  Ελπιζω να μην πετυχω την ιδια ανοητη τσατσα!!!
Παρεμπιπτόντως, χθες δεν ήμουνα καν στο νομο Θεσσαλονίκης....

Μην θυμώνεις hagem, αυτά συμβαίνουν αλλά misel πρέπει να θυμώσεις εσύ, το μαγαζί τον τελευταίο καιρό πάσχει από τσατσάδες, (η τελευταία καλή τσατσά που θυμάμαι στο μαγαζί ήταν μια κοντούλα ξανθιά), στο 10λεπτο πάνω παίζουν με τα φώτα, δεν το κάνουν σχεδόν σε κανένα μαγαζί πλέον αυτό, ίσως σε κάποια, αλλά μετά το 15λεπτο και ποτέ σε πελάτες, μου το έκανε μια δικιά σου μια φορά με τη Γιούλη που είναι αστέρι το κορίτσι και ο θρίαμβος εξελίχθηκε σε τραγωδία, πολύ φιλικά σου τα λεω αυτά.
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Φιλικα τα ειπα κι εγω γιατι θαρρω οτι θα βρω ωτα ευηκοα.
Δεν μπορει να μου φαιρονται σαν μπανιστηρτζη πιτσιρικα οταν εχω κοψει δεκα μαρκες το τελευταιο δημινο...
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.031
Κριτικές
10
Like
5.214
Πόντοι
4.895
Μην θυμώνεις hagem, αυτά συμβαίνουν αλλά misel πρέπει να θυμώσεις εσύ
Game διαφωνώ. Ο Hagem χάνει σίγουρα λεφτά χωρίς να ικανοποιηθεί. Η micel χάνει ίσως πιθανό πελάτη. O πελάτης δεν επέλεξε την τσατσά. Η micel επέλεξε την τσατσά. Άρα αν κάποιος δικαιολογημένα πρέπει να θυμώσει είναι ο πελάτης!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Game διαφωνώ. Ο Hagem χάνει σίγουρα λεφτά χωρίς να ικανοποιηθεί. Η micel χάνει ίσως πιθανό πελάτη. O πελάτης δεν επέλεξε την τσατσά. Η micel επέλεξε την τσατσά. Άρα αν κάποιος δικαιολογημένα πρέπει να θυμώσει είναι ο πελάτης!
η μισελ πρεπει να θυμωσει με την τσατσα και να την κανει ενα μαθημα επαγγελματισμου.....
 

Επισκέπτης
Δίωξτην, πάρε άτομα ευγενικά και χαμογελαστά να κάνουν αυτή τη δουλειά. Όχι άτομα που θα βγάλουνε κόμπλεξ ή τον κακό χαρακτήρα τους πάνω στους πελάτες σου. Ο χαρακτήρας δεν αλλάζει του ανθρώπου αν κάποιος είναι έτσι είναι έτσι τέλος.
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.031
Κριτικές
10
Like
5.214
Πόντοι
4.895
η μισελ πρεπει να θυμωσει με την τσατσα και να την κανει ενα μαθημα επαγγελματισμου.....
Βρε η micel ας κάνει ό,τι θέλει. Αλλά ο κάθε Hagem τα κλαίει τα λεφτάκια του
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.208
Κριτικές
293
Like
9.602
Πόντοι
12.525
Σπαω μετα σπο μηνες τη σιωπη μου, για να κραξω δημοσια την τσατσα που δουλευε σημερα το μεσημερι.
Μπαινω και ρωταω:
Ειναι η Γιουλη???
-Μα αφου σου ειπα και χτες, η Ιζαμπέλα ειναι.
Δεν το ειπες σε μενα, εχω μα ερθω απ το περασμενο Σάββατο, και δεν δουλευες εσυ. Μπορω να τη δω?
Δεν πείστηκε, αλλα την φωναξε...
-Οριστε, ξαναδες την..
Κανω να φυγω, μια που πηγα για τη Γιουλη, οπως πολλες φορες τον τελευταιο καιρο-οι μαρκες που συνηθως αυτη μου εδινε, το μαρτυρουν - και τη ρωταω ποτε θα ξαναειναι...
-Μα αφου στο ειπα και χτες, θες να στο ξαναπω???

Δεν εχω ξαναβρίσει γυναικα, αλλα σ αυτην το εκανα!!!
Μισέλ, επειδη φαίνεσαι σοβαρη, οι πρωταγωνιστες στα μαγαζια, πρεπει να ειναι τα κοριτσια, κι οχι οι τσατσαδες.
Ειμαι σιγουρος οτι το ξερεις, αλλα στο λεω κι απ την πλευρα μας.
Υπο κανονικες συνθηκες, θα επρεπε να μην ξαναπατησω στο μαγαζι. Εχω γραψει πολλα χιλιόμετρα, για να κατηγορουμαι για ματακιας.
Απ την αλλη, δεδομενου οτι ειναι εκει η υπεροχη Γιούλη, για τηνοποία απ τις πρωτες μερες της εδω εχω γραψει κριτική, μαλλον θα ξαναερθω.
  Ελπιζω να μην πετυχω την ιδια ανοητη τσατσα!!!
Παρεμπιπτόντως, χθες δεν ήμουνα καν στο νομο Θεσσαλονίκης....
ποια τσατσα ηταν?πολυ κοντη,μελαχρινη με κοντο μαλλι?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
ποια τσατσα ηταν?πολυ κοντη,μελαχρινη με κοντο μαλλι?
αυτη που πρεπει να εχει και λιγο ανοια.....


αυτη δεν θα θυμαται ουτε τι φαι εφαγε για μεσημερι οχι αν ξαναπερασε απο κει ο χατζεμ
 

micelgold

Ιερόδουλη
Εγγρ.
30 Νοε 2011
Μηνύματα
295
Like
4
Καλησπερα παιδια!!!
hagem χαιρομαι που εισαι παλι μαζι μας!!!
Οσο γι αυτο που εγινε εχεις δικιο αυτη η συμπεριφορα ειναι απαραδεκτη και θα φροντισω να μην ξανασυμβει σου ζηταω συγνωμη γι αυτο!!!!
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.208
Κριτικές
293
Like
9.602
Πόντοι
12.525
αυτη που πρεπει να εχει και λιγο ανοια.....
μπα αλλη λεμε...εγω λεω τη Μαρια η οποια ειναι σχετικα νεα και με την περιγραφη που δινω αλλα ειναι για τις κλωτσιες κι αυτη.Γενικα παντα ειχε προβλημα με τις τσατσαδες αυτο το σπιτι πιστευω
 

micelgold

Ιερόδουλη
Εγγρ.
30 Νοε 2011
Μηνύματα
295
Like
4
Ενημερωση σχετικα με το προγραμμα
Σημερα 20 το βραδυ με 8 το πρωι Σοφια!!!!
Αυριο 8 το πρωι με 20 το βραδυ Ισαβελλα και 20 το βραδυ με 8 το πρωι Σοφια!!!
Τριτη 8 το πρωι με 20 το βραδυ Γιουλη!!!!
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.031
Κριτικές
10
Like
5.214
Πόντοι
4.895
Καλησπερα παιδια!!!
hagem χαιρομαι που εισαι παλι μαζι μας!!!
Οσο γι αυτο που εγινε εχεις δικιο αυτη η συμπεριφορα ειναι απαραδεκτη και θα φροντισω να μην ξανασυμβει σου ζηταω συγνωμη γι αυτο!!!!
Η χοντρή που έχεις τα βράδια διώχνει κόσμο και κοσμάκη. Εγώ προσωπικά όποτε είναι δε μπαίνω και ας έχεις υπερμούναρο με σούπερ πρόγραμμα και κόστος 2 ευρώ!
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Καλησπερα παιδια!!!
hagem χαιρομαι που εισαι παλι μαζι μας!!!
Οσο γι αυτο που εγινε εχεις δικιο αυτη η συμπεριφορα ειναι απαραδεκτη και θα φροντισω να μην ξανασυμβει σου ζηταω συγνωμη γι αυτο!!!!
Ημουνα σιγουρος γι αυτο, και χαιρομαι για την αντιδραση σου.
Δεν ηταν καμια απ τις δυο που αναφερετε παιδια, αλλα ας το κλεισουμε εδω.
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
160
Πόντοι
3.285
μπραβο στην μισελ που τουλαχιστον ενημερωνει..... :)

:thumbsup:

Μην θυμώνεις hagem, αυτά συμβαίνουν αλλά misel πρέπει να θυμώσεις εσύ, το μαγαζί τον τελευταίο καιρό πάσχει από τσατσάδες, (η τελευταία καλή τσατσά που θυμάμαι στο μαγαζί ήταν μια κοντούλα ξανθιά), στο 10λεπτο πάνω παίζουν με τα φώτα, δεν το κάνουν σχεδόν σε κανένα μαγαζί πλέον αυτό, ίσως σε κάποια, αλλά μετά το 15λεπτο και ποτέ σε πελάτες, μου το έκανε μια δικιά σου μια φορά με τη Γιούλη που είναι αστέρι το κορίτσι και ο θρίαμβος εξελίχθηκε σε τραγωδία, πολύ φιλικά σου τα λεω αυτά.

συμφωνώ, και εγώ τη Γιούλη την είδα αγχωμένη με το χρόνο και απ' ότι κατάλαβα της έγινε κάποιο σινιάλο όσο ήμουν μαζί της, το έγραψα και στην κριτική μου
και είναι όντως αστέρι το κορίτσι  :grin:
 

micelgold

Ιερόδουλη
Εγγρ.
30 Νοε 2011
Μηνύματα
295
Like
4
Σημερα Δευτερα 8 το πρωι με 20 το βραδυ Γιουλη και 20 το βραδυ με 8 το πρωι Σοφια!!!!!
 

micelgold

Ιερόδουλη
Εγγρ.
30 Νοε 2011
Μηνύματα
295
Like
4
Σημερα Τριτη βραδυ Ιζαμπελα μεχρι 9 το πρωι και 9 το πρωι με 20 το βραδυ Σοφια!!!!
 

destro

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
11
Ποια Ισαβέλα λες Μισέλ ; Την μαυρομάλλα βουλγάρα με τα μεγάλα μάτια ;
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Οχι. Καινουρια κι ομορφουλα ειναι :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom