Νέα

26ης Οκτωβρίου 35Α ( Golden Stars Of Sex )

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 183K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mixalisspa

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2013
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
Επιτελους σημερα ολα καλα με μια μικρη αλλαγη στο πραγραμμα!!!
Σημερα η Γιουλη θα ειναι μεχρι τις 9 το βραδυ και η Παολα απο 9 το βραδυ μεχρι 9 το πρωι!!!!
Οπως καταλαβατε η γρουσουζια εφυγε!!!!!
Καλό ξεκίνημα στη Πάολα και γενικώς!Kρέμασε κάνα σκόρδο απάνω στην πόρτα για το κακό μάτι όπως καλά το έχω δει στην εκκλησία  :grin:
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Εχουμε κανα νεο απο Σανελ?Θα επιστρεψει καποια στιγμη?
 

micelgold

Ιερόδουλη
Εγγρ.
30 Νοε 2011
Μηνύματα
295
Like
4
ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ!!!!!
Απο χθες Σαββατο 13/7/2013 δημιουργουμε στο στουντιο μας για εσας μια εκπτωση 50% σε οποια κοπελα επιθυμειτε ειτε ειναι η Γιουλη ειτε η Παολα ειτε οι καινουριες κοπελες που περιμενω σε λιγες μερες!!!!!
Για περισσοτερες πληροφοριες σας περιμενουμε στο στουντιο μας!!!!
 

manowar30

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2013
Μηνύματα
146
Like
0
Πόντοι
1
ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ!!!!!
Απο χθες Σαββατο 13/7/2013 δημιουργουμε στο στουντιο μας για εσας μια εκπτωση 50% σε οποια κοπελα επιθυμειτε ειτε ειναι η Γιουλη ειτε η Παολα ειτε οι καινουριες κοπελες που περιμενω σε λιγες μερες!!!!!
Για περισσοτερες πληροφοριες σας περιμενουμε στο στουντιο μας!!!!
ρε συ Michel,κατανοητό ότι μπήκαμε στην περίοδο των θερινών εκπτώσεων  :2funny:  αλλά μην τα βγάλεις όλα στο σφυρί.όπως τα λες σε λίγο θα έχουμε και δημοπρασίες  :2funny: :2funny:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.846
Κριτικές
384
Like
5.417
Πόντοι
11.585
ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ!!!!!
Απο χθες Σαββατο 13/7/2013 δημιουργουμε στο στουντιο μας για εσας μια εκπτωση 50% σε οποια κοπελα επιθυμειτε ειτε ειναι η Γιουλη ειτε η Παολα ειτε οι καινουριες κοπελες που περιμενω σε λιγες μερες!!!!!
Για περισσοτερες πληροφοριες σας περιμενουμε στο στουντιο μας!!!!

Ρεσυ μισελ καλη μου γυναικα, περασα την προηγουμενη βδομαδα απο το οικημα σας, ηταν μεσημερι και ελπιζα να δουλευει η Γιουλη, ερχομαι απο απεναντι και βλεπω αναμενα φωτα, ωραια λεω, κανω αναστροφη, παρκαρω, πεταγομαι σαν τον καλικαντζαρο να μην με παρει κανα ματι, και βλεπω στην πορτα κολλα Α4 γραμμενη να λεει ανοιγουμε στις 18:00..!! :headbang: :headbang: :headbang: αφου εισται κλειστα, κλειστε τα κωλοφωτα....γιατι μας τυρανατε ετσι.???  :tickedoff:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Ρεσυ μισελ καλη μου γυναικα, περασα την προηγουμενη βδομαδα απο το οικημα σας, ηταν μεσημερι και ελπιζα να δουλευει η Γιουλη, ερχομαι απο απεναντι και βλεπω αναμενα φωτα, ωραια λεω, κανω αναστροφη, παρκαρω, πεταγομαι σαν τον καλικαντζαρο να μην με παρει κανα ματι, και βλεπω στην πορτα κολλα Α4 γραμμενη να λεει ανοιγουμε στις 18:00..!! :headbang: :headbang: :headbang: αφου εισται κλειστα, κλειστε τα κωλοφωτα....γιατι μας τυρανατε ετσι.???  :tickedoff:
κολπο ηταν για να διαβασεις το χαρτι :grin:
 

Επισκέπτης
Τι παίζει με την εκπτώση? ακόυγεται πολύ hardcore για να είναι ρεαλιστικό! 15Ε κόστος επίσκεψης δλδ για βασικό πρόγραμμα είναι πρωτάκουστο.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.846
Κριτικές
384
Like
5.417
Πόντοι
11.585
Τι παίζει με την εκπτώση? ακόυγεται πολύ hardcore για να είναι ρεαλιστικό! 15Ε κόστος επίσκεψης δλδ για βασικό πρόγραμμα είναι πρωτάκουστο.

Ναι αμα πληρωσεις πρωτα 7 φορες κανονικα... :headbang:
 

paixtroni

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
305
Κριτικές
8
Like
82
Πόντοι
1
Μολις επεστρεψα απο επισκεψη στην Παολα. Απο ουκρανια ειναι η κοπελα και δεν μιλαει γρι αγγλικα ουτε και ελληνικα. δυσκολη η συνεννοηση.

μπηκα με το απλο των 30 ευρω. ζητησα πιο πολυ φως στο δωματιο και ελαχιστα το ανεβασε η τσατσα απο το δωματιο που καθονται καθως διακοπτες το δωματιο που πηδας δεν εχει. Μισελ εισαι απαραδεκτη...βαλε λιγο φως ρε συ να βλεπουμε τι πηδαμε....αν ειναι δυνατον...!! ο ανδρικος εγκεφαλος Μισελ μου ερεθιζεται οπτικα,ενω ο γυναικειος με τις ιστοριες...οχι οπτικα.. στοιχειωδεις γνωσεις ανδρικης ψυχολογιας...ελεος...

στα του αγωνα τωρα, η Παολα τιμαει τα λεφτα της και ειναι πολυ υπομονετικη, αντεξε πολυ υψηλες δοσεις σφυροκοπηματος στα 4, με πολλες κραυγες που δεν καταλαβα αν ηταν απο πονο η ηδονη..σχετικα παθητικη ομως κατα τη διαρκεια, με πολυ μετριο τσιμπουκι..και οταν ανεβηκε επανω δεν ηξερε να κουνηθει...για 30 ευρω καλη ειναι , δεν θα εδινα πιο πολλα λεφτα ομως
Αυτα.

χαιρετω.
 

micelgold

Ιερόδουλη
Εγγρ.
30 Νοε 2011
Μηνύματα
295
Like
4
Γεια σας παιδια τι κανετε?
Επειδη ελειπα δεν μπορεσα να απαντησω στα ερωτηματα σας σχετικα με τα κουπονια λοιπον το πιο βασικο ειναι οτι η προσφορα ισχυει για
απεριοριστο χρονο δηλαδη δεν υπαρχει ημερομηνια ληξης!!!!
Το επομενο σημαντικο ειναι οτι εξαργυρωνεται σε οποια κοπελα θελετε εσεις ακομα και στις ολοκαινουριες κοπελες που ερχονται πρωτη φορα
στην Θεσσαλονικη και θα ξεκινησουν σε 7-10 μερες!!!!!
 

micelgold

Ιερόδουλη
Εγγρ.
30 Νοε 2011
Μηνύματα
295
Like
4
Π
Μολις επεστρεψα απο επισκεψη στην Παολα. Απο ουκρανια ειναι η κοπελα και δεν μιλαει γρι αγγλικα ουτε και ελληνικα. δυσκολη η συνεννοηση.

μπηκα με το απλο των 30 ευρω. ζητησα πιο πολυ φως στο δωματιο και ελαχιστα το ανεβασε η τσατσα απο το δωματιο που καθονται καθως διακοπτες το δωματιο που πηδας δεν εχει. Μισελ εισαι απαραδεκτη...βαλε λιγο φως ρε συ να βλεπουμε τι πηδαμε....αν ειναι δυνατον...!! ο ανδρικος εγκεφαλος Μισελ μου ερεθιζεται οπτικα,ενω ο γυναικειος με τις ιστοριες...οχι οπτικα.. στοιχειωδεις γνωσεις ανδρικης ψυχολογιας...ελεος...

στα του αγωνα τωρα, η Παολα τιμαει τα λεφτα της και ειναι πολυ υπομονετικη, αντεξε πολυ υψηλες δοσεις σφυροκοπηματος στα 4, με πολλες κραυγες που δεν καταλαβα αν ηταν απο πονο η ηδονη..σχετικα παθητικη ομως κατα τη διαρκεια, με πολυ μετριο τσιμπουκι..και οταν ανεβηκε επανω δεν ηξερε να κουνηθει...για 30 ευρω καλη ειναι , δεν θα εδινα πιο πολλα λεφτα ομως
Αυτα.

χαιρετω.
Την επομενη φορα αν το ανεβασει λιγο ζητησε να το ανεβασει κι αλλο θα το κανει!!!! Οσο για τον γυναικειο εγκεφαλο κι ο δικος μου οπτικα ερεθιζεται γι αυτο σε καταλαβαινω!!!!
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.846
Κριτικές
384
Like
5.417
Πόντοι
11.585
Γεια σας παιδια τι κανετε?
Επειδη ελειπα δεν μπορεσα να απαντησω στα ερωτηματα σας σχετικα με τα κουπονια λοιπον το πιο βασικο ειναι οτι η προσφορα ισχυει για
απεριοριστο χρονο δηλαδη δεν υπαρχει ημερομηνια ληξης!!!!
Το επομενο σημαντικο ειναι οτι εξαργυρωνεται σε οποια κοπελα θελετε εσεις ακομα και στις ολοκαινουριες κοπελες που ερχονται πρωτη φορα
στην Θεσσαλονικη και θα ξεκινησουν σε 7-10 μερες!!!!!

Καμια με φυσικα βυζια αξιοπρεπεστατα θα φερεις.?? ή ολο υποψιφιες προσθετικης.?? :think:
 

Επισκέπτης
Μισελ ισχυει οτι η παολα φευγει οριστικα, αν θελεις απαντησε....ευχαριστω
 

micelgold

Ιερόδουλη
Εγγρ.
30 Νοε 2011
Μηνύματα
295
Like
4
Μισελ ισχυει οτι η παολα φευγει οριστικα, αν θελεις απαντησε....ευχαριστω
Η Παολα εφυγε αλλα για διακοπες οχι οριστικα οταν ξεκουραστει θα ξαναγυρισει!!! Αλλωστε ηρθαν και 2 φιλες της εδω για δουλεια!!!!
 

micelgold

Ιερόδουλη
Εγγρ.
30 Νοε 2011
Μηνύματα
295
Like
4
Απο σημερα ξεκινανε και τα ολοκαινουρια κοριτσια πρωτη τους φορα στην πολη μας!!!!
Σημερα 19.30 μεχρι 8 το πρωι Σοφια!!!!
Αυριο 8 το πρωι με 20 το βραδυ Μπελλα και 20 το βραδυ με 8 το πρωι Σοφια!!!!
Για να μην γινει μπερδεμα η Γιουλη δεν εφυγε παραμενει μαζι μας απλως 1-2 μερες εχει ρεπο!!!!
Σε 1-2 μερες θα αναρτησω και φωτογραφιες των κοριτσιων!!!!
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.846
Κριτικές
384
Like
5.417
Πόντοι
11.585
Απο σημερα ξεκινανε και τα ολοκαινουρια κοριτσια πρωτη τους φορα στην πολη μας!!!!
Σημερα 19.30 μεχρι 8 το πρωι Σοφια!!!!
Αυριο 8 το πρωι με 20 το βραδυ Μπελλα και 20 το βραδυ με 8 το πρωι Σοφια!!!!
Για να μην γινει μπερδεμα η Γιουλη δεν εφυγε παραμενει μαζι μας απλως 1-2 μερες εχει ρεπο!!!!
Σε 1-2 μερες θα αναρτησω και φωτογραφιες των κοριτσιων!!!!

Ηλικιες.?? προσοντα.??  :tits:
Πως θα μας πεισεις να βγουμε απο το a/c για να ερθουμε κατα εκει.??  :knockinb:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Σπαω μετα σπο μηνες τη σιωπη μου, για να κραξω δημοσια την τσατσα που δουλευε σημερα το μεσημερι.
Μπαινω και ρωταω:
Ειναι η Γιουλη???
-Μα αφου σου ειπα και χτες, η Ιζαμπέλα ειναι.
Δεν το ειπες σε μενα, εχω μα ερθω απ το περασμενο Σάββατο, και δεν δουλευες εσυ. Μπορω να τη δω?
Δεν πείστηκε, αλλα την φωναξε...
-Οριστε, ξαναδες την..
Κανω να φυγω, μια που πηγα για τη Γιουλη, οπως πολλες φορες τον τελευταιο καιρο-οι μαρκες που συνηθως αυτη μου εδινε, το μαρτυρουν - και τη ρωταω ποτε θα ξαναειναι...
-Μα αφου στο ειπα και χτες, θες να στο ξαναπω???

Δεν εχω ξαναβρίσει γυναικα, αλλα σ αυτην το εκανα!!!
Μισέλ, επειδη φαίνεσαι σοβαρη, οι πρωταγωνιστες στα μαγαζια, πρεπει να ειναι τα κοριτσια, κι οχι οι τσατσαδες.
Ειμαι σιγουρος οτι το ξερεις, αλλα στο λεω κι απ την πλευρα μας.
Υπο κανονικες συνθηκες, θα επρεπε να μην ξαναπατησω στο μαγαζι. Εχω γραψει πολλα χιλιόμετρα, για να κατηγορουμαι για ματακιας.
Απ την αλλη, δεδομενου οτι ειναι εκει η υπεροχη Γιούλη, για τηνοποία απ τις πρωτες μερες της εδω εχω γραψει κριτική, μαλλον θα ξαναερθω.
  Ελπιζω να μην πετυχω την ιδια ανοητη τσατσα!!!
Παρεμπιπτόντως, χθες δεν ήμουνα καν στο νομο Θεσσαλονίκης....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom