Νέα

2145 μουνιά και συνεχίζουμε...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidakos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 197
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
20.607
Κριτικές
8
Like
27.900
Πόντοι
6.536
Τύπε νηματοθέτη όταν βγαίνεις από το σπίτι ρίχνε σύρμα να προσέχουμε τα νώτα μας....

:confused:
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.741
Πόντοι
2.306
Με αυτο τον αριθμο εκλεισα σημερα την μερα με μια βροχερη μπουρδελοτσαρκα που θα παραθεσω εν καιρο...Εχοντας λιωσει παπουτσια σε Φυλης ,Μεταξι και περιστασιακα σε επαρχιωτικα μπουρδελομαγαζα.Πολλα χρηματα σε βιζιτες ,εσκορτακια και στουντιοκοριτσα.Περιστασιακα σε γκομενες ..Το παθος μου ενα .Το μουνι.Δεν το παιζω γαμιας.Αλλα μετα την δουλεια αυτο ειναι το παθος μου.Το σεξ ρε φιλαρακια.Στο μυαλο μου συνεχως το σεξ .Και τα μετραω τα μουνια για το γαμωτο.Φιλοι μου να γαματε.Η ζωη ειναι ωραια.Εδω μαζι μεχρι τελους.Εσεις;
Μικρός μέτραγες πόσα παγωτά έφαγες το καλοκαίρι;
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.859
Κριτικές
6
Like
9.214
Πόντοι
1.686
Μάγκες, ο χρόνος έχει 52 εβδομάδες, αν κάνεις μπουρδελότσαρκα
20 χρόνια οι εβδομάδες είναι 1040 , και αν πηδάς 2 καινούργιες
ιερόδουλες την εβδομάδα προκύπτουν 2080.
Αν πήγαινες μπουρδελάκια, στούντιο , μασατζίδικα , τότε πριν τον κορωνοϊό , υπήρχαν να πάρεις 2 καινούργιες την εβδομάδα.

Άρα ο αριθμός πάνω από 2000 δεν είναι τόσο δύσκολο να επιτευχθεί,
και ούτε τόσο μεγάλο είναι το κόστος.

Το να πετύχεις ποιότητα είναι το πιο σημαντικό.

Τελευταία πήρα 2 καλές , κατά τη γνώμη μου,
Αλόνα Αριστοτέλους 5 και Μαρία Κασσάνδρας 8 Γ.
Ρωσόφωνες σεξουάλες.
 

Letsgobrandon2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2022
Μηνύματα
137
Κριτικές
12
Like
823
Πόντοι
311
Με αυτο τον αριθμο εκλεισα σημερα την μερα με μια βροχερη μπουρδελοτσαρκα που θα παραθεσω εν καιρο...Εχοντας λιωσει παπουτσια σε Φυλης ,Μεταξι και περιστασιακα σε επαρχιωτικα μπουρδελομαγαζα.Πολλα χρηματα σε βιζιτες ,εσκορτακια και στουντιοκοριτσα.Περιστασιακα σε γκομενες ..Το παθος μου ενα .Το μουνι.Δεν το παιζω γαμιας.Αλλα μετα την δουλεια αυτο ειναι το παθος μου.Το σεξ ρε φιλαρακια.Στο μυαλο μου συνεχως το σεξ .Και τα μετραω τα μουνια για το γαμωτο.Φιλοι μου να γαματε.Η ζωη ειναι ωραια.Εδω μαζι μεχρι τελους.Εσεις;
Και πολυ καλα εκανες φιλαρακι. Μπραβο. Τελικα υπαρχει καποιο συμπερασμα; Η ειναι οπως οι μπυρες και το φαι; Αν εισαι στα 30 σου μπορει να πιασεις και το 10000ρο…σωστοοοοος
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.774
Κριτικές
6
Like
3.452
Πόντοι
736
Και πολυ καλα εκανες φιλαρακι. Μπραβο. Τελικα υπαρχει καποιο συμπερασμα; Η ειναι οπως οι μπυρες και το φαι; Αν εισαι στα 30 σου μπορει να πιασεις και το 10000ρο…σωστοοοοος
Είπε οτι έχει περάσει τα 50 έτη

Εγώ πάλι στα 43 μου , αρκετά χρόνια στα μπουρδέλα αλλά με αραιή συχνότητα , πάιζει να είμαι περίπου στο 1/10 του νηματοθέτη.
Αν μετρούσα θα ήξερα ακριβώς.
Πάντως μου φαίνεται περίεργο το να μετράει κανείς , και μάλιστα πηγαίνοντας τόσο συχνά.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.018
Πόντοι
10.336
Με αυτο τον αριθμο εκλεισα σημερα την μερα με μια βροχερη μπουρδελοτσαρκα που θα παραθεσω εν καιρο...Εχοντας λιωσει παπουτσια σε Φυλης ,Μεταξι και περιστασιακα σε επαρχιωτικα μπουρδελομαγαζα.Πολλα χρηματα σε βιζιτες ,εσκορτακια και στουντιοκοριτσα.Περιστασιακα σε γκομενες ..Το παθος μου ενα .Το μουνι.Δεν το παιζω γαμιας.Αλλα μετα την δουλεια αυτο ειναι το παθος μου.Το σεξ ρε φιλαρακια.Στο μυαλο μου συνεχως το σεξ .Και τα μετραω τα μουνια για το γαμωτο.Φιλοι μου να γαματε.Η ζωη ειναι ωραια.Εδω μαζι μεχρι τελους.Εσεις;
να σε ρωτησω τυπε, το μετρημα πως το εκανες;
εμπαινες καθε φορα μετα την επισκεψη και χαραζες μια γραμμη στον τοιχο σαν τους φυλακοβιους; :think:

counting-days-in-prison-picture-id841975408


επισης, γραφεις "2145 μουνιά", αμα πηγαινες σε καμια μαστερ τσιμπουκλου και τελειωνες με πιπα χωρις να γαμησεις, εβαζες +1 ή ειναι οντως 2145 κυριολεκτικα τα μουνια που μπηκες;

Σοβαροτατες ερωτησεις, περιμενω και σοβαρες απαντησεις ε...
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.018
Πόντοι
10.336
Ωραίος με το μέτρημα... αν υπάρχει ρεκόρ Γκίνες σου εύχομαι να το σπάσεις
αν υπαρχει το ρεκορ γκινες τυπε παιζει να εχει φτασει τοσο ψηλα απο κανενα αραβα δισεκατομμυριουχο με δεκα χαρεμια, που θα πρεπει να τα βαλουμε κατω ολοι μαζι σαν σαιτ για να ισοφαρισουμε :2funny:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: srek7

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
951
Like
3.053
Πόντοι
446
Γιατί τον αμφισβητείτε τον άνθρωπο? Εαν είναι 30 χρόνια στα μπουρδέλα + εσκορτακια + κανονικά μουνια, μια χαρα τον πιάνεις αυτό τον αριθμό.

Μάλλον αυτοί που κράζουν είναι τίποτα παντρεμένοι με ελλεηνιδες που βαρέθηκαν να γαμάνε το ίδιο μουνί :confused::confused:
 

dertilis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
60
Like
109
Πόντοι
0
Ο νηματοθέτης πάντως με ώθησε να κάνω ένα συνειρμό με το γνωστό μας φίλο...

 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.689
Κριτικές
62
Like
41.514
Πόντοι
8.530
Είπε οτι έχει περάσει τα 50 έτη

Εγώ πάλι στα 43 μου , αρκετά χρόνια στα μπουρδέλα αλλά με αραιή συχνότητα , πάιζει να είμαι περίπου στο 1/10 του νηματοθέτη.
Αν μετρούσα θα ήξερα ακριβώς.
Πάντως μου φαίνεται περίεργο το να μετράει κανείς , και μάλιστα πηγαίνοντας τόσο συχνά.
Δεν ξέρω αν διάβασες κάτι που είπα για το οικονομικό κομμάτι του θέματος....
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.387
Πόντοι
1.336
Με αυτο τον αριθμο εκλεισα σημερα την μερα με μια βροχερη μπουρδελοτσαρκα που θα παραθεσω εν καιρο...Εχοντας λιωσει παπουτσια σε Φυλης ,Μεταξι και περιστασιακα σε επαρχιωτικα μπουρδελομαγαζα.Πολλα χρηματα σε βιζιτες ,εσκορτακια και στουντιοκοριτσα.Περιστασιακα σε γκομενες ..Το παθος μου ενα .Το μουνι.Δεν το παιζω γαμιας.Αλλα μετα την δουλεια αυτο ειναι το παθος μου.Το σεξ ρε φιλαρακια.Στο μυαλο μου συνεχως το σεξ .Και τα μετραω τα μουνια για το γαμωτο.Φιλοι μου να γαματε.Η ζωη ειναι ωραια.Εδω μαζι μεχρι τελους.Εσεις;
Φίλε μου, μπορείς να μου στείλεις σε πι εμ, στοιχεία και τρόπο επικοινωνίας με την 666η που γάμησες;
 

corfugreece2018

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2018
Μηνύματα
127
Like
180
Πόντοι
1
Επιτέλους έσκασα το φράγμα των δέκα χιλιάδων κοριτσιών σε γαμησια .σε 37 χρόνια .από τις πιο πολλές έχω και φωτογραφίες. Οι περισσότερες χωρίς λεφτά από καμάκι .
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.536
Like
66.100
Πόντοι
11.956
Επιτέλους έσκασα το φράγμα των δέκα χιλιάδων κοριτσιών σε γαμησια .σε 37 χρόνια .από τις πιο πολλές έχω και φωτογραφίες. Οι περισσότερες χωρίς λεφτά από καμάκι .
Ανέβασε φωτογραφίες και άσε τα λόγια
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Όλο νήματα ανοίγεις...έχεις τέτοιο φετίχ ...να λες φίδια και να σε βρίζουν όλοι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom