Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 926K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
Πήγαμε αλλά στο νιρβάνα, για το 2+2 δεν εχω προσωπική αποψη. Ούτε θα αποκτήσω γιατί όπου υπάρχει καπνός υπάρχει και φωτιά. Φίλη μου swinger και αφεντρα, το αποκαλεί κωλομαγαζο.
ωραιες παρεες κανεις .χαχα
καλο θα ηταν να πας σε όλα αν θες να ακολουθήσεις τον χωρο του swinging  
και μετα εσυ θα επιλεξεις το στεκι σου .νομιζω αυτό είναι και το σωστο .
αν θες να ακουσεις έναν παλιο χωρις να φωτογραφιζω για την αποψη μου καποιο μαγαζι .
και ξαναλεω δοκιμασε τα όλα και μετα τα λεμε .καπως ετσι ξεκινησα και εγω καποτε.
α και οσο για την φωτια θα συμφωνησω σε αυτό .εχει κατι κορίτσια σκετη κολαση και φωτιες πολλες μαζι . :heavymetalbig:
 

alterboy

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2014
Μηνύματα
117
Κριτικές
3
Like
127
Πόντοι
1
Υπερβολές ακούγονται και απο τις δυο πλευρές. Ίσως έχει να κάνει με την διαφορετική οπτική και προσδοκίες του καθένα.

Μετά από λίγες αλλά ενδεικτικές επισκέψεις δεν είχαμε ποτέ πρόβλημα με τύπους που να ενοχλούν ή να μην σέβονται τα όρια του swinging.
Επίσης εκεί συναντάς τα καλύτερα και νεαρότερα ζευγάρια (συγκριτικά πάντα).

Το πρόβλημα του μαγαζιού είναι ότι οι χώροι δεν βολεύουν για όποιον ενοχλείται από τους ματάκηδες (συνωστισμός στον πάνω όροφο), και η δυνατή μουσική δεν πολυβοηθά τις γνωριμίες.

Κάθε μαγαζί έχει τα καλα και τα κακά του. Δυστυχως κανενα απο τα 3 μαγαζιά δεν συνδιάζει όλα τα καλά.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
καλησπέρα φιλε μου εχει καταργηθεί εδώ και καιρο η είσοδος σε μπαλαντέρ στο συγκεκριμενο μαγαζι.δεν ξερω τι ισχυει στα αλλα 2μαγαζια του χωρου .
Τι εννοείς έχει καταργηθεί εδώ και καιρό; Πρόσφατα πήγαμε και είχε αρκετούς. Εκτός αν εννοείς ότι βαφτίζουμε τους μπαλαντέρ singles και παριστάνουμε ότι άλλαξε κάτι.
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
Τι εννοείς έχει καταργηθεί εδώ και καιρό; Πρόσφατα πήγαμε και είχε αρκετούς. Εκτός αν εννοείς ότι βαφτίζουμε τους μπαλαντέρ singles και παριστάνουμε ότι άλλαξε κάτι.
αν καποιον αντρα τον ειδες με ζευγαρι ηταν singe αντρας και ηταν η πεμπτη η κυριακη .ακομα και με το ζευαγρι να ερθει θα πληρωσει σαν single .
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.021
Πόντοι
746
αν καποιον αντρα τον ειδες με ζευγαρι ηταν singe αντρας και ηταν η πεμπτη η κυριακη .ακομα και με το ζευαγρι να ερθει θα πληρωσει σαν single .
θωμα μου  αγαπητε φιλε επειδή  ειχα  την τυχη να παω κυριακη με ζευγαρι στο εν λογο κατάστημα  δεν πληρωσα σαν single πληρωσα κανονικα 10 ευρο  απλα μας ειπαν  ότι πρεπει να είμαι μαζι με το ζευγαρι και όχι να κανω βολτες μονος μου
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
αν καποιον αντρα τον ειδες με ζευγαρι ηταν singe αντρας και ηταν η πεμπτη η κυριακη .ακομα και με το ζευαγρι να ερθει θα πληρωσει σαν single .
Το ότι βρίσκεις τα πάντα τέλεια στο Club και το ότι μάλλον έχεις καλή προσωπική σχέση με τους ανθρώπους του και λογικό μου φαίνεται και εμένα προσωπικά δε με ενοχλεί. Αλλά δεν αλλάζει την ουσία.
 

mudhoney

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
551
Like
953
Πόντοι
86
Προσωπικά δε θα ήθελα καθόλου singles σε τέτοιου είδους μαγαζιά
 

vasagia

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
67
Κριτικές
6
Like
128
Πόντοι
280
Το ότι βρίσκεις τα πάντα τέλεια στο Club και το ότι μάλλον έχεις καλή προσωπική σχέση με τους ανθρώπους του και λογικό μου φαίνεται και εμένα προσωπικά δε με ενοχλεί. Αλλά δεν αλλάζει την ουσία.

Είναι σημαντικό ν' αναγνωρίζεται μια διαφωνία και να σεβαστεί και από όλους τους διαφωνούντες. Βασικές αρχές λογικής, διαλόγου και κοινωνικής επαφής. Οτιδήποτε άλλο μπορεί να χαρακτηριστεί εμμονή :)

O alterboy1 έδωσε μια διάσταση που ίσως πρέπει να εξεταστεί πιο σοβαρά. Η οπτική γωνία του καθενός, με βάση τα στάνταρ που θέτει για την διασκέδαση του, μπορεί να ποικίλει. Αυτό σημαίνει ότι η διάσταση που θα δοθεί, να είναι διαφορετική και αυτό να επιφέρει διαφορετική προσέγγιση και πόρισμα από τον καθένα.

Ουφ. Αυτά :P
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Είναι σημαντικό ν' αναγνωρίζεται μια διαφωνία και να σεβαστεί και από όλους τους διαφωνούντες. Βασικές αρχές λογικής, διαλόγου και κοινωνικής επαφής. Οτιδήποτε άλλο μπορεί να χαρακτηριστεί εμμονή :)
?????????????
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
για να ετοιμαζόμαστε ολοι για το ποιο καλο παρτυ του μαγαζιου !!
:heavymetalbig:
 

Συνημμένα

  • dating.jpg
    dating.jpg
    186,4 KB · Εμφανίσεις: 29

kotsakos

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
261
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
1
Κυριακές έχει κόσμο το μαγαζί ???
 

tiger 40

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2015
Μηνύματα
113
Κριτικές
4
Like
56
Πόντοι
1
θωμα μου  αγαπητε φιλε επειδή  ειχα  την τυχη να παω κυριακη με ζευγαρι στο εν λογο κατάστημα  δεν πληρωσα σαν single πληρωσα κανονικα 10 ευρο  απλα μας ειπαν  ότι πρεπει να είμαι μαζι με το ζευγαρι και όχι να κανω βολτες μονος μου
Γελασα λιγο με τη σκεψη αγγελιας,"Ζητειται ζευγαρι για εισοδο σε club ως balander" 
 

angelious

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
29
Κριτικές
2
Like
43
Πόντοι
0
Ξαναπήγα στο συγκεκριμένο χώρο μετά από πολύ καιρό, αυτή τη φορά με γκομενάκι τρελιάρικο στα 25 (εγώ είμαι 38) που γουστάρει λεσβιακά τρίο.

Βρήκαμε εκεί ζευγάρι κάπου στα 40 η κυρία , στα 50 ο κύριος και έγινε τρελή κατάσταση. Η κυρία μας έκανε τρελά ταύτοχρονα τσιμπούκια ενώ η δικιά μου την ίδια ώρα ήταν πεσμένη στο πάτωμα και έγλυφε το μουνάκι της κυρίας.

Δεν το προχωρήσαμε περισσότερο αφού δεν αισθανόταν η δικιά μου ιδιαίτερα άνετα, ούτε και εγώ (δεν έχυσα καν από την αμηχανία) όμως ανταλλάξε τηλέφωνα για να βρεθούμε εκτός :)

Δεν έχω μεγάλη εμπειρία στο swinging, όμως επειδή η δικιά μου γουστάρει τέτοιες φάσεις, όποιο ζευγάρι θέλει (υπό την προϋπόθεση η γυναίκα να είναι αρκετά εμφανίση - όχι χοντρές, απεριποίητες, χωρίς αυτό να σημαίνει και μοντέλα- μου στέλνει μήπως βγούμε κανένα βράδυ όλοι παρέα :)
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
Μια βόλτα από το αγαπημένο μας στέκι δεν θα  μπορούσε να λείπει καθώς η βραδιά επιφύλασσε πολλές εκπλήξεις ερωτικές και όχι μόνο.
10 χρόνια γιορτής για γνωστό site swinger έκανε το πάρτυ του χαρίζοντας σε συνεργασία με το μαγαζί πολλά δώρα αλλά και πολλές εκπλήξεις για τους καλεσμένους του.
Σίγουρα δεν θα έλειπε και η ποιο σεξυ ατμόσφαιρα από αυτό το event.
Από τις ανακοινώσεις στην αφίσα γνωρίζαμε για μασέρ από γνωστό μαγαζί για 3 επιταγές 50€ sex Shop και για 1 διανυκτέρευση σε σουίτα γνωστού ξενοδοχείου για 2 ζευγάρια.
Ήταν μεγάλος ο πειρασμός και έτσι από ότι αποδείχθηκε το μαγαζί γέμισε αναμένοντας όχι μόνο τα δώρα αλλά και μια καυτή βραδιά.
Φτάσαμε 12 περίπου και η κλήρωση έγινε γύρω στις 2 (αργήσαμε λιγάκι αλλά οκ) όπου ένα ζευγάρι επιλέχθηκε να κάνει μασάζ. Ο χώρος του παλιού doctor room δίπλα στο ισόγειο είχε ανοίξει και  το κρεβάτι περίμενε το ζευγάρι προς κοινή θέα όλου του μαγαζιού για ένα ερωτικό μασάζ.
Ο άντρας του ζευγαριού γδύθηκε και ξάπλωσε η κοπέλα του σχεδόν το ίδιο δίπλα του όρθια και η μασέρ έβγαλε την κόκκινη ρόμπα της αποκαλύπτωντας το πλούσιο στήθος της αλλά και τον υπέροχο ποπό της με το sex tattoo.
Τα πρώτα χάδια ξεκίνησαν και οι 2 κοπέλες βάλθηκαν να τρελάνουν τον φίλο μας στο κρεβάτι.
Με τα καυτά φιλιά από πάνω του αλλά και τα χάδια του στήθους η μία της άλλης δεν άργησαν να βάλουν και οι 2 στο στόμα τους τον π..... Του άντρα και να τον τρελάνουν για αρκετή ώρα φτάνοντας ίσως στα όρια του τελειώματα από το θέαμα και μόνο.
Τα ζευγάρια όλα απολάμβαναν το σκηνικό χωρίς να λείψουν τα πιπεράτα σχόλια αλλά και τα πρώτα χάδια ανεβάζοντας την διάθεση για ένα καυτό παιχνίδι στον επάνω όροφο.
Ήδη κάποια ζευγάρια ανέβηκαν αφού δεν άντεχαν άλλο.
Και κάπου εκεί μπαίνουμε και εμείς.......
Η (Τ) ήθελε πολύ να παίξει με την κοπέλα του ζευγαριού που έκανε μάσαζ όπως και εγώ βέβαια αλλά ψάχναμε την ευκαιρία όπου δεν άργησε.
Μετά από λίγο το αγόρι σταμάτησε γιατί δεν άντεχε και τότε ενώ η κοπέλα ήταν γυμνή πήρα την (Τ) και την πήγα στην κοπέλα όπου και έπαιξαν για τουλάχιστον 15 λεπτά σε ένα υγρό αλλά και πολύ ερωτικό παιχνίδι σε κοινή θέα.
Μετά σε συνεννόηση το παιχνίδι θελήσαμε να το συνεχίσουμε επάνω.
Αποχώρηση και ανέβασμα επάνω σε δωμάτιο όπου στον διάδρομο συναντήσαμε φίλικο μας ζευγάρι όπου η κοπέλα ήθελε να δώσε ένα φιλί στην (Τ) καθώς την είχε καυλωσει κάτω με το θέαμα.
Τους καλέσαμε μαζί μας και τα ζευγάρια γίναμε 3 στο δωμάτιο χωρίς όμως αυτό να συμμετάσχει καθώς η κοπέλα ήταν η πρώτη φορά σε σχέση με το αγόρι.
Ετσι ένα 30' παιχνίδι με το ζευγάρι του μασάζ με πλήρη ανταλλαγή συνεχίστηκε με πολύ ένταση και πάθος με το βλέμμα του τρίτου ζευγαριού δίνοντας και αυτό την πινελιά του στο παιχνίδι καθώς βλέπαμε ότι το απολάμβαναν.
Μετά το τέλος κατεβήκαμε κάτω για ποτό και δυστυχώς λόγο περιορισμένου χρόνου έπρεπε να φύγουμε δυστυχώς γιατί στα υπόλοιπα δωμάτια δεν έπεφτε καρφίτσα κάτω.
Μπορεί να μην σταθήκαμε τυχεροί στην κλήρωση αλλά η βραδιά σίγουρα μας αποζημίωσε καταλλήλως.
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Μια βόλτα από το αγαπημένο μας στέκι δεν θα  μπορούσε να λείπει καθώς η βραδιά επιφύλασσε πολλές εκπλήξεις ερωτικές και όχι μόνο.
10 χρόνια γιορτής για γνωστό site swinger έκανε το πάρτυ του χαρίζοντας σε συνεργασία με το μαγαζί πολλά δώρα αλλά και πολλές εκπλήξεις για τους καλεσμένους του.
Σίγουρα δεν θα έλειπε και η ποιο σεξυ ατμόσφαιρα από αυτό το event.
Από τις ανακοινώσεις στην αφίσα γνωρίζαμε για μασέρ από γνωστό μαγαζί για 3 επιταγές 50€ sex Shop και για 1 διανυκτέρευση σε σουίτα γνωστού ξενοδοχείου για 2 ζευγάρια.
Ήταν μεγάλος ο πειρασμός και έτσι από ότι αποδείχθηκε το μαγαζί γέμισε αναμένοντας όχι μόνο τα δώρα αλλά και μια καυτή βραδιά.
Φτάσαμε 12 περίπου και η κλήρωση έγινε γύρω στις 2 (αργήσαμε λιγάκι αλλά οκ) όπου ένα ζευγάρι επιλέχθηκε να κάνει μασάζ. Ο χώρος του παλιού doctor room δίπλα στο ισόγειο είχε ανοίξει και  το κρεβάτι περίμενε το ζευγάρι προς κοινή θέα όλου του μαγαζιού για ένα ερωτικό μασάζ.
Ο άντρας του ζευγαριού γδύθηκε και ξάπλωσε η κοπέλα του σχεδόν το ίδιο δίπλα του όρθια και η μασέρ έβγαλε την κόκκινη ρόμπα της αποκαλύπτωντας το πλούσιο στήθος της αλλά και τον υπέροχο ποπό της με το sex tattoo.
Τα πρώτα χάδια ξεκίνησαν και οι 2 κοπέλες βάλθηκαν να τρελάνουν τον φίλο μας στο κρεβάτι.
Με τα καυτά φιλιά από πάνω του αλλά και τα χάδια του στήθους η μία της άλλης δεν άργησαν να βάλουν και οι 2 στο στόμα τους τον π..... Του άντρα και να τον τρελάνουν για αρκετή ώρα φτάνοντας ίσως στα όρια του τελειώματα από το θέαμα και μόνο.
Τα ζευγάρια όλα απολάμβαναν το σκηνικό χωρίς να λείψουν τα πιπεράτα σχόλια αλλά και τα πρώτα χάδια ανεβάζοντας την διάθεση για ένα καυτό παιχνίδι στον επάνω όροφο.
Ήδη κάποια ζευγάρια ανέβηκαν αφού δεν άντεχαν άλλο.
Και κάπου εκεί μπαίνουμε και εμείς.......
Η (Τ) ήθελε πολύ να παίξει με την κοπέλα του ζευγαριού που έκανε μάσαζ όπως και εγώ βέβαια αλλά ψάχναμε την ευκαιρία όπου δεν άργησε.
Μετά από λίγο το αγόρι σταμάτησε γιατί δεν άντεχε και τότε ενώ η κοπέλα ήταν γυμνή πήρα την (Τ) και την πήγα στην κοπέλα όπου και έπαιξαν για τουλάχιστον 15 λεπτά σε ένα υγρό αλλά και πολύ ερωτικό παιχνίδι σε κοινή θέα.
Μετά σε συνεννόηση το παιχνίδι θελήσαμε να το συνεχίσουμε επάνω.
Αποχώρηση και ανέβασμα επάνω σε δωμάτιο όπου στον διάδρομο συναντήσαμε φίλικο μας ζευγάρι όπου η κοπέλα ήθελε να δώσε ένα φιλί στην (Τ) καθώς την είχε καυλωσει κάτω με το θέαμα.
Τους καλέσαμε μαζί μας και τα ζευγάρια γίναμε 3 στο δωμάτιο χωρίς όμως αυτό να συμμετάσχει καθώς η κοπέλα ήταν η πρώτη φορά σε σχέση με το αγόρι.
Ετσι ένα 30' παιχνίδι με το ζευγάρι του μασάζ με πλήρη ανταλλαγή συνεχίστηκε με πολύ ένταση και πάθος με το βλέμμα του τρίτου ζευγαριού δίνοντας και αυτό την πινελιά του στο παιχνίδι καθώς βλέπαμε ότι το απολάμβαναν.
Μετά το τέλος κατεβήκαμε κάτω για ποτό και δυστυχώς λόγο περιορισμένου χρόνου έπρεπε να φύγουμε δυστυχώς γιατί στα υπόλοιπα δωμάτια δεν έπεφτε καρφίτσα κάτω.
Μπορεί να μην σταθήκαμε τυχεροί στην κλήρωση αλλά η βραδιά σίγουρα μας αποζημίωσε καταλλήλως.

καυλα !!!!
 

vasagia

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
67
Κριτικές
6
Like
128
Πόντοι
280

Τελευταία στιγμή αλλάξαμε γνώμη με τον ταίρι και επισκεφτήκαμε πάλι το 2+2 το Σαββατόβραδο μας. Δεν αποδείχτηκε επιτυχής η επιλογή μας.

Είχε eyes shut closed event και ελεύθερη είσοδο στα ζευγάρια που θα είναι με τα εσώρουχα. Το event ακολούθησε το προσωπικό του μαγαζιού και κανείς άλλος. Δεν υπήρχε ζεστασιά και διάθεση, ήταν κρύα βραδιά. Ακόμη πιο λιγοστός κόσμος στον όροφο, ακόμη και τις ώρες που θεωρούνται "αιχμής". Προσπαθήσαμε να δημιουργήσουμε κατάσταση στον όροφο αλλά δεν μας βγήκε. Μόνο στο μεγάλο δωμάτιο δεξιά 3 ζευγάρια, το καθένα μόνο του έκανε παιχνίδι αλλά χαλαρά πράγματα.

Φιλότιμες προσπάθειες από την ξανθιά σερβιτόρα με χορό στον στύλο μαζί με τον μπαρμαν, ακόμη πιο φιλότιμες προσπάθειες της Angelikas αλλά τίποτα ιδιαίτερο.

Φύγαμε κοντά στις 03:15 αρκετά ξενερωμένοι. Ήταν στραβό το κλίμα, το έφαγε κι ο γάιδαρος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom