Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 936K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
184
Πόντοι
16
Δεν χρειάζεται να κάνεις απολύτως τίποτα. Πας και βλέπεις.....no harm
 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16

κάπως έτσι είναι που λένε οι φίλοι πιο πάνω, πρόλαβαν και με κάλυψαν.
η πρώτη εμπειρία είναι πολύ σημαντική αλλά είναι καθαρά δικό σας θέμα πότε και με ποιους θα την έχετε... δεν έχει σημασία αν διαβάζεις για κρητικές στο μαγαζί, το μαγαζί είναι μαγαζί!  τον κόσμο που θα είναι κοντά σας εκείνη την ώρα εσείς τον διαλέγετε και δεν έχει να κάνει με κανένα μαγαζί από αυτά! ότι βοήθεια ή απορίες έχεις μη μασάς, στείλε ΠΜ
 

Markosno

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
41
Κριτικές
3
Like
82
Πόντοι
0
Κανονικά μαγαζιά είναι που πας να πιεις το ποτό σου.. ε Τώρα μπορεί να τύχει να δεις και κάποιο χαμούρεμα η και κάτι παραπάνω..  απλά συνήθως είναι από μεγάλες ηλικίες κατ'επέκταση αν είσαι 20-40 ε κάπου δεν σου αρέσει να βέπεις τον θειό σου κτλ. Από κει και πέρα το όλο θέμα της δοκιμής θα πρέπει να γίνει εφόσον το ζευγάρι το έχει αποφασίσει μέσα από το ίδιο του το κρεβάτι και τις φαντασιώσεις του! Πάντως για ζευγάρια ως 35 δεν λέει και τόσο απλά είναι μια αρχή για να μπεις λίγο στον χώρο των swingers αν και γω θα έλεγα των πιω αυθεντικά απελευθερομένων ζευγαριών.
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
Κανονικά μαγαζιά είναι που πας να πιεις το ποτό σου.. ε Τώρα μπορεί να τύχει να δεις και κάποιο χαμούρεμα η και κάτι παραπάνω..  απλά συνήθως είναι από μεγάλες ηλικίες κατ'επέκταση αν είσαι 20-40 ε κάπου δεν σου αρέσει να βέπεις τον θειό σου κτλ. Από κει και πέρα το όλο θέμα της δοκιμής θα πρέπει να γίνει εφόσον το ζευγάρι το έχει αποφασίσει μέσα από το ίδιο του το κρεβάτι και τις φαντασιώσεις του! Πάντως για ζευγάρια ως 35 δεν λέει και τόσο απλά είναι μια αρχή για να μπεις λίγο στον χώρο των swingers αν και γω θα έλεγα των πιω αυθεντικά απελευθερομένων ζευγαριών.
:idiot: :idiot: :jerking: :jerking:
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
Εγώ μίλησα για τη πρώτη εμπειρία, και ναι θέλω οι πιθανότητες όταν δοκιμάσω κάτι τέτοιο να είναι υπέρ του θετικού
αν έχεις αποφασίσει να ασχοληθείς με τον χώρο να ξεκινήσεις από οπου θες εσυ από τα 3 μαγαζιά .από εκεί και περα όπως είπαν ολοι πας πίνεις το ποτάκι σου και κρίνεις .για εμένα ένα εχω να σου πω που παω πολύ στο 2+2 αλλα και στα υπόλοιπα μαγαζιά του χώρου .
για όλα και για ολους εχει ο μπαξές και αν κατάλαβες κατάλαβες .όρεξη να έχεις .
 

mudhoney

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
582
Like
998
Πόντοι
86
Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας:)
 

Επισκέπτης
Κανονικά μαγαζιά είναι που πας να πιεις το ποτό σου.. ε Τώρα μπορεί να τύχει να δεις και κάποιο χαμούρεμα η και κάτι παραπάνω..  απλά συνήθως είναι από μεγάλες ηλικίες κατ'επέκταση αν είσαι 20-40 ε κάπου δεν σου αρέσει να βέπεις τον θειό σου κτλ. Από κει και πέρα το όλο θέμα της δοκιμής θα πρέπει να γίνει εφόσον το ζευγάρι το έχει αποφασίσει μέσα από το ίδιο του το κρεβάτι και τις φαντασιώσεις του! Πάντως για ζευγάρια ως 35 δεν λέει και τόσο απλά είναι μια αρχή για να μπεις λίγο στον χώρο των swingers αν και γω θα έλεγα των πιω αυθεντικά απελευθερομένων ζευγαριών.
Μετα τα 40 θα μας αρεσει να παιρνουμε ματι κωλογερους;
 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
Κανονικά μαγαζιά είναι που πας να πιεις το ποτό σου.. ε Τώρα μπορεί να τύχει να δεις και κάποιο χαμούρεμα η και κάτι παραπάνω..  απλά συνήθως είναι από μεγάλες ηλικίες κατ'επέκταση αν είσαι 20-40 ε κάπου δεν σου αρέσει να βέπεις τον θειό σου κτλ. Από κει και πέρα το όλο θέμα της δοκιμής θα πρέπει να γίνει εφόσον το ζευγάρι το έχει αποφασίσει μέσα από το ίδιο του το κρεβάτι και τις φαντασιώσεις του! Πάντως για ζευγάρια ως 35 δεν λέει και τόσο απλά είναι μια αρχή για να μπεις λίγο στον χώρο των swingers αν και γω θα έλεγα των πιω αυθεντικά απελευθερομένων ζευγαριών.

:jerking: :jerking: :jerking:
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
Καλησπερα ξέρω ξέρω σας έλειψα .
Λοιπόν μετά αρκετό χρόνο απουσίας από το χώρο είπα να επισκεφτώ  το 2+2 το περασμένο Σάββατο 20/10.
Το κλαμπ εξωτερικά έχει αλλάξει πρόσωπο έχει βάφτει μαύρο όλο στον τοίχο και η λάμπες εξωτερικά που κρέμονται της έχει βάλει μπλε χρωμα η επιγραφή του 2+2 είναι πλέον μικρή και πιο καλέσθητή διπλα στην πορτα και την είσοδο έχει γίνει  μπροστά με χρυσό στο δάπεδο λες και μπαίνεις σε Χόλιγουντιανο κλαμπ .Μπαίνοντας μέσα ο ΘΕΜΗΣ μας χαιρέτισε και εμείς καθίσαμε
στο μπαρ όπου  έβαλε καινούργια σκαπο με πλάτη που τώρα κάθεσε πιο άνετα,καινούργια λέιζερ με καπνό που κάνει το κλαμπ πιο νταρκ και σου δημιουργεί πιο μεγάλη ΑΙΣΘΗΣΗ για σεξ.
Στις 2 ώρα που μπήκαμε είδαμε τρεις κοπέλες να χωρέυουν στην πίστα ερωτικά μια μελαχροινή και η άλλες δυο ξανθιές οπου η μια ήταν η σερβιτόρα του κλαμπ που ανέβασε την λίμπιντο όλων των ανδρών με το καλλίγραμμο και γυμνασμένο της κορμί της.
Η μια με την άλλη αλλογλυφοτανε και έπεφτε και λίγο δαχτυλάκι μεταξύ τους τελικά αποφασίσαμε να πάμε στο πάνω χώρο γιατί η γυναίκες που χώρευανε μας βάλανε φωτιά στα κορμιά μας καθώς είχα και καιρό απουσίας . Ανεβαίνοντας στο πρώτο δωμάτιο είχε μια μεγάλη παρτουζα 4 ζευγαριών το μάτι κόλλησε σε μια με μεγάλα βυζια την πλησίασα και αμέσως ρίχτηκε πάνω μου και έτσι μπήκαμε και μεις στο παιχνίδι αμέσως η κοπέλα μου με άφησε να την περιποιηθώ καθώς  κατάλαβε πόσο πολύ την ήθελα και  έτσι ασχολήθηκε  με τον δικό της.Αγριααα τελικά η κοπελα με τα όμορφα στήθη ήταν κολομβιανή αναστέναξε με το τρελό γαμηση που της έκανα , η δικια μου έπαιξε μαζί με τον σύζυγο της καλός παίχτης και αυτος και απο ότι μου είπε πέρασε  καλά και αυτή .Αφού τελειώσαμε πήγαμε να δούμε τι παίζετε και στα αλλά δωμάτια αλλά ήταν κλειστά παίζανε ζευγάρια μέσα αλλά είχαν κλείστες της πόρτες και από έξω αρκετή κάνανε ματάκι καθώς οι φωνές  από ορισμένους  δεν σε άφηναν  να ξεκολλήσεις  απο τον πανω όροφο.
Κατεβήκαμε και η δικια μου ήπιε δυο ποτήρια νερό διότι πάνω δεν ήταν ανοιχτά τα αιρ-κοντίσιον και ανάψαμε λιγάκι γρρρρρ.
Στα αλλά δυο μεγάλα δωμάτια κάτω παίζανε και εκεί αλλά λίγα ζευγάρια αλλά λόγο ώρας και κούρασης δεν είχαμε άλλη όρεξη .
Και επειδή πολλά ακούγονται να επιβεβαιώσω ότι το  κλαμπ έχει μεγάλο φεις κοντρόλ δυο ατομα στην πορτα οπου ελέγχουν αν η ενδυμασία και γενικά η εμφάνιση των πελατών δεν είναι κόψη .επίσης ένας από αυτούς ανά διαστήματα για λόγους ασφαλείας κάνει και την βόλτα του επάνω αποσύροντας όποιον απλά φαίνεται να κάνει βόλτες χωρίς συμμετοχή για ώρα  .
Τελικά μου άρεσαν όλες αυτές η αλλαγές που έκαναν  και ο κόσμος που μπαινει μέσα είναι πολύ προσεγμένος από πέρυσι
κανένας με σπορ ρούχα η με ρούχα που πας για ψωνια στο  σουπερ μάρκετ.
Για ακόμα μια φορά μπράβο χρειαζόταν ένα τέτοιο μαγαζί ποιοτικό στην Αθήνα  .
Επίσης μου έκανε εντυπωση αρκετά ζευγάρια που ήταν ξένοι από βόρεια Ευρώπη και αυτό ήταν ωραίο γιατί ανέβαζε την ποικιλία στις επιλογές μας .

 

Kashindros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2016
Μηνύματα
59
Κριτικές
10
Like
412
Πόντοι
290
Καλησπέρα, αν πάει κάποιος με ενα ζευγάρι ως παρέα για να πειραματιστεί ως μπαλαντέρ και να πάρει μια εικόνα από την φάση, του επιτρέπεται η είσοδος μαζί με το ζευγάρι σε κανονικές μέρες; Δηλαδή ζευγάρι+μπαλαντέρ.

Ευχαριστώ.
 

nikolakos

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
229
Κριτικές
2
Like
55
Πόντοι
1
αυτο το πραγμα..να ρχεται ο καθενας..να μιλαει..να αγγιζει..χωρις να χεις δωσει το οκ..πας για να χαλαρωσεις..αμα θες θα μιλησεις..αμα θες θα κανεις κινηση..γιατι να γεμισει λιγουρια??γιατι??οι πιο πολλοι πανε με φιλες..οχι με κοπελες ή γυναικες τους..ετσι παω κ γω..η δικια μ πηγε τουαλεττα..και μετα τη σταματησανε οπως εβγαινε..αμα εχεις τα κοτσια ελα μιλα κ στους 2..συνοδευεται ρε μαστορα..ελεος
 

mudhoney

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
582
Like
998
Πόντοι
86
αυτο το πραγμα..να ρχεται ο καθενας..να μιλαει..να αγγιζει..χωρις να χεις δωσει το οκ..πας για να χαλαρωσεις..αμα θες θα μιλησεις..αμα θες θα κανεις κινηση..γιατι να γεμισει λιγουρια??γιατι??οι πιο πολλοι πανε με φιλες..οχι με κοπελες ή γυναικες τους..ετσι παω κ γω..η δικια μ πηγε τουαλεττα..και μετα τη σταματησανε οπως εβγαινε..αμα εχεις τα κοτσια ελα μιλα κ στους 2..συνοδευεται ρε μαστορα..ελεος
Έχεις δίκιο φίλε μου... Απ ότι διαβάζω το μαγαζί έχει πάρει τη κάτω βόλτα
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
Καλησπέρα, αν πάει κάποιος με ενα ζευγάρι ως παρέα για να πειραματιστεί ως μπαλαντέρ και να πάρει μια εικόνα από την φάση, του επιτρέπεται η είσοδος μαζί με το ζευγάρι σε κανονικές μέρες; Δηλαδή ζευγάρι+μπαλαντέρ.

Ευχαριστώ.
καλησπέρα φιλε μου εχει καταργηθεί εδώ και καιρο η είσοδος σε μπαλαντέρ στο συγκεκριμενο μαγαζι.δεν ξερω τι ισχυει στα αλλα 2μαγαζια του χωρου .
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
Καποιος να εχει φιλες να με.παρει μαζι του γιατι νομιζω δεν αφηνουν μονος
.. κανενας θελω να ζησω εμπειρια θα κερασω ποτακια αλλα ηλικιες εως 35
κερνα τον εαυτο σου μια πέμπτη η μια Κυριακή και πήγαινε να δεις τι παιζει .
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
αυτο το πραγμα..να ρχεται ο καθενας..να μιλαει..να αγγιζει..χωρις να χεις δωσει το οκ..πας για να χαλαρωσεις..αμα θες θα μιλησεις..αμα θες θα κανεις κινηση..γιατι να γεμισει λιγουρια??γιατι??οι πιο πολλοι πανε με φιλες..οχι με κοπελες ή γυναικες τους..ετσι παω κ γω..η δικια μ πηγε τουαλεττα..και μετα τη σταματησανε οπως εβγαινε..αμα εχεις τα κοτσια ελα μιλα κ στους 2..συνοδευεται ρε μαστορα..ελεος
φιλε μου αυτή είναι νοοτροπία κάποιον που οσο και να φιλτραριστεί ο κόσμος δεν θα σταματήσει ποτέ δυστυχώς .
αρα πρεπει να ειμαστε προετοιμασμένοι να αντιμετωπισουμe τα παντα στον χωρο του swinging.
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
Έχεις δίκιο φίλε μου... Απ ότι διαβάζω το μαγαζί έχει πάρει τη κάτω βόλτα
τελικά φιλε δεν μας είπες .
δοκίμασες με την δικια σου να πας για την εμπειρία ,η μενεις στο τι γράφει ο κάθε ενας ?.
γιατι για να εχεις αποψη πρεπει να δοκιμασεις.
Λεω εγω τωρα .
 

mudhoney

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
582
Like
998
Πόντοι
86
τελικά φιλε δεν μας είπες .
δοκίμασες με την δικια σου να πας για την εμπειρία ,η μενεις στο τι γράφει ο κάθε ενας ?.
γιατι για να εχεις αποψη πρεπει να δοκιμασεις.
Λεω εγω τωρα .
Πήγαμε αλλά στο νιρβάνα, για το 2+2 δεν εχω προσωπική αποψη. Ούτε θα αποκτήσω γιατί όπου υπάρχει καπνός υπάρχει και φωτιά. Φίλη μου swinger και αφεντρα, το αποκαλεί κωλομαγαζο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom