Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 908K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (4 μέλη και 6 επισκέπτες)

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
411
Like
628
Πόντοι
81
Εσυ τραγουδα αγαμητε ζηλιαρη
Οσα δε φτανει η αλεπου τα λεει μπουρδελα,
ασε εμας να πηγαινουμε και μην σε νοιαζει.
Κανονισε να φαμε κουφετα, οταν νυμφευτεις τη δεξια με κουμπαρα την αριστερη!!!!
ποτέ σου να μην πατησεις εκει, παρε τον πουλο αγκαζε και ψαξτε αλλου,
Εισαι εντελως γελοιο προσωπο
Λογικα εχει μυαλο τουρτας. Σου την λενε τοσα ατομα και ακομα λες μαλακιες.
Δεν μπαίνεις καν στον κόπο να σκεφτείς μήπως έχουν δίκιο.
Γράφε τέτοιες μαλακίες νομίζοντας οτι κάτι κανεις.
 

akis georgiou

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
156
Like
273
Πόντοι
21
Λογικα εχει μυαλο τουρτας. Σου την λενε τοσα ατομα και ακομα λες μαλακιες.
Δεν μπαίνεις καν στον κόπο να σκεφτείς μήπως έχουν δίκιο.
Γράφε τέτοιες μαλακίες νομίζοντας οτι κάτι κανεις.
Eσυ λες μλκιες,εισαι αγαμητος βλακας, εισαι γελοιο προσωπο,δεν σου φτανει?
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
411
Like
628
Πόντοι
81
Eσυ λες μλκιες,εισαι αγαμητος βλακας, εισαι γελοιο προσωπο,δεν σου φτανει?
και συνεχίζεις δείγμα του μυαλού που εχεις . που δεν εχεις αλλα λεμε τωρα.
Ερωτηση .. εκτος απο κοσμητικά επίθετα* στο σχολειο εμαθες τιποτα αλλο ?

* Πιθανόν να μην ξέρεις τι είναι τα κοσμητικά επίθετα σου βαζω ενα λινκ να διαβασεις.

 

panos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.558
Κριτικές
1
Like
4.965
Πόντοι
456
και συνεχίζεις δείγμα του μυαλού που εχεις . που δεν εχεις αλλα λεμε τωρα.
Ερωτηση .. εκτος απο κοσμητικά επίθετα* στο σχολειο εμαθες τιποτα αλλο ?

* Πιθανόν να μην ξέρεις τι είναι τα κοσμητικά επίθετα σου βαζω ενα λινκ να διαβασεις.

Όταν ο τύπος με το παραμικρό αρχίζει κ βρίζει κ προσβάλει ακόμα κ όταν του μιλάνε ομορφα κ δεν προβάλει κανένα απόλυτος επιχείρημα για όσα λέει τι ψάχνεις κ γτ ασχολησαι ακόμα με φελλούς;;είναι σα να προσπαθείς να κάνεις κουβέντα με το σκουπόξυλο
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.500
Like
12.230
Πόντοι
2.256

zeygos1983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2016
Μηνύματα
357
Like
2.023
Πόντοι
441
Εδώ είναι Βαλκάνια τύπε μου!! Δεν είναι παίξε γέλασε :cheesy::cheesy::cheesy:
Συμφωνούμε αλλά και αυτή η διαμάχη δεν πρέπει να γίνεται δημόσια. Χώρια που οι γνώμες είναι σαν τις κωλοτρυπίδες, όλοι έχουν από μία
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.990
Κριτικές
4
Like
7.069
Πόντοι
1.336
Συμφωνούμε αλλά και αυτή η διαμάχη δεν πρέπει να γίνεται δημόσια. Χώρια που οι γνώμες είναι σαν τις κωλοτρυπίδες, όλοι έχουν από μία
Τις κωλοτρυπιδες τις θελουν πολλοι , τις γνωμες κανενας :grin::grin:
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.500
Like
12.230
Πόντοι
2.256
Συμφωνούμε αλλά και αυτή η διαμάχη δεν πρέπει να γίνεται δημόσια. Χώρια που οι γνώμες είναι σαν τις κωλοτρυπίδες, όλοι έχουν από μία
Αν θέλετε να μιλήσουμε σοβαρά, τη δημόσια διαμάχη την προκαλούν κάποιοι "συγκεκριμένοι" (ύποπτο το ποιοι είναι) οι οποίοι μπαίνουν από το πουθενά, βρίζουν τους πάντες χωρίς κανένα λόγο και μάλιστα έχουν τέτοιο θράσος που λένε σε εν δυνάμει πελάτες, "μην ξαναπατήσετε στο μαγαζί"!!!!
Παλιότερα το έχω ξαναγράψει! Δεν υπάρχει σοβαρό ζευγάρι που θα ήθελε να δοκιμάσει την εμπειρία και να πάρει την απόφαση, όταν διαβάζει τέτοια πράγματα!!
 

zeygos1983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2016
Μηνύματα
357
Like
2.023
Πόντοι
441
Αν θέλετε να μιλήσουμε σοβαρά, τη δημόσια διαμάχη την προκαλούν κάποιοι "συγκεκριμένοι" (ύποπτο το ποιοι είναι) οι οποίοι μπαίνουν από το πουθενά, βρίζουν τους πάντες χωρίς κανένα λόγο και μάλιστα έχουν τέτοιο θράσος που λένε σε εν δυνάμει πελάτες, "μην ξαναπατήσετε στο μαγαζί"!!!!
Παλιότερα το έχω ξαναγράψει! Δεν υπάρχει σοβαρό ζευγάρι που θα ήθελε να δοκιμάσει την εμπειρία και να πάρει την απόφαση, όταν διαβάζει τέτοια πράγματα!!
Δυστυχώς οι προμοτορες είναι παντού. Είναι σαν να βλέπεις τηλεόραση ειδήσεις και να πιστεύεις ότι αυτά που λένε είναι αλήθεια. Καθένας και καθεμία πρέπει να αξιολογεί αυτό που διαβάζει. Ο Αλκέτ Ριζαι για τον παλαιοκωστα είναι και γαμω τα παιδιά άραγε ο Χρυσοχοΐδης έχει την ίδια άποψη. Για τον κάθε άνθρωπο η αλήθεια είναι διαφορετική και καλό θα ήταν να παραμείνουμε στο πραγματικό νόημα του νήματος
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.990
Κριτικές
4
Like
7.069
Πόντοι
1.336
Δυστυχώς οι προμοτορες είναι παντού. Είναι σαν να βλέπεις τηλεόραση ειδήσεις και να πιστεύεις ότι αυτά που λένε είναι αλήθεια. Καθένας και καθεμία πρέπει να αξιολογεί αυτό που διαβάζει. Ο Αλκέτ Ριζαι για τον παλαιοκωστα είναι και γαμω τα παιδιά άραγε ο Χρυσοχοΐδης έχει την ίδια άποψη. Για τον κάθε άνθρωπο η αλήθεια είναι διαφορετική και καλό θα ήταν να παραμείνουμε στο πραγματικό νόημα του νήματος
Βαθια μεσα του καθε ανθρωπος ξερει τη μια αληθεια Απλως μετα μπαινουν τα κομπλεξ και τα συμφεροντα και η μια αληθεια κλωνοποιειται
 

akis georgiou

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
156
Like
273
Πόντοι
21
Δειτε παρακαλω τις συνομιλιες που προηγηθηκαν...
Εγω εχω τις λιγες φορες που εχω παει στο κλαμπ, εγραψα τι ειδα, τι συναντησα, τι εκανα, θελω να ξερουν τα μελη του σαϊτ τι παιζεται εκει, που ειναι η χαρα της παρτουζας!
Αμεσως μου την επεσαν κατι απιθανοι αγαμητοι, χωρις να προκαλεσω κανεναν, βγαζοντας απιστευτη ζηλεια,
το θεμα τους ηταν για το αν το μαγαζι επρεπε να λεγεται swinger ή μπουρδελο, οτι αυτο που γινεται εκει δεν ειναι swinger, αλλος με ειπε λαμογιο (κ φυσικα τα ακουσε και απο μενα)
τους ειπα απλα οτι αν δεν τους αρεσει αυτη η φαση, ας μην πηγαινουν, τοσο απλα και γραφει ο αλλος ηλιθιος απο πανω οτι διωχνω ζευγαρια....
Δεν τους ξανααπαντω, ο μαλακας ειναι ανικητος, ειδικα αν ειναι και αγαμητος!!!!
Ολοι μπορειτε να διαβασετε και να κρινετε, εγω θα βαζω σχολιο μονο οταν πηγαινω και θα περιγραφω ακριβως τα ωραια σκηνικα!
Αφηνω τους λιγους βλαμμενους που δε εχουν παει ποτέ να λενε τις παπαριες τους , ελπιζω να ενημερωσα τα μελη του σαϊτ
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
411
Like
628
Πόντοι
81
Δειτε παρακαλω τις συνομιλιες που προηγηθηκαν...
Εγω εχω τις λιγες φορες που εχω παει στο κλαμπ, εγραψα τι ειδα, τι συναντησα, τι εκανα, θελω να ξερουν τα μελη του σαϊτ τι παιζεται εκει, που ειναι η χαρα της παρτουζας!
Αμεσως μου την επεσαν κατι απιθανοι αγαμητοι, χωρις να προκαλεσω κανεναν, βγαζοντας απιστευτη ζηλεια,
το θεμα τους ηταν για το αν το μαγαζι επρεπε να λεγεται swinger ή μπουρδελο, οτι αυτο που γινεται εκει δεν ειναι swinger, αλλος με ειπε λαμογιο (κ φυσικα τα ακουσε και απο μενα)
τους ειπα απλα οτι αν δεν τους αρεσει αυτη η φαση, ας μην πηγαινουν, τοσο απλα και γραφει ο αλλος ηλιθιος απο πανω οτι διωχνω ζευγαρια....
Δεν τους ξανααπαντω, ο μαλακας ειναι ανικητος, ειδικα αν ειναι και αγαμητος!!!!
Ολοι μπορειτε να διαβασετε και να κρινετε, εγω θα βαζω σχολιο μονο οταν πηγαινω και θα περιγραφω ακριβως τα ωραια σκηνικα!
Αφηνω τους λιγους βλαμμενους που δε εχουν παει ποτέ να λενε τις παπαριες τους , ελπιζω να ενημερωσα τα μελη του σαϊτ
:headbang:
:headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang: :jerking:
:jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::klapseee:
 

panos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.558
Κριτικές
1
Like
4.965
Πόντοι
456
Δειτε παρακαλω τις συνομιλιες που προηγηθηκαν...
Εγω εχω τις λιγες φορες που εχω παει στο κλαμπ, εγραψα τι ειδα, τι συναντησα, τι εκανα, θελω να ξερουν τα μελη του σαϊτ τι παιζεται εκει, που ειναι η χαρα της παρτουζας!
Αμεσως μου την επεσαν κατι απιθανοι αγαμητοι, χωρις να προκαλεσω κανεναν, βγαζοντας απιστευτη ζηλεια,
το θεμα τους ηταν για το αν το μαγαζι επρεπε να λεγεται swinger ή μπουρδελο, οτι αυτο που γινεται εκει δεν ειναι swinger, αλλος με ειπε λαμογιο (κ φυσικα τα ακουσε και απο μενα)
τους ειπα απλα οτι αν δεν τους αρεσει αυτη η φαση, ας μην πηγαινουν, τοσο απλα και γραφει ο αλλος ηλιθιος απο πανω οτι διωχνω ζευγαρια....
Δεν τους ξανααπαντω, ο μαλακας ειναι ανικητος, ειδικα αν ειναι και αγαμητος!!!!
Ολοι μπορειτε να διαβασετε και να κρινετε, εγω θα βαζω σχολιο μονο οταν πηγαινω και θα περιγραφω ακριβως τα ωραια σκηνικα!
Αφηνω τους λιγους βλαμμενους που δε εχουν παει ποτέ να λενε τις παπαριες τους , ελπιζω να ενημερωσα τα μελη του σαϊτ
Είναι ωραίο να είσαι σε ένα κόσμο φανταστικό με μονόκερους κ ουράνια τόξα σε συγχαίρω!
Τα ίδια σχόλια κάνει ωστόσο κ όλο το νήμα για σένα αλλά μη δίνεις σημασία,ΟΛΟΙ οι άλλοι είναι τρελοί όχι εσύ..
Όσον αφορά το μαγαζί τώρα αν είναι όντως έτσι όπως τα περιγράφεις κ μαζεύει το κάθε φρούτο που πρέπει να στήσει ολόκληρο θίασο για να γάμησει,βίζιτες κάτι τραβελια που έχουν αναφερθεί στο παρελθόν κτλ από μένα είναι μαυρισμένο σε θέματα swing..
Ψιτ δεν εννοούμε τον χορό ετσι;;;
Καλά να περνάς τύπε εγώ προσωπικά σ'ευχαριστω για την ενημέρωση
 

dskoul

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
387
Like
371
Πόντοι
21
Δειτε παρακαλω τις συνομιλιες που προηγηθηκαν...
Εγω εχω τις λιγες φορες που εχω παει στο κλαμπ, εγραψα τι ειδα, τι συναντησα, τι εκανα, θελω να ξερουν τα μελη του σαϊτ τι παιζεται εκει, που ειναι η χαρα της παρτουζας!
Αμεσως μου την επεσαν κατι απιθανοι αγαμητοι, χωρις να προκαλεσω κανεναν, βγαζοντας απιστευτη ζηλεια,
το θεμα τους ηταν για το αν το μαγαζι επρεπε να λεγεται swinger ή μπουρδελο, οτι αυτο που γινεται εκει δεν ειναι swinger, αλλος με ειπε λαμογιο (κ φυσικα τα ακουσε και απο μενα)
τους ειπα απλα οτι αν δεν τους αρεσει αυτη η φαση, ας μην πηγαινουν, τοσο απλα και γραφει ο αλλος ηλιθιος απο πανω οτι διωχνω ζευγαρια....
Δεν τους ξανααπαντω, ο μαλακας ειναι ανικητος, ειδικα αν ειναι και αγαμητος!!!!
Ολοι μπορειτε να διαβασετε και να κρινετε, εγω θα βαζω σχολιο μονο οταν πηγαινω και θα περιγραφω ακριβως τα ωραια σκηνικα!
Αφηνω τους λιγους βλαμμενους που δε εχουν παει ποτέ να λενε τις παπαριες τους , ελπιζω να ενημερωσα τα μελη του σαϊτ

Μην ασχολείσαι

Γνωστοί προμοτορες που κάθε φορά γράφουν τα ίδια...
Τους έχουν πάρει χαμπάρι οι μύστες και τους απαξιώνουν κατάλληλα

Αν έγραφες ότι όλα είναι τέλεια... τώρα οι ίδιοι θα σου είχαν στήσει άγαλμα
 

panos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.558
Κριτικές
1
Like
4.965
Πόντοι
456
Μην ασχολείσαι

Γνωστοί προμοτορες που κάθε φορά γράφουν τα ίδια...
Τους έχουν πάρει χαμπάρι οι μύστες και τους απαξιώνουν κατάλληλα

Αν έγραφες ότι όλα είναι τέλεια... τώρα οι ίδιοι θα σου είχαν στήσει άγαλμα
διευκρινηση,κατα τα λεγομενα του τυπου ολα τελεια ηταν στο μαγαζι κ περασε σουπερ,οποτε λιγο ατοπο αυτο που λες για το αγαλμα...
ερωτηση,ποιοι ακριβως μυστες απαξιωνουν;;;γτ εκτος απο εσενα τωρα δεν ειδα κανεναν να υποστηριζει τα λεγομενα του...κ γενικα δε βλεπω κ τοοοοοσους μυστες στο συγκεκριμενο νημα
 

dskoul

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
387
Like
371
Πόντοι
21
διευκρινηση,κατα τα λεγομενα του τυπου ολα τελεια ηταν στο μαγαζι κ περασε σουπερ,οποτε λιγο ατοπο αυτο που λες για το αγαλμα...
ερωτηση,ποιοι ακριβως μυστες απαξιωνουν;;;γτ εκτος απο εσενα τωρα δεν ειδα κανεναν να υποστηριζει τα λεγομενα του...κ γενικα δε βλεπω κ τοοοοοσους μυστες στο συγκεκριμενο νημα
Έχεις δίκιο..... :jerking::jerking::jerking:
 

panos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.558
Κριτικές
1
Like
4.965
Πόντοι
456

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom