Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 916K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
816
Κριτικές
33
Like
2.504
Πόντοι
5.345
Καλα... Εσυ πιστευεις οτι η κοπελα θα ειναι μονη της στην ζωη... Δυσκολο το βλεπω... Και να κανεις κινηση θα φας ακυρο...
Έχω κάποια χρόνια να πάω στο 2+2 barwoman τότε ήταν η Μ...., να είναι ακόμα η συγκεκριμένη εκεί? Βέβαια δεν θυμάμαι τα χαρακτηριστικά της.
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
456
Κριτικές
3
Like
583
Πόντοι
301
Καλα... Εσυ πιστευεις οτι η κοπελα θα ειναι μονη της στην ζωη... Δυσκολο το βλεπω... Και να κανεις κινηση θα φας ακυρο...
ναι και εγω το πιστευω θα ειναι δυσκολο δεν πειραζει και ακυρο να φαω δν εχω προβλημα η κοπελα ειναι πολυ γλυκια οποτε πιστευω θα μου ριξει γλυκο ακυρο αχαχα
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.327
Κριτικές
124
Like
6.420
Πόντοι
5.097
Αυτό ακριβώς είναι το πρόβλημα και όσον γράφουν όπως λες.
Το συγκεκριμένο μαγαζί θα πρέπει να ονομαστεί φτηνό μπουρδέλο που ο καθένας μπορεί να γαμήσει 5-6 με 30- 40 ευρω φέρνοντας την δικη του πουτάνα και οχι την γυναικά τους.
Πάντως swinging δεν ειναι.

Αν αυτο ειναι το ζητουμενο οκ κανενα προβλημα.
Τύπε καλά τα λες αλλά σε βλέπω να μου κάνεις παρέα στην απέξω από το μαγαζί του Θεμαρα :rockon::rockon:
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
576
Κριτικές
8
Like
443
Πόντοι
306
μυστη..η κοπελα στο μπαρ εχει σχεση με τον γιο του ιδιοκτητη..
ο αλλος θελει να τη πεσει στην barwoman σε τετοιο μαγαζι
Υπαρχου και αυτοι... Οπως γινεται στα μπαρακια, η στα club που νομιζουν οτι επειδη τους μιλαει τυπικα η κοπελα λογω της δουλειας της θα την βγαλουν και γκομενα!!!! Φανταζεται οτι θελει ο καθενας...
 

Dimsam8

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2022
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Πήγε κανείς εχθές Κυριακή; πως ήταν; το σκεφτόμουν τόσο πολύ αλλά προτίμησα να τα κάνω ακουστικά bluetooth τα 80
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.378
Κριτικές
8
Like
11.098
Πόντοι
3.786
Επένδυσες σε κάτι σταθερό και μακροπρόθεσμο παίκτη. Τα ακουστικά και μάπα να βγουν έχουν εγγύση, ενώ στο swingerάδικο δεν υπάρχουν εγγυήσεις.
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
456
Κριτικές
3
Like
583
Πόντοι
301
μυστη..η κοπελα στο μπαρ εχει σχεση με τον γιο του ιδιοκτητη..
ο αλλος θελει να τη πεσει στην barwoman σε τετοιο μαγαζι
οντως δεν το ηξερα αυτο ενταξει ρε τυπε συγχωρα με αλλα η τυπισσα μου αρεσε πολυ μου βγαζει κατι το γλυκο
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
456
Κριτικές
3
Like
583
Πόντοι
301
Υπαρχου και αυτοι... Οπως γινεται στα μπαρακια, η στα club που νομιζουν οτι επειδη τους μιλαει τυπικα η κοπελα λογω της δουλειας της θα την βγαλουν και γκομενα!!!! Φανταζεται οτι θελει ο καθενας...
Δεν ειπα ποτε οτι θα την πιασω γκομενα και αν πας πισω και δεις τι εγφραψα θα δεις οτι ειμαι ο πρωτος που ειπα οτι θα φαω χυλοπιτα απο την τυπισσα αυτο δεν σημαινει ομως οτι δεν μπορω να της κανω ενα κομπλιμεντο που το αξιζει η να την φλερταρω που μου αρεσει και ας φαω Χ. Δεν νομισα ποτε οτι θα την πιασω γκομενα η θα γαμησω αυτο ειναι προιον της φαντασιας σου τυπε
 
  • Like
Αντιδράσεις: cursed

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
576
Κριτικές
8
Like
443
Πόντοι
306
Δεν ειπα ποτε οτι θα την πιασω γκομενα και αν πας πισω και δεις τι εγφραψα θα δεις οτι ειμαι ο πρωτος που ειπα οτι θα φαω χυλοπιτα απο την τυπισσα αυτο δεν σημαινει ομως οτι δεν μπορω να της κανω ενα κομπλιμεντο που το αξιζει η να την φλερταρω που μου αρεσει και ας φαω Χ. Δεν νομισα ποτε οτι θα την πιασω γκομενα η θα γαμησω αυτο ειναι προιον της φαντασιας σου τυπε
Να πας φιλε.. Να το κανεις... Δεν σου ειπα κατι... Αλλα το βλεπω δυσκολο να καθισει να την φλεταρεις.. Εχει τρεξιμο λιγο στο μπαρ..
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
456
Κριτικές
3
Like
583
Πόντοι
301
Να πας φιλε.. Να το κανεις... Δεν σου ειπα κατι... Αλλα το βλεπω δυσκολο να καθισει να την φλεταρεις.. Εχει τρεξιμο λιγο στο μπαρ..
Γενικα απο οτι εχω παρατηρησει ειναι πολυ κοινωνικη και επικοινωνιακη με ολους ακομα και με μονους ανδρες κυριακη και πεμτπη και ειναι πολυ ευγενικη και προθυμη να σου εξηγησει οτι θελεις να σου κανει κονε με ζευγαρια οποτε και λιγο φλερτ να της κανεις αν σου ριξει χυλοπιτα ακομα και αυτο θα το κανει ευγενικα και δν θα ερθει και σε δυσκολη θεση διοτι σιγουρα θα της εχει ξανασυμβει αντιστοιχο αν ηταν με τα μουτρα κατω και ειχε ξινιλα εκει δν προκειται να εκανα κινηση οσο ομορφη και να ηταν
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.034
Κριτικές
4
Like
7.122
Πόντοι
1.336
Τύπε καλά τα λες αλλά σε βλέπω να μου κάνεις παρέα στην απέξω από το μαγαζί του Θεμαρα :rockon::rockon:
Να φτιαξουμε ομαδα στο facebook, free-Kostakis , να πιεσουμε να ξαναβαλουν το παλικαρι στο μαγαζι
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
816
Κριτικές
33
Like
2.504
Πόντοι
5.345
Γενικα απο οτι εχω παρατηρησει ειναι πολυ κοινωνικη και επικοινωνιακη με ολους ακομα και με μονους ανδρες κυριακη και πεμτπη και ειναι πολυ ευγενικη και προθυμη να σου εξηγησει οτι θελεις να σου κανει κονε με ζευγαρια οποτε και λιγο φλερτ να της κανεις αν σου ριξει χυλοπιτα ακομα και αυτο θα το κανει ευγενικα και δν θα ερθει και σε δυσκολη θεση διοτι σιγουρα θα της εχει ξανασυμβει αντιστοιχο αν ηταν με τα μουτρα κατω και ειχε ξινιλα εκει δν προκειται να εκανα κινηση οσο ομορφη και να ηταν
Είναι η ίδια κοπέλα που ήταν παλιότερα?
 

Nikol

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
123
Like
274
Πόντοι
21
Ωραίο εβεντ έχει το Σάββατο !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom