Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 933K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

malcolm 8

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2014
Μηνύματα
170
Κριτικές
1
Like
1.713
Πόντοι
201
Για πες αδερφέ
Έπαιζαν φάσεις καλές ;
Γεια σου φιλαράκι.. ναι, ήταν πολύ καλά, γενικά αρκετός κόσμος για Κυριακή, αν και άργησε λίγο να μαζευτεί.. το κατευχαριστηθηκαμε με τη δικιά μου
 

stathisathens1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2021
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
780
Πόντοι
80
Γεια σου φιλαράκι.. ναι, ήταν πολύ καλά, γενικά αρκετός κόσμος για Κυριακή, αν και άργησε λίγο να μαζευτεί.. το κατευχαριστηθηκαμε με τη δικιά μου
Και εγώ έλεγα να πάω αλλά δεν εκατσε
Μάλλον θα πάω αυτή την Πέμπτη
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.444
Κριτικές
124
Like
6.748
Πόντοι
5.097
παω με τον δικο μου .αυτος μου εμαθε το μερος.απλα μια φορα που ειμασταν...τσακωμενοι ηρθα μονη μου.το ξερει δεν ειμαστε μονογαμικοι
Ωραία ξηγηθηκες τύπισσα. Από μουσική τι παίζει?? Όταν ακόμα μου επέτρεπαν την είσοδο η μουσική δεν παλευοταν
 

stathisathens1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2021
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
780
Πόντοι
80
Υπέροχη βραδιά η αποψινή στο club η τυπισσα ατο μεγάλο κρεβάτι εξυπηρέτησε όλους τους single
Ευχαριστούμε κοπέλια !!!! Άψογη !!!
 

Kaulina

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2023
Μηνύματα
39
Like
109
Πόντοι
0
Ωραία ξηγηθηκες τύπισσα. Από μουσική τι παίζει?? Όταν ακόμα μου επέτρεπαν την είσοδο η μουσική δεν παλευοτανευχαριστω .και τωρα εβαζε οτι ναναι αλλα οτι του ελεγα οταν χορευα το εβαζε.γιατι δεν σε βαζουν μεσα?
 

redboss357

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2023
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Για δώσε πλεροφορίες. Μου έχει φάει τα σωθικά μία φίλη να πάμε στο Νιρβάνα αλλά αυτό φαίνεται καλύτερο.

Για δώσε πλεροφορίες. Μου έχει φάει τα σωθικά μία φίλη να πάμε στο Νιρβάνα αλλά αυτό φαίνεται καλύτερο.
παιδια τα καλυτερα swinger clubs τα εχει η τσεχια και η ιταλια ειχα παει με την γυναικα μου και περασαμε φανταστικα
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.444
Κριτικές
124
Like
6.748
Πόντοι
5.097
Είμαι σε κόντρα με το ιδιοκτήτη για τα σχόλια που έχω γράψει εδώ μέσα.
 

Kaulina

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2023
Μηνύματα
39
Like
109
Πόντοι
0
Το βραδυ λεω να παμε στο μαγαζι τι ωρα ανοιγει σημερα;
 
  • Like
Αντιδράσεις: bufos1

Kaulina

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2023
Μηνύματα
39
Like
109
Πόντοι
0
Θελω να πω κατι για να ειμαι ξεκαθαρη. Δεν ειμαι επαγγελματιες.μου αρεσει να παιρνω καλα με ευγενικους ανθρωπους που με σεβονται.εχω σχεση και σιγουρα παιζει ρολο η αποψη του . Στη συγκεκριμενη φαση προηγουνται ζευζαρια η σολο που θα μου αρεσουν.αρα τα μηνυματα που με εχετε βομβαρδισει καλο ειναι να συνοδευονται απο φωτο και λιγα λογια για εσας να δω εαν μου αρεσει καποια η καποια και εαν ειμαστε στοιδιο μηκοσς κυματος ευχαριστω
 

TASOSDRIVER

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2014
Μηνύματα
569
Like
660
Πόντοι
86
Πηγε κανειs χθεs βραδυ ? ειχει πολυ καλο event για τιs Κυριεs για λεσβιακα κτλ.
 

Kaulina

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2023
Μηνύματα
39
Like
109
Πόντοι
0
Ακυρο για σημερα …μολις εμαθα οτι ειναι βραδυα που μπαινουν μονοι ανδρες και δεν εχει καμια σχεση ο κοσμος με τα σαββατα οπου εχει πολυ χαβαλε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom