Νέα

Φυλής 71Β

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rigormortis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 31
  • Εμφανίσεις 8K
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ρε τύποι είστε σίγουροι;
Είναι γνωστά αυτά.Kαι τούμπες κάνει για να διαλαλήσει το εμπόρευμα!
Στο τέλος προπηλακίζει τον κόσμο που φεύγει.
Προγραμματισμένο χαβαλέ κάνει για το μαρούλι.Μόνο το δικό της κορίτσι είναι καλό.Και όταν το μαρούλι φεύγει, η ξιπασμένη αρχίζει τις ειρωνίες και τους προπηλακισμούς.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.953
Κριτικές
490
Like
36.500
Πόντοι
41.447
βασικά η τυπισσα τζαζεμενη είναι , μαλλον περνάει και κλιμακτήριο.
Δεν αξίζει να ασχολειστε....

αν θελετε χαβαλε πάντως μπορούμε ενα βράδυ να μαζευτουμε 10 νοματαιοι, να συννενοηθουμε και να κανουμε το εξης:
να μπουμε ολοι μαζι στο σαλόνι,
μολις βγει η πουτανα για σαλοναρισμα και πριν αρχισει καν να μιλα η τσατσοΕυα για να την παρουσιασει να βγούμε ΟΛΟΙ κατευθειαν εξω απο το μπουρδελο χωρις να πουμε κουβεντα.
μετα απο 5 λεπτα θα ξαναμπουμε παλι ΟΛΟΙ στο σαλονι και θα επαναλαβουμε τα παραπανω.
Θα κανουμε αυτο 3-4 φορές  και η τσατσοΕυα θα άρχισει να παιρνει Valium! :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
βασικά η τυπισσα τζαζεμενη είναι , μαλλον περνάει και κλιμακτήριο.
Δεν αξίζει να ασχολειστε....

αν θελετε χαβαλε πάντως μπορούμε ενα βράδυ να μαζευτουμε 10 νοματαιοι, να συννενοηθουμε και να κανουμε το εξης:
να μπουμε ολοι μαζι στο σαλόνι,
μολις βγει η πουτανα για σαλοναρισμα και πριν αρχισει καν να μιλα η τσατσοΕυα για να την παρουσιασει να βγούμε ΟΛΟΙ κατευθειαν εξω απο το μπουρδελο χωρις να πουμε κουβεντα.
μετα απο 5 λεπτα θα ξαναμπουμε παλι ΟΛΟΙ στο σαλονι και θα επαναλαβουμε τα παραπανω.
Θα κανουμε αυτο 3-4 φορές  και η τσατσοΕυα θα άρχισει να παιρνει Valium! :2funny:

Καλό, πολύ καλό. Της αξίζει!!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.568
Κριτικές
61
Like
39.307
Πόντοι
21.555
:thumbsup:


Μια φορά αρκεί να γίνει για να μείνει με αναπάντητη την απορία στην υπόλυπη ζωή της  :2funny:
Τουλάχιστον για την τσατσο-εύα  ;)

Καλό, πολύ καλό. Της αξίζει!!

Δέν είμεθα άναρχικοί , έλεος έπέρχεται ό πνευματικός θάνατος!!!   
 

Επισκέπτης
[size=14pt]Επιθεωρητής Πουαρώ:[/size]
[size=14pt]Καλα εκανα και δεν παταγα στο μπουρδελο σας[/size]
εχθες το πρωι ξυπνησα με μια κατουροκαβλα πολυ εντονη. Τοσο εντονη που δεν μπορουσα να παω για κατουρημα για 10 τουλαχιστον λεπτα.Αποφασισα να επισκεφτω το στανταρακι μου, ομως το προγραμμα μου δεν μου το επετρεπε. Κατα τις 01:00 ειχα σιγουρη πληροφορια οτι η Καρμεν εργαζετε στο 71.Αφησα να περασει 1 ωρα προς αποφυγη συνωστισμου και πηγα. Η μικρη μολις με ειδε χαμογελασε και με πηρε απο το χερι οδηγοντας με στο δωματιο( δυστυχως οχι στο δεξια με το μεγαλο κρεβατι), οπου μου ειπε να περιμενω και πως δεν θα αργησει. - Κανε δουλεια σου μην βιαζεσε την απανταω, σκεπτομενος και το 20αρικο του συναγωνιστη στο αλλο δωματιο. Μετα απο λιγη ωρα ηρθε. Ολα ξεκινησαν καλα αλλα.... Απο τις υπηρεσιες της κοπελας και την συμετοχη της δεν εχω κανενα παραπονο (γι΄αυτο και δηλωνω fan)ομως μετα τα προκατακτικα και πριν καλα καλα μπω ολοκληρος μεσα της,[size=14pt] ακουω βηξιμο εξω απο την πορτα.[/size] Την ανεβαζω απο πανω μου και μολις πιασαμε ικανοποιητικο ρυθμο , ξανα βηξιμο. Η στυση μου ενιωθα οτι με εγκαταλειπει, και την γυριζω πισωκολητα. [size=14pt]Η ΥΠΗΡΕΤΡΙΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΒΗΧΕΙ[/size]. Αλλαζω στα γρηγορα σταση οπου την βαζω απο κατω, φερνω τα ποδια της ορθια τα σφιγγω για κοντρα και αρχιζω να μπαινω μεσα της γρηγορα και δυνατα. [size=14pt]Βηχας δεν ακουστηκε ξανα ΑΛΛΑ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ γαμω την Παν..... σου απανταω[/size]. Κοιταω την καρμεν και βλεπω εντονο το αγχος της. Η στυση με εγκατελειψε οριστικα και αμετακλητα. Φυγε λεω στην μικρη, δεν γινετε ετσι.[size=14pt] Βγαινοντας στο σαλονι για να φυγω βλεπω: ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΑΔΕΙΑ!!![/size] Η Καρμεν μου ζητησε συγνωμη για το συμβαν αλλα... Η χρονομετρημενη παραμονη μου στο δωματιο ηταν 15 λεπτα [size=14pt]ομως η τσατσα ΕΒΗΧΕ ΑΠΟ ΤΑ 8΄ Απο δω και στο εξης θα ρωταω εαν Η ΤΣΑΤΣΑ ΒΙΑΖΕΤΕ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ και οχι για την κοπελα. ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΤΑΓΑ ΣΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΣΑΣ[/size]

[size=14pt]
Ποια σκατοκαργιόλα τσατσά ήταν;
[/size]
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
[size=14pt]
Ποια σκατοκαργιόλα τσατσά ήταν;
[/size]
Δεν γνωριζω το ονομα της γιατι οπως εγραψα και πριν ΔΕΝ ΠΑΤΑΓΑ ΣΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΤΟΥΣ παρα μονο για να γελασω. Παντος ηταν ξανθια μεσηλικη γεματη και αλλοδαπη αν δεν κανω λαθος
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
13
Πόντοι
1.096
Δεν γνωριζω το ονομα της γιατι οπως εγραψα και πριν ΔΕΝ ΠΑΤΑΓΑ ΣΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΤΟΥΣ παρα μονο για να γελασω. Παντος ηταν ξανθια μεσηλικη γεματη και αλλοδαπη αν δεν κανω λαθος

Δεν ήταν η αγαπημένη σου jockerx...    :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Σήμερα το πρωί που πήγα, ήταν ο γνωστός ο ηλικιωμένος και μόλις με είδε είπε στην κοπέλα στα ''κρυφά'' <<τσάμπα η ταλαιπωρία σου να κάνεις σαλονάρισμα>>
Όλοι οι βαρεμένοι δουλεύουν εκεί...
 

Επισκέπτης
Δεν ήταν η αγαπημένη σου jockerx...:2funny:
:2funny:
Η αγαπημένη όλων ήταν πιο πριν.

Σήμερα το πρωί που πήγα, ήταν ο γνωστός ο ηλικιωμένος και μόλις με είδε είπε στην κοπέλα στα ''κρυφά'' <<τσάμπα η ταλαιπωρία σου να κάνεις σαλονάρισμα>>
Όλοι οι βαρεμένοι δουλεύουν εκεί...
Ο γέρος όταν καταλάβει οτι δεν θα περάσεις, μεταμορφώνεται.Εγκαταλείπει το προσωπείο της ευγένειας και φιλικότητας.
 

mounakakios

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2014
Μηνύματα
16
Like
1
Πόντοι
0
Γειά και χαρά σε όλους! Το συγκεκριμένο μαγαζί για εμένα θεωρείτε ως απο τα χειρότερα μαγαζιά της πιάτσας λόγω των ανθρώπων που το υπηρετούν! Ανάμεσα σε αυτούς είναι και ο συγκεκριμένος ΑΛΒΑΝΟΣ νταβατζής όπου κάποια στιγμή θα την βρεί! Αυτό δεν είναι απειλή απλά μια εκτίμηση βάση της εμπειρίας που έζησα στην αρχή της εβδομάδας. Είναι απαράδεκτο να αντιμετωπίζουν εμάς τους πελάτες σαν ΖΩΑ επιδή έχουν κάποιο δικό τους κύκλωμα όπου μπορεί φαντάζομαι να λειτουργεί κάτω απο παράνομες συνθήκες. Και ολα αυτά βέβαια διότι κάποιοι τους το επιτρέπουν! Ντροπή και αίσχος για ενα ασήμαντο λόγω που με αντιμετώπισαν λες και ήμουν το χειρότερο ρεμάλι της πιάτσας. Αυτά τα λίγα έχω να σας πω. Αισθάνθηκα πολύ άσχημα, όπως φαντάζομαι, θα αισθανόνταν και ο κάθε ενας απο εσας αν τον αντιμετώπιζαν με τον ίδιο τρόπο..! Μόνο που δεν πιαστήκαμε στα χέρια με τον λεγάμενο "ξεφτίλα προστάτη" του μαγαζιού. Προσοχή για το που μπαίνετε μετά απο αυτό. Αυτό το λέω και μόνο απο άποψη επαγγελματισμού. Να μάθουν να είναι σωστοί επαγγελματίες και να εκτιμούν με σεβασμό τους πελάτες. Να σέβονται τα λεφτά μας και να ξέρουν καλά πως απο εμας τους πελάτες ζούν είτε το θέλουν είτε οχι. Να είστε όλοι καλά και καλά να περνάτε. Αίσχος για το συγκεκριμένο μαγαζί!
 

iapetos79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
210
Κριτικές
9
Like
383
Πόντοι
301
Καλησπερα  παιδια  η  DIANA  ξερετε  αν  δουλεύει  ακόμη  εκεί  η  αν  πήγε  σε  άλλο  ιδρυμα?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom