Νέα

«Αδελφές Βαβάτση» νέα τσόντα Sirina + Στεφανία Κυβέλου σέξι φωτογράφιση

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
Φίλε μου άμα το χει η γυναίκα φαίνεται...η Ελλη π.χ στην πρώτη της ντατσό στις Ξαδέρφες έδωσε ρέστα..ακόμα και αρκετές στα ερασιτεχνικά (35ο,48ο δίναν ρέστα...και 11ο,25ο,27ο ήταν αξιοπρέπαστες)..γιατί το είχαν τα κορίτσια..μπορεί κάποιες να μην είναι κάτι τρελό εμφανισιακά αλλά το έχουν το μαμήσι...στο εξωτερικό που λες οι πορνοστάρ μπορεί να ήταν μέτριες στις πρώτες τους..αλλά κεί γυρνάει η κάθε μία 50 σκηνές τον χρόνο όταν έχουν αναδουλειές..ε εκεί θα βελτιωθείς..εδώ που η πιο "εμπειρη" είναι η Βαβάτση πλέον με 1,5 σκηνή τον χρόνο ποια να μάθει και πότε?
εχεις δικιο...απλα εγω εγραψα για τον φιλο που λεει οτι η ρανια ειναι απαραδεκτη δεν ειδα την ταινια γι αυτο εκανα γενικη τοποθετηση :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

arisk

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
1.997
Πετυχα τη Βαβατση το Σαββατο σε σουπερμαρκετ της Θεσσαλονικης με τη μανα της... Μαλλι ξανθο γυφτοπλατινε, λεοπαρ κολαν με τρελη κωλαρα, βυζακια ανεμελα με λευκο φανελακι και χωρις σουτιεν, με το που την ειδα λεω "τι ξεκωλι ειναι αυτο" και μετα γυρναει και βλεπω τη Βουλαρα... Τελικά τωρα που την ειδα live, εναν πουτσο της δινω, ok...  :zfuck: :2funny:
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
μου αρέσει που έχει πρωτοσέλιδο την κύβελου και γαμιούνται οι ίδιες μέσα .... έχει καταντήσει βλακεία η σιρίνα, στις αρχες έφερνε καλά κομμάτια από το εξωτερικό, τα τελευταία χρόνια περιορίζεται σε δευτεροκλασάτες μπαρογκόμενες, του στυλ βαβατση , ινα κτλ
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.953
Κριτικές
490
Like
36.507
Πόντοι
41.447
την μανα Βαβατση ποτε θα την δουμε στην τσοντα????
 

arisk

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
1.997
Χάλια, χοντρουλα, ασχημούλα, μεγαλουλα... Πιο πιθανό να την δεις σε ντοκιμαντέρ του national geographic για την προστασία της φώκιας...
 

imp44791

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
104
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
1
Μετρια πραματα, αλλα ελαφρα βελτιωμενα σε σχεση με το παρελθον. Στα συν το οτι η σκηνη της Βαβατση ειναι αλ φρεσκο. Με τον καλο καιρο στην Ελλαδα ολες οι σκηνες θα επρεπε να ειναι εξω, μια και τα εσωτερικα τσοντοσετ ειναι συνηθως κατι οικτρες γαμιστρωνες ή παρακμιακα στριπτηζαδικα ή καρα-γιαπια. Η καμερα και ο ηχος ειναι ΟΚ, που επισης ειναι μεγιστη προοδος σε σχεση με παλια.

Περα απο τη Βαβατση της οποιας το σωμα μου αρεσει αν και οβερωλλ δεν ειναι και σπουδαια γκομενα, το υπολοιπο γυναικειο καστ δε μου λεει τιποτα. Δεν εφυγα και τρεχοντας, αλλα καμμια σχεση ακομα και με τη βητα κατηγορια της Ουγγαροτσεχιας ή της Αμερικης. Το σεξ αυστηρα βανιλλα. Κωλοι και λοιπα γιοκ, αν και η Βαβατση κανει το σωστο και τα παιρνει στο στομα στο τελος απο μονη της, χωρις τη συνηθισμενη τσοντοκατασταση που ο τυπος μαλακιζεται σα χιμπατζης ον σπηντ για να τελειωσει. Δε θα ηταν κακο (για τη σκηνη της Βαβατση μιλαω, μια τις αλλες δε τις ειδα αναλυτικα οταν εκοψα το οτι οι γυναικες δε λενε τιποτα) αν δεν αλλαζανε σταση καθε μισο λεπτο, δηλαδη την ασθενεια που που αγγλιστι ονομαζω acute positionitis. Αστους να γαμηθουνε σε μια σταση για 5 λεπτα ρε Σειρηνακη.

Επαναλαμβανω αυτο που παντα λεω, οτι απ'ολες αυτες τις ανυπαρκτες "σταρ" της ελληνικη τσοντας, η Βαβατση ειναι η μονη που καπως θα στεκοτανε στην βητα ή γαμμα κατηγορια της ξενης τσοντας. Εχει ωραιο φυσικο σωμα και (μεχρι προσφατα, συμφωνα με τα παραπανω ποστ) μακρυ μαυρο μαλλι, πραματα που σπανιζουν την παρουσα εποχη του πλαστικου, του γυφτοτατουαζ, και της χλωρινης κλινεξ στο μαλλι. Η αλλη η Λιαγουροπουλου, ή Αλεξανδρου, ή οπως διαλο τη λενε αυτο το μηνα, για την οποια λυσσαει το σαιτ εχει γινει σα πλεϊμομπιλ πια απο την πολλη εγχειρηση και ζωγραφικη στο δερμα της.
 

arisk

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
1.997
Το μαλλί της το Σάββατο ηταν ελεεινό εντελως γυφτε. Μελαχροινή τρώγεται. Επίσης η Βουλαρα γενικά δίνει και κωλο στις τσόντες της, εχει δωςει 2-3 φορες. Αν κανει και βιζιτες θα την τιμούσα σε λογικές τιμές πάντα γιατι με τέτοια μούτρα δεν ειναι και για πολλα...
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.930
Like
30.195
Πόντοι
5.006
203_1000.jpg
  :)
 

Απολλύων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
5.707
Like
3.817
Πόντοι
506
Εχει κανενας καμια φωτο απο την "γνωστη Ελληνιδα χορευτρια"... ανεβαστε τιποτα ρε παιδια....
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.140
Κριτικές
495
Like
61.559
Πόντοι
39.662
Εχει κανενας καμια φωτο απο την "γνωστη Ελληνιδα χορευτρια"... ανεβαστε τιποτα ρε παιδια....

και εγω προσπαθω να μαντεψω ποια είναι , κατι για χρυσα χρυσακι μου μυριζει...
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
5
Like
652
Πόντοι
96
..όποιος έχει τις φωτος της στεφανίας, να τις βάλει άμεσα !!!!  :rolleyes:
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
5
Like
652
Πόντοι
96
...εγώ το είπα γιατι στο θρεντ λέει φωτος της Στεφανίας..
 
OP
OP
redmanftw

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
Ψιλο μούφα η τσόντα,πάλι τον έτσι πρέπει έβαλαν να γαμήσει
 

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
151
Πόντοι
16
Περίμενε κάποιος κάτι παραπάνω;
 

malamadre

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2010
Μηνύματα
63
Like
2
Πόντοι
0
Για τη "Ράνια" έχουμε καμιά πληροφορία; Παίζει μπάλα κάπου; κάπως; κάποτε;  :fuck2:
 

company of heroes tho

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
5.804
Κριτικές
183
Like
18.461
Πόντοι
30.558
Αυτά παπούτσια all star ειναι όλα τα λεφτά Πάνω από όλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom