Νέα

Μέσα στην νύχτα των άλλων

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Καταρχάς, να ξεκαθαρίσουμε ότι ανοίγω αυτό το τόπικ για λογαριασμό ενός φίλου, αλλά θα αυνεχίσω σε πρώτο πρόσωπο χάριν ευκολίας :S

πρόσφατα, χώρισα
για την ακρίβεια πριν τρία χρόνια αλλά μου πήρε δύο χρόνια για να το αποδεχτώ και έναν χρόνο για να σοβαρέψουν τα ασφαλιστικά μέτρα  :s&m_2:

αυτό, σε συνδυασμό με το γεγονός ότι και όλα τα υπόλοιπα σκατά πάνε, με έχει ρίξει αρκετά
δεν είμασταν παντρεμένοι με παπά και με κουμπάρο γιατί τα σιχαίνομαι αυτά, αλλά επί της ουσίας είχαμε όλα τα υπόλοιπα σιχαμερά

προτού δέσει με εμένα τον γαϊδαρό της και εγώ την μουλάρα μου, δεν είχε περάσει μεγάλο πλήθος άλλων ειδών ζωολογικού κήπου

και είμαι ακόμα και σήμερα πεπεισμένος - με όση σιγουριά μου εξασφαλίζει πλέον η φαρμακευτική συνταγή που συνόδεψε την ψυχοθεραπεία - ότι ακόμα και αν ερχόταν αύριο το τέλος του κόσμου, στην κιβωτό του Νώε θα τα ξαναβρίσκαμε, μουγκανίζοντας. Βλέπετε, υπάρχει κάτι εκτός από τα χαμένα χρόνια, την συνήθεια και τον στοχαστικό παράγοντα του χωροχρόνου που τυχαία μας ένωσε: φυσικά αυτό το κάτι δεν έσωσε τίποτα

πριν ενωθούμε με τα ιερά δεσμά της αγαπουλίασης και του αμφιμονοσήμαντου πυρφορισμού, είχα μια θυελλώδη ερωτική ζωή, που από τα πολλά μποφόρ, επειδή έπρεπε να κρατιέσαι από κάπου να μην σε παρασύρει, παραλίγο να βγάλω ρόζους στην παλάμες  :S

βέβαια, μετά το πρώτο εξάμηνο συμβίωσης, αυτό άλλαξε κατά κόρον, διότι ως γνωστόν οι γυναίκες οσμίζονται την ευτυχία και φαινομενική επάρκεια του άλλου από χιλιόμετρα και σπεύδουν οι παλιολυσσάρες  :boobies:

στην αρχή αντιστάθηκα και την απατούσα μόνο νοητά  :think: αλλά μετά κατάλαβα ότι αυτό είναι υποκριτικό και πέρασα και στην πράξη :'(

από τότε, περάσανε 15 χρόνια, στα οποία αλλάξανε όλα πολιτικώς, κοινωνικώς,πολιτιστικώς, στυλιστικώς αλλά η χαμούρα δεν έλεγε να με πιάσει στα πράσα και την είχα μπαστακωθεί

ευτυχώς, την έπιασα εγώ :orchestra:

και τώρα, λέω να περάσουμε στο κυρίως θέμα, γιατί με περιμένει ο πούσυ στο ραντεβού θανάτου στην πλατεία Βάθης και δεν θα ήθελα να τονε στήσω, αν και κυκλοφορεί εντόνως η φήμη ότι σε κάθε ραντεβού θανάτου που έχει δώσει, τελικά καταλήγει να στήνεται

απουσία διευκρινιστικών λεπτομερειών, καταλήγουμε ότι ή πολύ τρομακτικός είναι ή πουστάρα του κερατά  :huh:

το χρονικό διάστημα που ακολούθησε τον χωρισμό και αφού κατάφερα να ορθοποδήσω με νύχια και με δόντια (συγκεκριμένα, της γειτόνισσας, της κυρά Σούλας :knockinb:), προσπάθησα να βγω πάλι ραντεβού, με αρχή, μέση και τέλος

για όποιον αναγνώστη,είναι κλεισμένος σε μια σπληλιά, μπεκροπίνει, σνιφάρει ληγμένα, παίζει στοίχημα και βγαίνει μόνο για να πηδήξει, είτε κολ γκερλς είτε πρόβατα, είτε κολ γκερλς που τα παρακαλάει να ντυθούνε πρόβατα :rolleyes:

να υπενθυμίσω στο σημείο αυτό, την αρχή μέση τέλος των ραντεβού:

καφές
.
.
.
.
.
.
μπλα μπλα μπλα, κάνεις ότι τα ακούς όλα
.
.
.
.
.
ΣΕΞ

δεν επιθυμώ να εμπλακώ σε διάλογο περί της χρησιμότητας, κοινωνικής νόρμας ή δεν ξέρω γω τι του παραπάνω
ας κάνουμε την υπόθεση εργασίας ότι πρέπει
κάθε φορά ήτανε μια γαμημένη αποτυχία
δεν κυλούσε, ίσως κυλούσε ένα μισάωρο αλλά μετά κόλλαγε στην ανηφόρα
ναι, μετά την ανηφορα αυτή μπορεί να υπάρχει ίσωμα, λειβάδι, ξενέρα ή ότι άλλο
δεν με νοιάζει
με νοιάζει που δεν έφτασα στην κορφή
όχι που δεν κάρφωσα σημαία, αυτό επιτεύχθη :headbaning1:
αλλά επιτεύχθη, απλά γιατί πλέον ήσουν πολύ ψηλά για να ξανακατηφορίσεις, όχι σαν φυσική συνέχεια
δεν ξέρω αν γίνομαι κατανοητός :think:
νιώθω σαν γειάσου που του έφτιαξε το πληκτρολόγιο αλλά του χάλασε η όρεξη για δούλεμα

όλα αυτά, μεχρι που βγήκα με αυτήν
δεν ήτανε καν κλασσικό ραντεβού, έκατσε λόγω ε χμ κοινής παρέας που μας έστησε
δεν πήγαμε στα γνωστά, μια νυχτερινή βόλτα κάναμε :effemine:
δεν προχώρησε καν στο ψητό, υπάρχει λέει ανώμαλος κόσμος που ενοχλείται στον ύπνο του από δημόσιο σεξ κάτω από το μπαλκόνι του  :thubsdown:

επίσης, δεν θα υπάρξει συνέχεια, αναχώρησε ήδη για κάπου εκτάκτως και από βδομάδα λήγουν τα ασφαλιστικά μέτρα, λόγω ερχομού της άνοιξης, οπότε θα είμαι πλήρως απασχολημένος, έστω και σαρκικώς, δεν ξέρω αν με πιάνετε, ελάτε τώρα με πιάνετε πλήρως :rockon:

όμως κάθε στιγμή μαζί της ήτανε μακελειό
(ξάπλωσαμε κι ακούμε σειρήνες, βογκητά
τι να σημαίνουν όλα αυτά
)
δεν χρειαζότανε να υποκρίνομαι κάτι ή μάλλον αυτό που πλέον υποκρινόμουν δεν ήταν αυτό που φοβόμουν αλλά αυτό που έλπιζα να γίνω

και ύστερα, και ύστερα, αυτή είναι άνθρωπος της νύχτας και εγώ η πιο βραδινή δουλειά που έκανα ποτέ, ήτανε να ποτίζω τα λουλούδια μου ξημερώματα  :helpplea:

ίσως το χειρότερο από όλα είναι ότι ενώ θα μπορούσε να είναι καθαρά χρονική η διαφορά φάσης, αυτή συγκεκριμένα επαγγέλεται πόρνη, ενώ θα μπορούσε ας πούμε να είναι περιπτερού νυχτερινή και να τρώμε και τζάμπα δρακουλίνια

α χα, θα πείτε, αυτή η οικειότητα, αυτή η ελευθερία, αυτή η απουσία τύπων, είναι μια ψευδαίσθηση λοιπόν ή έστω μια ψυχρή επαγγελματική πτυχή και θα καγχάσετε κοροϊδευτικά

ε λοιπόν θα σας εκπλήξω με την απάντηση - εκ μέρους του φίλου μου πάντα - δεν με νοιάζει

ήρθε η ώρα να το ζήσω και αυτό :erection:

και τώρα ακούω τους παλαίουρες, πώς ελκύουμε ένα κολ γκερλ αν δεν θέλουμε το κολ αλλά την καρδιά; :effemine:

να ντυθω λευκός ιππότης που θα την σώσω από όλα; να το παίξω σκληρός νταβάς που θα της στέλνω πελατολόγιο και θα ανεβάζω κριτικές :embarrased: ; κάποιον ιδιόμορφο συνδυασμό των παραπάνω;

θέλω μόνο να είναι πάλι βράδυ και να τριγυρίζουμε ρομαντικά σε στενά που μυρίζει κάτουρο, ενώ φάτσες με δέκα χρόνια φυλάκα έκαστος μας παραμονεύουν στην γωνία και τα αδέσποτα αλυχτίζουν με αστική αγωνία

και καθώς ένας μαλάκας γκαζώνει μεθυσμένος ανάποδα σε μονόδρομο και αυτή παραπαταει γλυκά στα τριώροφα τακούνια της, να της ψυθιρίζω στο αυτί: από το πεζοδρόμιο αγάπη μου, από το πεζοδρόμιο  :huh:

και αυτή να γελάει, χωρίς έξτρα χρέωση και διαπραγμάτευση αλλά και χωρίς συμβάσεις μικροαστικές
ούτε ασφαλιστικά μέτρα ε  :orchestra:
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.828
Κριτικές
8
Like
1.355
Πόντοι
216
Ρε τυπε αν δεν παιρνεις ενα τονο ναρκωτικα και τα γραφεις αυτα εισαι τουλαχιστον για δεσιμο :o

Εισαι για να παιξεις στο remake του psycho ,εσυ καξ ο φιλος σου χαχα  :grin:
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616
Ρε σέλφι είσαι σπουδαίος!
Έχεις ταλέντο φιλαράκι, καταπληκτικό κείμενο - όπως και το προηγούμενο που ανέβασες.
Respect, αδερφε, να 'σαι καλα,
Όσον αφορά τον παραπάνω τύπο, τύπε δε πας εσυ να σε δει κανενας ψυχιατρος να δεις τι θα κανεις με τα κομπλεξ σου;
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
140
Πόντοι
16
Ρε σέλφι είσαι σπουδαίος!
Έχεις ταλέντο φιλαράκι, καταπληκτικό κείμενο - όπως και το προηγούμενο που ανέβασες.
Respect, αδερφε, να 'σαι καλα,

Μάλλον απ' το ίδιο κουτί με τα ληγμένα παίρνεις κι εσύ με τον σέλφι.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
38
Πόντοι
16
Ρε τυπε αν δεν παιρνεις ενα τονο ναρκωτικα και τα γραφεις αυτα εισαι τουλαχιστον για δεσιμο :o

Εισαι για να παιξεις στο remake του psycho ,εσυ καξ ο φιλος σου χαχα  :grin:

Είναι εμφανές ότι δεν είναι νηφάλιος πάντως, όπως είναι φανερό και ότι δεν γαμεί όπως γράφει! Όσοι δεν γαμάνε γίνονται συγγραφείς!  :grin:
 

Virginios_Richter

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2016
Μηνύματα
196
Κριτικές
41
Like
2.336
Πόντοι
5.191
έχει ενδιαφέρον αυτό που έγραψε.
Κάπου κοντά είμαι και εγώ (χωρίς να μπορώ να το αποδώσω με την ποιητικότητα του κειμένου).
Αυτό που θέλω να πω μιλώντας ορθολογικά είναι ότι αν ο νηματοθετης μπλέξει με πουτάνα, η συναισθηματικη τρικυμία που βιώνει λόγω χωρισμού κλπ θα τον αποτελειώσει.
Είναι αυτό που λέει ο σοφός λαός "που πας ξεβράκωτος στα αγγούρια"...    
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.507
Like
13.455
Πόντοι
3.656
Καταρχάς, να ξεκαθαρίσουμε ότι ανοίγω αυτό το τόπικ για λογαριασμό ενός φίλου, αλλά θα αυνεχίσω σε πρώτο πρόσωπο χάριν ευκολίας :S

πρόσφατα, χώρισα
για την ακρίβεια πριν τρία χρόνια αλλά μου πήρε δύο χρόνια για να το αποδεχτώ και έναν χρόνο για να σοβαρέψουν τα ασφαλιστικά μέτρα  :s&m_2:

αυτό, σε συνδυασμό με το γεγονός ότι και όλα τα υπόλοιπα σκατά πάνε, με έχει ρίξει αρκετά
δεν είμασταν παντρεμένοι με παπά και με κουμπάρο γιατί τα σιχαίνομαι αυτά, αλλά επί της ουσίας είχαμε όλα τα υπόλοιπα σιχαμερά

προτού δέσει με εμένα τον γαϊδαρό της και εγώ την μουλάρα μου, δεν είχε περάσει μεγάλο πλήθος άλλων ειδών ζωολογικού κήπου

και είμαι ακόμα και σήμερα πεπεισμένος - με όση σιγουριά μου εξασφαλίζει πλέον η φαρμακευτική συνταγή που συνόδεψε την ψυχοθεραπεία - ότι ακόμα και αν ερχόταν αύριο το τέλος του κόσμου, στην κιβωτό του Νώε θα τα ξαναβρίσκαμε, μουγκανίζοντας. Βλέπετε, υπάρχει κάτι εκτός από τα χαμένα χρόνια, την συνήθεια και τον στοχαστικό παράγοντα του χωροχρόνου που τυχαία μας ένωσε: φυσικά αυτό το κάτι δεν έσωσε τίποτα

πριν ενωθούμε με τα ιερά δεσμά της αγαπουλίασης και του αμφιμονοσήμαντου πυρφορισμού, είχα μια θυελλώδη ερωτική ζωή, που από τα πολλά μποφόρ, επειδή έπρεπε να κρατιέσαι από κάπου να μην σε παρασύρει, παραλίγο να βγάλω ρόζους στην παλάμες  :S

βέβαια, μετά το πρώτο εξάμηνο συμβίωσης, αυτό άλλαξε κατά κόρον, διότι ως γνωστόν οι γυναίκες οσμίζονται την ευτυχία και φαινομενική επάρκεια του άλλου από χιλιόμετρα και σπεύδουν οι παλιολυσσάρες  :boobies:

στην αρχή αντιστάθηκα και την απατούσα μόνο νοητά  :think: αλλά μετά κατάλαβα ότι αυτό είναι υποκριτικό και πέρασα και στην πράξη :'(

από τότε, περάσανε 15 χρόνια, στα οποία αλλάξανε όλα πολιτικώς, κοινωνικώς,πολιτιστικώς, στυλιστικώς αλλά η χαμούρα δεν έλεγε να με πιάσει στα πράσα και την είχα μπαστακωθεί

ευτυχώς, την έπιασα εγώ :orchestra:

και τώρα, λέω να περάσουμε στο κυρίως θέμα, γιατί με περιμένει ο πούσυ στο ραντεβού θανάτου στην πλατεία Βάθης και δεν θα ήθελα να τονε στήσω, αν και κυκλοφορεί εντόνως η φήμη ότι σε κάθε ραντεβού θανάτου που έχει δώσει, τελικά καταλήγει να στήνεται

απουσία διευκρινιστικών λεπτομερειών, καταλήγουμε ότι ή πολύ τρομακτικός είναι ή πουστάρα του κερατά  :huh:

το χρονικό διάστημα που ακολούθησε τον χωρισμό και αφού κατάφερα να ορθοποδήσω με νύχια και με δόντια (συγκεκριμένα, της γειτόνισσας, της κυρά Σούλας :knockinb:), προσπάθησα να βγω πάλι ραντεβού, με αρχή, μέση και τέλος

για όποιον αναγνώστη,είναι κλεισμένος σε μια σπληλιά, μπεκροπίνει, σνιφάρει ληγμένα, παίζει στοίχημα και βγαίνει μόνο για να πηδήξει, είτε κολ γκερλς είτε πρόβατα, είτε κολ γκερλς που τα παρακαλάει να ντυθούνε πρόβατα :rolleyes:

να υπενθυμίσω στο σημείο αυτό, την αρχή μέση τέλος των ραντεβού:

καφές
.
.
.
.
.
.
μπλα μπλα μπλα, κάνεις ότι τα ακούς όλα
.
.
.
.
.
ΣΕΞ

δεν επιθυμώ να εμπλακώ σε διάλογο περί της χρησιμότητας, κοινωνικής νόρμας ή δεν ξέρω γω τι του παραπάνω
ας κάνουμε την υπόθεση εργασίας ότι πρέπει
κάθε φορά ήτανε μια γαμημένη αποτυχία
δεν κυλούσε, ίσως κυλούσε ένα μισάωρο αλλά μετά κόλλαγε στην ανηφόρα
ναι, μετά την ανηφορα αυτή μπορεί να υπάρχει ίσωμα, λειβάδι, ξενέρα ή ότι άλλο
δεν με νοιάζει
με νοιάζει που δεν έφτασα στην κορφή
όχι που δεν κάρφωσα σημαία, αυτό επιτεύχθη :headbaning1:
αλλά επιτεύχθη, απλά γιατί πλέον ήσουν πολύ ψηλά για να ξανακατηφορίσεις, όχι σαν φυσική συνέχεια
δεν ξέρω αν γίνομαι κατανοητός :think:
νιώθω σαν γειάσου που του έφτιαξε το πληκτρολόγιο αλλά του χάλασε η όρεξη για δούλεμα

όλα αυτά, μεχρι που βγήκα με αυτήν
δεν ήτανε καν κλασσικό ραντεβού, έκατσε λόγω ε χμ κοινής παρέας που μας έστησε
δεν πήγαμε στα γνωστά, μια νυχτερινή βόλτα κάναμε :effemine:
δεν προχώρησε καν στο ψητό, υπάρχει λέει ανώμαλος κόσμος που ενοχλείται στον ύπνο του από δημόσιο σεξ κάτω από το μπαλκόνι του  :thubsdown:

επίσης, δεν θα υπάρξει συνέχεια, αναχώρησε ήδη για κάπου εκτάκτως και από βδομάδα λήγουν τα ασφαλιστικά μέτρα, λόγω ερχομού της άνοιξης, οπότε θα είμαι πλήρως απασχολημένος, έστω και σαρκικώς, δεν ξέρω αν με πιάνετε, ελάτε τώρα με πιάνετε πλήρως :rockon:

όμως κάθε στιγμή μαζί της ήτανε μακελειό
(ξάπλωσαμε κι ακούμε σειρήνες, βογκητά
τι να σημαίνουν όλα αυτά
)
δεν χρειαζότανε να υποκρίνομαι κάτι ή μάλλον αυτό που πλέον υποκρινόμουν δεν ήταν αυτό που φοβόμουν αλλά αυτό που έλπιζα να γίνω

και ύστερα, και ύστερα, αυτή είναι άνθρωπος της νύχτας και εγώ η πιο βραδινή δουλειά που έκανα ποτέ, ήτανε να ποτίζω τα λουλούδια μου ξημερώματα  :helpplea:

ίσως το χειρότερο από όλα είναι ότι ενώ θα μπορούσε να είναι καθαρά χρονική η διαφορά φάσης, αυτή συγκεκριμένα επαγγέλεται πόρνη, ενώ θα μπορούσε ας πούμε να είναι περιπτερού νυχτερινή και να τρώμε και τζάμπα δρακουλίνια

α χα, θα πείτε, αυτή η οικειότητα, αυτή η ελευθερία, αυτή η απουσία τύπων, είναι μια ψευδαίσθηση λοιπόν ή έστω μια ψυχρή επαγγελματική πτυχή και θα καγχάσετε κοροϊδευτικά

ε λοιπόν θα σας εκπλήξω με την απάντηση - εκ μέρους του φίλου μου πάντα - δεν με νοιάζει

ήρθε η ώρα να το ζήσω και αυτό :erection:

και τώρα ακούω τους παλαίουρες, πώς ελκύουμε ένα κολ γκερλ αν δεν θέλουμε το κολ αλλά την καρδιά; :effemine:

να ντυθω λευκός ιππότης που θα την σώσω από όλα; να το παίξω σκληρός νταβάς που θα της στέλνω πελατολόγιο και θα ανεβάζω κριτικές :embarrased: ; κάποιον ιδιόμορφο συνδυασμό των παραπάνω;

θέλω μόνο να είναι πάλι βράδυ και να τριγυρίζουμε ρομαντικά σε στενά που μυρίζει κάτουρο, ενώ φάτσες με δέκα χρόνια φυλάκα έκαστος μας παραμονεύουν στην γωνία και τα αδέσποτα αλυχτίζουν με αστική αγωνία

και καθώς ένας μαλάκας γκαζώνει μεθυσμένος ανάποδα σε μονόδρομο και αυτή παραπαταει γλυκά στα τριώροφα τακούνια της, να της ψυθιρίζω στο αυτί: από το πεζοδρόμιο αγάπη μου, από το πεζοδρόμιο  :huh:

και αυτή να γελάει, χωρίς έξτρα χρέωση και διαπραγμάτευση αλλά και χωρίς συμβάσεις μικροαστικές
ούτε ασφαλιστικά μέτρα ε  :orchestra:

ΕΛΠΙΖΩ να είναι τρολάρισμα. Θα γράψω όμως τη γνώμη μου σαν να ήταν αλήθεια. Η πιο πάνω πλοκή ΣΙΓΟΥΡΑ έχει συμβεί πολλές φορές και θα συμβεί ακόμα περισσότερες. Άντρας του Δυτικού Κόσμου που αντιλαμβάνεται ότι η ισότητα ενώπιον του νόμου μεταξύ αντρών και γυναικών υπάρχει μόνο στα ψεύδη των πολιτικών και είναι ανυπεράσπιστος σε οποιαδήποτε διένεξη με γυναίκα, σε οποιοδήποτε δικαστήριο σε οποιαδήποτε Ευρωπαϊκή χώρα. Αν μπλέξει με γυναίκα του επαγγέλματος (είτε ντόπια, είτε αλλοδαπή) και ΝΟΜΙΣΕΙ ότι θα την σώσει από το βούρκο, η κατάρρευση είναι κοντά. Αν είναι αδύναμος, υπάρχει περίπτωση να το σκάσει από τον κόσμο αυτό, αυτοκτονώντας. Υπάρχουν σχετικά άρθρα στο νήμα για την Ταϊλάνδη, χιλιάδες Ευρωπαίοι ταίζουν κάθε μήνα τις επαγγελματίες οι οποίες τους υπόσχονται ότι σταμάτησαν τη δουλειά, αλλά ο πατέρας τους αρρώστησε, η μητέρα τους έπαθε καρκίνο, ο αδελφός τους τράκαρε με το μηχανάκι ή ψόφησε ο βούβαλος και δεν μπορούν να οργώσουν τα χωράφια τους. Και τα τρώνε με τους νταβάδες τους. Είναι θλιβερό πόσο ευκολόπιστος μπορεί να γίνει ένας άνθρωπος όταν είναι ευάλωτος και αυτοτυφλώνεται / αυτοκουφαίνεται / γίνεται ηλίθιος, όσο ευφυής και περπατημένος να είναι. Αν δεν το συνειδητοποιήσει, η καταστροφή χτυπάει ήδη την πόρτα του
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
ΕΛΠΙΖΩ να είναι τρολάρισμα. Θα γράψω όμως τη γνώμη μου σαν να ήταν αλήθεια. Η πιο πάνω πλοκή ΣΙΓΟΥΡΑ έχει συμβεί πολλές φορές και θα συμβεί ακόμα περισσότερες. Άντρας του Δυτικού Κόσμου που αντιλαμβάνεται ότι η ισότητα ενώπιον του νόμου μεταξύ αντρών και γυναικών υπάρχει μόνο στα ψεύδη των πολιτικών και είναι ανυπεράσπιστος σε οποιαδήποτε διένεξη με γυναίκα, σε οποιοδήποτε δικαστήριο σε οποιαδήποτε Ευρωπαϊκή χώρα. Αν μπλέξει με γυναίκα του επαγγέλματος (είτε ντόπια, είτε αλλοδαπή) και ΝΟΜΙΣΕΙ ότι θα την σώσει από το βούρκο, η κατάρρευση είναι κοντά. Αν είναι αδύναμος, υπάρχει περίπτωση να το σκάσει από τον κόσμο αυτό, αυτοκτονώντας. Υπάρχουν σχετικά άρθρα στο νήμα για την Ταϊλάνδη, χιλιάδες Ευρωπαίοι ταίζουν κάθε μήνα τις επαγγελματίες οι οποίες τους υπόσχονται ότι σταμάτησαν τη δουλειά, αλλά ο πατέρας τους αρρώστησε, η μητέρα τους έπαθε καρκίνο, ο αδελφός τους τράκαρε με το μηχανάκι ή ψόφησε ο βούβαλος και δεν μπορούν να οργώσουν τα χωράφια τους. Και τα τρώνε με τους νταβάδες τους. Είναι θλιβερό πόσο ευκολόπιστος μπορεί να γίνει ένας άνθρωπος όταν είναι ευάλωτος και αυτοτυφλώνεται / αυτοκουφαίνεται / γίνεται ηλίθιος, όσο ευφυής και περπατημένος να είναι. Αν δεν το συνειδητοποιήσει, η καταστροφή χτυπάει ήδη την πόρτα του

Θα συμφωνησουμε μια φορα...
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.657
Like
1.260
Πόντοι
366
ρε μαλεα τη δωρα ερωτευτηκες  :cheesy:


Ρε τυπε αν δεν παιρνεις ενα τονο ναρκωτικα και τα γραφεις αυτα εισαι τουλαχιστον για δεσιμο :o

Εισαι για να παιξεις στο remake του psycho ,εσυ καξ ο φιλος σου χαχα  :grin:

Παρακαλω την επομενη φορα που θα ανεβασετε φωτο μου, να εχετε παρει την εγκριση μου  :police:


Με εκτίμηση,
Πατροκλος
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
ρε μαλεα τη δωρα ερωτευτηκες  :cheesy:


Παρακαλω την επομενη φορα που θα ανεβασετε φωτο μου, να εχετε παρει την εγκριση μου  :police:


Με εκτίμηση,
Πατροκλος


Μη με ανακατευετε εμενα με το φιλο του κυριου σελφι παρακαλω .

Homo necans? Ενδιαφερον. Homo economicus ,χαρηκα

 

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
Ωραία ιστορία..

Αρχίσαμε να γράφουμε τα περίεργα και εκτός Κυριακής...???
Κάτι σαν τις ειδήσεις των 20:00 που αρχίζουν στις 19:45....?

:think:
 

Συνημμένα

  • 200w.gif
    200w.gif
    447,1 KB · Εμφανίσεις: 38
OP
OP
μη επανδρωμένη σέλφι
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Είναι εμφανές ότι δεν είναι νηφάλιος πάντως, όπως είναι φανερό και ότι δεν γαμεί όπως γράφει! Όσοι δεν γαμάνε γίνονται συγγραφείς!  :grin:

Τύπε σε λιγο θα ισχυριστειτε οτι ο λιαντινης κρύφτηκε στην σπηλιά επειδή ητανε μικροτσουτσουνος

Ας μην μπερδευουμε το σεξ σε ολα
(θα πεταχτει καμια ελαφρομυαλη κότα να κουοταρει φρουντ τωρα)

Σταρνταστ, οχι δεν εχω ιδέα πώς σας ηρθε αυτό
Αν ειναι να ερωτευόμαστε οποιον δεν ειναι εντάξει στα ραντεβου του, ειμαι διαδοχικα ερωτευμένος  μονο για σημερα με πουσυ, τον υδραυλικό και την έμπνευση στην τουαλέτα
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.657
Like
1.260
Πόντοι
366
Σταρνταστ, οχι δεν εχω ιδέα πώς σας ηρθε αυτό
Αν ειναι να ερωτευόμαστε οποιον δεν ειναι εντάξει στα ραντεβου του, ειμαι διαδοχικα ερωτευμένος  μονο για σημερα με πουσυ, τον υδραυλικό και την έμπνευση στην τουαλέτα
καλα με συγχωρεις
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Τύπε σε λιγο θα ισχυριστειτε οτι ο λιαντινης κρύφτηκε στην σπηλιά επειδή ητανε μικροτσουτσουνος

Ας μην μπερδευουμε το σεξ σε ολα
(θα πεταχτει καμια ελαφρομυαλη κότα να κουοταρει φρουντ τωρα)

Σταρνταστ, οχι δεν εχω ιδέα πώς σας ηρθε αυτό
Αν ειναι να ερωτευόμαστε οποιον δεν ειναι εντάξει στα ραντεβου του, ειμαι διαδοχικα ερωτευμένος  μονο για σημερα με πουσυ, τον υδραυλικό και την έμπνευση στην τουαλέτα

Σοπενχαουερ,την πατησες
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.657
Like
1.260
Πόντοι
366

χωρις εν μερει να διαφωνησω σ αυτα που λεει, ας λαβουμε υποψιν οτι ηταν σεξοαυλικα στερημενος, ειχε ερωτικες αποριψεις, και ηταν μισογυνης... 
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
se lfi

καθε μερα μου αποδεικνευεις οτι δεν εισαι μαλακας



ΕΙΣΑΙ ΕΝΑΣ μεγαλος ΜΑΛΑΚΑΣ

:birdman: :jerking: :jerking: :jerking:


:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom