Νέα

Ποιό είναι το καλύτερο chat γνωριμιών;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonnylock
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sonnylock

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2017
Μηνύματα
410
Like
67
Πόντοι
1
Ποιο είναι το καλύτερο chat γνωριμιών?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
εγω εχω γαμησει από hellas mirc grnet.
και από zoo.
ΠΟΛΥ ΠΑΛΙΑ.
τωρα αποτι βλεπω σε zoo και dod βρισκεις μονο γκεη, γυναικα θα μπει μονο για να επιβεβαιωθεί.
μα που βρίσκεσαι στην βρεττανια? εδώ είναι χριστιανοταλιμπαν και δεν θελουν να τις πεις ευκολες, αυτό είναι ο σκοπος της ζωης τους. αν δεν εχεις γνωριμίες από την δουλεια γραψου σε καμμια σχολη χορου λατιν ή και παραδοσιακα ακομη.
 

KostasToumpanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
988
Like
110
Πόντοι
6
Ποιο είναι το καλύτερο chat γνωριμιών?

Συγκέντρωση χρυσής αυγής... πηδιούνται οι πουτάνες απο όλες της τρύπες απο το πρώτο βράδυ αλλα θέλει προσοχή.. κάποιες γουστάρουν πολύ scat και piss!! 
 

christos_021187

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2016
Μηνύματα
787
Κριτικές
8
Like
1.295
Πόντοι
486
Εγώ είμαι της άποψης πως από αυτή τη στιγμή όλοι ψάχνονται μέσω σοσιαλ μίντια.
Εγώ κάνω πέσιμο με το παραδοσιακό καμάκι από σούπερ μάρκετ μέχρι στα παγκάκι του Συντάγματος. Δεν έχει επιτυχία πάντα αλλά έχει τη πλάκα του. Θεωρώ πως οι γκόμενες γοητεύονται από την εικόνα και από αυτά που ακούν (αν είσαι ετοιμόλογος), ενώ πχ στο φειςμπουκ ξέρουν πως μιλάνε σε μία  φωτό που δεν είναι σίγουρες αν είναι πραγματικές.
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.399
Like
665
Πόντοι
96
Συγκέντρωση χρυσής αυγής... πηδιούνται οι πουτάνες απο όλες της τρύπες απο το πρώτο βράδυ αλλα θέλει προσοχή.. κάποιες γουστάρουν πολύ scat και piss!! 
Κώστα πρόοσεχε γιατί αν έιναι σε σαδομαζοχιστικά κόλπα  μπορεί και να σε στραπονάρουν .Προσοχή .Δες και παλιές ταινίες με την Ίλσα η λύκαινα των SS! :s&m_2:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Κώστα πρόοσεχε γιατί αν έιναι σε σαδομαζοχιστικά κόλπα  μπορεί και να σε στραπονάρουν .Προσοχή .Δες και παλιές ταινίες με την Ίλσα η λύκαινα των SS! :s&m_2:


και εσυ εχεις καμια γκομενα απο εκει και στα εφαρμοζει??

ξερεις απο πρωτο χερι γερμανοτσολια μου? :jerking:
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.399
Like
665
Πόντοι
96
  'Οχι δεν ξέρω , αλλά ξέρω κάποιες που μπορεί να σε χέσουν ή να σε κατουρήσουν!Δεν είμαι γερμανοτσολιάς !Σου επιστρέφω τους χαρακτηρισμούς μαλάκα!Χιούμορ κάνω γιατί θίχθηκες; :jerking2:
 

KostasToumpanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
988
Like
110
Πόντοι
6
Κώστα πρόοσεχε γιατί αν έιναι σε σαδομαζοχιστικά κόλπα  μπορεί και να σε στραπονάρουν .Προσοχή .Δες και παλιές ταινίες με την Ίλσα η λύκαινα των SS! :s&m_2:

Γιατί θίχτηκες κουκλίτσα??? Εγώ το παλικάρι προσπάθησα να βοηθήσω με προσωπικές εμπειρίες που είχα..

Τρεις χρυσαυγούλες ξέσκισα και οι τρεις κάναμε παπάδες στο κρεβάτι και αυτό είναι προς τιμήν τους. Δίνουν τα πάντα οι καριόλες απο το πρώτο βράδυ και σηκώνουν πολύ ξύλο. Το μόνο μείον δυο εκ των τριών γουστάρανε σκατ και δεν νομίζω να είναι τυχαίο.. απλά δεν με βρήκε σύμφωνο να τις χέσω αλλα της κατούρισα με χαρά.

Τώρα αν το μυαλουδάκι σου και το μουνάκι σου ορέγονται στραπ ον καλά κάνεις αλλα δεν είμαι του σπορ και είσαι σε λάθος θρεντ...
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.828
Κριτικές
8
Like
1.355
Πόντοι
216
Ποιο είναι το καλύτερο chat γνωριμιών?

Καλα που ζεις ρε ανθρωπε,τα chat εχουν τελειωσει απο τοτε που αρχισαν τα social media δηλαδη πριν 10 και βαλε χρονια.

Ακομα και αν υπαρχουν ποιοι φανταζεσαι θα ειναι μεσα ?? ακοινωνητοι,ψυχοπαθεις και απο γυναικες τερατα,μπαζα αν υπαρχουν δηλαδη κιολας και αυτα.

Καποια στιγμη που δεν υπηρχε εναλλακτικη αρχες 2000 μπορουσε να ειναι και κανενας νορμαλ τυπος η γκομενα μεσα.

Τωρα μονο τα τρολ της ελληνικης κοινωνιας θα βρεις ...


 

Trapshooter

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Οκτ 2015
Μηνύματα
857
Κριτικές
12
Like
9.867
Πόντοι
1.336
Στο Fuckbook τα πράγματα ειναι ποιό ξεκάθαρα ..... εχει πολλες καριόλες που θελουν διακριτικο ξέσκισμα
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.828
Κριτικές
8
Like
1.355
Πόντοι
216
Στο Fuckbook τα πράγματα ειναι ποιό ξεκάθαρα ..... εχει πολλες καριόλες που θελουν διακριτικο ξέσκισμα

Οσα μουνια θα βρεις στο adult theater αλλα τοσα μουνια θα γαμησεις απο το fuck book.
 

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
Η καλύτερη ώρα για να βγάλεις κάτι από τσατ είναι το διάστημα 23:00-02:00. Είναι οι ώρες που μπαίνουν φυσιολογικά άτομα που δεν συνηθίζουν να συχνάζουν σε τσατ. Αν μπεις το πρωί, μεσημέρι ή απόγευμα θα βρεις μόνο τους γνωστούς φύτουλες ψυχοπαθείς που κάθονται όλη μέρα στο πληκτρολόγιο. Κατά το τρίωρο που προανέφερα μπορεί να πετύχεις κάποια που μπήκε γιατί χώρισε πρόσφατα κλπ. Αυτές κυνηγάς, όχι τις καταθλιπτικές που είναι όλη μέρα στο λάπτοπ.

Θα σχολιάσω ευσύνοπτα μόνο 3 τσατ ρουμς:

1) chat.greek-chat.gr

Είναι κάτι σαν το παλιό irc. Ένα ανοικτό δωμάτιο στο οποίο βλέπεις τους online χρήστες στα δεξιά σου . Βρίσκεις περίπου 200-250 χρήστες κάθε φορά που θα μπεις. Δηλώνεις μόνο φύλο. Η αναλογία είναι 5/1, δηλαδή 1 γυναίκα για κάθε 5 άνδρες. Ωστόσο, πολλές απ' τις "γυναίκες" είναι στην πραγματικότητα gay. Επίσης υπάρχουν ψεύτικα γυναικεία προφίλ φτιαγμένα από τους mods ώστε να φαίνεται πως υπάρχει κίνηση. Μπήκα μια φορά με γυναικείο προφίλ για να δω τι γίνεται και μέσα σε 3 λεπτά μέτρησα 52 παράθυρα που άνοιξαν για πριβέ. Άρα καταλαβαίνετε είναι δύσκολο να απαντήσει κάποια σε σας.  

Μπαίνουμε μόνο το τρίωρο 23:00-02:00. Τις υπόλοιπες ώρες είτε δεν θα απαντάει καμία είτε θα βρίσκουμε μόνο τις γνωστές ψυχοπαθείς του ίντερνετ.

2) chatiw.com

Διεθνές τσατ ρουμ. Αρκετά γυναικεία προφίλ είναι στην πραγματικότητα gay, πάρα πολύ δύσκολα σου απαντάει κάποια. Μακριά. Έχω προσέξει όμως κάτι πρωτότυπο εκεί. Επειδή υπάρχει σημαιούλα δίπλα από τους χρήστες βλέπεις από ποια χώρα προέρχονται. Υπάρχουν χώρες όπως η Ινδία και οι Φιλιππίνες όπου οι γυναίκες που μπαίνουν στο συγκεκριμένο τσατ είναι κάποιες φορές περισσότερες απ' τους άνδρες.

Συνίσταται τα καλοκαίρια γιατί μπορεί να πετύχεις και καμιά τουρίστρια.  

3) blindchat.com

Πληρώνεις. Όμως αν κάτσεις ένα ΣΚ 7-8 ώρες, θα μιλήσεις με αρκετά άτομα και θα τα προσθέσεις σαν friends. Μετά δεν θα χρειαστεί να πληρώσεις για να τους μιλάς. Άρα πληρώνεις 4-5 ευρώ μια φορά και κάθεσαι κάποιες ώρες, φορτώνεις επαφές και κάνεις παιχνίδι. Καλύτερο από τα άλλα δύο, όμως έχω προσέξει ότι μπαίνουν οι ίδιες και οι ίδιες τις οποίες και ξαναβρίσκεις.      
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Η καλύτερη ώρα για να βγάλεις κάτι από τσατ είναι το διάστημα 23:00-02:00. Είναι οι ώρες που μπαίνουν φυσιολογικά άτομα που δεν συνηθίζουν να συχνάζουν σε τσατ. Αν μπεις το πρωί, μεσημέρι ή απόγευμα θα βρεις μόνο τους γνωστούς φύτουλες ψυχοπαθείς που κάθονται όλη μέρα στο πληκτρολόγιο. Κατά το τρίωρο που προανέφερα μπορεί να πετύχεις κάποια που μπήκε γιατί χώρισε πρόσφατα κλπ. Αυτές κυνηγάς, όχι τις καταθλιπτικές που είναι όλη μέρα στο λάπτοπ.

Θα σχολιάσω ευσύνοπτα μόνο 3 τσατ ρουμς:

1) chat.greek-chat.gr

Είναι κάτι σαν το παλιό irc. Ένα ανοικτό δωμάτιο στο οποίο βλέπεις τους online χρήστες στα δεξιά σου . Βρίσκεις περίπου 200-250 χρήστες κάθε φορά που θα μπεις. Δηλώνεις μόνο φύλο. Η αναλογία είναι 5/1, δηλαδή 1 γυναίκα για κάθε 5 άνδρες. Ωστόσο, πολλές απ' τις "γυναίκες" είναι στην πραγματικότητα gay. Επίσης υπάρχουν ψεύτικα γυναικεία προφίλ φτιαγμένα από τους mods ώστε να φαίνεται πως υπάρχει κίνηση. Μπήκα μια φορά με γυναικείο προφίλ για να δω τι γίνεται και μέσα σε 3 λεπτά μέτρησα 52 παράθυρα που άνοιξαν για πριβέ. Άρα καταλαβαίνετε είναι δύσκολο να απαντήσει κάποια σε σας. 

Μπαίνουμε μόνο το τρίωρο 23:00-02:00. Τις υπόλοιπες ώρες είτε δεν θα απαντάει καμία είτε θα βρίσκουμε μόνο τις γνωστές ψυχοπαθείς του ίντερνετ.

2) chatiw.com

Διεθνές τσατ ρουμ. Αρκετά γυναικεία προφίλ είναι στην πραγματικότητα gay, πάρα πολύ δύσκολα σου απαντάει κάποια. Μακριά. Έχω προσέξει όμως κάτι πρωτότυπο εκεί. Επειδή υπάρχει σημαιούλα δίπλα από τους χρήστες βλέπεις από ποια χώρα προέρχονται. Υπάρχουν χώρες όπως η Ινδία και οι Φιλιππίνες όπου οι γυναίκες που μπαίνουν στο συγκεκριμένο τσατ είναι κάποιες φορές περισσότερες απ' τους άνδρες.

Συνίσταται τα καλοκαίρια γιατί μπορεί να πετύχεις και καμιά τουρίστρια. 

3) blindchat.com

Πληρώνεις. Όμως αν κάτσεις ένα ΣΚ 7-8 ώρες, θα μιλήσεις με αρκετά άτομα και θα τα προσθέσεις σαν friends. Μετά δεν θα χρειαστεί να πληρώσεις για να τους μιλάς. Άρα πληρώνεις 4-5 ευρώ μια φορά και κάθεσαι κάποιες ώρες, φορτώνεις επαφές και κάνεις παιχνίδι. Καλύτερο από τα άλλα δύο, όμως έχω προσέξει ότι μπαίνουν οι ίδιες και οι ίδιες τις οποίες και ξαναβρίσκεις.     
Συμφωνο πως το τελευταιο ειναι το καλυτερο , πληρονης ομως...Οκ μπορει να κανεις φιλες ωστε να κανεις παιχνιδι αλλα θαταν πιο καλα να ηταν δωρεαν....
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.399
Like
665
Πόντοι
96
Γιατί θίχτηκες κουκλίτσα??? Εγώ το παλικάρι προσπάθησα να βοηθήσω με προσωπικές εμπειρίες που είχα..

Τρεις χρυσαυγούλες ξέσκισα και οι τρεις κάναμε παπάδες στο κρεβάτι και αυτό είναι προς τιμήν τους. Δίνουν τα πάντα οι καριόλες απο το πρώτο βράδυ και σηκώνουν πολύ ξύλο. Το μόνο μείον δυο εκ των τριών γουστάρανε σκατ και δεν νομίζω να είναι τυχαίο.. απλά δεν με βρήκε σύμφωνο να τις χέσω αλλα της κατούρισα με χαρά.

Τώρα αν το μυαλουδάκι σου και το μουνάκι σου ορέγονται στραπ ον καλά κάνεις αλλα δεν είμαι του σπορ και είσαι σε λάθος θρεντ...
Κωνσταντίνα εσένα η σούφρα σου είναι σαν την Ομόνοια μεγάλη και εσύ να αλλάξεις θέμα μια που συζητάμε για τσατ και όχι για κατουρήματα και χεσίματα που φαίνεται ότι είσαι ειδική.Σε χέζω και σε κατουρώ στη μούρη σου! :shit:
 

KostasToumpanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
988
Like
110
Πόντοι
6
Κωνσταντίνα εσένα η σούφρα σου είναι σαν την Ομόνοια μεγάλη και εσύ να αλλάξεις θέμα μια που συζητάμε για τσατ και όχι για κατουρήματα και χεσίματα που φαίνεται ότι είσαι ειδική.Σε χέζω και σε κατουρώ στη μούρη σου! :shit:

Κόψε τα πουστριλίκια μωρή μουνίτσα, σε λάθος θρεντ είσαι
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Το φβ μου βγαζει συνεχεια ειδοποιησεις με γκομενες.
 

salieris

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2016
Μηνύματα
242
Like
414
Πόντοι
21
το καλυτερο δεν ειναι σιγουρα αλλα αμα βαλεις φωτο εισαι λιγο εμφανισιμος και ασχοληθεις αρκετα παιζει κατι θα καρφωσεις απο το zoo
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.399
Like
665
Πόντοι
96
Κόψε τα πουστριλίκια μωρή μουνίτσα, σε λάθος θρεντ είσαι

Ότι και να κάνεις και να πεις μωρή κωλοτρυπίδα ξεχειλωμένη δεν σε γαμάω .Αλλά για χέσιμο και κατούρημα στη μούρη σου άμα θέλεις ,έχω κάτι καλά πάκια να σε βολέψουν!Ααααχ Ντίνα ααχ!  :thebigfinger: :effemine:
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
26
Like
2.313
Πόντοι
6.955
Τα είπε όλα ο Jimmy jim, καλύτερα κι απο εμένα που είμαι απο τους τύπους εκείνους τους προβληματικούς που μπαίνουν στο greek chat όποτε κι οτι ώρα μπορούν.
Το καλύτερο απο όλα είναι το blind chat. Το γεγονός όμως πως οι γυναίκες δεν πληρώνουν αλλά αντίθετα οι άνδρες πληρώνουν μου προκαλεί αρνητικές εντυπώσεις για αυτό και σπάνια του δίνω λεφτά. Ενδέχεται και πολλές χρήστριες να μπαίνουν επίτηδες για να νομίζουμε πως υπάρχουν γκόμενες στο τσατ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom