Νέα

Sylvia (Call-Us)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 0
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.565
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.074
Πόντοι
14.565
www.bourdela.com/city-tours/girls/sylvia-call-us/]Sylvia (Call-Us)[/url]

underwater111
2006/07/22


Μόλις γύρισα από 1 ωρίτσα με Sylvia. Επιβεβαιώνω τα προηγούμενα reviews. Πολύ καλή εμφάνιση, άψογη πίπα και άριστη συμμετοχή στο sex. Όντως από τις καλύτερες που έχουν έρθει.

Κάνει owo και cim με extra κόστος (ρώτησα, δεν πήρα, προτιμώ 100% ασφάλεια). Για anal δεν ρώτησα...

Το στήθος είναι σιλικονάτο (ρώτησα), αλλά...., είναι ότι καλύτερο έχω συναντήσει. Δεν έχει σπαστικά του τύπου 'μην το πιέζεις', 'μην το ρουφάς' κλπ. Το κάνεις ότι θέλεις.

Πραγματικά αστέρι, το συνιστώ ανεπιφύλακτα.




NITRO
2006/07/22


Μόλις επέστρεψα από 2ωρο με Sylvia και θα σας την σπάσω λίγο έτσι για να γίνει τζερτζελές.
Εντάξει από τα πολύ καλά ct ,δεν λέω αλλά θα της δώσω μία επιπλέον διάσταση, αυτή της πολύ καλής πωλήτριας.
Το κορίτσι είναι φοβερό σε στυλ και συμπεριφορά.
Πρώτη φορά μου συμβαίνει με πραγματικό χαμόγελο να μου ζητάνε σε ραντεβού των 400 ευρώ +50για φιλί στο στόμα και+100 για OWO.
Όταν αρνήθηκα γιατί βρήκα εξαιρετικά ψηλή την τιμή ,πάλι με χαμόγελο και τριψίματα μου είπε δεν πειράζει θα βάλουμε προφυλακτικό και θα σε φιλάω στο μάγουλο.
Ήθελε διαπραγμάτευση αφού είχε ξεκινήσει τα καυλώματα και τα τουρλώματα λοιπόν νομίζοντας πως θα μασήσω.
Της λέω λοιπόν κάνε το 2ωρο 1,5 ώρα με 330 και κράτα τα 70 για τα extra.
Μου λέει με γλύκα ,νάζι και σκέρτσο δεν γίνεται θέλω 430 για μιάμιση ώρα, γλείφοντάς μου το αυτί.
Εντάξει λέω προχώρα (και ευτυχώς δεν μου ζήτησε να σηκωθώ να πάω να τα φέρω) ενώ ο φιλαράκος μου είχε σκύψει το κεφάλι γιατί το επάνω έκανε λογιστικές πράξεις υπολογίζοντας την σχέση τιμής -απόδοσης για όσα έπρεπε να ζητήσω στην συνέχεια.
Πρέπει να παραδεχτώ πως η συνέχεις σας δικαιώνει όλους αφού με το που της είπα Οκ στην τιμή ξαφνικά με καψουρεύτηκε τόσο που με τα +100 ευρώ έγινε της Sylvias το κάγκελο στο δωμάτιο.
Πρόσφερε φιλί γλώσσα,OWO,CIM,69 με δύο δάχτυλα στον κώλο ένα δάχτυλο στο αιδοίο και deep throat.
Στο τέλος της πρώτης ώρας και για την υπόλοιπη μισή μου έπιασε την κουβέντα για την ζωή της, τα ταξίδια και τον γκόμενό της.
Έτσι λοιπόν ακριβώς και 30΄μου είπε πως ο χρόνος μου τελείωσε και θα χαρεί πολύ στο επόμενο ταξίδι της (5 Αυγούστου) να μου γνωρίσει την φίλη της γιατί λέει είμαι ο τύπος της (της φίλης της)!!!
και ποιός ξέρει μπορεί και να κάνουμε σχέση (με την φίλη της)!!!
Γι’ αυτό σας λέω μην το παίρνετε τόσο στα σοβαρά το πράγμα, οι κοπέλες πουλάνε και μάλιστα πολύ καλά.




Yorgos
2006/07/23


Όνομα: Sylvie
Agency: Ημερομηνία: 07/2006
Body/Face/Personality: 7/6/8
Overall: 7
Euro/Hour: 500E/2H
Services excluded: no A-levels

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ:
Ουκρανή, ξανθά μαλλιά (fake), 25+yo, καστανά μάτια, μέτριο πρόσωπο, 1.65-, silicon tits (πολύ καλή δουλειά!), μέτριο κορμί, χωρίς μέση (δυστυχώς), μικρός σφιχτός κώλος, ωραία πατουσάκια (Κotsariko τρέχα).

ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ:
GFE, FK παθιάρικο χωρίς δισταγμούς, BBBJ, CIM, COB, δυνατό γαμήσι, πολύ πρόθυμη. No Anal. φοβερή ηθοποιός, μου είπε ότι είμαι pro....(αυτά μας τα είπαν και άλλοι που την είχαν αρκετά πιο μεγάλη...LOL).

ΣΥΝΟΛΙΚΑ:
Μεγάλο - η απώλεια μέσης, μεγάλο + το στήθος και ο σφιχτός κώλος. Μέτρια Αγγλικά αλλά ικανά για κουβεντούλα. Συνεννόηση με πρακτορείο εύκολη και γρήγορη.
Την θεωρώ όμως πανάκριβη, εάν δεν έπαιζε το 100Ε+, θα έλεγα τρεχάτε, αλλά 500Ε είναι πολλά για την συγκεκριμένη όπως και για άλλες. Μην τις καλομαθαίνουμε.
Δεν θα ξαναπάω λόγω χρημάτων, αλλά θα την θυμάμαι ως τις καλές αλλά υπερτιμημένες.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom