Νέα

ΟΤΕ TV vs NOVA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 183
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ulpianusdiomitus

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2013
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Σωστός! Το θέμα είναι βέβαια να μην πάει και αυτός αργά ή γρήγορα τη συνδρομή στα 60 ευρώ!
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.115
Like
1.896
Πόντοι
216
Τα παμε και στο thread της πρεμιερ αλλα καλα εκανς και το ανοιξες
 

ulpianusdiomitus

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2013
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Σύμφωνοι, αλλά είμαι καχύποπτος τι θα γίνει αν τυχόν πάρει και τα δικαιώματα του ελληνικού πρωταθλήματος ή πτωχεύσει η NOVA (λόγω χρεών Forthnet), οπότε καταστεί de facto μονοπώλιο...Πάντως, αν είσαι fan του ποδοσφαίρου είναι με Premiership και Primera μονόδρομος (και για τους "λάτρεις" του ελληνικού ποδοσφαίρου γλείφεις και το κοκκαλάκι του κυπέλου...
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.115
Like
1.896
Πόντοι
216
Δεν ειναι απαραιτητο να πληρωνεις 60 ευρω...που ζεις?

52,20 Εχει μονο το σπορ πακετο και με 61,90 το φουλ μονο για τηλεοραση αμα συνδιασεις φυσικα με τηλεφωνια σου ερχεται φτηνοτερα αλλα πλεον ειναι ασυμφορο για καποιον που παρακολουθει αρκετα
 

DAFFY7

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
162
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Δεν το κλεινει καλυτερα το μαγαζι η nova...???
Οι κλεφτες θελουν και 60 euro...
Mονο το Ελληνικο πρωταθλημα  ποδοσφαιρου τους εμεινε και η Eurolega στο μπασκετ...
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
η οτεtv πραγματικα ειναι πολυ καλυτερη απο την nova.εμενα ειδικα που δεν με νοιαζει το ποδοσφαιρο η ποικιλια με τα ντοκυμαντερ ειναι η μεγαλυτερη δυνατη.εχει τον τρελο που επιβιωνει παντου, το travel channel, το national geo, το discovery channel, το history channel, ταινιες οτι τελευταιο εμπορικο κυκλοφορει και οχι μονο.μιλαμε εχω καβλωσει πολυ.μονο που αυτο θελει hd tv plasma με μεγαλη οθονη κ.λ.π.
ερωτηση οι πολεμικες τεχνες και τα εξτριμ σπορτς ανηκουν στα αθλητικα?
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
52,20 Εχει μονο το σπορ πακετο και με 61,90 το φουλ μονο για τηλεοραση αμα συνδιασεις φυσικα με τηλεφωνια σου ερχεται φτηνοτερα αλλα πλεον ειναι ασυμφορο για καποιον που παρακολουθει αρκετα
Βρε αμα σου λεω...που ζεις?????
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.827
Κριτικές
6
Like
91
Πόντοι
16
πάντως μέχρι σήμερα ο κυριότερος ισχυρισμός της nova - για τις υψηλές τιμές της - αφορούσαν τα τρελά συμβόλαια που πλήρωνε για τηλεοπτικά δικαιώματα των ομάδων. Επρεπε κατά την γνωστή τακτική να μεταφερθεί το κόστος στον τελικό καταναλωτή δλδ τους συνδρομητές της υπηρεσίας.
 

Επισκέπτης
52,20 Εχει μονο το σπορ πακετο και με 61,90 το φουλ μονο για τηλεοραση αμα συνδιασεις φυσικα με τηλεφωνια σου ερχεται φτηνοτερα αλλα πλεον ειναι ασυμφορο για καποιον που παρακολουθει αρκετα
τύπε εδώ και 2 χρόνια αν ακολουθήσεις άλλη πολιτική σου κανουν άλλες τιμές.εγω πληρώνω 40 ευρω το φουλ πακέτο και χωρίς φορθνετ..πως; το καλοκαίρι που έληγε ο χρόνος τους είπα ότι δεν ανανεώνω με αυτά τα χρήματα φου το μόνο σοβαρό πρωτάθλημα που σας έμεινε ηταν η πρεμιερ.μου είπαν τα δικά του περι ελληνικού πρωταθλήματος του είπα δεν βλεπω ελληνικό πρωτάθλημα.μου λενε..μα εχουν τσαμπιον λιγκ και ευρωλιγκα.του λεω μπασκετ δεν βλεπω οπότε για το τσουλου θαβ πληρωσω 61.90..γεια σας..και μου λέει κατευθείαν 40 ευρω για ενα χρονο φουλ πακέτο ειδικη προσφορά για σας που είσαστε παλιός πελατης..ετσι δέχθηκα.του χρόνου θα τους πω πριν μου που κατι θέλετε 20 ευρω..αν όχι γεια σας ;)
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
ΕΙΣΤΕ ΠΟΛΥ ΠΙΣΩ.......ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΜΕΤΑ...ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ.
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.115
Like
1.896
Πόντοι
216
τύπε εδώ και 2 χρόνια αν ακολουθήσεις άλλη πολιτική σου κανουν άλλες τιμές.εγω πληρώνω 40 ευρω το φουλ πακέτο και χωρίς φορθνετ..πως; το καλοκαίρι που έληγε ο χρόνος τους είπα ότι δεν ανανεώνω με αυτά τα χρήματα φου το μόνο σοβαρό πρωτάθλημα που σας έμεινε ηταν η πρεμιερ.μου είπαν τα δικά του περι ελληνικού πρωταθλήματος του είπα δεν βλεπω ελληνικό πρωτάθλημα.μου λενε..μα εχουν τσαμπιον λιγκ και ευρωλιγκα.του λεω μπασκετ δεν βλεπω οπότε για το τσουλου θαβ πληρωσω 61.90..γεια σας..και μου λέει κατευθείαν 40 ευρω για ενα χρονο φουλ πακέτο ειδικη προσφορά για σας που είσαστε παλιός πελατης..ετσι δέχθηκα.του χρόνου θα τους πω πριν μου που κατι θέλετε 20 ευρω..αν όχι γεια σας ;)

Πανθηρα το ξερω  εδω και τοσα  χρονια πληρωνα 25 ευρω πληρωνα μονο για φορθνετ ενω ειχε 42.Εδωσα αλλα 5 για σπορτ1 και τα γνωστα ελευθερα δορυφορικα και επειδη δεν βλεπω και πολυ τβ ειμαι οκ
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.827
Κριτικές
6
Like
91
Πόντοι
16
τον γενάρη έληξε το 12μηνο και με πηραν απο την nova - τελος παντων έτσι μου ειπαν γιατι ειχε αποκρυψη στο τηλεφωνο - για προσφορα στο full πακετο ανεξαρτητα απο τηλεφωνια στα 45 ευρω για 12 μηνο..  :think: φυσικα δεχθηκα
 

Επισκέπτης
Πανθηρα το ξερω  εδω και τοσα  χρονια πληρωνα 25 ευρω πληρωνα μονο για φορθνετ ενω ειχε 42.Εδωσα αλλα 5 για σπορτ1 και τα γνωστα ελευθερα δορυφορικα και επειδη δεν βλεπω και πολυ τβ ειμαι οκ
τύπε εγώ πληρώνω μόνο για νοβα 45 χωρίς τηλέφωνο...του χρόνου αν δεν το πανε 20 ευρω χαιρετάω..το κακό ειναι ότι στον οτε αν δεν είσαι συνδρομητής πληρώνεις 29 εάν είσαι ειναι 19.
 

Επισκέπτης
τον γενάρη έληξε το 12μηνο και με πηραν απο την nova - τελος παντων έτσι μου ειπαν γιατι ειχε απόκρυψη στο τηλέφωνο - για προσφορα στο full πακετο ανεξαρτητα απο τηλεφωνια στα 45 ευρω για 12 μηνο..  :think: φυσικα δεχθηκα
μαλακιά έκανες γιατί ήξεραν ότι έχασαν την πρεμιερ το γεναρη ;)εμένα το καλοκαίρι που είχαν και την πρεμιερ οταν του είπα φεύγω μου είπαν 40..αυτά έγιναν ιουνιο ;)
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.827
Κριτικές
6
Like
91
Πόντοι
16
επισης για μενα που ειμαι cinefil θεωρω οτι η nova εχει πολυ καλυτερες επιλογες σε σχεση με ΟΤΕ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom