Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 234 άτομα (15 μέλη και 219 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.586
Κριτικές
62
Like
41.351
Πόντοι
8.530
Σε μετάφραση:Μαζί με το λιανεμπόριο αναμένω να ανοίξει και το βορδελοεμποριο.
"Προσδοκω αναστασιν νεκρων και ζωην του μελλοντος αιωνος.Αμην"...εδω τα ΠΡΟΠΟτζηδικα πανε πισω στο ανοιγμα και εσεις μπουρδελα ψαχνετε;Πριν το τελος Μα'ι'ου ουτε να το σκεφτεστε.Οσοι δεν μπορουν να περιμενουν ας πανε στο βρωμομεταξι...κι αν κολλησουν κινεζικη πανουκλα αν δεν εχουν εμβολιασθει τα ηθελε ο κωλος τους.Η ζωη ειναι πολυτιμη για να την τζογαρουμε για ενα πηδημα.Ο νοων νοειτω...
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Kαποτε ως επισκεπτης του φορουμ, θυμαμαι απο μια υποψια τετοιου γεγονοτος
και χωρις καν να γραφτει ποστ, ξεσηκωθηκε θυελλα διαμαρτυριας, ανοιχθηκε θρεντ
ανω των 60 σελιδων, βγηκαν τσεκουρια, ματωσε το φορουμ απο διαξιφισμους μελων
επεσαν καντηλια, μπαν και απειρο θαψιμο μεχρι που (αυτο το εμαθα μετα)
σε καποιον στουντιοφιλο κολλησαν περιστροφο στον κροταφο επειδη ζητουσε μαρουλι
απο μπεμπες σε μαγαζια.

Η τελευταια ειδηση (ας πουμε οτι) ελεγχεται.

Ε, ρε τι εχουμε ζησει εδω μεσα!

:hi:
Με ποιο αιτιολογικό ζητούσε μαρούλι;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Βορδελο κοιτα τη ζετα στο βριλησσου δειχνει φωτο αρκετες.Για αλογο δειχνει αλλα ειδομεν
Σήμερα δούλευε;
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
"Προσδοκω αναστασιν νεκρων και ζωην του μελλοντος αιωνος.Αμην"...εδω τα ΠΡΟΠΟτζηδικα πανε πισω στο ανοιγμα και εσεις μπουρδελα ψαχνετε;Πριν το τελος Μα'ι'ου ουτε να το σκεφτεστε.Οσοι δεν μπορουν να περιμενουν ας πανε στο βρωμομεταξι...κι αν κολλησουν κινεζικη πανουκλα αν δεν εχουν εμβολιασθει τα ηθελε ο κωλος τους.Η ζωη ειναι πολυτιμη για να την τζογαρουμε για ενα πηδημα.Ο νοων νοειτω...
Η κινεζική πανούκλα είναι το τελευταίο που μπορεί να κολλήσει κάποιος στο Μετάξι.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ναι ναι τη βρήκα.. καβούρι κανονικό
Δώσε περιγραφή Εβελίνας να πάρουμε μια ιδέα.
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.365
Κριτικές
15
Like
11.826
Πόντοι
3.246
Επιστροφή από το σίχαμα που ονομάζεται Μεταξουργείο..... καλά... πρέπει να είμαστε πολύ Καμμένοι για να γαμάμε τέτοιες γυναίκες εκεί πέρα...τι πράμα είναι αυτό ρε.. σχεδόν όλα ανοιχτά σε Ιάσωνος και μ.α...και όλες χειρότερες η μία μετά την άλλη.. πήγα και είδα τη διαφημισμένη Άναμπελ στο μικρομωλ...τιναφτορεεεεεεεε...σα καλαμάκι σουβλάκι δαγκωμένο από περιστέρια...τίποτα πάτος σιφώνι βόθρος όλα...γάμησα τελικά τη χοντρή Πάολα Ιάσωνος 10 που δούλεψε πέρσυ Φωκαίας στα 9άρια.. μελαχρινή όμορφη στο πρόσωπο χοντρή με κωλάρα και μπιμπικια...όπως μου αρέσει μερακληδικα.. περνούσα καλά Φωκαίας μαζί της οπότε δεν έκλαψα το δεκάρικο.
Μύστη, ξεροχύνω με τις αηδιαστικές εντυπώσεις σου από το Εμετουργείο! :smitten:
Έπρεπε να μπεις με Άναμπελ και να τη χύσεις ΑΚΑ στο στόμα :pipa1: πετώντας της ένα
απαξιωτικό έξτρα τάληρο! :rockon:
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Στεντορεια φωνη βορδελου να τσεκουρωσει τα κακως κειμενα στα βιζιτονια.

:hi:
Από βιζιτοσκόπηση που έκανα σε ενδεικτικό δείγμα τριών βιζιτών βγάζω τα εξής συμπεράσματα :150 την ωρα δεν αξίζουν σε καμία περίπτωση. Κάποιες δεν αξίζουν ούτε 20. Κοιτάνε να αποφύγουν τη δεύτερη φορά και είναι εντελώς μουφα,διεκπεραιωτικές.Πολλοί από αυτούς που γράφουν κριτικές είτε είναι μπαρμπαδες που τις βλέπουν όλες μουναρες,είτε δεν έχουν δει ποτέ πραγματικά όμορφη γυναίκα.Δηλαδή οι περισσότεροι τα παραλένε.Και τέλος 2 στις τρεις εμφανισιακά είναι επιπέδου 20ρικου. Ξέχασα. Κάποιες από αυτές το παίζουν διπλό ταμπλό, πότε στουδιο ποτέ βίζιτα. Αναλόγως τη ζήτηση.
 
Τελευταία τροποποίηση:

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Μύστη, ξεροχύνω με τις αηδιαστικές εντυπώσεις σου από το Εμετουργείο! :smitten:
Έπρεπε να μπεις με Άναμπελ και να τη χύσεις ΑΚΑ στο στόμα :pipa1: πετώντας της ένα
απαξιωτικό έξτρα τάληρο! :rockon:
Δε παλευοταν η Άναμπελ..με τίποτα..
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Από βιζιτοσκόπηση που έκανα σε ενδεικτικό δείγμα τριών βιζιτών βγάζω τα εξής συμπεράσματα :150 την ωρα δεν αξίζουν σε καμία περίπτωση. Κάποιες δεν αξίζουν ούτε 20. Κοιτάνε να αποφύγουν τη δεύτερη φορά και είναι εντελώς μουφα,διεκπεραιωτικές.Πολλοί από αυτούς που γράφουν κριτικές είτε είναι μπαρμπαδες που τις βλέπουν όλες μουναρες,είτε δεν έχουν δει ποτέ πραγματικά όμορφη γυναίκα.Δηλαδή οι περισσότεροι τα παραλένε.Και τέλος 2 στις τρεις εμφανισιακά είναι επιπέδου 20ρικου. Ξέχασα. Κάποιες από αυτές το παίζουν διπλό ταμπλό, πότε στουδιο ποτέ βίζιτα. Αναλόγως τη ζήτηση.
Καλύτερα να πάρεις ένα στανταρακι σου σε μπουρδελο για μια ώρα και να σκάσεις 120€ , που ξερεις ότι θα περάσεις καλά, παρά να πάρεις μια βιζιτα γραφείου που την φτιάχνουν στις φωτο ως μέγα μουναρα και να νομίζει ότι είναι ουρανοκατέβατη.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Καλύτερα να πάρεις ένα στανταρακι σου σε μπουρδελο για μια ώρα και να σκάσεις 120€ , που ξερεις ότι θα περάσεις καλά, παρά να πάρεις μια βιζιτα γραφείου που την φτιάχνουν στις φωτο ως μέγα μουναρα και να νομίζει ότι είναι ουρανοκατέβατη.
Καλα μη το λες αυτο.
Σιγα μη παω να δωσω τοσα φραγκα σε μια πουτανα σε μπουρδελο αν ειναι δυνατον.Αυτα πανε και κανουν ορισμενοι επιτιδιοι και χαλανε οι κορασιδες και μετα πας να γαμησεις με 20ευρω και η τανα ζηταει και αλλα.
Υπαρχουν εσκορτ και γαμω τις γκομενες που μπορεις να περασεις υπεροχα και στο σπιτι σου.Εγω το εχω κανει αυτη τη περιοδο τρεις φορες.
Δε προτιθεμαι να ξαναδωσω αυτα τα χρηματα ειναι το μονο σιγουρο οχι γιατι δεν τα αξιζει η κοπελα η το προγραμμα 140-150-160 ευρω αλλα θεωρω πολλα λεφτα για κατι που μπορεις να το παρεις αν οχι ιδια κατασταση αλλα παρεμφερει με πολυ λιγοτερα λεφτα.
Κανα εσκορτακι που και που ομως καλο θα ηταν.Οχι συχνα αλλα που και που
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Στην καλυτερη των περιπτωσεων η εσκορτ απο εμφανιση με βαση τις φωτογραφειες της ειναι κατα 80 με 90 %
Δε μιλαω για ολες αλλα αρκετες.Δηλαδη στις 20 οι 8 ειναι πολυ κοντα
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Καλα μη το λες αυτο.
Σιγα μη παω να δωσω τοσα φραγκα σε μια πουτανα σε μπουρδελο αν ειναι δυνατον.Αυτα πανε και κανουν ορισμενοι επιτιδιοι και χαλανε οι κορασιδες και μετα πας να γαμησεις με 20ευρω και η τανα ζηταει και αλλα.
Υπαρχουν εσκορτ και γαμω τις γκομενες που μπορεις να περασεις υπεροχα και στο σπιτι σου.Εγω το εχω κανει αυτη τη περιοδο τρεις φορες.
Δε προτιθεμαι να ξαναδωσω αυτα τα χρηματα ειναι το μονο σιγουρο οχι γιατι δεν τα αξιζει η κοπελα η το προγραμμα 140-150-160 ευρω αλλα θεωρω πολλα λεφτα για κατι που μπορεις να το παρεις αν οχι ιδια κατασταση αλλα παρεμφερει με πολυ λιγοτερα λεφτα.
Κανα εσκορτακι που και που ομως καλο θα ηταν.Οχι συχνα αλλα που και που
Κοίτα Κλάιν, το θέμα είναι κάπως λεπτό πιστεύω, έχει να κάνει κυρίως με ρισκο και που νιώθεις πιο εξοικειωμένος.
Για παράδειγμα θα σου πω: Το να πάρεις μια εσκορτ από κάποιο γραφείο μόνο επειδή την βλέπεις μουναρα και λες από μέσα σου "πωπω κοιτα μουνι που θα γαμησω" και στο τέλος να παρουσιάζεται μια χτικιαρα μπροστά σου πολύ μακριά από αυτό που φανταζόσουν, ε πιστεύω είναι αδικία. Αυτό είναι το ρισκο.
Από την άλλη έχεις την εξοικείωση, στα μπουρδελα όλοι λίγο πολύ έχουμε γαμησει, αν δε, πετύχει κάποιο στανταρακι ωραίο, λιώνουμε στο σεξ μαζί της, και γιατί όχι αν αυτό το κορίτσι μας φέρεται τόσο καλά να μη μπούμε μαζί της μια ώρα;

Εν ολίγοις πιστεύω εσκορτ μόνο αν είναι δοκιμασμένο από κάποιον γνωστό σου...
Εκτός αν θες να ρισκάρεις 100σταρικα, τότε οκ πάσο...Αλλά είναι αδικία.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Οχι στο μπουρδελο παραπανω απο 20 ευρω.Με τιποτα.Ειναι και ο χώρος χαλια καμια σχεση.Καλυτερα να τη γαμησω δυο φορες απανωτα ( το εχω κανει αμετρηττες φορες ).Οσο για εσκορτ φυσικα συμφωνω οτι πρεπει να την ξερεις η καποιος φιλος σου να γνωριζει.Μονο ετσι πας σε εσκορτ.Οπως ειπα οι 7 στις 20 ειναι σχεδον οτι βλεπεις και λιγοστευουν επειτα σε χαρακτηρα και το πως θα σου συμπεριφερθει.
Συμπαιρασμα: Μην ακουμπας εσκορτ αν δεν την ξερεις.Αλλα ουτε και στο δελο 120 φραγκα.Αν σου αρεσει γαματη ξεκολιασετη δυο φορες στο καπακι αντε στο τρικαπακο.χαχαχαχαααχχ
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
Δυστυχώς οι συγκρίσεις περί μπουρδέλων, studio και call girls είναι τελείως κάτι υποκειμενικό!! Το βασικότερο από ολα είναι να ικανοποιηθείς, εκεί δεν υπάρχει αξία!!

Πόσο μάλιστα αν φύγεις ικανοποιημένος δίνοντας μόνο €20... Εκεί σου μένει μόνο η γλύκα, γιατί κακά τα ψέματα διαφορετικά να οδηγάς για το σπίτι σκεφτόμενος οτι μπορείς να πας και αύριο, και διαφορετικά όταν κάθεσαι να κάνεις υπολογισμούς να βγάλεις το 150ρι πότε, πως και που...

Έχω φύγει από μπουρδέλο με €120 κάνοντας φουλ πρόγραμμα μιας ώρας με περιποίηση και έξτρα που εάν ήταν από call girl θα ήθελα τουλάχιστον €250 και ειλικρινά δεν ξέρω αν θα άντεχε κιόλας!!

Έχω δώσει σε call girl απο €190/ώρα (Έλενα magic)... και δεν το έχω μετανιώσει ούτε λεπτό!!

Έχω γαμήσει και αρκετές Μοντελο-φόλες στην Φυλής εις γνώση μου, επειδή σκέφτομαι αν αυτή την ξινομούρα (βλ. Λίζα) την σε κάποιο καφέ, μπαράκι, παραλία κλπ. θα αναρωτιόμουν κλασικά όπως οι περισσότεροι, ποιος την γαμάει ρε και άλλα κλασικά όταν σεληνιαζόμαστε...

Οπότε σαν μέτρο έχω πρώτα την προσωπική μου ικανοποίηση, και επειδή είμαι και απαιτητικός προσέχω πολύ που θα επενδύσω. Τα €10 και τα €20 δεν είναι επένδυση...

:hi:
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Οχι στο μπουρδελο παραπανω απο 20 ευρω.Με τιποτα.Ειναι και ο χώρος χαλια καμια σχεση.Καλυτερα να τη γαμησω δυο φορες απανωτα ( το εχω κανει αμετρηττες φορες ).Οσο για εσκορτ φυσικα συμφωνω οτι πρεπει να την ξερεις η καποιος φιλος σου να γνωριζει.Μονο ετσι πας σε εσκορτ.Οπως ειπα οι 7 στις 20 ειναι σχεδον οτι βλεπεις και λιγοστευουν επειτα σε χαρακτηρα και το πως θα σου συμπεριφερθει.
Συμπαιρασμα: Μην ακουμπας εσκορτ αν δεν την ξερεις.Αλλα ουτε και στο δελο 120 φραγκα.Αν σου αρεσει γαματη ξεκολιασετη δυο φορες στο καπακι αντε στο τρικαπακο.χαχαχαχαααχχ
Χαχαχα, κοιτα ούτε εγώ έχω πάρει ποτέ σε ρδελο μια ώρα κορίτσι, έχω πάρει 2 συνεχόμενες φορές ναι, 40€ μισή ώρα μου βγήκαν.
Καλύτερα όμως να δώσω 40€ έτσι παρά σε μια τύπισσα εσκορτ που και θα ζητήσει περισσότερα και δεν θα είναι τίποτα στο σεξ...
γιατί το αλλο που λένε; μέχρι 2 εκτονωσεις η μια ώρα...τι μαλακιες είναι αυτές...μόνο που θα συμβιβαστω με κάτι τέτοιο με ξενερώνει..θέλω να έχω το ελεύθερο.
Μη γελιόμαστε, είναι κάπως μεγαλύτερη η κοροϊδία με τα εσκορτ, στο μπουρδελάκι θα πας θα γαμησεις με ένα 20αρικο και θα φύγεις πασάς .
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Καλα εδω εσεις γαματε μεταξουργειο με 10 οποτε με 140 ευρω θα γαμουσατε 14 φορες.χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
Ολα εχουν τα υπερ και τα κατα.
Μπουρδελο εκει που εχω δωσει διπλες φορες να γαμησω ειναι μονο σε στουντελα.Τουλαχιστον εκει εχεις και μια ντουζιερα ειναι λιγο ποιο ανθρωπινα απο ενα απλο δελο.Καλα δεν λεω για δελο μεταξουργειου.
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.630
Κριτικές
9
Like
3.343
Πόντοι
736
Ένα νέο που θα κινήσει το ενδιαφέρον σε πολλούς.
Πριν από λίγο πέτυχα μελαχρινό λεπτό κοράσι να εισέρχεται στο Λιοσίων 73.B, (σοβαρολογω δεν έχει να κάνει με πρωταπριλια)...
Χωρίς να ακριβολογώ ήταν ή η Σαμανθα ή η Οριανα, κατάμαυρο μαλλί, λεπτή μέση, ύψος γύρω στο 1.70, φάτσα δεν είδα δυστυχώς, αλλά το σωματοτυπο σ'αυτά τα 2 κορίτσια μοιάζει.

Θα μου πείτε τώρα, ε σιγά λογικό είναι μερικές να κοιμούνται εκεί.
Το θέμα είναι όμως ότι αυτές οι κοπέλες σίγουρα έχουν την πελατεία τους, ίσως μια βόλτα στο επίσημο σάιτ του οίκου αυτού, καλώντας τον αριθμό του τηλεφώνου, να έσωζε πολλούς λατινόλαγνους.
(Εγώ ιδέες ριχνω)

Εχουν βαλει αγγελια για ραντεβου στο χωρο τους φιλε μου( δηλαδη στα λιοσιων 73α και 73β)..... οπως κανουν αλλωστε καποια ακομη στουντιο...:knockinb: μηπως πετυχες και την Εμμυ?:think: Και κατι ακομη.. τι ωρα ηταν που τις πετυχες φιλε μου?:think:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom