Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 148 άτομα (6 μέλη και 142 επισκέπτες)

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
μη λεμε μαλακιες μια χαρα κοπελα ειναι ασχετα αν μεσα ειναι φολα

παντα οταν βαζαμε ενημερωση λεγαμε η μαιρουλα ωραια αλλα μεσα φολα

κανεις δεν ειπε η μαιρουλα το μπαζο
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
μπαζο οχι, αν και εχει γινει χοντροπατατα τωρα.
αυτη ομως αν ειχε εστω λιγο μυαλο και λιγη καλη θεληση, θα ειχε μαζεψει ΟΛΟ το χαρτι τοσα χρονια.
μη σου πω θα ειχε και δικο της μπουρδελο ανετοτατα.
βλημα και ξενερωτη.
Ρε μπαζο σκατομπαζο.Ακριβως οπως τη λες.Χοντροπατατα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μπαζο ειπαμε εγινε δεν ητανε
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
ρε παιδια υπηρχε ενα μουνι τρελο μουνι μουναρος σε ολα της.Σωματαρα πολυ καλη στο δωματιο σε ολα ητανε 100%απο ρωσσια καταγωγη αν θυμαμαι.(οχι οτι εχω καλη μνημη)
Δουλευε στη φυλης στο τερμα εκει που τελειωνουν τα δελα.Μαλιστα ειχε στο πλαι μια σκαλα πετρινο ητανε το εσωτερικο της σκαλας ανακαινισμενο ( δυστηχως οχι απο εμενα).Εκει δουλευε και η φολολιζα.
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Μύστες, ποιος μπορεί να θυμηθεί το όνομα της χοντρούλας στο Φ 134 υπόγειο;

Είδα σήμερα το προφίλ της και τυφλώθηκα, πραγματικά αν έχει καταφέρει και έχει γίνει έτσι θα πάω να την γαμησω μόνο για της πω μπράβο...
Ίσως @papaphilips @n.smirni76 μπορεί να θυμηθεί όνομα!

Screenshot_20210329-213535_Facebook.jpg
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.288
Κριτικές
62
Like
40.958
Πόντοι
8.530
Αυτες τις "μαγκιες" τις διαβαζουν ακομα πιο ελαφρομυαλοι που νομιζουν οτι με τα "ακα" περνανε "πιο καλα" και οτι δεν υπαρχει ο ιος κ.τ.λ..Ας ξερουν τουλαχιστον οτι αυτες οι σαχλαμαρες δεν ειναι αποδεκτες απο ολους και αν δεν εχουν μυαλο ας αυτοκτονησουν με αυτον τον τροπο.Προσπαθω να σωσω αυτους που εχουν μυαλο...οσοι δεν εχουν μυαλο δεν αξιζει να σωθουν.Γιατι αν γλυτωσουν τωρα ( απο τυχη)θα συνεχισουν τις μαλακιες και θα παθουν ζημια αργοτερα.Η ζωη ειναι σκληρη...
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.600
Κριτικές
97
Like
47.044
Πόντοι
17.311
Μύστες, ποιος μπορεί να θυμηθεί το όνομα της χοντρούλας στο Φ 134 υπόγειο;

Είδα σήμερα το προφίλ της και τυφλώθηκα, πραγματικά αν έχει καταφέρει και έχει γίνει έτσι θα πάω να την γαμησω μόνο για της πω μπράβο...
Ίσως @papaphilips @n.smirni76 μπορεί να θυμηθεί όνομα!

Screenshot_20210329-213535_Facebook.jpg
monika
πριν καταβροχθησει οτι υπηρχε στο ψυγειο μαζι με το ψυγειο.
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
monika
πριν καταβροχθησει οτι υπηρχε στο ψυγειο μαζι με το ψυγειο.
Αν δεν είναι τιποτα φωτοσοπ αυτό που φαίνεται αξίζει επιβράβευση...προσωπικά με συγκινούν τέτοιες αλλαγές.
ΜΑ Η ΜΌΝΙΚΑ ΕΤΣΙ;;;
Screenshot_20210329-213535_Facebook.jpg
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.600
Κριτικές
97
Like
47.044
Πόντοι
17.311
Αν δεν είναι τιποτα φωτοσοπ αυτό που φαίνεται αξίζει επιβράβευση...προσωπικά με συγκινούν τέτοιες αλλαγές.
ΜΑ Η ΜΌΝΙΚΑ ΕΤΣΙ;;;
Screenshot_20210329-213535_Facebook.jpg
αυτη πρεπει να ειναι πριν σκασει στο ελαντα και πριν ανακαλυψει το παραδοσιακο πιτα γυρο μια απολα.
αμα θες να δεις πως ειναι-εξακολουθει να ειναι, κανε ενα seach στο osmose :wink:
 

protogon4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2015
Μηνύματα
161
Κριτικές
10
Like
433
Πόντοι
311
ρε παιδια καποιος εγραψε οτι κατω παιζει η μαρια ,μια πρωην τσατσα απο μ.α 28.ξερει καποιος σε ποιο ειναι να μου στειλει ενα μυνημα?
 

ntinosam

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
650
Κριτικές
30
Like
5.892
Πόντοι
11.005
Ναι ρε φιλε σωστος ναι η χριστινα ητανε.Μιλαμε αυτο το μωρο ανετα city to
Συμφωνώ.

Το Χριστινάκι, μια φορά που είχα ξεπεράσει το χρόνο και η υπηρεσία της την φώναζε, γυρνάει και μου λέει :αν δεν τελειώσεις δεν φεύγω.
Θεά.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.235
Κριτικές
90
Like
10.185
Πόντοι
17.885
Δεν θα μπω σε λεπτομέρειες και κάθε άποψη είναι σεβαστή, αλλά με συγχωρείτε κιόλας, η Μαίρη ανεξαρτήτως το πόσο αρέσει ή όχι στον καθένα την λέτε ΜΠΑΖΟ? Ρε άτομα αλήθεια πόσο όμορφάντρες είστε, με τι γυναίκες είστε παντρεμένοι, τι γκόμενες έχετε βγάλει στη ζωή σας? ΔΟΥΛΕΥΟΜΑΣΤΕ?
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
αυτη πρεπει να ειναι πριν σκασει στο ελαντα και πριν ανακαλυψει το παραδοσιακο πιτα γυρο μια απολα.
αμα θες να δεις πως ειναι-εξακολουθει να ειναι, κανε ενα seach στο osmose :wink:
Το κορίτσι επειδή έχω κοινούς γνωστούς μαζί της, έχει μεγαλώσει στην Ελλάδα, μάλιστα πήγε σχολείο στην περιοχή των σεπολιων.
Είναι Βουλγαρα νομίζω, μεγαλωμένη όμως εδώ, για αυτο και χειρίζεται καθαρά την ελληνική..

Μακάρι να καταφέρει να χάσει βάρος φαίνεται καλό παιδί από όσο έχω μιλήσει μαζί της....
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.600
Κριτικές
97
Like
47.044
Πόντοι
17.311
Το κορίτσι επειδή έχω κοινούς γνωστούς μαζί της, έχει μεγαλώσει στην Ελλάδα, μάλιστα πήγε σχολείο στην περιοχή των σεπολιων.
Είναι Βουλγαρα νομίζω, μεγαλωμένη όμως εδώ, για αυτο και χειρίζεται καθαρά την ελληνική..

Μακάρι να καταφέρει να χάσει βάρος φαίνεται καλό παιδί από όσο έχω μιλήσει μαζί της....
αμα ειναι ετσι πασο, αλλα κανω και λιγο χαβαλε.
στις τσαρκες οντως ηταν ηπιων τονων.
μια φορα μονο μου την ειπε και καλα.
"τοσες φορες εχεις περασει και δε μπαινεις. ε μπες να με δεις και να με δοκιμασεις" μου ειχε πει.
απο μεσα μου ειπα, για να μην της χαλασω τη μερα "τι εισαι για να σε δοκιμασω ? αλλα αμα χασεις ισα με 20 κιλα, ισως και περασω"
αλλα δεν ειναι να τα λες αυτα σε γκομενες, φωναχτα, μπορει ανετα να σε χαρακωσουν στη ζουλα χωρις να παρεις πρεφα :confused:
απλα τη χαιρετησα και εφυγα.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Δεν θα μπω σε λεπτομέρειες και κάθε άποψη είναι σεβαστή, αλλά με συγχωρείτε κιόλας, η Μαίρη ανεξαρτήτως το πόσο αρέσει ή όχι στον καθένα την λέτε ΜΠΑΖΟ? Ρε άτομα αλήθεια πόσο όμορφάντρες είστε, με τι γυναίκες είστε παντρεμένοι, τι γκόμενες έχετε βγάλει στη ζωή σας? ΔΟΥΛ
Ενας ομορφος αντρας εαν παρει πολλα κιλα χανει την ομορφια του.Ετσι και η γυναικα και μαλιστα εκει ακομη χειροτερα.
Αλλωστε η ομορφια εξωτερικη συναδη μαζι με το σωμα και το προσωπο πανε πακετο δηλαδη.Οταν η αλλη παρει πολλα κιλα δυστηχως οι ομορφιες πανε περιπατο.Ητανε ομορφη ναι πριν καιρο πολυ καιρο.
Ολοι μας δεν παμε πουτανες λογω του οτι ειμαστε ομορφοι η ομορφοτεροι ο ενας απο τον αλλο αλλα ουτε επειδη ειμαστε τερατα.
Ολοι μας πληρωνουμε και παιρνουμε αυτο που παιρνουμε.Δεν αξιολογουμαστε εμεις που πληρωνουμε.Οταν αν γινω ζηγκολο τοτε θα με αξιολογησουν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
αμα ειναι ετσι πασο, αλλα κανω και λιγο χαβαλε.
στις τσαρκες οντως ηταν ηπιων τονων.
μια φορα μονο μου την ειπε και καλα.
"τοσες φορες εχεις περασει και δε μπαινεις. ε μπες να με δεις και να με δοκιμασεις" μου ειχε πει.
απο μεσα μου ειπα, για να μην της χαλασω τη μερα "τι εισαι για να σε δοκιμασω ? αλλα αμα χασεις ισα με 20 κιλα, ισως και περασω"
αλλα δεν ειναι να τα λες αυτα σε γκομενες, φωναχτα, μπορει ανετα να σε χαρακωσει στη ζουλα χωρις να παρεις πρεφα :confused:
απλα τη χαιρετησα και εφυγα.
Προσωπικά αποφεύγω να έρχομαι σε αντιπαράθεση με πουτανες-τσατσαδες, όχι ότι φοβάμαι τίποτα απλά είναι χάσιμο χρόνου...άτομα κατεστραμμένα ψυχολογικά που δεν έχουν γνώση των λεγομενων τους..

Και ας πάμε λίγο σε ένα σκετσάκι των ΑΜ.ΑΝ
...ποιος την θυμάται αυτήν;;; έχει εμφανιστεί στο φωκαιας 25 άπειρες φορές...μου θυμίζει την διαχειρίστρια της πολυκατοικίας μου και πεθαίνω στα γέλια :2funny:

FB_IMG_1617043876609.jpg
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.600
Κριτικές
97
Like
47.044
Πόντοι
17.311
Προσωπικά αποφεύγω να έρχομαι σε αντιπαράθεση με πουτανες-τσατσαδες, όχι ότι φοβάμαι τίποτα απλά είναι χάσιμο χρόνου...άτομα κατεστραμμένα ψυχολογικά που δεν έχουν γνώση των λεγομενων τους..

Και ας πάμε λίγο σε ένα σκετσάκι των ΑΜ.ΑΝ
...ποιος την θυμάται αυτήν;;; έχει εμφανιστεί στο φωκαιας 25 άπειρες φορές...μου θυμίζει την διαχειρίστρια της πολυκατοικίας μου και πεθαίνω στα γέλια :2funny:

FB_IMG_1617043876609.jpg
εγω νομιζω αυτην την εχω πετυχει στα εξηκιου σε καποιες παρακμιακες μου τσαρκες.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.235
Κριτικές
90
Like
10.185
Πόντοι
17.885
Προσωπικά αποφεύγω να έρχομαι σε αντιπαράθεση με πουτανες-τσατσαδες, όχι ότι φοβάμαι τίποτα απλά είναι χάσιμο χρόνου...άτομα κατεστραμμένα ψυχολογικά που δεν έχουν γνώση των λεγομενων τους..

Και ας πάμε λίγο σε ένα σκετσάκι των ΑΜ.ΑΝ
...ποιος την θυμάται αυτήν;;; έχει εμφανιστεί στο φωκαιας 25 άπειρες φορές...μου θυμίζει την διαχειρίστρια της πολυκατοικίας μου και πεθαίνω στα γέλια :2funny:

FB_IMG_1617043876609.jpg
Ναι και πριν κλεισουν τα μουρδέλα ξανά ήταν αλκηβιάδου. την έχω πάρει μια φορά καλή ήταν, έβαλε κιλάκια από τότε αλλά έκανε μπουτάρες!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom