Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (3 μέλη και 42 επισκέπτες)

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Παλικάρια μόλις γύρισα από zesi spa πέρασμα με λαουρα ,απίστευτο μωρό 24 χρόνων σαν να εισαι με την γκομενα σου απίστευτω κωλο υπεροχη .τιμή 80 ευρώ φουλ θα ξαναπάω

Καλή τύχη...
 

Kat1976

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2019
Μηνύματα
88
Like
341
Πόντοι
20
Είναι μελαχροινή γύρω στο 1,70 βυζι δυάρι στητό μαύρο μαλλι σπαστό μέχρι την μέση και κολος που κοιτάει ουρανό αυτά νομίζω φτάνουν
 

Mosxos97

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2017
Μηνύματα
144
Κριτικές
3
Like
234
Πόντοι
281

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Παλικάρια μόλις γύρισα από zesi spa πέρασμα με λαουρα ,απίστευτο μωρό 24 χρόνων σαν να εισαι με την γκομενα σου απίστευτω κωλο υπεροχη .τιμή 80 ευρώ φουλ θα ξαναπάω

Καλή τύχη...
γιατι το λες αυτο;;;

Εσυ γιατί λες; Γιατί πήγα και δεν με ικανοποίησε από υπηρεσίες και καθαριότητα. Διάβασε και λίγο παραπάνω. Φυσικά είναι άποψη μου. Εσυ μπορεί να γουστάρεις. Γούστα είναι αυτά
 

Mosxos97

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2017
Μηνύματα
144
Κριτικές
3
Like
234
Πόντοι
281
Παλικάρια μόλις γύρισα από zesi spa πέρασμα με λαουρα ,απίστευτο μωρό 24 χρόνων σαν να εισαι με την γκομενα σου απίστευτω κωλο υπεροχη .τιμή 80 ευρώ φουλ θα ξαναπάω

Καλή τύχη...
γιατι το λες αυτο;;;

Εσυ γιατί λες; Γιατί πήγα και δεν με ικανοποίησε από υπηρεσίες και καθαριότητα. Διάβασε και λίγο παραπάνω. Φυσικά είναι άποψη μου. Εσυ μπορεί να γουστάρεις. Γούστα είναι αυτά
διαβασα διαβασα αλλα ηθελα επιβεβαιωση! Μαυρο μονο!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.161
Like
8.247
Πόντοι
2.356
Είναι μελαχροινή γύρω στο 1,70 βυζι δυάρι στητό μαύρο μαλλι σπαστό μέχρι την μέση και κολος που κοιτάει ουρανό αυτά νομίζω φτάνουν
από καθαριότητά άλλαξε κάτι η δε βαριέσαι
 

gavarit93

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2019
Μηνύματα
72
Κριτικές
4
Like
81
Πόντοι
0
μαγκες καλησπερα πηγαιντε dames spa και ζητηστε την λιζα δαγκωτο ναιιιιι δεν υπαρχει τετοιο κοριτσι σε μασατζιδικο
 

steaved

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2010
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
28
Πόντοι
0

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.161
Like
8.247
Πόντοι
2.356
Ζεσι σπα κ dames τα γνωστά ξεπεταδικα θέλετε να μας πείτε ότι αξίζουν τα λεφτά τους :thubsdown:
Επιτρέψτε με να έχω τις αμφιβολίες μου
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.130
Κριτικές
53
Like
3.982
Πόντοι
6.050
προτεινε μας καποιο καλο κατα τη γνωμη σου. το dames που βρισκεταει;
 

Paleokostas3

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2020
Μηνύματα
81
Like
180
Πόντοι
0
Παλικάρια μόλις γύρισα από zesi spa πέρασμα με λαουρα ,απίστευτο μωρό 24 χρόνων σαν να εισαι με την γκομενα σου απίστευτω κωλο υπεροχη .τιμή 80 ευρώ φουλ θα ξαναπάω
Αν δεν είσαι ο ιδιοκτήτης ο γνωστός μαλακας τότε είσαι βαλτός...Και μόνο που δεν λες από την πρώτη στιγμή χαρακτηριστικά φαίνεται ότι είσαι fake...
 
  • Like
Αντιδράσεις: foxio

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.700
Κριτικές
2
Like
5.425
Πόντοι
1.056
Ζεσι σπα κ dames τα γνωστά ξεπεταδικα θέλετε να μας πείτε ότι αξίζουν τα λεφτά τους :thubsdown:
Επιτρέψτε με να έχω τις αμφιβολίες μου

Για το ζέσι εκτός από ξεπετάδικο να σημειώσω και την τρομερή έλλειψη στοιχειώδους υγιεινής
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.270
Κριτικές
4
Like
1.132
Πόντοι
216
Παλικάρια μόλις γύρισα από zesi spa πέρασμα με λαουρα ,απίστευτο μωρό 24 χρόνων σαν να εισαι με την γκομενα σου απίστευτω κωλο υπεροχη .τιμή 80 ευρώ φουλ θα ξαναπάω
Αν δεν είσαι ο ιδιοκτήτης ο γνωστός μαλακας τότε είσαι βαλτός...Και μόνο που δεν λες από την πρώτη στιγμή χαρακτηριστικά φαίνεται ότι είσαι fake...
Εγώ σου λέω ότι είναι γεννημένος το 1976
 

Kat1976

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2019
Μηνύματα
88
Like
341
Πόντοι
20
Παλικάρια μόλις γύρισα από zesi spa πέρασμα με λαουρα ,απίστευτο μωρό 24 χρόνων σαν να εισαι με την γκομενα σου απίστευτω κωλο υπεροχη .τιμή 80 ευρώ φουλ θα ξαναπάω
Αν δεν είσαι ο ιδιοκτήτης ο γνωστός μαλακας τότε είσαι βαλτός...Και μόνο που δεν λες από την πρώτη στιγμή χαρακτηριστικά φαίνεται ότι είσαι fake...
βαλτός εισαι εσυ μάλλον και αν δεις παρακάτω έχω γράψει τα χαρακτηριστικά της κοπέλας και fake εισαι εσυ καραγκιοζάκο
 

Paleokostas3

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2020
Μηνύματα
81
Like
180
Πόντοι
0
Παλικάρια μόλις γύρισα από zesi spa πέρασμα με λαουρα ,απίστευτο μωρό 24 χρόνων σαν να εισαι με την γκομενα σου απίστευτω κωλο υπεροχη .τιμή 80 ευρώ φουλ θα ξαναπάω
Αν δεν είσαι ο ιδιοκτήτης ο γνωστός μαλακας τότε είσαι βαλτός...Και μόνο που δεν λες από την πρώτη στιγμή χαρακτηριστικά φαίνεται ότι είσαι fake...
βαλτός εισαι εσυ μάλλον και αν δεις παρακάτω έχω γράψει τα χαρακτηριστικά της κοπέλας και fake εισαι εσυ καραγκιοζάκο
Έλα ηρέμησε μην ταράζεται στην ηλικία που είσαι το μαγαζί σου ή το μαγαζί του φίλου σου είναι απαράδεκτο βρώμικο πάνω απ'όλα και απαράδεκτος ο τρόπος σας εκεί μέσα...Δεν είναι τυχαίο που γραφεις έτσι όπως γράφεις
 

Kat1976

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2019
Μηνύματα
88
Like
341
Πόντοι
20
Παλικάρια μόλις γύρισα από zesi spa πέρασμα με λαουρα ,απίστευτο μωρό 24 χρόνων σαν να εισαι με την γκομενα σου απίστευτω κωλο υπεροχη .τιμή 80 ευρώ φουλ θα ξαναπάω
Αν δεν είσαι ο ιδιοκτήτης ο γνωστός μαλακας τότε είσαι βαλτός...Και μόνο που δεν λες από την πρώτη στιγμή χαρακτηριστικά φαίνεται ότι είσαι fake...
βαλτός εισαι εσυ μάλλον και αν δεις παρακάτω έχω γράψει τα χαρακτηριστικά της κοπέλας και fake εισαι εσυ καραγκιοζάκο
Έλα ηρέμησε μην ταράζεται στην ηλικία που είσαι το μαγαζί σου ή το μαγαζί του φίλου σου είναι απαράδεκτο βρώμικο πάνω απ'όλα και απαράδεκτος ο τρόπος σας εκεί μέσα...Δεν είναι τυχαίο που γραφεις έτσι όπως γράφεις
ενώ εσυ εισαι νιατο δηλαδή ,και δεν είναι ούτε μαγαζί μου ούτε φίλος μου αυτός που το έχει , έγραψα απλώς την εμπειρία μου ,και είναι από τις λίγες φορές που γράφω κριτική . Αν είναι όπως τα λες θα έγραφα συνέχεια ,τέλος πάντων πολύ ασχολήθηκα μαζί σου και δεν μα αρέσει να κάθομαι να μαλώνω εδώ μέσα ,το σάιτ είναι για να γράφουμε τις απόψεις μας όχι να τσακωνόμαστε
 

Paleokostas3

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2020
Μηνύματα
81
Like
180
Πόντοι
0
Παλικάρια μόλις γύρισα από zesi spa πέρασμα με λαουρα ,απίστευτο μωρό 24 χρόνων σαν να εισαι με την γκομενα σου απίστευτω κωλο υπεροχη .τιμή 80 ευρώ φουλ θα ξαναπάω
Αν δεν είσαι ο ιδιοκτήτης ο γνωστός μαλακας τότε είσαι βαλτός...Και μόνο που δεν λες από την πρώτη στιγμή χαρακτηριστικά φαίνεται ότι είσαι fake...
βαλτός εισαι εσυ μάλλον και αν δεις παρακάτω έχω γράψει τα χαρακτηριστικά της κοπέλας και fake εισαι εσυ καραγκιοζάκο
Έλα ηρέμησε μην ταράζεται στην ηλικία που είσαι το μαγαζί σου ή το μαγαζί του φίλου σου είναι απαράδεκτο βρώμικο πάνω απ'όλα και απαράδεκτος ο τρόπος σας εκεί μέσα...Δεν είναι τυχαίο που γραφεις έτσι όπως γράφεις
ενώ εσυ εισαι νιατο δηλαδή ,και δεν είναι ούτε μαγαζί μου ούτε φίλος μου αυτός που το έχει , έγραψα απλώς την εμπειρία μου ,και είναι από τις λίγες φορές που γράφω κριτική . Αν είναι όπως τα λες θα έγραφα συνέχεια ,τέλος πάντων πολύ ασχολήθηκα μαζί σου και δεν μα αρέσει να κάθομαι να μαλώνω εδώ μέσα ,το σάιτ είναι για να γράφουμε τις απόψεις μας όχι να τσακωνόμαστε
Πρώτον ναι είμαι πιο νιατο από εσένα... Δεύτερον μόλις έγραψαν για το μαγαζί σου εμφανίστηκες από το πουθενά δεν έχεις ξαναγράψει και λες παληκάρια ήταν σούπερ χωρίς να πεις λεπτομερείς τις είπες μετά...Τρίτον δεν μαλώνεις εδώ μέσα αλλά εσύ ξεκινάς να λες καραγκιοζακο κανένας δεν σε έβρισε...Μέσα από την γραφή σου είναι σα να σε βλέπω να κάθεσαι στη καρέκλα δίπλα στο παράθυρο η τηλεόραση να παίζει βλακείες και τι τσιγάρο να καίει...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom