Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.927
Κριτικές
47
Like
7.134
Πόντοι
5.646
Αν έχεις κάποιος πλήροφοριες για Αφροδίτη από deluxe , ας μου πει ...

Ευχαριστώ
Μήπως λες joy Αφροδίτη;
Και πιο πάνω λες Τερέζα velvet η γαζέλα?Αν λες αυτή πλέον είναι στο lux...Ο τυπακος στο τηλέφωνο μου την έστειλε viber ως νέα άφιξη...
Εμπλουτίζεται ισχυρά το lux...
Γάμησα στο glamour χθες και δεν είχα κουράγια για μασάζ...Αύριο όμως ίσως...
 

stathis ieremias

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
38
Like
48
Πόντοι
0
Αν έχεις κάποιος πλήροφοριες για Αφροδίτη από deluxe , ας μου πει ...

Ευχαριστώ
Μήπως λες joy Αφροδίτη;
Και πιο πάνω λες Τερέζα velvet η γαζέλα?Αν λες αυτή πλέον είναι στο lux...Ο τυπακος στο τηλέφωνο μου την έστειλε viber ως νέα άφιξη...
Εμπλουτίζεται ισχυρά το lux...
Γάμησα στο glamour χθες
και δεν είχα κουράγια για μασάζ...Αύριο όμως ίσως...

Τι εστί glamour φίλε μου?
 

stathis ieremias

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
38
Like
48
Πόντοι
0
Αν έχεις κάποιος πλήροφοριες για Αφροδίτη από deluxe , ας μου πει ...

Ευχαριστώ
Μήπως λες joy Αφροδίτη;
Και πιο πάνω λες Τερέζα velvet η γαζέλα?Αν λες αυτή πλέον είναι στο lux...Ο τυπακος στο τηλέφωνο μου την έστειλε viber ως νέα άφιξη...
Εμπλουτίζεται ισχυρά το lux...
Γάμησα στο glamour χθες και δεν είχα κουράγια για μασάζ...Αύριο όμως ίσως...

Αν έχεις κάποια καλή ενημέρωση θα χαρώ φίλε μου

Αν
 

Kavligator31

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2019
Μηνύματα
21
Κριτικές
3
Like
139
Πόντοι
280
Ποιος γνωριζει να δωσει μια πληροφορια για Ελενα απο Joy? Μεχρι που προχωραει η δεσποινίς?
 

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.735
Κριτικές
56
Like
6.101
Πόντοι
11.836
Έχοντας ψωνίσει πιο πολλές φορές από deluxe και λίγες φορές από τα άλλα καταλήγω ότι είναι το νούμερο ένα.
Και σε γκόμενες και σε μασάζ και σε εξυπηρετηση.Μεχρι και η κοπέλα από το τηλ είναι σούπερ!
 

artem82

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
392
Κριτικές
23
Like
1.378
Πόντοι
1.011
Έχοντας ψωνίσει πιο πολλές φορές από deluxe και λίγες φορές από τα άλλα καταλήγω ότι είναι το νούμερο ένα.
Και σε γκόμενες και σε μασάζ και σε εξυπηρετηση.Μεχρι και η κοπέλα από το τηλ είναι σούπερ!
Δεν έχω παρά να συμφωνήσω για την τοποθέτηση σου.Βεβαια πολύ εξυπηρετικό και το lux πήρα δύο φορές Βαλέρια κολλητά...Για μένα deluxe και lux πιο εξυπηρετικοί και στο τηλέφωνο...Μιλανα από deluxe από τα καλύτερα meeting και η Βαλέρια φυσικά από lux...
 

rageo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
310
Like
92
Πόντοι
1
Χρόνια πολλά με υγεία εύχομαι σε όλους.
Σήμερα το απόγευμα κατά τις 16.00 στο πριαμος Ηλιούπολη ήρθε μια ρωσιδουλα ξανθούλα με ένα ταττου περιδεραιο στο λαιμό. Θα ήθελα να μάθω που μπορώ να την βρω.
Ευχαριστω
 
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
458
Πόντοι
21
Έχοντας ψωνίσει πιο πολλές φορές από deluxe και λίγες φορές από τα άλλα καταλήγω ότι είναι το νούμερο ένα.
Και σε γκόμενες και σε μασάζ και σε εξυπηρετηση.Μεχρι και η κοπέλα από το τηλ είναι σούπερ!
Δεν έχω παρά να συμφωνήσω για την τοποθέτηση σου.Βεβαια πολύ εξυπηρετικό και το lux πήρα δύο φορές Βαλέρια κολλητά...Για μένα deluxe και lux πιο εξυπηρετικοί και στο τηλέφωνο...Μιλανα από deluxe από τα καλύτερα meeting και η Βαλέρια φυσικά από lux...
για πες για μάλαμα φιλε μου. Καλα Χριστούγεννα
 

stathis ieremias

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
38
Like
48
Πόντοι
0
Από την μικρή εμπειρία μου στο χώρο και σαν νέος παρατηρητής , σίγουρα υπάρχουν δύο τρία γραφεία πολύ αξιόλογα που κάνουν πολύ καλή δουλειά με τις κοπέλες ...και γενικά είναι πολύ οργανωμένα...

Το deluxe το παρακολουθώ απλά , δεν έχω γίνει πελάτης ακόμη , όμως θεωρώ πολύ αξιόλογα το velvet και το luxx που στο παρελθόν έχω κλείσει ραντεβού από αυτά τα δύο γραφεία..αξιόλογες κοπέλες και πολύ φιλική εξυπηρέτηση και από τα δύο...
 

stathis ieremias

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
38
Like
48
Πόντοι
0
Έχοντας ψωνίσει πιο πολλές φορές από deluxe και λίγες φορές από τα άλλα καταλήγω ότι είναι το νούμερο ένα.
Και σε γκόμενες και σε μασάζ και σε εξυπηρετηση.Μεχρι και η κοπέλα από το τηλ είναι σούπερ!
Δεν έχω παρά να συμφωνήσω για την τοποθέτηση σου.Βεβαια πολύ εξυπηρετικό και το lux πήρα δύο φορές Βαλέρια κολλητά...Για μένα deluxe και lux πιο εξυπηρετικοί και στο τηλέφωνο...Μιλανα από deluxe από τα καλύτερα meeting και η Βαλέρια φυσικά από lux...
για πες για μάλαμα φιλε μου. Καλα Χριστούγεννα

Καλές γιορτές καλά Χριστούγεννα φίλοι και εύχομαι ότι καλύτερο στις οικογένειές σας
 

Poios Thanasis

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2020
Μηνύματα
6
Like
8
Πόντοι
0
Καλά Χριστούγεννα αδέρφια,

Η Έλενα είναι στα ΔΕΝ με κεφαλαία γράμματα, εκτός από όλα τα άλλα που δεν κάνει (ενώ το παίζει ότι τα κάνει), είναι στα ΔΕΝ και λόγω χαρακτήρα, πουλάει αγαπουλες έρωτες και νάζια, ψεύτικα όλα, να αρπάξει λεφτά και μόνιμους πελάτες κορόιδα ψάχνει μόνο. Βρίσκει και θα βρίσκει, αλλά καλύτερα όχι εμάς!

Στα δεν και το γραφείο που εργάζεται, το τζοι, παρά τις φιλότιμες προσπάθειες επιλέξτε καλύτερα deluxe ή lux, είναι σιγουράκια και βελβετ καλό είναι με μικρή επιφύλαξη.
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Αγαπητοί φίλοι και συναγωνιστές Χρόνια πολλά σε όλο το κόσμο με υγεία για εσάς και τις οικογένειές σας...

Η νέα χρονιά ας είναι καλύτερη από αυτή που φεύγει..

Όλοι μας, ας κάνουμε αυτοκριτική για να γίνουμε καλύτεροι....

Καλή δουλειά σε όλα τα γραφεία που διατηρούν αυτό το σπόρ σε ένα καλο επίπεδο και μας δίνουν χαρά.

 

nitromg

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2009
Μηνύματα
135
Like
225
Πόντοι
21
Καλημέρα και χρόνια πολλά παιδιά ...! Είμαι πολλά χρόνια στο site και είναι κρίμα κάθε φορα να ξεσκίζεται ένα θέμα και να βλέπουμε για το ποιος προμοτορας την εχει μεγαλύτερη.. Ξεφεύγουμε από το θεμα μας και λείπει η ενημέρωση... Ο καθένας πρέπει να έχει κριτική σκέψη και να επιλεγει μεσα από αυτά που διαβάζει...

Στο θέμα μας τώρα... Η Ίριδα που αναφέρθηκε ότι δουλεύει με Τεα μου μοιάζει πολύ στις φώτο με τη Ρομιλντα από joy...Έχει κανείς αποψη για το αν ειναι η ιδια;

Ευχαριστω
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Καλημέρα και χρόνια πολλά παιδιά ...! Είμαι πολλά χρόνια στο site και είναι κρίμα κάθε φορα να ξεσκίζεται ένα θέμα και να βλέπουμε για το ποιος προμοτορας την εχει μεγαλύτερη.. Ξεφεύγουμε από το θεμα μας και λείπει η ενημέρωση... Ο καθένας πρέπει να έχει κριτική σκέψη και να επιλεγει μεσα από αυτά που διαβάζει...

Στο θέμα μας τώρα... Η Ίριδα που αναφέρθηκε ότι δουλεύει με Τεα μου μοιάζει πολύ στις φώτο με τη Ρομιλντα από joy...Έχει κανείς αποψη για το αν ειναι η ιδια;

Ευχαριστω

Καλημέρα φίλε καλές γιορτές καλή χρονιά πολύ σωστη η προσέγγιση σου κάθε πελάτης έχει κριτική ικανότητα να επιλέξει γραφείο και κοπέλα...

Όλα τα υπόλοιπα είναι για εσωτερική κατανάλωση
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.927
Κριτικές
47
Like
7.134
Πόντοι
5.646
Πολύ δυνατό μουνετο η Ανασταζια από your massage...
Άλογο η τύπισσα....:P
 

Blackprince.

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2018
Μηνύματα
15
Like
16
Πόντοι
0
Καλημέρα στην παρέα και χρόνια πολλά...σας παρακολουθώ σχεδόν από την αρχή του νήματος ,άσχετα εάν δεν γράφω,ξέρει κάποιος εάν δουλεύει ακόμα η Βικτώρια που δούλευε στο vip και που; Ευχαριστώ και κάποια στιγμή θα ανεβάσω και τις δικές μου εμπειρίες με κορίτσια που τον τελευταίο καιρό είναι αρκετά...χρόνια πολλά..
 

gianniskm

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2017
Μηνύματα
137
Like
255
Πόντοι
21
Καλημέρα και χρόνια πολλά παιδιά ...! Είμαι πολλά χρόνια στο site και είναι κρίμα κάθε φορα να ξεσκίζεται ένα θέμα και να βλέπουμε για το ποιος προμοτορας την εχει μεγαλύτερη.. Ξεφεύγουμε από το θεμα μας και λείπει η ενημέρωση... Ο καθένας πρέπει να έχει κριτική σκέψη και να επιλεγει μεσα από αυτά που διαβάζει...

Στο θέμα μας τώρα... Η Ίριδα που αναφέρθηκε ότι δουλεύει με Τεα μου μοιάζει πολύ στις φώτο με τη Ρομιλντα από joy...Έχει κανείς αποψη για το αν ειναι η ιδια;

Ευχαριστω

Καλημέρα φίλε καλές γιορτές καλή χρονιά πολύ σωστη η προσέγγιση σου κάθε πελάτης έχει κριτική ικανότητα να επιλέξει γραφείο και κοπέλα...

Όλα τα υπόλοιπα είναι για εσωτερική κατανάλωση

Χρονια πολλα συναδελφοι
Η ιριδα ειναι νεα στον χωρο πρωτη φορα δουλευει κ ακολουθει τα βηματα της Τεας αυτο στο λεω με μεγαλη σιγουρια μετα απο 2 ραντεβου που εχω κανει μαζι της (με υπομονη παντα γτ οπως κ η τεα ειναι συνεχεια κλεισμενη).
Συντομα θα υπαρξει και σχολη μασαζ που θα εκπαιδευει η Τεα νεο αιμα για το γραφειο της κατα τα λεγομενα της φυσικα.
Φιλικα παντα
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Καλημέρα και χρόνια πολλά παιδιά ...! Είμαι πολλά χρόνια στο site και είναι κρίμα κάθε φορα να ξεσκίζεται ένα θέμα και να βλέπουμε για το ποιος προμοτορας την εχει μεγαλύτερη.. Ξεφεύγουμε από το θεμα μας και λείπει η ενημέρωση... Ο καθένας πρέπει να έχει κριτική σκέψη και να επιλεγει μεσα από αυτά που διαβάζει...

Στο θέμα μας τώρα... Η Ίριδα που αναφέρθηκε ότι δουλεύει με Τεα μου μοιάζει πολύ στις φώτο με τη Ρομιλντα από joy...Έχει κανείς αποψη για το αν ειναι η ιδια;

Ευχαριστω

Καλημέρα φίλε καλές γιορτές καλή χρονιά πολύ σωστη η προσέγγιση σου κάθε πελάτης έχει κριτική ικανότητα να επιλέξει γραφείο και κοπέλα...

Όλα τα υπόλοιπα είναι για εσωτερική κατανάλωση

Χρονια πολλα συναδελφοι
Η ιριδα ειναι νεα στον χωρο πρωτη φορα δουλευει κ ακολουθει τα βηματα της Τεας αυτο στο λεω με μεγαλη σιγουρια μετα απο 2 ραντεβου που εχω κανει μαζι της (με υπομονη παντα γτ οπως κ η τεα ειναι συνεχεια κλεισμενη).
Συντομα θα υπαρξει και σχολη μασαζ που θα εκπαιδευει η Τεα νεο αιμα για το γραφειο της κατα τα λεγομενα της φυσικα.
Φιλικα παντα

Μακάρι να βλέπουμε νέες παρουσίες στο χώρο , θα αποκτήσει νέο ενδιαφέρον το σπορ....

Πολύ καλή πλήροφορια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom