Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
μαγκες καλησπερα...λοιπον και μια ενημερωση της τελευταιας στιγμης....την τριτη περασα απο γαλατσιου 1..τα πραγματα οπως τα ειχα αφησει...ΧΑΛΙΑ...τεσσερις και οι τρεις κατω του μηδενος..μονο η μια, μια ξανθια,με βυζαρα,μονο και μονο για τα βυζια της...κατεβαινοντας σταματησα στην μαρνης οπου το μαγαζι εχει ανεβει...5-6(αν θυμαμαι καλα)..και οι περισσοτερες αρκετα καλες...τιμησα βεβαια την ντονα που λογω μεγεθους ειναι οτι πρεπει...σωματακι σουπερ,και πολυ ωραιαο κολαρακι..αυτα κυριοι....
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Ναι, εχω κάνει μια συνεδρία στην καινούρια διεύθυνση και είχα ίδια αντιμετώπιση όπως και πρίν. Τώρα το τι κάνει με άλλουσ και μέχρι που φτάνει δεν ξέρω.

Μόνη της είναι ακόμα ή έχει φέρει και άλλες;
 

brdlust

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
458
Κριτικές
36
Like
12
Πόντοι
5.760
Χθεσινή επίσκεψη στο Στουρνάρη 63.
Την πόρτα άνοιξε η Βίκυ. Απούσες η Άτζελα και η Μάρσυ παρέλασαν 5 (Ελένη, Βίκυ, Στέλλα τα άλλα ονόματα δεν τα θυμάμαι). Προτίμησα Βίκυ καλό μασάζ, καλός καφές, πολύ καλό και βαθύ καλαμάκι, και η μπριζόλα πάρα πολύ καλή στο δωμάτιο που έχει την ντουζιέρα.
Γενικά η υπηρεσία ήταν πολύ καλή  μόνη παραφωνία το τρίξιμο του κρεβατιού. Οταν το σχολίασα μου είπε οτι περιμένουν νέο. Η όλη συνεδρία κράτησε σχεδόν 50 λεπτά.

Ιβλη συμφωνώ μαζί σου αλλά και με όλους που ανέφεραν την συγκεκριμένη θεραπεύτρια ως καλό VFM.

Μια απ τα ίδια και γω... Είχα διαβάσει τόσα καλά για την Βίκη που είπα να την δοκιμάσω αν και από εμφάνιση μου είναι αδιάφορη... Σίγουρα το καλύτερο μασάζ στο συγκεκριμένο θεραπευτήριο... Με χαλάρωσε απόλυτα τόσο που δεν ήθελα μπριζόλα.. αρκέστηκα σε μια βαθιά και υγρή πίπα... Θα την ξαναδοκιμάσω σίγουρα..
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
στα + της Βικυς ειναι οτι ειναι πολυ καθαρη,
και γενικα προσεχει και δεν κανει ακαπωτα και αλλα επικυνδινα...
ειναι ενα μιλφ αξιωσεων , η οποια ειναι καιρο στο χωρο,
απλα ξεχναω το μαγαζι που ηταν πριν, οποιος το ξερει ας το πει...

 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
μαγκες καλησπερα...λοιπον και μια ενημερωση της τελευταιας στιγμης....την τριτη περασα απο γαλατσιου 1..τα πραγματα οπως τα ειχα αφησει...ΧΑΛΙΑ...τεσσερις και οι τρεις κατω του μηδενος..μονο η μια, μια ξανθια,με βυζαρα,μονο και μονο για τα βυζια της...κατεβαινοντας σταματησα στην μαρνης οπου το μαγαζι εχει ανεβει...5-6(αν θυμαμαι καλα)..και οι περισσοτερες αρκετα καλες...τιμησα βεβαια την ντονα που λογω μεγεθους ειναι οτι πρεπει...σωματακι σουπερ,και πολυ ωραιαο κολαρακι..αυτα κυριοι....
απο χρονο πως ηταν?
βιαστικη ή εξαντλησε το χρονο?
γιατι απο μασαζ...μπριζολα!!!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.012
Κριτικές
490
Like
36.747
Πόντοι
41.447
στα + της Βικυς ειναι οτι ειναι πολυ καθαρη,
και γενικα προσεχει και δεν κανει ακαπωτα και αλλα επικυνδινα...
ειναι ενα μιλφ αξιωσεων , η οποια ειναι καιρο στο χωρο,
απλα ξεχναω το μαγαζι που ηταν πριν, οποιος το ξερει ας το πει...
Ήταν στο Κομανούδη 4
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ασχετα ποστ σβηστηκαν. επιλεγουμε το καταλληλο θρεντ για καθε σχολιο. ντανιελ, ωραια η πλακα, αλλα το ξεσκισες το θρεντ..  :)
 

pepe_le_pew

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2008
Μηνύματα
1.709
Like
0
Πόντοι
16
Καθυστερημένη ενημέρωση προηγούμενων εβδομάδων:
Αποφάσισα να πάρω 2 θεραπεύτριες που ενώ είναι πολύ καιρό στο χώρο, δεν είχε τύχει να συνευρεθώ μαζί τους.
Μεσογείων 208 Γιώτα ή Ηλιάνα (ή psycho για τους φίλους,,, :2funny:)
Καταρχάς έχει χαλάσει αρκετά με το ξανθό μαλλί. Αν δεν είχα αποφασίσει να την πάρω από πριν(ως βετεράνα), στο άσχετο δεν θα την έπαιρνα.
Αρκετά φιλότιμες υπηρεσίες, και αποδεκτό μασάζ , αλλά δεν ξαναπαίρνω.

  και γω πριν αρκετο καιρο ειχα πει "ειμαι κεφατος γυρναω απο πανω απο του βερόπουλου"

  Ηλιανα που εσκασε μυτη με το βυζι μποτουνιερα αλα Σιανίδης  (το ξανθο μαλλι την δειχνει πιο μικρη) και αλλες 2 μια ψηλη και μια κοντη (διπλα διπλα θα ηταν κατι αναλογο με τις αδελφες μαγγιρα) η ψηλη ηταν δυνατο κομματι για τα δικα μου ματια (στα 80'ς θα την θεωρουταν μουναρα για σημερα δεν ξερω τι θα πουν οι νεοι) και φοραγε μια πολυ ωραια φουστα  :boobies:.

  και γω ειπα να μου φυγει η περιεργεια με Ηλιανα , και μου εφυγε. Με τις τιμες με εχετε μπαρδεψει εγω 80 εδωσα και εφυγα εδω
λεει για 100.

  Δεν ξερω αν θα εδινα 100Ε -ισως για την φουστα να τα εδινα.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.012
Κριτικές
490
Like
36.747
Πόντοι
41.447
  και γω πριν αρκετο καιρο ειχα πει "ειμαι κεφατος γυρναω απο πανω απο του βερόπουλου"

  Ηλιανα που εσκασε μυτη με το βυζι μποτουνιερα αλα Σιανίδης  (το ξανθο μαλλι την δειχνει πιο μικρη) και αλλες 2 μια ψηλη και μια κοντη (διπλα διπλα θα ηταν κατι αναλογο με τις αδελφες μαγγιρα) η ψηλη ηταν δυνατο κομματι για τα δικα μου ματια (στα 80'ς θα την θεωρουταν μουναρα για σημερα δεν ξερω τι θα πουν οι νεοι) και φοραγε μια πολυ ωραια φουστα  :boobies:.

   και γω ειπα να μου φυγει η περιεργεια με Ηλιανα , και μου εφυγε. Με τις τιμες με εχετε μπαρδεψει εγω 80 εδωσα και εφυγα εδω
λεει για 100.

  Δεν ξερω αν θα εδινα 100Ε -ισως για την φουστα να τα εδινα.

όταν δεν σε ξέρουν καλά και λόγω του οτι εκεί ειναι Β.Π περιοχή ζητάνε για φουλ 100 ευρώ....
αμα τους πέις όμως "εγώ μέχρι 80 δινω, αν σας αρέσει , αλλιώς άντε γεία" δέχονται τα 80 με χαρά.... ;)
 

brdlust

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
458
Κριτικές
36
Like
12
Πόντοι
5.760
Από τον κατάλογο με τα μασατζίδικα είδα δύο στην Φερρών (7 και 19 αν θυμάμαι καλά).. Τι παίζει σε αυτά? Σερβίρουν full και αν ναι υπάρχει κανένα αξιόλογο κομμάτι..?
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
καποιος να μας πει τι γινεται με το Ζανοσπιτο,
θα με αναγκασετε να παω να ελεγξω αυτοπροσοπως στο τελος!!! :rockon: :rockon:
 

fytilis

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2008
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
Το μασατζίδικο στην Λέκκα (σύνταγμα) είναι στα μασατζίδικα που γαμάς?

αν ναι, πηρε κανεις τίποτα τελευταία?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.012
Κριτικές
490
Like
36.747
Πόντοι
41.447
Το μασατζίδικο στην Λέκκα (σύνταγμα) είναι στα μασατζίδικα που γαμάς?

αν ναι, πηρε κανεις τίποτα τελευταία?

ναι είναι στα "μαμάς"
αλλά έχει σχεδόν πάντα μπάζα
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
742
Κριτικές
2
Like
175
Πόντοι
6
Ναι, εχω κάνει μια συνεδρία στην καινούρια διεύθυνση και είχα ίδια αντιμετώπιση όπως και πρίν. Τώρα το τι κάνει με άλλουσ και μέχρι που φτάνει δεν ξέρω.
Ελεγξε πμ
 

lycosstomantri

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
79
Κριτικές
4
Like
165
Πόντοι
280
Επισκεψη την Τεταρτη στην Στουρναρη 63 πρωτη φορα. Μια μελαχροινη στην εισοδο μετα απο καποιες ερωτησεις μου ξεκοψε οτι "μονο μασαζ" και με εστειλε στο καλο... τι να πω?

Μετα Μαρνης 28, πολυ φιλικη η κυρια που ανοιξε, 4-5 κοπελες μια ψηλη Μονικα, καποιες αλλες που δεν συγκρατησα ονοματα (νομιζω και μια Αννα) αδιάφορες για τα γουστα μου και η Αλινα. Ειναι μια μετριου αναστηματος μελαχροινη με ωραιο σωματακι. Το μασαζ ξεκινησε αλλα τιποτα το ιδιαιτερο. Μετα απο κανα 15-20λεπτο με ρωταει "ενταξει?"..."ενταξει λεω" και αρχισει να γδυνεται. Η πιπα αρκετα καλη, στα υπολοιπα επισης αρκετα καλη αλλα δεν ειχα ορεξη για τετοιο στυλ και δεν λειτουργουσε καλα το υδραυλικο. Τελειωσα τελικα χειρωνακτικα...

Για μενα τα μασατζιδικα ειναι ωραια γιατι ξεκιναει απο μονη της η κοπελα καποια στιγμη να σε πασπατευει για να "δημιουργησει" θεμα. Να υπαρχει και καποιο μυστηριο... Αυτο το "σταματαμε και αρχιζουμε σεξ" μου κανει κατι απο μπου@@ελο.

Σορρυ αν σας κουρασα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom